Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 15:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 13:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Man rodos, ne man vienai ši tema aktuali ir "?siskaud?jusi". Socionikos teorijoj rašoma, kad dažnai dual? nepastebime, jei iki galo nepaž?stame sav?s, sociotipas n?ra "išsikreip?s" (bet kas tas korif?jus, galintis nustatyti, kiek tiksliai tie išsikraipymai, gyvenimo patirtis ir t.t. yra pakeitusi m?s? tip??). Tuo tarpu, konfliktiniai ir kiti nepalank?s tipai krenta ? akis labai greitai. Jie pritraukia, sužavi, apkeri. O v?liau atsiranda problem?. :strange:



Taigi, po tokios ?žangos...nor??iau paklausti, ar kas nors gal?t? pasakyti nors kok? vien? tikrai universal? bruož?, pagal kur? b?t? galima atskirti Štirlicus ir Žukovus? Yra juk labai aiški? tipišk? žukov?, ir tipišk? štirlic? (man svyt atrodo daugmaž tipiškas savo tipo atstovas, bent jau analizuojant jo elges?, susijus? su ketvirtos funkcijos veikla). Ta?iau kiti žmon?s yra save pakankamai pakeit? gyvenimo eigoje, ir atskirti gali b?ti vos ne ne?manoma...:confused:



Mano pam?stymai lyginant b?t? tokie, b?t? gerai kad ?sijungtum?t ? diskusij?:



1. Štirlicams tur?t? b?ti skaudus laiko planavimas, jo jutimas. Ta?iau ar tikrai, kaip b?tent turi jie tai išreikšti? Jeigu žmogus sako, kad jis yra nekantrus, ar tai gali b?ti ?rodymu, kad jis yra Štirlicas (tarkim, abejojam tik d?l pavadinime pamin?t? ši? dviej? tip?), o Žukovas niekad taip nepasakyt?? Jeigu nekantrumas pasireiškia, pvz., noru paskambinti man. Arba noru žinoti, kas bus ateity, kuo grei?iau sužinoti mano nuomon?, ar yra santykiams perspektyvos ir kad aš argumentuo?iau, kod?l? Gal ?ia gali b?ti noras ir :wintuition: informacijai, pateikti kažk? panašaus ? evoliucijos laike nupasakojim??



2. Abiej? ši? tip? atstovai labai daug dirba. Mano šiuo metu analizuojamas žmogus- dirba labai ramiu grafiku, be jokio skub?jimo, dirba tik savo malonumui savo versle. Norint gali bet kada išvažiuot, pvz, atostogaut. Tai galvoju, taip gali ir Štirlicas? Nors atrodyt?, lyg ir iracionalumo tai požymis gal?t? b?ti. Kita vertus, yra min?j?s, kad anks?iau dirbdavo po 14-16 val. per dien?.



3. Sensorika pas abu tipus irgi gali b?ti labai panaši.

*Jeigu žmogus tave spaudžia, bet spaudžia loginiais argumentais, tai b?tinai Žukovas? Kaip spaust? Štirlicas? Pasiteisindamas sako, kad "?spraudus žmog? ? vien? kamp?, jam visada lieka dar trys kampai, ? kuriuos jis gali pasitraukti".

* literat?roje dažnai rašoma, kad Štirlic? apranga nepriekaištinga, labai gražiai guli, išlyginta, dažnai konservatyvaus, kone "karinio" stiliaus. Žukov? ji (turb?t, dažniausiai?) tvarkinga, bet laisvesnio stiliaus. Ar Štirlicas negali m?gti rengtis laisvu stiliumi? Džinsai, džemperis, striuk? ir t.t.? :strange: Teoriškai, abiems sensorikams tur?t? pirmiausia r?p?ti r?bo kokyb? ir patogumas. Tai gal vienam patogu su gerai pasi?tu brangiu kostiumu, o kitam- su megztiniu, ir visai nepriklauso tai nuo tipo?

*Analizuojamas žmogus m?gsta veikl? rankomis, konstruoti ?vairius dalykus (kad ir spint?). Tai vistiek, sensorika, gal?tum?m galvot kad balta, bet Žukovai juk irgi moka daug toki? darb?, argi ne?



