Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 12:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka: :bsensoric:+:wlogic:. Gabenui detal?s labiau r?pi praktin?je veikloje, kad jos b?t? patogiai, patvariai panaudotos. O Gorkiui - kad detal?s ?sipaišyt? ? login? sistem?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 13:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra raš?:
zanka: :bsensoric:+:wlogic:. Gabenui detal?s labiau r?pi praktin?je veikloje, kad jos b?t? patogiai, patvariai panaudotos. O Gorkiui - kad detal?s ?sipaišyt? ? login? sistem?.




Ir kod?l gi mano detalus aiškinimas labiau "Gorkiškas" nei "Gabeniškas"? Aiškinausi aš ten tik praktiniais sumetimais. Ar vien tik žodinis (neturintis materialaus pagrindo) aiškinimasis negali b?ti laikomas praktišku?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka raš?:
Cassandra raš?:
zanka: :bsensoric:+:wlogic:. Gabenui detal?s labiau r?pi praktin?je veikloje, kad jos b?t? patogiai, patvariai panaudotos. O Gorkiui - kad detal?s ?sipaišyt? ? login? sistem?.




Ir kod?l gi mano detalus aiškinimas labiau "Gorkiškas" nei "Gabeniškas"? Aiškinausi aš ten tik praktiniais sumetimais. Ar vien tik žodinis (neturintis materialaus pagrindo) aiškinimasis negali b?ti laikomas praktišku?




Vartodama žodžius "praktin? veikla", tur?jau omenyje veiksmus, atliekamus ir rankomis ir duodan?ius konkret? "medžiagin?", material? rezultat?. Žodinis aiškinimasis yra teorinis veiksmas, ne praktinis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra raš?:


Vartodama žodžius "praktin? veikla", tur?jau omenyje veiksmus, atliekamus ir rankomis ir duodan?ius konkret? "medžiagin?", material? rezultat?. Žodinis aiškinimasis yra teorinis veiksmas, ne praktinis.




Taip, pats žodinis aiškinimasis yra teoretinis veiskmas, bet to aiškinimosi priež?stys gali b?ti praktin?s (tikimasi gauti praktin?s naudos).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Kokios? T.y. ka Tu vadini praktine nauda?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
nejaugi teoretinis aiškinimasis yra be naudos? Nauda - sužinoti, k? nori išsiaiškinti.



Žinojimas (:wlogic:) ir praktinis veiksmas (:blogic:) skiriasi. :wlogic: strukt?rin? (s?ryši?) logika yra daugiau s?ryšiai tarp daikt? (teorij?), d?sningum? atradimas. :blogic: veiksmo logika - veiksmai (darbo metodika) su tais daiktais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
m2 raš?:
zanka:



Kokios? T.y. ka Tu vadini praktine nauda?




Hm, ko gero vistik nauda negali b?ti nepraktin?:smile: Persiprašau:neutral:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Liepa raš?:
Žinojimas (:wlogic:) ir praktinis veiksmas (:blogic:) skiriasi. :wlogic: strukt?rin? (s?ryši?) logika yra daugiau s?ryšiai tarp daikt? (teorij?), d?sningum? atradimas. :blogic: veiksmo logika - veiksmai (darbo metodika) su tais daiktais.




a?i? už paaiškinim?, bet ne?žvelgiu savo aiškinimesi nei :wlogic: anei :blogic: :confused::confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
a?i? už paaiškinim?, bet ne?žvelgiu savo aiškinimesi nei :wlogic: anei :blogic:


Gal tod?l kad darbo metodika yra :blogic: + :wintuition: :smile:. O gal ir ne tod?l.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Gal tod?l kad darbo metodika yra :blogic: + :wintuition: :smile:. O gal ir ne tod?l.




Ir ka tai reiškia? Kod?l tur?dama :blogic: plius :wintuition: tur??iau ne?žvelgti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
uzsikretusi zankos pavyzdziu deliojuosi  skaudziu f-ju aspektus savyje..



pojuciu sensorika :wsensoric:.. manau man viskas su ja tvarkoje.. grazu tai kas grazu, bjauru tai kas bjauru. :happy:

tai taip naturalu.. suprantama.. bet nesuraiksminama  :strange:



stai su jegos sensorika man darosi domiau.. :bsensoric:.. tai yra vieta i kuria kartas nuo karto akreipiu demesi.. man idomu  kaip zmones ka pasiekia.. idomu sia patirti kaupti gyvai.. kartais tai tarsi nesamoningai gaunasi.. del nuolaidziavimo.. is esmes esu nuolaidi.. nemegstu pirsti savo nuomones, ja primesti kitiems, bet ja issakyti.. man svarbu labai daznai :smile:

