Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 14:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 12:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pasirinkimui :):

- ar man išrov?ti 10 lysveli? bet kaip (tarkim išrauti tik pa?ias didžiausias piktžoles)

- ar vien? gerai (beveik nepalikt piktžoli?)?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 12:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Pasirinkimui :):

- ar man išrov?ti 10 lysveli? bet kaip (tarkim išrauti tik pa?ias didžiausias piktžoles)

- ar vien? gerai (beveik nepalikt piktžoli?)?




?ia negalimas vienareikšmiškas pasirinkimas, nes atsiranda daug niuans?: kas pasodinta lysv?se, kokios piktžol?s, kieno tai lysv?s, kaip man labai reikia to, kas auga lysv?se.



Pvz, jei lysv?se pasodinti jauni agurkai ar paprikos - tai geriau gerai išrav?ti vien? lysv?, nei prastai visas, nes šie augalai lep?s ir jei j? nepriži?r?si - neužaugins vaisi?. Jei lysv?se auga kop?stai - tai geriau išrav?ti 10 lysvi? parastai, nei vien? gerai, nes kop?stai palyginti gaj?s:).



Jei darže užsiveis? koks varputis - tai geriau vien? lysv? gerai, nei 10 blogai - nes jei blogai išrav?si - po savait?s v?l teks tai daryti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oho, kiek variant?. :bintuition: :strange:

Šiaip aš parašiau, kad ryšys matyt?si, o ne tam, kad tu pasirinktum :).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pvz. neseniai s?d?jau vienoje kompanijoje, prie kurios prisijug? dar vienas, tik vienam kompanijos nariui, paž?stamas žmogus. Vaizdelis toks: ateina tvarkingas vyras (ne šiap koks niolikinis) – paduoda rank? kiekvienam kompanijoje s?din?iam vyriškos lyties atstovui, pasisako kuo vardu, žodžiu tvarkingai susipaž?sta. Bet pro visas moteriškos lyties atstoves jo žvilgsnis tiesiog praslysta, ne tai kad rankos nepadav?, bet net galvos nelinktel?jo. Tai vat, po tokio susipažinimo, praradau bet kok? nor? su tuo žmogum bendrauti.


O tau neturi jokios reikšm?s kod?l žmogus taip pasielg??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Oho, kiek variant?. :bintuition: :strange:

Šiaip aš parašiau, kad ryšys matyt?si, o ne tam, kad tu pasirinktum :).




tuos variantus vardijau, nes norejau pasakyti, kad atsakymas priklauso nuo konkre?ios, realiai egzistuojan?ios situacijos:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:[quote]
O tau neturi jokios reikšm?s kod?l žmogus taip pasielg??




Hm, jei tai svetimas žmogus, kaip šiuo atveju, man tikrai nesvarbu kod?l. Jei savas ar kitaip brangus arba noriu su juo ryš? palaikyti - tada nor??iau sužinori kod?l jis taip pasielg?. O tada jau spres?iau k? apie j? manyti.

Nesakau, kad nemandagus=blogas, tik sakau, kad prarandu nor? su tokiais bendrauti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nejaugi žmogus, kuris nemoka teisingai pasisveikinti su dideliu žmoniu skai?iumi automatiškai priskiriamas prie nemandagi?? ?ia n?ra jokia nepagarba, tai tiesiog nemok?jimas/nežinojimas. Gal pasimetimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Nejaugi žmogus, kuris nemoka teisingai pasisveikinti su dideliu žmoniu skai?iumi automatiškai priskiriamas prie nemandagi?? ?ia n?ra jokia nepagarba, tai tiesiog nemok?jimas/nežinojimas. Gal pasimetimas.




tai nebuvo šiaip nemok?jimas pasisveikinti su dideliu žmoni? kiekiu. Tai buvo mok?jimas teisingai pasisveikinti tik su tam tikrais žmon?mis. Kit? žmoni? atžvilgiu tai buvo nemandagu ir nepagarbu.

Kaip min?jau, šiuo atveju, man nesvarbu, kad gal jis tiesiog nežino, kad su moterimis taip pat reikia sveikintis, jei jau sveikiniesi su vyrais. Jo nežinojimas nekei?ia fakto, kad jis pasielg? nemandagiai. Kaip jau ankš?iau sakiau, nemandagus dar nereiškia, kad blogas. Gal pabendravus pasimatyt?, kad tai labai geras, šiltas, švelnus, pagarbsu it t.t. žmogus. Aš rašiau tik apie pirm? ?sp?d?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: privalau isikisti: vyrams pasakyti labadiena/vakaras drasos uztenka, net ranka paspausti ryzto uztenka, o va moterims net linkteleti nedrasu.. tai man persasi dvi mintys: arba jis turi kompleksu - bijo moteru, arba jas ignoruoja, kaip nevertus demesio padarus. pirmuoju atveju pilieciui reiktu apsilankyti pas psichologa, antruoju - tai pat. antruoju atveju tikrai yra ko isizeisti, nes as- siuolaikine moteris  - linkusi vertinti abi lytis kaip lygiaverciaus vienas kita papildancius partnerius.



