Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 02:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 20:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Na o kibirkshchiavimai nuo temperamento priklauso. Tikriausiai sutinki, kad tarkim pvz. graikas zhymiai labiau kibirkshchiuos bendravime nei suomis, nepriklausomai nuo tipo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 20:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
m2:

esu gird?jusi apie pietie?i? "karšt?" b?d?. Bet aš tai ?sivaizduoju ne kaip polink? ? pasikibirkš?iavimus, bet kaip ? emocionalum?. Bet kadangi nepaž?stu nei vieno pietie?io, tai nesigin?ysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man benskius savo jumoro jausmu labai primena liutaur? :). irgi jumoras "tarp eilu?i?" toks bišk?:), subtilus. miela.

migl? irgi kažkuo panaši.



aišku, tai n?ra rimti tipavimo argumentai iš mano pus?s- šiaip, ?sp?dis ;)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
benskiau, ar donkichoto versija labai ne ? tem? b?t?? :) džekas artimiau?:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Solanža: dekoju uz komplimentus del jumoro ir mielumo :)

don kichotas (bent jau kiek permeciau akimis sio tipo bruozus) tikrai maziau tinka nei dzekas (tik ne skerdikas zinoma :)) o jei imant Servanteso heroju, tai gal yra pvz savitas tiesos supratimas. nors jau daug kas pasisake apie mane kaip apie logika (aciu visiems jiems...), bet kartais pasielgiu visiskai nelogiskai (jausmai ir momentinis emociju protrukis nors ir labai retai, bet pasitaiko) va kame visas blogis... Kartais galiu buti ir mielas, ir net jausmingas ar jautrus... tiesa mielas stengiuos but visada, nes tai galima suderinti su logika, o jausmai logikai retai paklusta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka raš?:
m2:

esu gird?jusi apie pietie?i? "karšt?" b?d?. Bet aš tai ?sivaizduoju ne kaip polink? ? pasikibirkš?iavimus, bet kaip ? emocionalum?. Bet kadangi nepaž?stu nei vieno pietie?io, tai nesigin?ysiu.




Stebint is salies pietiecius, tas ju emociju liejimasis per krastus, gestikuliavimas pokalbio metu, tikrai atrodo kaip pasikibirksciavimas, bet tai nera taip. Bet uzisdega jie tikrai greiciau nei ramesni siaurieciai (uztai ir atsala greiciau, jei konfliktas neliete jo seimos). Sia nuomone reiskiu ne is filmu (ar operu ismuilintu), bet is tiesioginio bendravimo su ispanais. Muy caliente personas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, va Tu mane irgi taip "suklusinai" (t.y. aš suklusau) d?l :wlogic: varianto...  Reikia pasikapstyti po racionalum?/iracionalum? bei ekstra/intra-versij?...



Zankai nor??iau pasakyti, kad šitoks neigiam? emocij? :bethics: "kratymasis" b?dingas ir Donams. Žinoma, tai ne skaudžioji. Aktyvacin? (referentin?) funkcija irgi ieško "plius?" ir b?ga nuo "minus?". Tai gal šiek tiek panašu ? poži?r? ? maist? - skanu/neskanu, "ar galima pakartot?"/"neimsiu n? ? burn?!"



Galiu pasakyti, kad man irgi b?dinga "tramdyti" neigiamas emocijas ignoravimu. Ramiai pasakau, kad prad?siu kalb?tis tik tada, kai žmogus nusiramins. Ten kur šaukiama - vadovaujamasi vien emocijomis, logikai (susišnek?jimui, supratimui) nebelieka vietos. Taigi toks hiperemocionalus aiškinimasis teb?t? tik laiko gaišimas, rezultatas lygus nuliui.  Bet ?ia gali b?ti tiesiog "logiko" poži?ris. Nežinau, kaip reaguot? Balzakas, Robikas...  Ekstravertai man rodos nepasiduoda tokiems "vidiniams išsiliejimams". Jiems reikia suprasti kas dedasi "tarp objekt?", d?l ko taip atsitiko, kas k? padar? ar pasak?.  Galb?t intravertai gilint?si ? savijaut? - kod?l žmogus taip jau?iasi? O vat logikui emocij? fontanas yra "fono triukšmas" per kur? ne?manoma išgirsti esm?s....

?ia tik mano pam?stymai raštu... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 23:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius raš?:
(jausmai ir momentinis emociju protrukis nors ir labai retai, bet pasitaiko) va kame visas blogis..




O apie Gaben? (Meistr?) skaitei? Tie emocij? protr?kiai labai jau ?tartini :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 00:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: jei ieskosi, tai visada rasi kaip irodyti viena ar kita dalyka... Tu mane labai nori matyti Gabenu, ar nori kad as isreiksciau savo emocijas, kaip tavo zodziu irodyma? Jei ieskai artimos sielos (galiu ir as buti, ir jei nuo to tikrai jausies geriau galesi vadinti Gabenu, Meistru ar Jurgiu :)) ar siaip su kuo pasneketi, nebutina jam-jai irodineti, kad ta siela yra panasi i taviske :) As tikrai nepriestarauju faktui, kad turiu jausmus (pats nustebes...), bet esu tikras, kad mano jausmai paklusta logikai DAUG DAZNIAU nei sveikas protas paklusta jausmams. Parasiau didziosiomis ne todel kad saukiu, o kad atkreiptum demesi kas svarbiau (ir toliau ramus tonas ir svelnus jausmingas balsas :)) :smile:. Galbut pagalvosi, kad sis mano atsakymas yra piktas ar pan., bet taip nera, as tik stengiuosi paaiskinti koks esu :) o siaip saziningai esu net nustebes, kad sukeliau tokias diskusijas (ir reikejo gi man lepteleti apie ta dzeka), buciau dabar sau gabenas ir nereiketu niekam irodinet nieko :) dar galiu pasakyti, kad ne pavadinimas keicia zmogu, o pats zmogus keiciasi: itakojamas kitu asmenu (su ar be pavadinimo), supancios socialines aplinkos ir globalinio atsilimo :) tikrai nesu pries isgirsti nuomone apie save, netgi labai dziaugiuosi kai ji issakoma, bet bandyti man irodyti kad as turiu pavadinima (uztenka vardo pavardes ir pravardes) neverta :)

