Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 16:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Liepa: dekuj uz konsultacija :) suprantu kad IM yra daugumos savybiu, o ne visu sutapimas. Kadangi su socionika susiduriau visai neseniai tai tikrai galiu padaryti "socionisku" klaidu, busiu dekingas uz pataisymus bei patarimus, bet nemanau kad pritarsiu visiems teiginiams ir tapsiu 'teisingas' socionikas ir tik socionikas. Tai yra todel, kad priklausymas kazkokiai sriciai (organizacijai) varzo ir ispraudzia i nustatytas taisykles. Pvz. budamas pionierius negalejau skinti kaimynu braskiu, bet rasdavau iseiti is tos padeties ir apsimesdavau daras 'timurietiska' darba. Bet tai manau buvo del to, kad sieloj nebuvau tikras pionierius, o visada buvau siek tiek maistininkas. Esu cia todel, kad man TIKRAI patinka bendrauti su tolerantiskais ir placiai mastanciais zmonemis (o as JUS gerbiamieji tokiais laikau), kurie nebijo pareiksti savo nuomones. Manau irgi nesu nuobodus , todel bendravimas nebus vien: klausinejimas apie savijauta ir ora, su pastoviu ziovuliu :) Tarp kitko visai pritarciau ziemai su +20 temperatura.

Dar del susitikimu: ar leisite dalyvauti vaikinui-nesocionikui, bet besistengianciam plesti savo akirati, is provincijos Traku :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 16:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka raš?:
Noriu ?kišti ir savo dar nekompetering? trigraš?:smile:

Aš ko gero b?siu gaben?, bet kaip nekeista - tris kartus dariau test? ir tris kartus išejo Džekas....:confused:



oi, aš žinokit irgi kuo labiausiai už susitikim?:wink:




manau kompetencijos, tai uz mane tikrai daugiau turesite :) geda kam siame forume ir prisipazint bet apie socionika isgirdau tik uzvakar (iskaitant ir pati pavadinima). Spraga issilavinime, dabar paraudau :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 16:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
:smile: Nereikia taip kuklintis:smile: Aš pati ?ia visai neseniai:wink:

Viena vertu Tu man ? robik? panašus, kit? vertus robikams toks kuklumas neb?dingas (nepaž?stu nei vieno kuklaus robiko:smile:, bet gal tik nepaž?stu...)

Sakyk, o kaip reaguoji jei kas nos ima ant tav?s šaukti (aišku netur?damas jokios teis?s). Grei?iau ne kaip reaguoji (nes išoriškai reaguoti galima ir ramiai), o kaip jautiesi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
o perfekcionizm? aš suprantu, kaip nor? visk? atlikti tobulai. Bet neatmetu galimyb?s, kad ir man knygutes reikia pasiskaityti:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: teisingai sakai, isoriskai galima ir neparodyti reakcijos. 1) paprasau nesaukti, nes esu visai salia ir klausos aparatas nesutrikes; 2) uzjauciu zmogu kuris saukia, nes greiciausiai jis turi bedu; 3) visaip sau irodineju, kad jis tikrai neturi teises saukti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
hmmmm:confused:, bet k? tuo metu ir kur? laik? po to jauti? Ar nesijauti sutrik?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: dazniausiai ne, nebent tikrai buvo uz ka ant manes saukti :) bet saukiama ant manes labai retai, nes mane pazistantys zino kad neapsimoka triuksmauti, nes as tai ignoruosiu, o pirma pasitaikiusia proga igelsiu daug skaudziau nei buvo vertas ju rekimas (vertinant decibelais) :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
O jei šaukia ar kitokias neigiamas emocijas rodo nei iš šio nei iš to tau nepaž?stami žmon?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: keistas dalykas: "šaukia ar kitokias neigiamas emocijas rodo nei iš šio nei iš to tau nepaž?stami žmon?s" nebuna taip kad nei is sio nei is to, bent dabar negaliu prisiminti ne vieno tokio atvejo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
dar vienas klausimukas - ?sivaizduok at?jei ? darb?, o ten du bendradarbiai (dirba tame pa?iame kambaryje kaip ir Tu) rimtai pykstasi. Ar nepasidaro kažkaip nemalonu, neatsiranda noras, kad tik jie grei?iau liautusi?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius raš?:
: nebuna taip kad nei is sio nei is to, bent dabar negaliu prisiminti ne vieno tokio atvejo


Na pvz. s?di paskaitoj. Paskaitos gale d?stytojas teiraujasi auditojijos "ar turite klausim??". Tarkim, kad Tau d?stomas dalykas yra naujas ir Tu ten daug ko nesupratai. Na, ir paklausi, kokio nors labai elementaraus dalyko (Tau jis neatrodo elementarus, bet štai d?stytojui b?tent taip ir atrodo:smile:). Tada d?stytojas išr?kia "tai kur tamsta vis? paskait? buvai, gal miegojai???!!!!"



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
zanka: labai tiksliai apibudinai mano darbo vieta :) gal ir ekstrasensu busi :) sedziu kabinete kur buna dar du zmones ir pastoviai pykstasi (tiksliau barasi vienas, o kitas tik atsimusineja), o as tikrai noreciau kad jie greiciau iseitu arba apsiramintu ir netrukdytu man darbuotis (t.y. rasyti zinutes i foruma :)).

antras klausimas siek tiek priestarauja pasakymui "nei is sio nei is to" nes siokia tokia priezastis yra, bet tokiais atvejais as visada garsiai prisiimu kalte ir su vikuo isrektu sutinku, tada zymiai greiciau issisemia reksnio energija, nes jis ja gauna is priestaravimu :) todel nejaukiai pasijausciau tik del to, kad man nera elementaru tai kas kitiems yra (jausciaus kvailokai), o to tai jau baisiai nemegstu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
bet pagaliau atsakysiu tiesiai i tavo klausima, esu taikus ir ramus zmogus todel tikrai nemegstu kai kas nors prie manes vaidijasi, nors tai manes ir neliecia, per savo kaip taikdario misijas besivaidijanciu akyse lieku kaltas (daznokai :shocked:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
benskius raš?:
bet pagaliau atsakysiu tiesiai i tavo klausima, esu taikus ir ramus zmogus todel tikrai nemegstu kai kas nors prie manes vaidijasi, nors tai manes ir neliecia, per savo kaip taikdario misijas besivaidijanciu akyse lieku kaltas (daznokai :shocked:)




pagaliau ištraukiau iš Tav?s tai k? nor?jau:happy:

Taip labai klausin?jau d?l to, kad pas gabenus skaudžioji funkcija yra :bethics:  - jei skaudžiai reaguoja ? neigiamas emocijas.



Na, bet aš nekompetetinga tipuotoja:tongue:, gal šiek tiek ir pritempin?ju:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2006, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
pasiskaityk apie skaudžiasias funkcijas - "Socionikos teorija ir analiz?s", tema "skaudžiosios funkcijos"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007