Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 01:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Vas 2007, 21:19
Pranešimai: 5
1.Atkaklumas, Humoro jausmas, Iškalbingumas, charizmatiškumas, protingumas, nuoširdumas, gerumas.

2.? tai k? jis kalba ir daro. (pvz kažkaod?l nesugalvojau...:strange:)

3.Arba ateinu preciziškai laiku, arba truput?l? pav?luoju...Jei kiti v?luoja taipogi nedaug, tai man tai nemaišo, nepasitenkinimo nerodau...

4.Kai kada b?nant vienam pritr?ksta kokio užsi?mimo...

5.Manau, kad viskas pirmiausia turi b?ti patogu. Svarbiau ne grožis ar kt., o praktiškumas.

6.Komplimentai man n?ra b?tini...? kritik? stengiuosi žvelgti su jumoru...

7.Nervuojuosi, bandau padaryt tvark?. Jau?iuosi kogero nuli?d?s...

8.Praktiškas - tas kuris išnaudoja turimas galimybes. Nevisados, galb?t netgi retokai b?nu praktiškas. Jei mane pavadint? praktišku žmogumi, priim?iau tai, kaip kompliment?.

9.Gin?as - žmoni? nesutarimas tam tikru klausimu. Gin?yjuosi jei tema man aktuali ir žinau, kad priešinga pus? neteisi. M?gstu pasigin?yti jumoro forma. Jei suprantu, kad buvau neteisus, pripažinu kad klydau, pakei?iu nuomon?. Pvz: Vakar su Petru gin?ijom?s ar 2x2=4. pa?mus skai?iuotuv? paaišk?jo, kad visd?lto klydau d?l to. Pasijuokiau iš savo kvailumo, atsiprašiau Petro ir ?siminiau š? fakt?.

10.Man taip pat li?na, bandau išklausyti, pad?ti.

11.Iš žvilgsnio, tonacijos, veido išraiškos. Kit? nuotaikos poky?ius pastebiu... Pa?io nuotaika kinta priklausomai nuo aplinkybi?. Gana dažnai ir impulsyviai.

12.Nor?damas galiu tai padaryti lengvai. Kito asmens netolerantiškumas ar kita jo veikla. Jei d?l konflikto kaltas aš, ir buvau neteisus, galiu atsiprašyti pirmas. Manau, kad kitaip elgtis b?t? negražu ir arogantiška.

13.Stengiuosi man svarbi? ar to nevert? žmoni? ne?žeidin?ti. Jei jau taip atsitinka nuoširdžiai atsiprašau. Nes nenoriu, kad d?k man?s žmon?s li?d?t?, nervuot?si ar pan. Šiandien marytei pasakiau, kad ji kekš?, bet po to prisiminiau, kad ne ji o zos? visd?lto su petru permiegojo. Atsiprašiau jos ir kartu išg?r?m butel? rašalo.

14. Man tai dažnai sunkoka suprasti. M?gstu labiau tiesioginius veiksmus/užuomenas. Pirmu atveju, stengiuosi b?ti su žmogumi draugiškas, artimiau j? pažinti. Antru ne?sižeidžiu ir priimu kaip norma, kad ne visi visiems patinka...

15. Taisykl?s turi b?ti žinomos, aiškios, tikslingos. Nereikalingas per didelis detalumas ir pedantiškumas, per didelis griežtumas.Manau reikalingos tik paprastos taisykl?s-instrukcijos. Taip pat ?statymai.

16. Maždaug variantas...

17.Dažniausiai apsipirkin?ju tik artimiausioms dienoms. Jei reikia daug ko, tada s?rašiukas - praktiška. Šiaip stengiuosi visk? ?siminti. Vaikš?ioju skirtingai, tiesiog prie preki? kuri? tuo metu reikia.

18. Kogero nelabai b?dingas. Užduotis pakeisti galiu gana lengvai. Labiau m?gstu veiksm?. Dažnai daug k? užmirštu ar atidedu.