P.S.minetas pilietis gal is kokiu viduramziu? :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
migle raš?:
Nadia: privalau isikisti: vyrams pasakyti labadiena/vakaras drasos uztenka, net ranka paspausti ryzto uztenka, o va moterims net linkteleti nedrasu.. tai man persasi dvi mintys: arba jis turi kompleksu - bijo moteru, arba jas ignoruoja, kaip nevertus demesio padarus. pirmuoju atveju pilieciui reiktu apsilankyti pas psichologa, antruoju - tai pat. antruoju atveju tikrai yra ko isizeisti, nes as- siuolaikine moteris  - linkusi vertinti abi lytis kaip lygiaverciaus vienas kita papildancius partnerius.



P.S.minetas pilietis gal is kokiu viduramziu? :happy:





Dauguma mano paž?stam? vyr?, su moretimis sveikinasi taip kaip ir su vyrais, bet dalis yra toki?, kurie nors nepaduoda rankos, bet tikrai mandagiai pasisveika (ne šiaip atmestinai linkteli). Man asmeniškai labiau patinka kai man paduoda rank? (jei ir kitiems j? duoda), bet iš b?dos užtenka jei tiesiog pasisveikina.

Jei su manimi nepasisveikina, aš ne?sižeidžiu (nesu feminist?), ta?iau susidarau apie žmog? atitinkam? ?sp?d?. Filosofija maždaug tokia: jei žmogus elgiasi kaip kiaul?, tai man tik geriau, kad aš su juo nebendrausiu, ir tikrai neimsiu aiškinti kiaulei, kad ji yra kiaul?:happy:.



Nea, ne iš viduramži?:happy:, b?na šiais laikais ir toki?:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
tai nebuvo šiaip nemok?jimas pasisveikinti su dideliu žmoni? kiekiu. Tai buvo mok?jimas teisingai pasisveikinti tik su tam tikrais žmon?mis. Kit? žmoni? atžvilgiu tai buvo nemandagu ir nepagarbu.


Manau, kad pasisveikinti su vyrais jam yra tiesiog ?prasta. ?ia yra aiški taisykl? - kiekvienam paduodama ranka. O k? daryti, kai s?di dar kelios moterys? Pasakyti kiekvienai "Labas". O gal visoms iš karto? Ar linktel?ti? Kiekvienai atskirai? Kada? Po pasisveikinimo su vyrais ar kaip kitaip? O gal?

Aš esu beveik ?sitikinus, kad tai buvo žmogui ne?prasta situacija ir jis tiesiog netur?jo elgsenos šablono/stereotipo.

?domi (gal kiek panaši) situacija buvo praeit? kart? kai reik?jo atsisveikinti. Galiu tau papasakot.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man asmeniškai labiau patinka kai man paduoda rank? (jei ir kitiems j? duoda), bet iš b?dos užtenka jei tiesiog pasisveikina.


O man nepatinka, kai su manim elgiasi, lyg aš bu?iau vyras. Vat ir žinok paskui, kaip su tom moterim sveikintis :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia raš?:
tai nebuvo šiaip nemok?jimas pasisveikinti su dideliu žmoni? kiekiu. Tai buvo mok?jimas teisingai pasisveikinti tik su tam tikrais žmon?mis. Kit? žmoni? atžvilgiu tai buvo nemandagu ir nepagarbu.


Manau, kad pasisveikinti su vyrais jam yra tiesiog ?prasta. ?ia yra aiški taisykl? - kiekvienam paduodama ranka. O k? daryti, kai s?di dar kelios moterys? Pasakyti kiekvienai "Labas". O gal visoms iš karto? Ar linktel?ti? Kiekvienai atskirai? Kada? Po pasisveikinimo su vyrais ar kaip kitaip? O gal?

Aš esu beveik ?sitikinus, kad tai buvo žmogui ne?prasta situacija ir jis tiesiog netur?jo elgsenos šablono/stereotipo.

?domi (gal kiek panaši) situacija buvo praeit? kart? kai reik?jo atsisveikinti. Galiu tau papasakot.




nereikia taip jau pusti burbulo. kazkoks absurdas.. pasisveikinimas - ne aukstasis pilotazas. tai moka kiekvienas vaikas. ar siaip ar taip pasisveikinsi, niekas is to problemos nedaro. o kompanijoje moterys - neiprasta situacija? tai gal jis koks arabas tada?:happy: visiskai nepateisinu tokio nemandagumo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 13:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Filosofija maždaug tokia: jei žmogus elgiasi kaip kiaul?, tai man tik geriau, kad aš su juo nebendrausiu, ir tikrai neimsiu aiškinti kiaulei, kad ji yra kiaul?


Nu siaubas, nu kaip taip galima...

Nejaugi taip sunku suprasti, kad yra žmoni?, kuriems yra nedr?su pasisveikinti. Ir taip žmogus nedr?sus, su kompleksais, o j? dar kiaule pavadina... Mes gi visgi turim supratim? ?ia, kad žmon?s yra skirtingi, kod?l yra taip vertinama?

Nereikia aiškinti kiaulei, kad ji kiaul?, tik reikia paaiškinti žmogui, kaip reik?t? pasisveikint. Jis b?t? tik d?kingas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
o kompanijoje moterys - neiprasta situacija?


Yra nemažai žmoni?, kuriems kompanija yra apskritai ne?prasta situacija.

Aj, aš baigiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 126 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007