Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 22:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 00:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa: nieko tokio asmeniško juk toje informacijoje kaip ir nėra, kurią čia pateikei :smile: .

nežinau,kas čia tokio keisto, kad apie Tave pasakojama :smile: - tiesiog dalijimasis nauja informacija :smile: . Pasakojau ir apie kitus dalyvius :smile: .

Dėl veržimosi į lyderius - žinoma, kad nebūdinga tas. Tačiau kaip stebėjau gabeną dirbant, labai įdomu buvo, kaip subtiliai moka ir pavadovauti žmonėms, ir sykiu paklusti - paklausiant jų patarimo...

Pelene: na tai žinoma, kad Tu žymiai daugiau įvairių moralės niuansų matai :smile: . Man Gabenas sakyčiau gana lakoniškai konstatavo kai kuriuos dalykus, pridurdamas: "Mano tokie įsitikinimai.Tokios moralinės normos. Kiekvienas jas turi skirtingas, nes, matyt, susikuria pats."

Na, kadangi jis laikėsi pozicijos, kad normos gali skirtis, tai man tas buvo palanku, ir aš tiesiog išdėsčiau, kokios pas mane normos :smile: . Toliau netęsiu, nes su uogos tema nesusiję.

Dar apie Gabenų "intuiciją". Manasis gabenas irgi dažnai kalba apie įvairias nuojautas. Tačiau manau, kad tos nuojautos yra visgi nesąmoningo partnerio elgesio lyginimo rezultatas. Jei jie turi artimą žmogų, yra labai dėmesingi jam. Jie ir apskritai, labai pastabūs, pastebi įvairiausias smulkmenas. Ne visada apie jas šneka, bet sau užfiksuoja. Gerai įsimena pasakytus žodžius. Mintyse lygina žmogaus elgesį, įvairius išsireiškimus ir t.t., pagal tai fiksuoja pokyčius. Be galo stipriai jaučia nuotaikos, balso tembro pokyčius. Matyt, skaudžiosios :bethics: įtakoje. Aišku, ne visuomet teisingai išsiaiškina tuos elgesio pokyčius, nes bendrą vaizdą jiems sunkiau pamatyti nei tas pavienes detales. Ir kartais ne visai teisingai kai kurios detalės suplakamos į krūvą. Bet visumoj, pastabumas tikrai didelis. Jei kas nori gabeną apgaudinėti (:confused: ), turi iš paskutiniųjų išmokti atkartoti kiekvieną savo elgesio niuansėlį, kad jis nepasikeistų.

Dar yra įdomus dalykas. Maniškis sapnuoja pranašingus sapnus (pvz. katastrofas...). Retai, bet sapnuoja. Sapnavo vieną apie mane. Už poros dienų tas sapnas išsipildė, beveik identiškai.

Dar kas kritę į akis, kad gabenams labai įdomu visokie "6 nuliai - milijonas", discovery kanalas, įvairios įdomybių laidos. Na, panašiai kaip ir heksliams :smile: .

Na bet užteks, išsiplėčiau aš čia į pasakojimus kažkokius, kur niekas manęs neklausė :wink: .

Tiesiog galvoju, gal uogai netyčia ta info kuo nors pravers.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 09:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Solanža rašė:
Mintyse lygina žmogaus elgesį, įvairius išsireiškimus ir t.t., pagal tai fiksuoja pokyčius. Be galo stipriai jaučia nuotaikos, balso tembro pokyčius. Matyt, skaudžiosios  įtakoje. Aišku, ne visuomet teisingai išsiaiškina tuos elgesio pokyčius, nes bendrą vaizdą jiems sunkiau pamatyti nei tas pavienes detales. Ir kartais ne visai teisingai kai kurios detalės suplakamos į krūvą. Bet visumoj, pastabumas tikrai didelis

na taip..  tas veikia.. ir sapnus pranašiškus sapnuoju.. kartais :strange:

pastebiu, kad aš visada būdama viena galvoju ir galvoju...tik bendraudama įsijungia tas nuolatinis dialogas su savimi :strange:

o kodėl jausti nuotaikas, balso tembrą yra :bethics: - skaudi vieta.. - o jeigu būtų stipri :wethics: tai kaip tada?

bendram vaizdui užtenka nuojautų. bet kai pradedi gilintis į detales..
na būna toks posakis, tie kas neturi problemų jas susikuria :happy:
čia gal gabenams būdinga.. arba heksliams taip pat.. :tongue:

Pelene, tikrai nenoriu nieko moralizuoti, perauklėti..primetinėti savo valią.