:wink: Zanka, paplepeti, isklausyti ar ka nors papasakoti galiu bet kada, net manau kad pavyktu praskaidrinti bloga nuotaika ir paguosti, jei reikes. taigi buk gera klausk tiesiai ir gausi tiesius atsakymus :tongue:  va net is nuoseklaus minciu destymo issimusiau, matyt emocijos, kad jas kur... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 00:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
benskius: Visi žmon?s turi jausmus ir emocijas, nesvarbu ar jie loginiai ar etiniai. Tik s?lyginis vieno arba kito suvokimo (jausmas/emocija, pati savaime, dar n?ra suvokimas) dominavimas lemia tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 00:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Vartotojas 2: suprantu, bet noriu pasakyti kad ne tipo pavadinimas lemia zmogu :):strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 00:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikas, benskiau. Labai teisingai m?stai. Ne tipo pavadinimas ir netgi ne tipas lemia žmog?. Tipas viso labo tik gali paaiškinti tam tikrus m?stymo ir suvokimo ypatumus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 13:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskiau: Prisipažinsiu - perskai?ius Tavo žinut? siaubingai nusiminiau, nes supratau, kad kažkas mano pasisakymus labai klaidingai interpretuoja (nesakau, kad aš prie to neprisid?jau. Galb?t kuris nors mano pasisakymas buvo "nenugludintas"), ne gana to, dar švaistosi nepagr?stais kaltinimais. Nor?dama atsakyti, perskai?iau dar kart? - ir pama?iau Tavo žinut?j? daug visoki?:smile::wink: ir pn. Tai ko gero rodo, kad pasisakymas nebuvo parašytas tam, kad mane ?žeist?:smile:, supratau, kad Tu nepiktas:smile:.

Bet visgi, kad ateityje neb?t? panaši? nesusipratim?, nor??iau aiškiai išd?styti savo pazicij? kai kuriais klausimais:



benskius raš?:[quote]zanka: jei ieskosi, tai visada rasi kaip irodyti viena ar kita dalyka... Tu mane labai nori matyti Gabenu, ar nori kad as isreiksciau savo emocijas, kaip tavo zodziu irodyma? Jei ieskai artimos sielos (galiu ir as buti, ir jei nuo to tikrai jausies geriau galesi vadinti Gabenu, Meistru ar Jurgiu :)) ar siaip su kuo pasneketi, nebutina jam-jai irodineti, kad ta siela yra panasi i taviske :[quote]



...jeigu tai juokas, tai man nejuokinga:sad:. Nenoriu aš nei padaryti Tav?s gabenu nei Jurgiu...aš apskritai nenoriu nieko niekam ?rodyti:sad:. Ir ? š? forum? at?jau ne artim? siel? pasiieškoti, o tik d?l to, kad susidom?jau socionika (o ne atrim? siel? paieška). Ir apskritai nesu iš t?, kurie artim? siel? internete ieškosi.....

Atsiprašau, jei pasirodžiau ?kyri ar bandanti kažk? Tau prikabinti:sad:. Ateityje atsargiau rinksiuosi žodžius.



[quote]...dar galiu pasakyti, kad ne pavadinimas keicia zmogu, o pats zmogus keiciasi: itakojamas kitu asmenu (su ar be pavadinimo), supancios socialines aplinkos ir globalinio atsilimo :) tikrai nesu pries isgirsti nuomone apie save, netgi labai dziaugiuosi kai ji issakoma, bet bandyti man irodyti kad as turiu pavadinima (uztenka vardo pavardes ir pravardes) neverta :)[quote]


Nesu tikra, kad ši fraz? buvo skirta man, bet jeigu man tai noriu pasisakyti. Aš be abejon?s viskam kas ?ia išsakyta pritariu. Ne?sivaizduoju, kuris mano pasisakymas gal?jo sudaryti priešing? ?sp?d?:sad:



:wink: Zanka, paplepeti, isklausyti ar ka nors papasakoti galiu bet kada, net manau kad pavyktu praskaidrinti bloga nuotaika ir paguosti, jei reikes. taigi buk gera klausk tiesiai ir gausi tiesius atsakymus :tongue:  va net is nuoseklaus minciu destymo issimusiau, matyt emocijos, kad jas kur... :happy:


:smile::smile: tur?siu omenyje :smile::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Liepa: D?kuj už pasteb?jim?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2006, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: dekoju uz supratima, tikrai zinute nebuvo skirta "kad tave izeisti". manau ir toliau kuo puikiausiai bendrausim, as tik issakiau savo nuomone del etikeciu kabinimo :) jei to nedarai (turbut klaidingai ivertinau, bauskit... :tongue:), tai saunu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 246 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007