4. Logika. Man atrodo, abu šie tipai gali puikiai vystyti savo versl?, nepriklausomai nuo logikos spalvos. Nematant to verslo virtuv?s yra ne?manoma pašalie?iui nustatyti, kaip konkre?iai žmogus dirba, kaip Štirlicas ar kaip Žukovas. Teoriškai, Štirlicas vadinamas "Administratorium". Bet jei tai privatus nedidelis verslas, tai kaip kitaip, jei ne jo "administratorium" gal?tum pavadinti ir žukov??...:strange: O kaip sakiau, n?ra žinoma, kaip vyksta vadovavimas, koks bendravimo stilius su žmon?mis naudojamas (gal galima su laiku patikslint bus).

Man kaip ne logikei, sunku nustatyti, balta ar juoda logika. Kai kuriuose tipuose tas b?na aišku man (balzakuose, gabenuose, džekuose- greit pajuntu juod? logik?), ta?iau Žukov? ir Štirlic? logika man kažkod?l atrodo gana panaši. :confused:



5. Intuicija. Atrodo, šiam žmogui patinka, kai yra si?lomi tam tikri variantai: kur susitikti, k? veikti ir panašiai. Ir jis ?gyvendina tai, nesvarst?s (nebent reikia, prašoma pasvarstyti apie ?gyvendinimo galimybes, ?vairius variantus). Tiesiog priima. Rodyt? tarsi aktyvacin? :bintuition: ? Ta?iau LYGIAI taip pat elgiasi, mano pasteb?jimais, ir gabenai, su savo sugestyvine :bintuition:....:strange:

Dar, man panašiau, kad jis aktyvuojasi iš mano :bethics:, ir nejau?ia poreikio, kad kalb??iau iš :wethics: pozicij?. Nes ?  (pozityvias. negatyvi? nebuvo) emocijas reaguoja tiesiog kaip veidrodis ? saul?- iškart, t? pa?i? akimirk? atspindi. Bet juk šiaip pa?mus, tai visiems logikams patinka etik? (teigiamos) emocijos, galiu t? pasakyti apie donkichotus, balzakus, gabenus, žukovus, gorkius....

Galb?t džekams ir štirlicams su roline :bethics: gal?t? b?ti perdaug m?s? emocij?? Džek? atveju t? esu pasteb?jus, štirlic?- man rodos, negalioja tas.....



Džiaugsiuosi, sulaukusi komentar?, nuomoni?, pasteb?jim?.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 01:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nu k?... atrodo, visi miega:). O man baigia paaišk?ti, kad ne tik Žukovus ir Štirlicus sunku atskirti: ? šit? kompanij? ir Gorkiai ?sirašyt gali. Panašu, kad analizuojamas žmogus bus b?tent šio tipo. :strange:

?ia panašiai kaip su Liepa gavosi, kai vis diskusijos iškildavo, intravert? ar ekstravert? jinai. Aktyvus robikas ar pasyvus donas?

Ekstraversija kažkiek išsiugdoma, žmogui aktyviai komunikuojant su (ko gero, dažniau visgi palankia) aplinka.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 09:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža: tai vistik ekstraversija/intraversija turi kazka bendro su komunikabilumui?..:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 10:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: atsakiau tau Intra/ekstraversijos temoje Socionikos teorijos ir analizi? bloke.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža ufff, tokia tema lengviau plepeti zodziu, jei taip saziningai viska rasyti, labai daug rasymo butu.



1. Štirlicams tur?t? b?ti skaudus laiko planavimas, jo jutimas. Ta?iau ar tikrai, kaip b?tent turi jie tai išreikšti? Jeigu žmogus sako, kad jis yra nekantrus, ar tai gali b?ti ?rodymu, kad jis yra Štirlicas (tarkim, abejojam tik d?l pavadinime pamin?t? ši? dviej? tip?), o Žukovas niekad taip nepasakyt?? Jeigu nekantrumas pasireiškia, pvz., noru paskambinti man. Arba noru žinoti, kas bus ateity, kuo grei?iau sužinoti mano nuomon?, ar yra santykiams perspektyvos ir kad aš argumentuo?iau, kod?l? Gal ?ia gali b?ti noras ir :wintuition: informacijai, pateikti kažk? panašaus ? evoliucijos laike nupasakojim??


Nemanau, kad jei zmogus sakosi esas nekantrus, tai Stirlis. Neatsimenu taip nei vieno Stirlio sakant. Greiciau jie sako, kad neturi laiko, bet ne delto, kad jo istiesu neturetu, bet tiesiog nesigaudo laiko rezerve, bijo, kad kazko nesuspes.

Zukova girdejau taip sakant, kad jis nekantrus, bet jis kalbejo su Jesenine apie jos teikiamus malonumus, kai lindo i puodus, o si dave jam "velniu" :wink:. Bet jei rimtai kalbant apie nekantruma tai net nezinau, cia labai daug ka galima isvedzioti.



