Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: ne visai skaudziai reaguoju, tik kad nepritariu tokiai reksningai ginco formai ir nemegstu triuksmo (iskyrus garsia muzika, nes tai ne triuksmas) :) o slepti as nieko baisiai ir neslepiu, jei kas domina ramiai gali bet kas paklausti ir gauti atsakyma (isskyrus asmeninius reikalus, kurie nebutini aptarineti viesai :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
tiesa dar visiskai nazinau ka reiskia tie piesinukai :) neturejau dar laiko pasiskaityt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius:

Tau ir neb?tina žinoti kaip tai vadinasi, tiesiog nueik ? "skaudži?sias funkcijas" ir ten rasi kaip elgiasi žmogus turintis ši? (:bethics:) skaudži?j? funkcij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
zanka raš?:


Taip labai klausin?jau d?l to, kad pas gabenus skaudžioji funkcija yra :bethics:  - jei skaudžiai reaguoja ? neigiamas emocijas.


Atsiprasau, truputi ne i tema isiterpsiu. Bet mane labai nustebino, kad tu taip konkreciai aiskiniesi apie kito zmogaus emocijas, o jos tau kaip ir skaudziosios turetu buti. Pvz. Liepa ir Casandza kai tik prasideda kalba apie :wethics: (nes cia ju skaudziosios) labai atsargios, atsiprasineja, i privatus kraustosi, o va tu taip laisvai ir detalizuodama :confused:.

Ir toks ne Gabeniskas temperamentas is taves dvelkia (bent jau kolkas).



p.s. Cia del itraukimo i kvadra.

Dar syki atsiprasau uz isiterpima ne i tema.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: kazkodel panele nori man ikalbeti kad as jauciuosi skaudziai :) juokauju, pasiskaitysiu, bet jau vakare po darbo, namuose nes darbe negaliu susikaupti... vis koki darba reik padaryt :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Pelene: nieko tokio, jei ka vistiek nezinau piesineliu reiksmes, pazadu pasitaisyti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Pelene raš?:[quote]Atsiprasau, truputi ne i tema isiterpsiu. Bet mane labai nustebino, kad tu taip konkreciai aiskiniesi apie kito zmogaus emocijas, o jos tau kaip ir skaudziosios turetu buti. Pvz. Liepa ir Casandza kai tik prasideda kalba apie :wethics: (nes cia ju skaudziosios) labai atsargios, atsiprasineja, i privatus kraustosi, o va tu taip laisvai ir detalizuodama :confused:.

Ir toks ne Gabeniskas temperamentas is taves dvelkia (bent jau kolkas).



p.s. Cia del itraukimo i kvadra.

Dar syki atsiprasau uz isiterpima ne i tema.



:confused::confused: nesuprantu kas bendro tarp kit? emocij? aiškinimosi ir mano pa?ios emocij?? Aš gi ant Benskio nešaukiu. Jei šauk?iau (jei galima taip išsireikšti apie bendravim? internetu:smile:) tai reišt?, kad :bethics: n?ra mano skaudžioji. Aš taip suprantu. Bet gal tarp :wethics: ir :bethics: yra esmini? skirtum??

D?l laisvumo ir detalizavimo: o kaip kitaip išsiaiškinti jei neklausi detaliai? Tesiog nor?jau kuo tiksliau išsiaiškinti k? žmogus jau?ia tokioje situacijoje. Kadangi pati labai gerai žinau k? jau?iu, tai nor?jau išsiaiškinti ar žmogus jau?iasi panašiai (kadangi esu naujok?, tai lyginimas yra pagrindinis mano ?rankis tipuojant:smile:)



Kod?l ne gabeniškas temperamentas? O koks yra gabeniškas?



Beje, pasteb?jau, kad bendraujant internetu žmon?s atrodo ne tokie kokie iš tikr?j? yra. Pvz. Nadia - pasiskai?ius jos pasisakymus forume ji atrodo tokia baisiai griežta. O pabendravus realiai ji palieka visai kitokio žmogaus ?sp?d? (visai negriežto):smile:



Faina, kad ?sikišai:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Zanka malonu kad "nesauki" :) tikrai dziaugiuosi del tavo ramaus tono... :)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius:

matai, tu džiaugiesi d?l mano ramaus tono:happy::wink: - dar vienas taškas skaudžiosios :bethics: naudai:smile:



Gerb. senbuviai, ?sikiškit jei imsiu nusišnek?t:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 18:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: eilini kart manau pasirodysiu neismaneliu, bet "dziaugiuosi" su skaudziaja "kazkuo" tuo (piesineliu) nezinau kuo susije :) man nebutu skaudu, jei tu sauktum (uzuojauta ir pan. nera mano stiprioji puse), tik tiek kad negaleciau pasakyt kad dziaugiuosi. Del konfliktiniu situaciju (pvz saukimo ant manes) man tikrai nekyla noras zudytis :), greiciau isijungia priestaravimo jausmas ir man nesinori daryti to kas man liepiama garsiai, bet isoriskai to nerodau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 19:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius raš?:
zanka: eilini kart manau pasirodysiu neismaneliu, bet "dziaugiuosi" su skaudziaja "kazkuo" tuo (piesineliu) nezinau kuo susije :)


:bethics: vadinasi emocij? etika. Tiesiog pamaniau, jeigu žmogus džiaugiasi, kad ant jo nešaukia, tai vadinasi jam n?ra "vienodai" šaukia ant jo ar ne. :smile:



Del konfliktiniu situaciju (pvz saukimo ant manes) man tikrai nekyla noras zudytis :), greiciau isijungia priestaravimo jausmas ir man nesinori daryti to kas man liepiama garsiai, bet isoriskai to nerodau




Na, aš suprantu, kad nekyla noras žudytis d?l kiekvieno kvailio:happy:. O ir neturi kilti toks noras prie skaudžiosios :bethics: (bent jau aš taip manau) - tiesiog turi pasidaryti nemalonu, galb?t neturi iššaukti "atsišaukimo" (t.y. netur?tum prad?ti šaukti ant žmogaus, kuris ant Tav?s šaukia:smile:), nebent kažkas jau stipriai perlenkia lazd?, 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 19:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Manau, kad zhmogus gali dzhiaugtis ramiu mandagiu bendravimu ir todel, kad jis tiesiog gerai ishaukletas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 19:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
benskius raš?:
zanka: kazkodel panele nori man ikalbeti kad as jauciuosi skaudziai :) juokauju, pasiskaitysiu, bet jau vakare po darbo, namuose nes darbe negaliu susikaupti... vis koki darba reik padaryt :)


Pastebejau, kad tu nelabai supranti klausimo esmes apie pojucius, logikas esi, uztad nesuprantami tau tie niuansai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 19:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
m2 raš?

Manau, kad zhmogus gali dzhiaugtis ramiu mandagiu bendravimu ir todel, kad jis tiesiog gerai ishaukletas :)




Visiškai sutinku:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 19:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
zanka raš?:
m2 raš?

Manau, kad zhmogus gali dzhiaugtis ramiu mandagiu bendravimu ir todel, kad jis tiesiog gerai ishaukletas :)




Visiškai sutinku:smile:





Persigalvojau, nebesutinku:smile:. Manau, kad tai ar žmogus džiaugiasi ramiu bendravimu, nepriklauso nuo išsiaukl?jimo. Kai kurie žmon?s nem?gsta ramyb?s bendravime (t.y. jie nevengia provuokuoti konfliktus ar šiaip pasikibirkš?iavimus). Mandagus bendravimas - jau kas kita - tai jau priklauso nuo išsiaukl?jimo (kult?ros).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007