Ir visumoje žmogui geriau geras pavyzdys, nei šimtas patarimų.. bet nekorektiško elgesio nepakenčiu.. nesvarbu kiek niuansų bebūtų :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Solanža: pravers ne tik uogai. Prašom plėstis kiek tik norisi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 12:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa rašė:
o kodėl jausti nuotaikas, balso tembra yra :bethics: - skaudi vieta.. - o jeigu butu stipri :wethics: tai kaip tada? 
(Kažkiek kitu kampu, bet kalbėjom apie tai temoje apie baltą ir juodą etiką, žvilgterkit, gal kas pravers.)

Uoga, gal aš ne visada aiškiai išsireiškiu, tad mėginsiu vėl :smile: . Man atrodo, kad žmogus visą gyvenimą kaupia informaciją apie savo "skaudžiosios" funkcijos sritį. Gabenui sunku yra orientuotis kito žmogaus emocijų raiškoje. Štai žmogus tyli. Kodėl? Ką tai reiškia? Antras kylantis klausimas: kodėl dabar? Kodėl būtent šią akimirką žmogus šitokias emocijas jam demonstruoja? Visąlaik ieškoma priežasties-pasekmės ryšių. Todėl taip ir gilinamasi į žmonių emocijas. Mėginama įsiminti turbūt emocijų seką (jei dabar nuliūdo,tai kas bus toliau? nutils ar verks? etc...). Tačiau skaudžioji ir yra skaudžioji: ne visada pavyksta nekartoti to paties elgesio. Padaro, ir prisimena: oj, juk anąkart tokia štai reakcija sekė...o dabar štai ir vėl... Kaip sakant, lipama ir lipama ant to grėblio, kol kai kuriose vietose jau "mazoliai" užsideda atsitrankius.

Nesakau, kad visi gabenai šitaip. Gal kitiems labiau sekasi gyventi dualizuotoje aplinkoje, kur juos labiau "pasaugo"...nežinau. O šiaip, galiu pasakyt, kad gana jautrus tai žmogaus tipas. Nors išoriškai gali atrodyti visiškai ramus, abejingas, viduje tuo metu gali šėlti audros. Todėl jiems reikalingas be galo pastabus dualas hekslis, kuris momentaliai pamato partnerio būsenos menkiausius pokyčius. Pamato, kad pakito veido išraiška, ar kad nutilo kažko. (Nesakau, kad kiti tipai to nemato. Tiesiog, kitiems kartais tas atrodo nesvarbu, nereikšminga.) Hekslis kaip niekas kitas sugeba prakalbinti partnerį, nukreipti jo mintis, nupiešti kitus variantus, kaip galima pažvelgti į tą patį dalyką.

Grįžtant prie klausimo...kai yra stipri :wethics:, kas tada. Na imkim hekslį. Jį gali momentaliai sunervinti kito žmogaus demonstruojamos emocijos, ir pats staiga "užvirs", pradės šūkauti (ko gero, rolinė :bsensoric: įsijungia). Tačiau taip pat staigiai "perdegs", atsiprašys, labai gražiai paaiškins visas savo emocijas : kodėl susinervino, kas tai sukėlė, kaip jis jaučiasi ir ką dabar reikėtų daryti. Hekslis taip orientuotas į savo dualą, kad niekada neapkaltins kito žmogaus: "PER TAVE man nuotaika sugedo" ir nepaliks jo su nežinomybe, kas būtent jį sunervino ir kas bus toliau. Jis gali pasakyti, pvz.: "aš kažko susinervinau, kai tu man neparodei dėmesio. Gal galėtum man padaryti arbatos ir aš nurimsiu". Arba, dar dažnai tekę pastebėti, kad heksliams nesunku apsimesti "kvailesniais" prieš kitus žmones. Kai kitas žmogus  (pvz. pardavėjas) yra susinervinęs, o heksliui nebloga nuotaika, jis gali pradėti šypsotis ir kažkaip juokingai prisiimti savo kaltę dėl visų pasaulio nuodėmių. Gaila, neturiu pavyzdžio po ranka, kad pacituoti. Bet būna labai įdomu stebėti. Tada tas pašnekovas būna tiesiog nuginkluotas. Jam nelieka preteksto "putotis" ir atsileidžia.

