Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 18:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2007, 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
aciu visoms :wink::wink::wink::wink::wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Uogaa

Užsukau pasilabinti ir pasiteirauti, kaip sekasi painiuose socionikos labirintuose:smile:? Gal jau matai švies? tunelio gale:happy:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 21:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
[quote]m2 raš?:
Nadia:

Negaliu nieko pacituoti, bet man is bendro vaizdo Uoga atrodo sensorike. O, kad valgyti nemegsta ar megsta daryti, cia ne reiksmingas faktas. As intuite, o valgyti darau laabai skaniai :tongue:. Ar megstu? Kartais. Kitais kartais nemastai tiesiog darai automatiskai tam kuo maziau gaisdamas laiko.



Tai manau jei dualas tarkim bazionis baltasensorikas, intuitas privalo moketi skaniai valgyti gaminti, kaip kitaip itiksi dualui, o pvz kam gabenui daryti valgyti, jei heksle to neivertins? O mano iprotis valgant niurneti kaip skanu ir tuo megautis, pasirodo yra geriausias komplimentas dostikei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 21:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
užsinor?jau papasakot apie draug? dium?:).



Žmogus kalba apie tai, kas jam svarbiausia. O diumai svarbiausia- geras psichologinis klimatas, ir j? jie meistriškai palaiko, sušildo.

Gabenui irgi svarbu klimatas. Kaip ir diuma, ir daugelis kit? tip?, gabenas nepaken?ia nepalankios atmosferos darbe. Ta?iau gabenas, skirtingai nei diuma, sunkiau t? atmosfer? formuoja.. Jis, galima sakyti, tiesiog ?sipaišo ? esam? atmosfer?, jeigu ji visumoje yra nebloga. Ta?iau jai sugedus, nelabai žino, k? daryt.



Man toks ?sp?dis, žvelgiant iš šalies, ? šiuos du tipus.:strange:


Gal priklauso kam pasakoja, turiu du artimus draugus diumas  ir viena gabena (mano pavizdyje jie visi dirba vadovaujanti darba, ir yra vyrai ir dar su ambicijomis), kuris sneka savo kurybine :blogic: jis megejas pasakoti apie darba ir visokius sprendimus, kaip ka sumaste, kaip ka patobulino ir tai pateikia kaip monologa, apie santykius minimaliai, nors juos mini, o diumos irgi man sneka apie darba, bet zmones turi kur kas didesne itaka darbo skirtyme ir i asmenines savybes gerokai daugiau atsizvelgia, bet velgi, labai megejai pasakoti apie darba, bet jau kaip dialogas, kas antra sakini nutyla ir laukia kol pritarsiu. Ir dar del diumos pastebejau, man darbine logika fone, as darau sprendimus kartais automatiskai, o diumai kiekvienas sprendimas ismastytas, kai verslo partneris paklause kodel as taip pasielgiau man prireike gerokai pamastyti, o pas ji (diuma) viskas is ansksto apmastoma, deliojama, kad gink dieve nieks nepasakytu, kad pasielge nelogiskai. O vat psichologiniu klimatu jis manipuliuoja labai lengvai, kartais siekdamas asmeniniu tikslu, daznai mazereisksmiu- tingi atlikti koki darba (pvz is kanistro supilti kura ar listi po masina prisukti kokia detale) ir maivosi kaip panele. Siaip tai man diumos gerasirdziai storuliai, jei storulis ir suruges greiciausiai zukovas :-) bet cia tipinimas is Nadios srities.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 22:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt: puikus komentaras.

Tik ?ia, manau, reikia atsižvelgt ir ? lyties faktori?. Moterys gaben?s labiau link? bent kiek praugdyti savo :bethics:, išmokti elgesio šablon?. Jos d?l to ir socionika neretai pasidomi, ir šiaip bendravimo psichologija. Tod?l gal gerai nepaž?stant, j? gal ir galima supainioti su diuma. Ta?iau visumoj, išties, dideli? juodaetini? vikrintas? iš j? tik?tis negalima (toki?, kaip iš diumos tavo papasakotame pavyzdyje apie maivym?si, siekiant, kad už j? kažkas kažk? padaryt?). Ir anks?iau ar v?liau pamatysime, kaip toji gaben? ilgam nutils, veidas taps šaltas ir neemocingas. Šitaip pirmosiomis minut?mis ar valandomis gabenai išgyvena sm?gius ? :bethics: zon?. Va jau v?liau, kai šiek tiek atsitok?ja, seka visokios ?sižeidimo demonstracijos. Nors gal darbe tas ir nepasimato? Gal ir lieka ta pati be sustingusi veido išraiška, kol viduje nenurimstama? Nežinau. Tuo tarpu dium?ik?, jei j? kas ?žeid?, gali ir juokais visk? nuleisti, ir "krimstel?ti" ?žeid?jui, na daug visoki? metod? ji žino situacijai sureguliuoti. Kažkaip pasteb?jau, kad diumas visi m?gsta, ir retai kada jos papuola ? tokias situacijas, kur užsitraukt? kažkieno antipatijas ar nemalon?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 157 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007