2. Abiej? ši? tip? atstovai labai daug dirba. Mano šiuo metu analizuojamas žmogus- dirba labai ramiu grafiku, be jokio skub?jimo, dirba tik savo malonumui savo versle. Norint gali bet kada išvažiuot, pvz, atostogaut. Tai galvoju, taip gali ir Štirlicas? Nors atrodyt?, lyg ir iracionalumo tai požymis gal?t? b?ti. Kita vertus, yra min?j?s, kad anks?iau dirbdavo po 14-16 val. per dien?.


Gali isvaziuoti ir isvaziuoja atostogauti skirtingi dalykai, idomu, kaip yra is tiesu. Nors sie bruozai gali buti pas daugeli tipu.



3. Sensorika pas abu tipus irgi gali b?ti labai panaši.

*Jeigu žmogus tave spaudžia, bet spaudžia loginiais argumentais, tai b?tinai Žukovas? Kaip spaust? Štirlicas? Pasiteisindamas sako, kad "?spraudus žmog? ? vien? kamp?, jam visada lieka dar trys kampai, ? kuriuos jis gali pasitraukti".


Cia priklauso nuo situacijos ir i katra vieta, ir kokiu budu spaudzia :wink:



* literat?roje dažnai rašoma, kad Štirlic? apranga nepriekaištinga, labai gražiai guli, išlyginta, dažnai konservatyvaus, kone "karinio" stiliaus.


Kaip cia pasakius :strange::happy:. Is septyniu Stirliu zinau tik viena, kuri galima taip apibudinti ir tai moteris. Kiek teko susidurti greiciau tai Gorkiskas stilius. Nors pas Stirlius yra tarsi kazkokios taisykles apdaru klausimais ir tokios konservatyvios, ir Gorkiai panasus. Zukovai mano akim ziurint cia liberalesni.



Žukov? ji (turb?t, dažniausiai?) tvarkinga, bet laisvesnio stiliaus. Ar Štirlicas negali m?gti rengtis laisvu stiliumi? Džinsai, džemperis, striuk? ir t.t.? :strange: Teoriškai, abiems sensorikams tur?t? pirmiausia r?p?ti r?bo kokyb? ir patogumas. Tai gal vienam patogu su gerai pasi?tu brangiu kostiumu, o kitam- su megztiniu, ir visai nepriklauso tai nuo tipo?.


Laisvu stilium tikrai gali renktis ir Stirlis, ir Zukas. ir netgi Gorkis :wink:




*Analizuojamas žmogus m?gsta veikl? rankomis, konstruoti ?vairius dalykus (kad ir spint?). Tai vistiek, sensorika, gal?tum?m galvot kad balta, bet Žukovai juk irgi moka daug toki? darb?, argi ne?.


Aisku moka ir zukovai (gali moketi), netgi ir intuityvai gali tai moketi ar kartkartemis megti.



4. Logika. Man atrodo, abu šie tipai gali puikiai vystyti savo versl?, .


Gali sie abu tipai verstis verslu ir ne tik jie.



5. Dar, man panašiau, kad jis aktyvuojasi iš mano :bethics:, ir nejau?ia poreikio, kad kalb??iau iš :wethics: pozicij?..


Manau labiausiai poreiki is :wethics: jaucia Gabenas (is logiku sensoriku). Nuo teigiamu emociju aktyvuojasi visi, bent jau trumpam laikui, netgi tas pats Jeseninas ir Diuma. Nes tai yra demesys kitam zmogui, o zmones demesi tai megsta :wink:



Galb?t džekams ir štirlicams su roline :bethics: gal?t? b?ti perdaug m?s? emocij?? Džek? atveju t? esu pasteb?jus, štirlic?- man rodos, negalioja tas......


Viena, kai kalbama apie trupmalaikius santykius, kita - kai apie nuolatini gyvenima. Per daug emociju, o jei dar ir nelabai teigiamu Stirliui gali pradeti kelti agresija.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 17:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mano bendravimo su šiais tipais praktika menka. Galiu tik teoriškai pam?styti... Aš ko gero skirtum? ieško?iau per MPT. Jos gan?tinai skirtingos - Žukovo :wethics:, o Štirlico :wintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2007, 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nusiun?iau žmogui Gorkio, Žukovo ir Štirlico aprašymus, reiks laukti reakcijos. Man panašiausias ? Gork? ir kažkiek ? Žukov? (? Gork? kur kas labiau), panašu kad ir vertyb?s m?sišk?s, kadangi labai lengvai bendr? supratim? paži?rose pasiekiam. Nor?t?s tokio supratimo su gabenu, bet tai tokia utopija:).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2007, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža:

Va, šiandien užsiregistravau, siun?iu pirm? žinut?. Tegul pastato ? viet? jei k?.