.. vengiu situaciju kur reikia nusileisti arba nenusileisti..



laiko intuicija :wintuition: man patinka kai buna nurodyti griezti terminai.. bet galiu ju ir nevykdyti..

baimes paveluoti nera.. gal tai galetu buti kurybine.. bet tada as ne gabene :happy:arba tai susimaise su kazkuo kitu..



galimybi? intuicija :bintuition: zavi tai kas nauja.. bet kas nepriestarauja moraliniems isitikinimams..

bet nemanau kad si bruozas manyje labai isvystytas.. daznai neriu stacia galva i situacija.. nors nebunu jai pasiruosusi 100 proc.. vadovaujauosi.. kaip bus taip.. pasiduodu vidiniam impulsui kuris kuzda - eik..

prie kitu iniciatyvos miela prisijungiu jeigu ji atitinka mano vidini poreiki.. bet tai gali buti labai bendrazmogiska savybe.. pati nesu superine organizatore. galiu palaikyti tiktai ideja.. svarstyti ideja.. nemegstu visko suderinti iki smulkmnu..manau kad cia jau kiekvienas pats savarankikiskai gali rupintis.. todel gal man vis del to svarbiau ideja..

mane zavi zmones su turtinga  vaizduote.. taga galima pasijungti ir kartu prisifantazuoti :strange:

bet znant jog tai galima realiai igyvendinti :happy:..



dalykine logika :blogic:.. .. tai pas mane isbandyta tik tam tikroje srityje.. ji tikrai nera absoliuti.. arba ji pas mane sumaisyta su intuicija.. ir greiciausiai as tikrai materialiais daiktais operuoju vaizduoteje..

:confused: baimes kad as kazko nemoku nera..



strukturine logika.. :wlogic: su filosifinemis koncepcijomis labai idomu :happy:+-:happy:

..manau kad man tai budinga.. galbut pati galeciau ivardinti kaip stirpria.. arba kurubine..arb asusimaisiusi su kazkuria kita savybe..  bet man svarbu smagu.. :strange:  bet kad vengciau strukturavimo ir filosofavimo tikrai taip nera..



emociju etika :bethics: atrodo jog tai naturalu - savaime suprantama.. vel bazine..?? :confused:

Jas priima taip, kad rodos, savo oda pajunta poj??ius, kuriuos kažkas sukelia žmon?ms, kuriuos jie stebi. Tokiems žmon?ms kiekvienas žmogus atrodo arba kaip žarijas spjaudantis laužas, arba dvelkianti šal?iu eket? lede, ar durian?i? adat? kamuoliukas".. +



santykiu etika :wethics: esu moraliste..ji tikrai yra derinyje us kazkuom..nes tai vienas zingsnis nuo emociju link santykiu.. bte tikrai nemegstu gilintis.. kokie santykiai kur ya.. jie arba yra arba ne..



kazkaip dar neisskiriu aiskiu prioriteu.. arba aiskios.. skaudziausios f-jos.. :confused::confused::confused:

jeigu kazkas uzklius laukiu pastabu.. :happy::wink::strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa,

Nei kazka tvirtinti, nei kazka teigti negaliu. Detaliai nagrineti velgi, ne mano stiprioji puse. Bet is visos visumos galiu pasakyti, na nepanasi man i Diumiska minciu destyma. Detalios mintys, bet ne smulmeniskos, pakankamai lakoniskos ir tik reikalinga info, nenuvaziuojama i abstrakcijas (kas mano subjektyviu poziuriu pastoviai gaunasi Diumoms). 

Greiciau suabejociau kita versija, bet ne Diumiskumu. Ne Diuma ji man.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

Labas Pelene :happy: maciau kad liudi delta kvadroje, butinai ten uzsuksiu, kai "daugiau" busiu laisvesne.. :tongue:.. o teksta as juk paslifuoju.. impulsyviai surasau.. bet jeigu matau, kad per dideli minciu srauta surasiau - pasitaisau :happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
strukturine logika.. :wlogic: su filosifinemis koncepcijomis labai idomu :happy:+-:happy:

..bijau kad tai stiprioji mano puse..
Aš irgi bijau :wink:.

Robikas, Robikas, Robikas!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
uogaa: Skyriuje Socionikos teorija ir analiz?s, tema "Skaudžiosios funkcijos" yra aprašyti vis? funkcij? "skauduliai":smile:. Gali ir kitas skaudžiasias "pasimatuoti":wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 141 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007