Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 09:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 10:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Galbut siandien is pat ryto tokios nuotaikos.. tad tam kad nuvyti nereikalingas mintis, paeksperementuosiu su jusu testu.. ir jeigu netingesite skaityti ir gilintis - atsiduodu i ekspertu rankas :strange:



Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?
.... man idomus zmones kurie 1 - aiskiai susivokia ko nori (turi tikslu planu ateityje), 2 - yra valingi (nera vien plaukimas pasroviui), 3 - kuriuose yra daugiau racionalumo ir logikos (nepatinka jausmingas be logikos), 4 - bet tuo paciu kurie bendraujant yra nuosirdus (bet jaucia ribas), 5 - patinka organizuotumas ir energingumas..

neidomus.. noreciau sakyti kad tokiu nera.. bet greiciausiai visi kitie kuriu sios savybes silpnesnes..:sad:

Ar laikai save ?domiu žmogumi?
siek tiek :strange:
Kod?l?
greiciausiai save laikyti idomiu galima priklausomai nuo to kiek tavimi domisi kiti :happy:.. paadidinto susidomejimo savo asmenybe is aplinkos nebejauciu.. todel galiu atsakyti tik "siek tiek"..

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?


.. jis pats neidomus :happy: :strange:

2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
kaip jis save valdo ir kaip priima kita zmogu, o veliau visa kita..

3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?
ziurint kur.. yra situacija i kurias sau leidziu veluoti.. nerandu motyvacijos to nedaryti..  yra situaciju, kur sau neleidziu veluoti.. 50/50..

zmones kurie veluoja.. ziurint kur.. jeigu tai labai svarbu.. galiu nerimauti.. nervuotis.. ypac jei tai daro svarbus arba artimi zmones.. jiems  galiu savo busena ir parodyti.. jeigu jiems svarbu taip kaip as jauciuosi.. tie kurie svetimi.. esu neutrali ju velavimui.. ir jokiu emociju nerodau.. kaip tik stengiuosi neutralizuoti itampa..

4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?
galiu buti vienumoje.. skaityti, piesti, rasyti, arba tiesiog tingeti, bet jeigu truksta bendravimo tikrai ieskosiu zmoniu su kuriais galeciau si poreiki patenkiti..

5. K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?
komfortas, jei galiu susikurti savo erdve.. komfortiskai galiu jaustis sededama ant zoles ir ziuredama i toli :) jaukumas.. silta tvarkinga aplinka.. nenuobodus bet kartu neikyrus atspalviai, rami muzika, svelnus, malonus kartu zaismingas bendravimas :strange:.. manau jog kuriu po truputi.. :strange:

6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??
malonus.. bet kartu galiu jaustis nepatogiai.. :strange: kritika.. jei konstruktyvi skatina pasitempti..

kritikos kaip kazkieno nepasitenkinimo israiskos nemegstu.. jauciu ar tai priekabiavimas.. tokio tipo kritika labai suerzina..

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?
...bandau sutvarkyti pati.. jei matau, kad mano jegoms ir suprociui neimanoma kvieciu pagalba.. jauciuosi normaliai..:happy:

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?
racionalus, sugebantis suderinti islaidas su pajamomis, siek tiek.. normaliai, gerai jauciuosi jei pavadintu praktiska..

9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.
gincas - interesu konfliktas.. gincijuosi kai uzgauna mano svarbius interesus..jei gincijamasi argumentuoti.. aiskiai pasakoma oponento nuomon, tikrai ja isgirsiu, bandysiu ieskoti kompromiso..

argumentai, motyvacija.. vien tik jausmai..ne laiku ir ne vietoje gali dar labiau suerzinti..

niekaip nesutinku su vyro nuomone kad as turiu gaminti maista.. zinau, kad jis niekada negimins.. bet nesiversiu per galva, kad kiekviena diena prigamionciau jam desimt patiekalu...

ypac kai nejauciu moralinio ir viokio kitokio palaikymo.. tik reikalavima..

10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?
siuo atveju stirlis.. tegu vaiksto praeis.. bet erzina jo uzsisklendimas savyje.. neieskojimas iseities.. is tiesu stengiuosi prieti uzkalbinti.. bet jei nesulaukiu atsako..

.. manau, kad kiekvienas zmogus gali su savo emocijomis gali susitvarkyti pats.. nebent jis parodytu, kad nori savo bloga nuotaika nuvyti.. tada mielai stengciausi padeti veikti sloguti.. paguosti, nuraminti..