Jei žinai savo tip?, tai t?  žmog? atskirt iš dviej? tip? neturi b?ti sunku. Pagal savo santykius su juo.



Šiaip tipai panaš?s kažkuo.

Pvz. aš robespjeras. Mano geriausias draugas žukovas. O mama štirlicas. Bet ir darbe turiu abieju egzemplioriu po vien?.



Žukovas remiasi :bsensoric: pirma iracionalia isorine komponente. (uztikrintas savo sensoriniu pranasumu, jega ir pan) Jis kovotojas daznai be kompromisu, verzlus. Jei tai verslininkas, tai jo veiklos budai tiesus, bekompromisiski, jam bet kas nestos skersai kelio. Tai karys. Jei tai kaimynas, jis ne karta parodys, kad tai jo teritorija. Gali tekti pyktis del garsaus muzikos klausymo uz sienos:).  Zukovai naudoja jega nesusimastydami...



Tai ko gero nebudinga Stirlicams



Mano draugas Zukovas. Jis man pagal santykius kontroliuojantysis. Bendravimas su juo, kol jam nenusibosta ir idomu tikrai pakankamai idomus. Nezinau kaip butu darbe....

Siaip nesumaisyciau su Stirlicu.







Stirlicas remiasi konservatyvia :blogic: komponente (uztikrintas, kad zino kaip yra istikruju) Neatsimenu, bet tai lygtai racionalus tipas, priesingai nei zukovas. Jo veiklos metodai daug "humaniskesni". Stirlico kurybine komponente vidine sensorika - jis bandys pateikti savo sprendima taip kad butu "sveika, patikima". Stirlico santykiai su manimi "miraziniai". Nekonflikuojam, bet vienas kito nei gerai girdim, nei suprantam...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2007, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Vaidas101 raš?:
Jei žinai savo tip?, tai t?  žmog? atskirt iš dviej? tip? neturi b?ti sunku. Pagal savo santykius su juo.


Etikui (kartais ir ne tik) nelabai tinkamas patarimas. Jis visada stengsis, kad santykiai kuo labiau butu subalansuoti arba, kad emocine atmosfera butu gera. Kuo trupmalaikiskesni santykiai, tai nieko vertas tipo nustatinejimas pagal santyki, bendraujant impulsais zmones nera visikai iki galo tokie, kokie buna kasdienybeje, naturalioje busenoje, savoje aplinkoje.



Žukovas remiasi :bsensoric: pirma iracionalia isorine komponente. (uztikrintas savo sensoriniu pranasumu, jega ir pan) Jis kovotojas daznai be kompromisu, verzlus. Jei tai verslininkas, tai jo veiklos budai tiesus, bekompromisiski, jam bet kas nestos skersai kelio. Tai karys. Jei tai kaimynas, jis ne karta parodys, kad tai jo teritorija. Gali tekti pyktis del garsaus muzikos klausymo uz sienos:).  Zukovai naudoja jega nesusimastydami...


Viskas gal ir taip, bet ir tokie, kaip Zukovai :wink:, visgi gali tureti gyvenimo patirti, "ismoktas pamokas" ir lipti per galvas mandagiai :wink:.



Tai ko gero nebudinga Stirlicams


Stirlis gali greitai pasidaryti agresyvus, jei su juo kovojama.

Taigi, is sono gali zmogus ir nenuspeti, kas tai Stirliciska agresija, ar Zukoviskas karingumas, jei siu tipu is arciau nepazisti.



Stirlicas remiasi konservatyvia :blogic: komponente (uztikrintas, kad zino kaip yra istikruju)


Zukovas zino, "kas tau yra geriausia".

Ir velgi is pirmo zvilgsnio tai gali maisytis.



Neatsimenu, bet tai lygtai racionalus tipas, priesingai nei zukovas. Jo veiklos metodai daug "humaniskesni". Stirlico kurybine komponente vidine sensorika - jis bandys pateikti savo sprendima taip kad butu "sveika, patikima".
Savam zmogui gal ir taip, bet nekiekvienam svetimam ir iskarto.



Stirlico santykiai su manimi "miraziniai". Nekonflikuojam, bet vienas kito nei gerai girdim, nei suprantam...