Tai vot... B?t? ?domu išgirst kažkoki? išsamesn? analiz?. D?koju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Vas 2007, 21:19
Pranešimai: 5
Hello? Anybody?:sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 22:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Freeman:



Neliudek, tiesiog paskitiniu metu chia aprime, ir musu ekspertai uzhsuka retokai. Gal dar gali plachiau savo atsakymus pakomentuoti? Nes lakonishkai atsakei :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Freeman, iš ties? dabar labai tr?ksta laiko - k? tik prasid?jo naujas semestras. Dauguma dalyvi? (ne visi) vienaip ar kitaip susij? su švietimo sistema... taigi aktyvumas forume periodiškas.

Nematau klausim? ? kuriuos atsakin?jai (juos susirasti ir sutapatinti kas prie ko - irgi papildoma gaišatis) - taigi paži?r?siu kai tur?siu daugiau laisvo laiko...



Beje, gali b?ti, kad kovo pradžioje vyks forumo susitikimas gyvai. Ar nenor?tum?te sudalyvauti (gal esate vilnietis)? Apie susitikimus pranešama bloke "Gyvenimas yra ypatingas" - tema "Socioniniai mytai". http://forum.linija.org/?t=284&page=last (dabar kol kas dar joki? žini?)...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2007, 21:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Matau, kad sunku atsekti, ? kok? klausim? atsakin?ta ir galb?t dalyviai apeina (atideda) ši? tem?... Taigi, gal nesupyksite, kad "sud?liojau ? lentyn?les"...  Atsakin?jo Freeman:



1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?
Atkaklumas, Humoro jausmas, Iškalbingumas, charizmatiškumas, protingumas, nuoširdumas, gerumas.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu. ? tai k? jis kalba ir daro. (pvz kažkaod?l nesugalvojau...)



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai? Arba ateinu preciziškai laiku, arba truput?l? pav?luoju...Jei kiti v?luoja taipogi nedaug, tai man tai nemaišo, nepasitenkinimo nerodau...



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai? Kai kada b?nant vienam pritr?ksta kokio užsi?mimo...



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri? Manau, kad viskas pirmiausia turi b?ti patogu. Svarbiau ne grožis ar kt., o praktiškumas.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik?? Komplimentai man n?ra b?tini...? kritik? stengiuosi žvelgti su jumoru...



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi? Nervuojuosi, bandau padaryt tvark?. Jau?iuosi kogero nuli?d?s...



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku? Praktiškas - tas kuris išnaudoja turimas galimybes. Nevisados, galb?t netgi retokai b?nu praktiškas. Jei mane pavadint? praktišku žmogumi, priim?iau tai, kaip kompliment?.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu. Gin?as - žmoni? nesutarimas tam tikru klausimu. Gin?yjuosi jei tema man aktuali ir žinau, kad priešinga pus? neteisi. M?gstu pasigin?yti jumoro forma. Jei suprantu, kad buvau neteisus, pripažinu kad klydau, pakei?iu nuomon?. Pvz: Vakar su Petru gin?ijom?s ar 2x2=4. pa?mus skai?iuotuv? paaišk?jo, kad visd?lto klydau d?l to. Pasijuokiau iš savo kvailumo, atsiprašiau Petro ir ?siminiau š? fakt?.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai? Man taip pat li?na, bandau išklausyti, pad?ti.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos? Iš žvilgsnio, tonacijos, veido išraiškos. Kit? nuotaikos poky?ius pastebiu... Pa?io nuotaika kinta priklausomai nuo aplinkybi?. Gana dažnai ir impulsyviai.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l? Nor?damas galiu tai padaryti lengvai. Kito asmens netolerantiškumas ar kita jo veikla. Jei d?l konflikto kaltas aš, ir buvau neteisus, galiu atsiprašyti pirmas. Manau, kad kitaip elgtis b?t? negražu ir arogantiška.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu. Stengiuosi man svarbi? ar to nevert? žmoni? ne?žeidin?ti. Jei jau taip atsitinka nuoširdžiai atsiprašau. Nes nenoriu, kad d?k man?s žmon?s li?d?t?, nervuot?si ar pan. Šiandien marytei pasakiau, kad ji kekš?, bet po to prisiminiau, kad ne ji o zos? visd?lto su petru permiegojo. Atsiprašiau jos ir kartu išg?r?m butel? rašalo.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l? Man tai dažnai sunkoka suprasti. M?gstu labiau tiesioginius veiksmus/užuomenas. Pirmu atveju, stengiuosi b?ti su žmogumi draugiškas, artimiau j? pažinti. Antru ne?sižeidžiu ir priimu kaip norma, kad ne visi visiems patinka...



