Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle raš?:
Cassandra: kartais buitis privercia dreizeriuoti: nusinesk rubus i spinta, indus nusinesk, nenesiok zemiu po namus su batais..




?ia ne dreizeriavimas, ?ia sensorika. T? ir aš darau :smile:


mano santykis su vyru turetu buti palankus arba bent jau neblogas, nes sutariam gerai (aisku, isskyrus kai kuriuos "pasikirbirksciavimus"). va, jei as is etiniu busiu, greiciausiai jeseninas. taigi, santykis bus dualo. liuks. aisku, norai norais, o kaip ten is tikro, vistiek noriu issiaiskinti.

aciu uz sugaista laika.





Žukovo ir Balzako porai "kibirkš?iavimai" n?ra labai b?dingi, nebent pradžioje. Balzakas sugeba "kibirkš?iavimus" tyliai gražiai "nug?sinti". Kompromisai randami login?s argumentacijos (iš abiej? pusi?) b?du.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Cassandra: pas mus tai kibirkciuoju as, principais, idejom svaistausi, o maniskis realiai vertina situacija, siulo man nusileisti ant zemes. o aiskintis, diskutuoti isvis nemegsta. nutyli ir padaro savaip, arba man leidzia padaryti savaip. ramybes isikunijimas, zodziu. nors yra minejes, kad jaunystes/kvailystes metais buvo arsesnis/kovotojas/priestarautojas. o va, suaugo (30 meteliu) ir sprendzia viska be konfliktu ir aistru.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle raš?:
Cassandra: pas mus tai kibirkciuoju as, principais, idejom svaistausi, o maniskis realiai vertina situacija, siulo man nusileisti ant zemes. o aiskintis, diskutuoti isvis nemegsta. nutyli ir padaro savaip, arba man leidzia padaryti savaip. ramybes isikunijimas, zodziu. nors yra minejes, kad jaunystes/kvailystes metais buvo arsesnis/kovotojas/priestarautojas. o va, suaugo (30 meteliu) ir sprendzia viska be konfliktu ir aistru.




Jaunyst?je aš irgi buvau m?g?ja "eiti ant peili?". Su metais ?gauni proto ir pamatai, kad t? pat? rezultat? gali pasiekti ir kitais metodais :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
galiu tik pasakyti, kad jam šitas forumas iš mano pasakojim? atrodo nenaudingas. ji domina tik tai, kas gali atnešti naud?.
Jei man reik?t? lošti, už Žukov? ir 10 Lt nestaty?iau.

D?l v?lavimo - sensorikai blogai jausdami laik?, ateina dažnai arba peranksti, arba perv?lai. Žukovas yra link?s ateiti anks?iau (turb?t ?ia :bsensoric: ?takoj), Štirlicas gali ir v?luoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Taip taip, o visi intuityvai preciziškai punktual?s. Tiesiog numatyt? minut?, su lyg sekundin?s rodykl?s taktu ? nulin? padal? žengia žingsn? pro dur? slenksti ar nuspaudžia dur? skambut?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Taip taip, o visi intuityvai preciziškai punktual?s.
Taip, bet tik tada, kai nori ir tas yra svarbu. O nori jie retai:happy:. Bet peranksti tai tikrai retai ateina. Šis rodiklis (ateina per anksti ar ne yra patikimesnis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Jei man reik?t? lošti, už Žukov? ir 10 Lt nestaty?iau.





Tikriausiai ir v?l tavo tapatukas :strange: Arba Džekas :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2: :tongue: :tongue: :tongue:

Aš nem?gstu griežt? laiko r?m? (kaip ir apskritai bet koki? "r?m?"). Leidžiu sau v?luoti be s?žin?s graužimo. Ta?iau jei reikalas svarbus - ateiti galiu ir anks?iau (turb?t iš pagarbos) :happy:



V?lavimas ar nev?lavimas turb?t parodo ne tiek mano laiko jutim?/nejutim?, kiek to dalyko reikšm? ir svarb? MAN.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
nadia mano, kad stirlis (jei nuomone nepakeite). as vistik linkus manyti, kad joris - iracionalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Ne, ne, ne! Pagal Nadiežd? turi ateiti v?liau, gi tu ne ":bsensoric: ?takoj" :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 15:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: manau, tikrai iracionalas. Sensorikas.