Labai teisingi zodziai, butent taip ir yra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2007, 20:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Pelene raš?:
Manau labiausiai poreiki is :wethics: jaucia Gabenas (is logiku sensoriku).



Atsiprašau, kad ne ? tem?, bet noriu paklausti kam pabiausiai poreik? jau?ia balzakai, robikai ir heksliai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2007, 22:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bandau "sp?ti" - Balzakai :wethics:, Robikai :wsensoric:, Heksliai :blogic:

Man rodos, kad ?ia - pagal aktyvacin? funkcij?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2007, 22:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Gal ne kiek poreiki, bet kiek malonu pojuti, moralini, fizini, ar dar kazkoki tai pasitenkinima. Arba poreiki malonaus pojucio :wink:.

Taip gaunasi, kad dualo kurybine, tiesiai maloniai i aktyvacine.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2007, 17:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa raš?:
Bandau "sp?ti" - Balzakai :wethics:, Robikai :wsensoric:, Heksliai :blogic:

Man rodos, kad ?ia - pagal aktyvacin? funkcij?...




hm :confused:



o man regis, kad tur?t? b?ti pagal sugestin? - tokiu atveju balzakai - :bsensoric:, robespjerai - :bethics:, hekai - :wsensoric:.



dar daugiau, aspektas aspektui savo veikimu nelygu, ži?rint kas eina poroje, tod?l balzakai jau?ia didžiausi? poreik? :bsensoric: s?sajoje su :wethics: (t.y. daugiau nei :bsensoric: s?sajoje su :wlogic:), robespjerai - :bethics: s?sajoje su :wsensoric:, o hekai - :wsensoric: s?sajoje su :blogic:.



bet ?ia regis nieko naujo nepasakyta. kita vertus, tik taip, mano supratimu, yra išlaikoma dualizacijos tez?.



p.s. o aktyvacin? gal labiau tiesiog "kabina", nei jau?iamas jos didesnis (už sugestin?) "poreikis" .



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2007, 18:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vaidas101: sveiks prisijung?s :smile: šiaip iš esm?s sutik?iau tavais išsamiais pasteb?jimais. daug kur jie sutampa su manaisiais.



pa?iam objektyviai šiuos tipus vertinti - labai jau nevienodi tarpusavio santykiai - su vienais daugiau "pjaunuosi", su kitais - "aktyvuojuos". šiaip abu tipai išties labai organizuoti ir darbingi. esu pasteb?j?s, kad biurokratin?se strukt?rose štirliai nepamainomi darbuotojai, greitai kopia karjeros laiptais, savo darbštumo, nuoseklumo ir rezultat? d?ka. žukiai - dar geresni atviruose politikos/verslo kov? vandenyse, j? "priemoni?" arsenalas - neretai ?ia kiek platesnis, be to, jie didesni laviruotojai ir manevruotojai.



etika pas abu kiek silpnoka, tik štirlis ne toks ?ia aštrus, link?s palaikyti gerus santykius, tik pats to savarankiškai padaryti nemoka, labai jau "atvirai" bando "meilintis" kažko nor?damas paprašyti. o žukovas apskritai ne prašo, o reikalauja, ir tas jam neretai pavyksta.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2007, 18:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutauras raš?:
o man regis, kad tur?t? b?ti pagal sugestin? <...> o aktyvacin? gal labiau tiesiog "kabina", nei jau?iamas jos didesnis (už sugestin?) "poreikis".


Liutaurai, pilnai sutinku, kad šie aspektai veikia visu bloku - sugestin? tandeme su aktyvacine.

Išvis ?domi? tem? užkabinome... Reik?t? panagrin?ti, pasidalinti pasteb?jimais atskirai netgi.



Štai Don Kichotas: sugestin? :wsensoric:, aktyvacin? :bethics:. Betgi ?dom?s dalykai dedasi...

Donas gali ilgai b?ti nekomfortin?se s?lygose ir gana ilgai nekreipti ? tai d?mesio.

Bet neigiamos :bethics: aplinkos tikrai neištveria... Gaunasi antiaktyvacija - tiesiog žmogaus žlugdymas. Ir tokios aplinkos vengia, pab?ga kuo grei?iau ir kuo toliau.

O štai su sugestine - sugeba "perisiorientuoti", sukoncentruoti d?mes? ties svarbesniais dalykais ir tos nepalankios aplinkos tarsi nepasteb?ti...



?domu, kaip kiti tipai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 144 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007