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne? Taisykl?s turi b?ti žinomos, aiškios, tikslingos. Nereikalingas per didelis detalumas ir pedantiškumas, per didelis griežtumas.Manau reikalingos tik paprastos taisykl?s-instrukcijos. Taip pat ?statymai.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si? Maždaug variantas...



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut?? Dažniausiai apsipirkin?ju tik artimiausioms dienoms. Jei reikia daug ko, tada s?rašiukas - praktiška. Šiaip stengiuosi visk? ?siminti. Vaikš?ioju skirtingai, tiesiog prie preki? kuri? tuo metu reikia.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas? Ko gero nelabai b?dingas. Užduotis pakeisti galiu gana lengvai. Labiau m?gstu veiksm?. Dažnai daug k? užmirštu ar atidedu.





Iracionalus? IV kvadra? (man daug klaustuk? liko). 

Freeman, gal parašyk - kuo domiesi, k? m?gsti, kas Tau patinka veikti...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2007, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Vas 2007, 21:19
Pranešimai: 5
Kogero pagrindinis mano hobis ir dom?jimosi sritis yra fotografija (?ia jei kas nori mano darb? kiek paži?r?t - http://www.diskusijos.lt/viewtopic.php?t=18250 :strange:)

, m?gstu tiek pats fotografuot, tiek ži?r?t/komentuot kit? nuotraukas. M?gstu bendrauti, pamaž?le pažinti žmones. Myliu gamt?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2007, 23:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Freeman,

Ko toks lakoniskas? Laika taupai? Ar nuobodu rasyti?:wink:

Kur tau didziausias fotografijos sarmas?

Kodel zmones megsti pazinti pamazele?:wink: Tau jie neaiskus?

Kai komentuoji kitu nuotraukas, nebijai, kad zmogu gali uzgauti, izeisti ar priesingai, manai, kad jie turetu buti patenkinti, nes visgi nurodai trukumus ir patari, kad butu gerai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2007, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:


Iracionalus? IV kvadra? (man daug klaustuk? liko).


Gal turi minciu kodel jis tau atrodo IV kvadros? Nors pskaicius jo rasymus, man jis kazkoks "matytas" :smile:.

Pirmas ispudis man, kad logikas butu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2007, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
Gal turi minciu kodel jis tau atrodo IV kvadros? Nors pskaicius jo rasymus, man jis kazkoks "matytas" :smile:.

Pirmas ispudis man, kad logikas butu.


Va man Freeman visai ''nematytas'' ir logika turb?t kitokia... Sp?ju - :blogic:

Iš pasisakym? man liko labai daug klaustuk? - tarsi kažkas b?ga ir praslysta pro pirštus, negaliu pagauti. Galb?t taip galiu priimti :blogic:, bet surišt? ne su intuicija...  Žodžiu, ir mano išvedžiojimai tokie pat migloti :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 00:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa,

As taip pat pritarciau, kad jo logika juodoji.

Jei jis is ketvirtosios kvadros, liktu du varijantai Stirlis ir Gabenas, jei tau atrodo iracionalas, man kolkas dar niekaip neatrodo liktu Gabenas.

Bet, kolkas jau jis labai lakoniskas, gal kaip daugiau uzkalbes ir kitaip teisybe nusvis.



Freeman, o kokia nauda tau is to, kad zinosi savo tipa ir isvis is socionikos? 





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 00:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene: gali b?ti, kad "deltininkas" (daug kur pabr?žiama psichologinio ir fizinio komforto reikšm?), ir, matyt, iš logik?-sensorik?. labiau intravertas, regis, tad gal iš ties gabenas?



gana simptomatiška fraz? - "Manau, kad viskas pirmiausia turi b?ti patogu. Svarbiau ne grožis ar kt., o praktiškumas".





