Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 22:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Vas 2007, 21:19
Pranešimai: 5
Pelene raš?:
Freeman,

Ko toks lakoniskas? Laika taupai? Ar nuobodu rasyti?:wink:

Kur tau didziausias fotografijos sarmas?

Kodel zmones megsti pazinti pamazele?:wink: Tau jie neaiskus?

Kai komentuoji kitu nuotraukas, nebijai, kad zmogu gali uzgauti, izeisti ar priesingai, manai, kad jie turetu buti patenkinti, nes visgi nurodai trukumus ir patari, kad butu gerai.




Jau mislyjau, kad nieks taip ir neparašys nieko:smile:

Rašyt kiek nuobodoka, laiko lyg ir turiu, bet kažkaip nesiraš? tiesiog itin pla?iai...

Visas procesas nuo ieškojimo ir komponavimo iki džiaugimosi gatava nuotrauka ir kit? atsiliepimais.

Iškart pažint žmogaus ne?manoma, bet ?domu suprast tam tikrus žmoni? bruožus, mintis ir t.t. Man smagu suprast kažk? apie kit?...

Stengiuosi perdaug neužgauti, bandau atsižvelgti ? žmogaus charakter? (koks jis man pasirod?...), manau, kad tai visd?lto ir jiems naudinga, beto pa?iam visai malonu.



Freeman, o kokia nauda tau is to, kad zinosi savo tipa ir isvis is socionikos? 




Tiesiog ?domu, socialiniai mokslai dalinai traukia. Galb?t vert?t? kiek daugiau pasidom?t... Domina, k? apie mane gali pasakyt kiti žmon?s? Kiek "panašu"...



o jei Tu pats paskaitytum Štirlico ir Gabeno tip? aprašymus, kuris pasirodyt? artimesnis, o gal n? vienas?




Gal gal?tum kok? link? numest?





D?l to atsako ? kritik? tai tiesiog, jei žinau, kad ji yra nevisai teisinga ir pagr?sta galiu atsakyt ir atsikirst...Esu pakankamai pasitikintis savimi (gal ne visose srityse...), ir m?gstu pasigin?yt :strange:





p.s. o kad Dostikui nors trecdali tiek dzindziliskumo...




Kas ?ia per veik?jas?:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Apie tipus yra atskiros temos ir šiame forume - bloke ''Tipai'' (viršutinis).

Pvz. apie Štirlic? (login?-sensorin? ekstravert?, racional?) - http://forum.linija.org/?t=13

apie Gaben? (sensorin?-login? intravert?, iracional?) - http://forum.linija.org/?t=16



P.S. Dostikas - tai Dostojevskis (etinis-intuityvus intravertas, racionalas).

Socionikoje irgi pilna žargon?: Gabas - Gabenas, Štirlis - Štirlicas, Robas - Robespjeras, Balis - Balzakas ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Vas 2007, 21:19
Pranešimai: 5
Perži?r?jau visus tipus ir ties? sakant neradau nei vieno visiškai atitinkan?io save... Jei randu kuri? dal? kuri lyg ir tikt? man, tai kitoje b?na kas nors kas gali b?t net priešinga. Nežinau jau visai kas aš per vienas:strange:... Gal dar koki? klausim? yra?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Buvau as tau parasius ir klausimu, ir siaip, bet besiunciant pradingo postas, tai susinervinau ir nieko nerasiau daugiau.



Freeman raš?:
Visas procesas nuo ieškojimo ir komponavimo iki džiaugimosi gatava nuotrauka ir kit? atsiliepimais.


Rasei, kad fotosopini. Gali valandu valandas vargti su viena nuotruka, kol tavo manymu ji taps nepriekaistinga, ar ir taip tau graziai gaunasi, kad tik truputi paryskint, patamsint ir liuks.

Ka vadini "komponavimu"?

Kitu apsiliepimai, komentarai, patarimai kokio pobudzio labiausiai patinka?



, bandau atsižvelgti ? žmogaus charakter? (koks jis man pasirod?...), manau, kad tai visd?lto ir jiems naudinga, beto pa?iam visai malonu.?


Kodel tu manai, kad kitam gali buti nudinga? O tu greitai pastebi emociju luzius zmoguje, tave tai veikia? Per stiprios neigiamos emocijos, kovine atmosfera tau nekelia agresijos?



Domina, k? apie mane gali pasakyt kiti žmon?s? Kiek "panašu"...?


Jau kazkiek galima ir tavo elgesi, ir kaip su tavimi elgtis jau galima prognozuoti. Issigandai? :wink:





p.s. o kad Dostikui nors trecdali tiek dzindziliskumo...



Kas ?ia per veik?jas?:smile:


:happy::happy: prajuokinai.

Dostikas - Dostojevskio trumpinys. Visi tipai turi tarsi pravardes, kad nereiktu ilgai ir nuobodziai sakyti tikrojo pavadinimo. Jis kurkas jautresnis, ten, kur tu nejautrus ir atsparesnis, ten kur jautresnis.



Nueik i teorija ir analize, ir pasisikaityk visokias logikas, sensorikas ir t.t. atkreipk demesi i ju spalva. Parasyk, kas tau paciam atrodo tinka, ar ne. O kas tau neaisku - klausk.

Kolkas neparasei nieko, nepakomentavai, kas tau tiko is katro tipo ir kas ne. Jei tu pats nori tipa nusistatyti, tai truputi nepatingek ir pats.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 21:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Freeman: o jei Tu pats paskaitytum Štirlico ir Gabeno tip? aprašymus, kuris pasirodyt? artimesnis, o gal n? vienas?


Man greiciau hekslis pasirode jei jau tik is  IV kvadros rinktis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 21:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa raš?:[quote]Matau, kad sunku atsekti, ? kok? klausim? atsakin?ta ir galb?t dalyviai apeina (atideda) ši? tem?... Taigi, gal nesupyksite, kad "sud?liojau ? lentyn?les"...  Atsakin?jo Freeman:

As net neskaiciau kol nesudeliojai i lentyneles. Beje, kodel butent tu taip padarei, juk cia lyg robikam tokia tvarka butina?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Kov 2007, 00:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
svyt, va b?tent! Jau?iau, KOD?L kiti nepasisako temoje.  T? tvark? padariau, kad KITIEM b?t? patogiau.  Taigi žmogus b?t? prarad?s galimyb? nusitipuoti....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007