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?
jauciu- matau :strange:.. pokycius pastebiu..  mano nuotaikos kinta

12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?
galiu.. bet stengiuosi racionaliai ivertinti ar tikrai to reikia.. priezastis.. nusizengimas moralei.. dviveidyste apgaule.. netoleruosiu to... nebent patirtis parodys.. kad moralas to zmogaus neveikia..

taikymasis nuo situacijos.. buna situaciju.. kur taikymasis neturi jokios prasmes.. jeigu konflikto priezastys kvailos.. nera sunku ieskoti budu kaip susitaikyti.. labiau suprasti vienam kita

13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.


stengiuosi nieko neizeidineti.. nezeminti...buna zmoniu. kuriuos izeidzia tiesa..bet jeigu man tai svarbu.. labai svarbu.. jie mano pozicija isgirsta

tai buna tik veidrodinis atspindys.. kad jie elgiasi taip ar kitaip.. ir ar tikrai jie nori taip elgtis

14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?
jauciu..kitu zmoniu jausmus.. nuotaikas..tai naturalu, jokiu pastangu nereikia jausmu suvokimui..

nesureiksmino, jei pasako patinku ar nepatinku.. tai gali buti tik malonu arba neutralu nepatikimo atzvilgiu.. galbut artimo zmogaus emocinis neutralumas arba net vengimas mano atzvilgiu mane skaudina.. tada man is jo reikia bet kokiu emociju.. nes saltumas atsiribojimas galimas ir pateisinamas tik svetimu zmoniu santykyje.. :sad:

15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?
man patinka taisykles..galiu jas pati kurti ir lauzyti... galiu buti joms neutrali..

bet jeigu tai nera sudeinta su visu interesais, o tik primestos.. dirbtines... zlugdancios zmoniu santykius ir iniciatyva.. finale i taisykles ziuriu kurybiskai :tongue::strange:

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?
apie atostogas svaoju - bandau pajausti ko jose noreciau.. kaip save galesiu kazkurioje vietoje realizuoti.. nesu uzsigimusi planuotoja organizuotoja.. daugiau iniciuoju.. jeigu su manim vaziuoja zmones kurie geriau planuoja - mielai tai perleidziu jiems.. arba susizonau rekomendacijas.. kad pasirinkimas del vietos butu taiklus

17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??
apsiperku kai zinau kad man to reikia arba norisi (tiek drabuziai ar maistas) sarasiukas buna galvoje, nusistovejusio marsruto neturio.. bet juk visada eini prie daikto tiesiai, jei zinai ko nori

18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?
nesu perfekcioniste ir niekada nebusiu.. kas liecia darba - svarbu istobulinti ideja.. jei galima taip sakyti - perfekcioniste idejoje.. namuose - patinka svara tvarka bet man tai kainuoja papildomas jegas ir pastangas sudelioti viska i vieta... proporpocingai erdves dydziui kurioje reikia ivesti tvarka..

lengvai.. jeigu esi isidirbus.. kazkokiu sunkumu nekelia..pasiruosimas veiksmui mane erzina.. nes ruosiesi ruosiesi.. gali ir neprisiruosti..labiau patinka pats veiksmas.Uzmarsi nesu, atidelioti nemegstu.. bet prisiruosimas..stai kas mane dezorentuoja.. :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa: faina, kad sugalvojai duoti darbo "ekspertams" :wink:



Aš sav?s tokia nelaikau, bet visgi norisi paklausti:). Gal gal?tum papasakoti, kaip elgiesi, jeigu tau labai svarbus žmogus (neb?tinai dabar svarbus, prisimink ir atvejus iš praeities, apibendrink juos) tave ?skaudina, ?žeidžia?



Ar ilgam tavo nuotaika pasikei?ia? Parai, dviem, valandai, ?....



Ar eini pirma taikytis? (buvo toks klausimas- 12kl. dalis, bet man rodos, t? viet? kažkaip ir praleidai).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Solanža:

aciu solanza :wink: man tavo nuomone taip pat svarbi :strange: manau kad siuo atveju ekspertai visi tie, kurie domisi socionika, juk jus zinote daugiau nei as :tongue:

jeigu izeidzia.. dazniausiai stoju i konflikta..

aisku kad pasikeicia.. ilgesniam laikotarpiui.. tada ieskau paramos, palaikymo..

su artimais zmonemis einu.. su svetimais "puolusiais autoritetais" ne uz ka.. tiesiog lieka neutralus santykis.. arba joks..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa: jeigu rinktis tarp t? dviej? tip?, diumos ir gabeno, visgi saky?iau, kad esi gaben?. :strange:



na, gal kiti išreikš ir kitokias nuomones:)



tarp kitko, vakar dariau test? http://www.socionika.org/testaik.htm

tai nustat? jesenin?:).



kadangi tai sutampa su pa?ios ir kit? žmoni? man kadaise nustatytu tipu, tai galvoju,gal visai ir patikimas testukas:). ?domu, kaip kitiems, ar atitikt?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
sitas testukas ir pasake kad as gabene :tongue:

o galit ivardinti kuri silpna vieta pas gabenus.. ir kaip ja stiprinti.. kokios im funkcijos susidelioja..?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
nusizengimas moralei.. dviveidyste apgaule..