Aišku, aš viską čia suplakiau į viena, sorry. Mėginsiu šiek tiek reziumuoti. Heksliai NEBIJO kito žmogaus emocijų, nei teigiamų, nei neigiamų. Tačiau jiems patinka ramūs žmonės, tokie kaip jų dualai. Ramūs, neišmušami iš pusiausvyros, neisterikuojantys. Tačiau jie ne tiek kreipia dėmesį į konkrečias emocijas, kiek į santykius apskritai. Juk :wethics: tai santykių etika. Taip sakant, galima išsirėkti, jei labai reikia - tačiau svarbu, kad toliau viskas gražiai klostytųsi.

Et sunku taip gražiai palyginti ir sudėlioti. Lengviau lyginti lygiavertes funkcijas: kai, tarkim, balta ir juoda etika yra kūrybinė, o ne kai juoda etika skaudžioji, o balta-kūrybinė ar bazinė.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ai dar turbūt galėčiau pridurti, kad hekslio-gabeno diada yra viena iš labiausiai besišypsančių :wink:

Gabenams reikia, kad jų dualas nuolat šypsotųsi: tada jie suvokia, kad VISKAS YRA GERAI. Pvz. mano gabenas, pažiūrėjęs foto, komentuoja: "kodėl tu niekur nesišypsai?" "Šypsausi" - atsakau. Suvokiu, kad jam reikia tokios šypsenos "nuo ausies iki ausies" :wink:, na tokios: :happy:. O aš linkus šitaip: :smile:

Heksliams irgi patinka, kai aplinkiniai šypsosi. Yra pratę klausinėti, ar viskas gerai, ar kas nors yra, jeigu tik partneris nesišypso, neatsako į jo šypseną šypsena :happy: .

Su kitais tipais tokios šypsenų įtakos bendravimui nepastebėjau. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene rašė:
Solanža rašė:
tarp kitko, vakar dariau testą http://www.socionika.org/testaik.htm
tai nustatė jeseninę :smile: .

kadangi tai sutampa su pačios ir kitų žmonių man kadaise nustatytu tipu, tai galvoju, gal visai ir patikimas testukas :smile: . įdomu, kaip kitiems, ar atitiktų.
Pagal šį testą aš taip pat Jeseninas dažniausiai, kartais Robespjeras. :happy:.

Nes kai katrie atsakymai tinka, arba netinka abu. Na kritikuoti lengviausia, bet jis vistiek nepatikimas, bet gal kiek ant kelio užvedantis galėtų būti.


Tai va, bent jau ant kelio užveda :smile: . Sensorikos, va, nei pas tave, nei pas mane neranda...:wink: (kadaise seniai seniai rusų kalba kersey testą dariau, tai dostikas gavausi :happy: )

Bet šiaip, tikrai sutinku, kad būtų galima dar jį ten tobulinti ir tobulinti. Kai kuriuose teiginiuose pusė teiginio tinka, pusė ne.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Solanža rašė:
Gabenui sunku yra orientuotis kito žmogaus emocijų raiškoje. Štai žmogus tyli. Kodėl? Ką tai reiškia? Antras kylantis klausimas: kodėl dabar? Kodėl būtent šią akimirką žmogus šitokias emocijas jam demonstruoja? Visąlaik ieškoma priežasties-pasekmės ryšių. Todėl taip ir gilinamasi į žmonių emocijas. Mėginama įsiminti turbūt emocijų seką (jei dabar nuliūdo, tai kas bus toliau? nutils ar verks? etc...). Tačiau skaudžioji ir yra skaudžioji: ne visada pavyksta nekartoti to paties elgesio. Padaro, ir prisimena: oj, juk anąkart tokia štai reakcija sekė...o dabar štai ir vėl... Kaip sakant, lipama ir lipama ant to grėblio, kol kai kuriose vietose jau "mazoliai" užsideda atsitrankius.
Gal galtėtumėte pakomentuoti, kuo šioje vietoje Gabenas skiriasi nuo Balzako?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 13:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža rašė:
Jei jie turi artimą žmogų, yra labai dėmesingi jam. Jie ir apskritai, labai pastabūs, pastebi įvairiausias smulkmenas. Ne visada apie jas šneka, bet sau užfiksuoja. Gerai įsimena pasakytus žodžius. Mintyse lygina žmogaus elgesį, įvairius išsireiškimus ir t.t., pagal tai fiksuoja pokyčius. Be galo stipriai jaučia nuotaikos, balso tembro pokyčius. Matyt, skaudžiosios :bethics: įtakoje. Aišku, ne visuomet teisingai išsiaiškina tuos elgesio pokyčius, nes bendrą vaizdą jiems sunkiau pamatyti nei tas pavienes detales. Ir kartais ne visai teisingai kai kurios detalės suplakamos į krūvą. Bet visumoj, pastabumas tikrai didelis. Jei kas nori gabeną apgaudinėti (:confused: ), turi iš paskutiniųjų išmokti atkartoti kiekvieną savo elgesio niuansėlį, kad jis nepasikeistų.
Gal kažkiek papildysiu, kas čia pasakyta.
Gabenai viska pastebi, priima, suvokia per :wsensoric: ir per ją visa reikiama info nukeliauja į skaudžiąją :bethics: .

