Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 20:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2006, 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Dar karta sveiki. Uzsiazartinau visai. Negerai. Pati zinau... Bet va, paprasiau dar ir savo geriausios is geriausiu -iausiu iausiu , drauges, atsakyti i klausimus. Atsake. Gal galetumete i ja nutipuoti?

Pazadu, daugiau niekada nebeprasysiu....:strange:

Viena mazyte detale - ji panasi i mane vizualia. Bent jau taip sako zmones. Pvz. su jos dokumentu galiu visur laisvai vaikscioti:happy: Cia informacija tipuotojams is veidu :)







1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.



1) Nenuobodumas

2) Energija

3) Nebanalumas

4) Jautrumas

5) Gerumas



Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Tikslus, logiškas, prognozuojamas, banalus, savanaudiškas.

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Ne. Esu pernelyg specifin?, kad statistiškai b??iau ?domi.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?



Galvoju, ko tas žmogus apskritai prie man?s pristojo ir gaišina savo ir mano laik?.

2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



? pat? žmog? – jo laikysen?, k?no kalb?, kalb?, (ne)pasitik?jim? savimi, išvaizd?, kuri yra vidaus rodiklis.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Dažnai. Ži?riu ? tokius žmones su užuojauta, kaip ? nevyk?lius. Nepasitenkinimo nerodau.



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Ži?rint kokia ta vienuma. Jeigu po kokios dvasin?s katastrofos, tai blogai. Jeigu pakankamai saugioj vienumoj, tai gerai.



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Komfortas ir jaukumas man yra dvasin? (ir neretai fizin?) švara ir tvarka, harmoningi santykiai, ramyb?.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Kažkiek svarb?s savivertei pakelti. Kritikuojama susir?pinu, kartais net imuosi veiksm? išvaizdai gerinti.



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Blogai jau?iuosi. Verkiu.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Nesu labai praktiška, bet nesu ir visai nuo žem?s atitr?kus. Galvoju, kad tai gana kompleksiška s?voka. Niekaip nereaguoju, nes tai reliatyvu ir nieko nereiškia.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gin?as yra konstruktyvus problemos sprendimo b?das. Gin?ijuosi, kai diskusija b?na intelektuali ir ?dom?s pašnekovai. Pripažinti savo neteisum? n?ra sunku, bet nelabai aš skubu paprastai t? padaryt. Malonus yra pats gin?ijimosi procesas, o ne rezultatas.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Laukiu, kol jis paaiškins, ko užsirauk? arba jam tai atsibos. Retai kada pati imuosi veiksm?.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Tai plevena ore. Pastebiu. Mano nuotaikos gana stabilios, bent jau parodomosios.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Ne. Dažniausiai konfliktuoju d?l paži?r? ir vertybi?, kartais – d?l buitini? dalyk?, bet ne aš inicijuoju tuos konfliktus. Jei žmogus pyksta, nelendu prie jo.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Atsiprašau. Jau?iuosi peržengus kažkoki? rib?, kurios nepajutau.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Na, tai matosi. Aplinkini? nuomon? man n?ra kažkoks visuotin?s svarbos dalykas. Prisipažinimai apie simpatijas kelia sumišim?, apie antisimpatijas – juokina (nes keista, kad apskritai tam žmogui reiškiu daugiau, negu nieko).



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Reikalingi ?statymai, eismo taisykl?s, etiketas ir t. t. Nežinau, šitas klausimas n?ra man aktualus.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Neorganizuoju ir visk? darau stichiškai.



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

M?gstu, kai namuose daugmaž visko yra. Tod?l apsipirkin?ju dažnai. S?rašus kartais susidarau, bet dažniausiai laikau galvoj. Maršrut? neturiu.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Atid?liojimas labai b?dingas. Veiksmus ilgokai atlikin?ju mintyse, prieš pereidama prie fizin?s stadijos. D?l perfekcionizmo nežinau. Vargu. Nem?gstu nei veiksmo, nei pasiruošimo veiksmui. M?gstu prieveiksm? J





p.s. kad patogiau butu skaityti, isskaidziau as... na negalejau kitaip...









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 11:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: as tik labai preliminariai..

panasu, kad iracionalas. etinis. tiktu kazkas is diuma/jeseninas/napas/hekslis. siaip jau man ispudis, kad intravertas.. kazkodel linkstu prie diumos (gal del stabilumo?..)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O kaip tu pati manai, sake, ar panašus j?s? charakteris? Vertyb?s? Pasaul?ži?ra? Norai, siekiai... Motyvacija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia raš?:
O kaip tu pati manai, sake, ar panašus j?s? charakteris? Vertyb?s? Pasaul?ži?ra? Norai, siekiai... Motyvacija.


musu charakteriai - radikaliai skirtingi ir vertybes, ir pasauleziura skiriasi. Bet kazkodel, kad ir kaip daznai gincytumemes ar pyktumemes papildome viena kita. Pvz: as ja disciplinuoju, labai pakeiciau jos isvaizda(pastebimai pagrazejo mergaite :))) o  jos deka labai prasiplete mano kokis tai akiratis ir pan.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Beje, ji atsake i ano testo klausimus senojoje socionikoje ir gavo Jesenina :)



Matyt, ne tokios jau nepanasios mes, jei abiems Jesenine diagnozavo :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007