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 00:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Veidrodukus ne taip lengva atskirti... Realiai arba bediskutuojant temose - gal b?t? lengviau.

Be to, yra tip?, su kuriais realiai aš beveik nesusiduriu (darbe - nesiskaito, nes ten epizodiškai prašm?s?ioja šimtai žmoni?).

Ketvirtoji kvadra man yra pati m?slingiausia (terra incognita).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 11:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Freeman: o jei Tu pats paskaitytum Štirlico ir Gabeno tip? aprašymus, kuris pasirodyt? artimesnis, o gal n? vienas?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Freeman raš?:
Kogero pagrindinis mano hobis ir dom?jimosi sritis yra fotografija (?ia jei kas nori mano darb? kiek paži?r?t - http://www.diskusijos.lt/viewtopic.php?t=18250 :strange:)

, m?gstu tiek pats fotografuot, tiek ži?r?t/komentuot kit? nuotraukas. M?gstu bendrauti, pamaž?le pažinti žmones. Myliu gamt?


Kadangi pati sergu ta pacia liga perziurejau tavo pasidemonstravimus.



Keli tavo pasisakmu gabaliukaii krito i akis:



"Aš ir nemanau, kad jos the best, ta?iau žinau, kad yra pakankamai geros... "



"Manau kiekvienoje portretin?je yra užfiksuota gana aiški nuotaika/emocija/charakteris. Tikrai galima atskirt kuri li?dna, linksma ir t.t. "



"Ir PATIKEK aš suprantu K? fotografuoju...Žini? ir patirties turiu daugiau nei galimybi?... "



"turiu plan? kažk? panašaus ? parod?l? numelžt... dabar tik reikia prisiverst projekt? parašyt ir reik kad pasisekt? iš socialdemokrat? babk?s numelžt.."



"Na galb?t daugumos mano fotografij? tematika yra panaši, bet atlikimo technika daug kur yra skirtinga..."



Turbut tik sensorikas gali atlaikyti sensorikos kritika, konkreciai paciu fotografojos vaizdiniu, apdirbimo ir t.t. kritika. ir kokia jautri reakcija, kaip buvo pakritikuotos idejos, ju trukumas:



"Nu nu  ir koki? gi pagrind? aš nesilaikau ir laužau? Manau, kad žinau daugiau negu "pagrindus" ir beto stengiuosi nedaryt visko "pagal standart?" - fotografijoje reikia eksperimentuot, eksperimentuot ir dar kelet? kart? d?l viso pikto eksperimentuot...Na jei tamsta sutikt? apsinuogint galim ir kokius aktus pafotografuot - manau visiems ?domu b?t? - o fotkinu k? pasitaiko ir manau kad gamta yra daug geriau negu tarkim kokios miesto fotk?s, galb?t net negu portretai, beto gamt? ?domu ir smagu fotografuot - geras laisvalaikis. Kartais norisi gal kiek daugiau portet? padaryt... bet modeli? reik... Natiurmortai gal ir nieko, bet jie nemanau "?dmesni" kad yra... beto padarau retkar?iais. O k? jau taip tamsta pasi?lyt? "?domaus fotografuot? . Ir gal galima tuos "brokus"  ?vardint?"





Is visu saves vertinimo, gal pervertinimo, turejimo planu ir kritika ideju atzvilgiu velgi panasu i Stirli. Bet vietomis savo ironija kazkiek ir i Zukova uznese. Kaip Gabenui gal truktu nuotraukose isbaigtumo, nors vietomis ir i Gabeniskus pasisakymus panasu, kaip Stirliui tai gali buti budinga.

Daugiau man minciu del tipo nesauna i galva.



p.s. o kad Dostikui nors trecdali tiek dzindziliskumo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:


Bet vietomis savo ironija kazkiek ir i Zukova uznese.




Man irgi pasirod? kažkas paž?stamo :wink: Bet tai dar nereiškia, kad tikrai Žukovas. Sutinku, kad vyrauja sensorika ir logika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 229 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007