Solanža rašė:
Dar kas kritę į akis, kad gabenams labai įdomu visokie "6 nuliai - milijonas", discovery kanalas, įvairios įdomybių laidos. Na, panašiai kaip ir heksliams :smile: .
Įdomi būtų tokia statistika, bet Discoveri turbūt daugeliui įdomu spoksoti, ten daug įdomių dalykų.

Solanža rašė:
Man Gabenas sakyčiau gana lakoniškai konstatavo kai kuriuos dalykus, pridurdamas: "Mano tokie įsitikinimai.Tokios moralinės normos. Kiekvienas jas turi skirtingas, nes, matyt, susikuria pats."
Na, kadangi jis laikėsi pozicijos, kad normos gali skirtis, tai man tas buvo palanku, ir aš tiesiog išdėsčiau, kokios pas mane normos :smile: . Toliau netęsiu, nes su uogos tema nesusiję.
Su pačia Uoga nežinau kiek tokia tema susijusi ar ne, bet su Gabeno tipu tai turi gana pakankamai aiškias, pasikartojančias keliuose to paties tipo žmonėse, tendencijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža rašė:
Arba, dar dažnai tekę pastebėti, kad heksliams nesunku apsimesti "kvailesniais" prieš kitus žmones. Kai kitas žmogus  (pvz. pardavėjas) yra susinervinęs, o heksliui nebloga nuotaika, jis gali pradėti šypsotis ir kažkaip juokingai prisiimti savo kaltę dėl visų pasaulio nuodėmių. Gaila, neturiu pavyzdžio po ranka, kad pacituoti. Bet būna labai įdomu stebėti. Tada tas pašnekovas būna tiesiog nuginkluotas. Jam nelieka preteksto "putotis" ir atsileidžia.

Taip Heksliai taip elgiasi ir aš taip elgiuosi :wink: tik gal kiek kitokia forma, kitose situacijose, bet kažkas panašaus.. Pavyzdėlis galėtų būti toks, jei sakykime bendrauji su vyriška (nebūtinai) gimine ir atsitinka tokia situacija ir ta situacija gali būti visur - parduotuvėj, banke ir t.t. matai, kad baisiai atsiranda poreikis žmogui jaustis "protingu" , pradedi šnekėti:" na taip, aš moteris, tokių dalykų neišmanau" tram pam pam ir tra lia lia... Aišku vyriškis susilydo ir reikalai pakrypsta teigiama linkme :wink:. Gydytojų luomas labai "jautrus", jokiu būdu negalima būti už juos protingesniais :wink:. Tiesiog jauti, kada reikia situaciją papudrinti. Bet su artimais žmonėmis nepatinka toks muilinimasis, čia turi būti viskas natūralu.

Jei Hekslis nori ko paprašyti, jis pokalbį gali pradėti maždaug taip: "tu labai gerai moki tokį dalyką, tau tai labai gerai sekasi, žinai, ar negalėtum tu man..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka rašė:
Solanža rašė:
Gabenui sunku yra orientuotis kito žmogaus emocijų raiškoje. Štai žmogus tyli. Kodėl? Ką tai reiškia? Antras kylantis klausimas: kodėl dabar? Kodėl būtent šią akimirką žmogus šitokias emocijas jam demonstruoja? Visąlaik ieškoma priežasties-pasekmės ryšių. Todėl taip ir gilinamasi į žmonių emocijas. Mėginama įsiminti turbūt emocijų seką (jei dabar nuliūdo, tai kas bus toliau? nutils ar verks? etc...). Tačiau skaudžioji ir yra skaudžioji: ne visada pavyksta nekartoti to paties elgesio. Padaro, ir prisimena: oj, juk anąkart tokia štai reakcija sekė...o dabar štai ir vėl... Kaip sakant, lipama ir lipama ant to grėblio, kol kai kuriose vietose jau "mazoliai" užsideda atsitrankius.