Napams labai sud?tingi darbai, kur reikalinga balta logika. Pam?styk apie tai, ?vertink jo elges?.



Dar ?domu: ar b?na išvis, nors kada nors, toki? situacij?, kur jis tur?t? problem?, susišnekant su žmon?mis? Kaip jis juos paveikia? Loginiais argumentais, ar kažkaip kitaip?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža: zmones paveikia "mindamas ant sazines" bent jau mane taip. puikiai moka susidraugauti, tampo zmones kaip marionetes uz virveliu. susidraugauja lengvai. loginiai argumentai, manau, nebudingi. diskutuoja remdamasis faktais arba savo nuomone - kaip faktu. sako - "yra taip ir ne kitaip, suprask gi pagaliau" arba "kiti irgi taip daro/nedro, apsidairyk aplinkui". ir visai nesvarbu, kad vienas pasakytas faktas priestarauja kitam. :wlogic: pas ji nematau. nors, nezinau, kodel jam budinga pasakyti - "tu logiskai pamastyk", o as, rodos, logiskai ir mastau.. net imu abejoti, "ka as cia mastau?.."

kitus jis paveikia savo, kaip cia issireiksti - autoritetu. moka daug protingu zodziu, tai jais ir paveikia. gali veliau paaisketi, kad jo patarimas is tiesu galgi visai prastas, abejotinas; buvo pateiktas kaip "aukso grynuolis". Be to, joris turi ispudinga isvaizda - yra aukstas/stiprus/raumeningas. tai savo ramia leta kalba, "karaliaus" poza laimi daug tasku savo pusen.

nesu pastebejusi, kad is turetu problemu bendravime - greiciau atlieka ramintojo vaidmeni seimos/gimines reikaluose. idomu, kad jo patarimu klausosi visi. o jei kas supyksta - tai ant jo, jis visai mazai pyksta, ramus kaip belgas. su visais draugiskas, negaili laiko verkslenimams ir plepalams isklausyti. va.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 16:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle, be jokios abejon?s bazin? :bsensoric:, o ne :wsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Cassandra: tai as ir sakau, kad napas. bet jam zukovo aprasas labiau patiko. va. aciu uz nuomone.:smile:

dar keli bruozai - neiseina nepasikvepines. megsta gerus/kokybiskus/brangius rubus, ypa? batus(esu kazkada minejus) ir striukes. ir mane rengia. svajoja apie gera padeti visuomeneje, dideli nama su zidiniu, didele seima, daug ir skaniai pavalgyti. va tau ir nebudinga :wsensoric: todel ir ima abejones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle raš?:
Cassandra: tai as ir sakau, kad napas. bet jam zukovo aprasas labiau patiko. va. aciu uz nuomone.:smile:

dar keli bruozai - neiseina nepasikvepines. megsta gerus/kokybiskus/brangius rubus, ypa? batus(esu kazkada minejus) ir striukes. ir mane rengia. svajoja apie gera padeti visuomeneje, dideli nama su zidiniu, didele seima, daug ir skaniai pavalgyti. va tau ir nebudinga :wsensoric: todel ir ima abejones.




Skaniai pavalgyti, jauk?s namai, graž?s patog?s drabužiai - tai apskritai b?dinga visiems sensorikams, nes yra sri?i?, kur :bsensoric: ir :wsensoric: persikerta. O gera pad?tis visuomen?je svarbiau yra :bsensoric: ir jie ta gali kurti pvz.brangi? drabuži? d?ka. jei yra, sakykim, verslininkai. Bet jei yra menininkai, drabužis gali b?ti originalus, vienetinis, nes tai irgi pabr?žia visuomenin? pad?t? "aš - kitoks".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007