O kas tai yra ta morale, kazkokia aiski, konkreti, ar pakankamai turinti placius remus ir islygas? Ka vadini dviveidyste ir apgaule?



buna zmoniu. kuriuos izeidzia tiesa..


O kas yra tiesa? Kodel ji svarbesne uz zmogaus savijauta?



Kolkas mano nuomone apie tipa nekinta. Hugo atkrinka, nes man sviecia intravertiskumas, daugiau vidinis gyvenimas. Diuma atkrinta uz pakankamai logiska, lakoniska minciu destyma su loginiais isvedziojimais.

Bet velgi, akyse nemaciau, nebendravau, taigi, tik tiek, kiek virtualiai matosi.



P.s. "eksperte" :happy::happy: be licenzijos. :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 11:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

aciu pelene :smile:

labiau vertinu tiesuma, nuosirduma.. nezinau kaip kovoti su pasleptom nuoskaudomis..

o morale man visada islenda artimam santykyje.. visumoje esu tolerantiska.. suprantu kad zmones negali buti vienodi.. kad kiekvienas tiesa mato savaip..

dar vienas niuansas jog mano moralines dogmos islenda su amziumi ir tam tikra patirtimi... netoleruoju dviveidystes artimam santykyje.. stirlicai sau tai leidzia.. :sad: juk emocija.. tera emocija ji gali buti subjektyvi ir ne visada teisinga.. nemanau kad zmogus gali gerai jaustis meluodmas, issisukinedmas..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Sakai, kit? versij? net nesi?lyt?:wink:

O ko tokia kategoriška?:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Nadia:

o man idomios ir kitos versijos :happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
uogaa raš?:
o galit ivardinti kuri silpna vieta pas gabenus.. ir kaip ja stiprinti.. kokios im funkcijos susidelioja..?




Silpniausioji vieta A modelyje yra laikoma MPT (mažiausio pasipriešinimo taškas). Pagal numeracij? - ketvirtoji. Dar ji vadinama "skaudži?ja" funkcija. Na "skaudži?ja" ta prasme - kad ne vis?laik "skauda", o vos tik kas,  gali b?ti "nubrozdinama", t.y. labai jautri...



Gabeno A modelis:

blok? eilut?mis:

1 :wsensoric:  :blogic: 2

3 :wintuition:  :bethics: 4

5 :bintuition:  :wethics: 6

7 :bsensoric:  :wlogic: 8



informacijos jud?jimo žiedais:

2 :blogic:  :wsensoric: 1

3 :wintuition:  :bethics: 4

5 :bintuition:  :wethics: 6

8 :wlogic:  :bsensoric: 7


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
o man idomios ir kitos versijos :happy::happy:


O kaip tau intuityvios versijos?

Tur?tum pateisinim? savo nenorui gaminti maist? :happy:.

Nekalbant jau apie tai, kad išties turi stipri? intuicij?. Ir kaip tik nepastebi?:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
...chia ash bishki ne i tema dabar paklausiu :) O negali uoga buti mano tapatuke?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Mano supratimu uoga ne tiesiog nenori gaminti maisto, o nenori todel, kad yra spaudzhiama tai daryti. Tai du skirtingi dalykai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Nadia:

tikrai nemegstu prievartos.. mano mama visiems nuo mazens sakydavo, jog jei man liepia ka daryti, samoningai negirdesiu ir nedarysiu :happy: bet jeigu graziai papraso :strange:

o intuicija :happy:.. ka man reiktu papildomai apie tai zinoti .. :strange:..

vertindama zmones tarsi jauciu ir matau daugiau.. tai tarsi kazkokia jega..kuri man nusako kokie jie yra is tiesu.. kaip su jais bendrauti.. ko galiu tiketis i ju... nors atrodo kad ir visi taip paciai mato ir suvokia..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
uogaa:



Paskutinis Tavo postas dar labiau patvirtina mano itarima, kad galetum buti ir Dreizeris :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 201 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007