Gal galtėtumėte pakomentuoti, kuo šioje vietoje Gabenas skiriasi nuo Balzako?

Gabenai paprastai būna "auksinių rankų meistrai" dėl savo bazinės :wsensoric:, jie moka sukonstruoti sumeistrauti viską, kas genda, lūžta, primeistrauti ir patobulinti tai, kas "nedadaryta". Žodžiu, šitoje plotmėje jie yra labai praktiški. Balzakai yra praktiški naudos gavimo klausimais, tačiau rankų darbuose jie nėra tokie vikrūs ir įgudę. Jie irgi padaro, sutvarko, bet dėl to, kad "reikia". Gabenas meistraudamas žino, kad šioje srityje jis - etalonas, ir tuo mėgaujasi. Įdomu stebėti, kaip Gabenas ir Balzakas per stiprų vėją stato palapinę. Balzakas samprotauja teoretiškai apie vėjo stiprumo gūsius, iš kur jis pučia, ir kokiu kampu dėl to reikėtų tą pavėsinę (sudedamą) statyti. Kol Balzakas samprotauja, Gabenas viskam pritaria,  dėliodamas įtvirtinimus ir duodamas konkrečius nurodymus samprotaujančiam Balzakui ("tu tą įtvirtink čia, surišdamas kryžmai, nes taip geriau laikys"), ir daro viską, remdamasis savo įgūdžiais ir praktika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra: ačiū, bet aš norėjau išklausti, kuo skiriasi Gabenas ir Balzakas savo skaudžiojoje - ji juk jiems vienoda. Ar nesiskiria?
O moteriškos lyties Gabenas irgi turėtų viską meistauti mokėti? Gal moteryse tas meistravimas persikialia į virtuvę, interjero dizainą ar dar kur nors. Kažkaip sunkiai įsivaizduoju, kad visos moterys Gabenės mokės pataisyti sugedusį teliką ar mašiną...:confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka rašė:
Cassandra: ačiū, bet aš norėjau išklausti, kuo skiriasi Gabenas ir Balzakas savo skaudžiojoje - ji juk jiems vienoda. Ar nesiskiria?

Mano akimis žiūrint, labai panaši ta jų :bethics: - abu nemėgsta emocijų fontanų ir jų šalinasi, žmonių, liejančių emocijas kibirais - irgi. Ir patys išeis "į pogrindį", bet šiukštu, nekalbės apie savo jausmus. Bent jau tada, kai iš jų to tikimasi ir atvirai jiems tai parodoma. Galvoju, kad skirtumas, ko gero tame, kad jų :bethics: raiška prasideda tada, kai Balzaką "paglostai" per :wsensoric:, o Gabeną - per :wintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka rašė:
O moteriškos lyties Gabenas irgi turėtų viską meistauti mokėti? Gal moteryse tas meistravimas persikialia į virtuvę, interjero dizainą ar dar kur nors. Kažkaip sunkiai įsivaizduoju, kad visos moterys Gabenės mokės pataisyti sugedusį teliką ar mašiną...:confused:

Sugedusi teliką ar mašiną ir ne kiekvienas vyras pataisyti moka, nes tam reikia profesinių žinių. Bet apskritai sensorinės-loginės (nesvarbu, ekstravertės ar intravertės) neskirsto darbų į vyriškus/moteriškus. Pvz. aš savo darbus pasportuoju pati (ten vinukus pakalti reikia). Ir savo kompą pati tvarkausi. Aišku, iškyla klausimų - tada kreipiuosi į "specus" ir jie paaiškina, kas yra. Bet iš esmės visvien tvarkausi pati. Tik aš nemėgstu visokių ten knibinėjimųsi smulkmeniškų. O Gabenės, manyčiau, tai visai toleruoja. Todėl ir sugeba daug ką.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra: "paglostyti" per :wsensoric: reiškia sukelti kokius nors nemalonius pojūčius ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 14:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka rašė:
Cassandra: "paglostyti" per :wsensoric: reiškia sukelti kokius nors nemalonius pojūčius "Paglostyti" per :wintuition: reiškia ???? :confused: (staiga suvokiau, kad visai nenutuokiu, kas ta intuicija per velnias :sad: )


"Paglostyti" reiškia "pamaloninti", "suteikti malonių pojūčių, išgyvenimų" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007