Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 16:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ne, kaip tik baziniai :wintuition: tipai yra didžiausi svajotojai ir labiausiai nutol? nuo realyb?s.



K. G. Jungas

Introvertinis intuityvus tipas.

“…jos (:wintuition: funkcijos) savotiškos savyb?s sukuria original? žmogaus tip?, o tiksliau: mistik?-svajotoj? ir pranaš? iš vienos pus?s, fantazuotoj? ir menink? iš kitos.< …> … šis tipas turi savyb? apsiriboti suvokiamuoju intuicijos aspektu."

"Nat?ralu, kad intuicijos gil?jimas dažnai iššaukia perd?t? individo nutolim? nuo realyb?s, taip kad jis tampa visiška paslaptim netgi savo artimajai aplinkai. Jei jis yra menininkas, tai jo menas siejasi su nepaprastais dalykais, dalykais ne nuo šio pasaulio, kurie yra vienu metu reikšmingi ir banal?s, ..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, man labai ?domu, kokiu visgi principu tu darai sprendim? apie intuicijos spalv?? Gal visgi atskleisi paslapt?? Štai ir Arcand praš? paaiškinimo.



Nadia: mažai mistikos džekuose.
Solanža, o prie ko ?ia Džekai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 13:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Ne, kaip tik baziniai :wintuition: tipai yra didžiausi svajotojai ir labiausiai nutol? nuo realyb?s.



K. G. Jungas

Introvertinis intuityvus tipas.

<...>
O tau neatrodo, kad ?vairi? autori? tekstus ne visuomet reikia skaityti pažodžiui? Gilintis ne ? detales, o ? tai k? autorius nor?jo pasakyti ir k? jis band? pavaizduoti, netur?damas tam tinkam? žodži?? Tai, kad šiuo atveju parašyta "svajotojas, fantazuotojas ir meninikas", tai dar nereiškia, kad šie tipai tik tokie ir yra. Jeigu filosofin?je literat?roje parašyta "jis atrado keli?", tai dažniausiai nereiškia, kad jis nu?jo ? mišk?, prasiraus? pro medži? ir kr?m? kr?v? bei atrado kažkok? takel?. Kadangi Jungas kritik? dar priskiriamas ir prie filosof?, tai turint omenyje tavo 17-ojo tipo esyb? - gal tu jo geriau neskaityk, na, bent jau kolkas, nes matomai "ne?sikerti"...



Kalbant apie Arcand, b??iau link?s palaikyti EII variant? - jo pasaul?ži?ra turi daug bendro su šio tipo modeliu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai, kad šiuo atveju parašyta "svajotojas, fantazuotojas ir meninikas", tai dar nereiškia, kad šie tipai tik tokie ir yra
Taip, jie yra ne tik tokie. Bet aprašytos savyb?s šiam tipui yra b?dingiausios, palyginus su kitais. Beje, apie Dostikus jis nieko panašaus neraš?:tongue:.

Visiškai nekonstruktyvi kritika. Matau, stipriausias tavo analitinis ginklas yra tokie žodeliai, kaip "ne?sikerti".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O jei jis Dostikas, jo pati stipriausia turetu buti :wethics: , t.y. kitu zmoniu santykiu matymas,  orentacija zmogaus emocinese busenose.
Va, auksiniai žodžiai. O "moral?" formuoti labai lengvai gali ir silpnos funkcijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Konstruktyvi kritika tavo atžvilgiu prarado motyvacij?. Tau jau aspekt? savok? band? geranoriškai paaiškinti ne vienas forumietis... ir vistiek tas pats - ?sikalusi savo vargan?, pseudomokslin?-DJ Tipologin? m?stysen? ir varo toliau sau, net negird?dana kas sakoma ir dar bandydama kitiems ?brukti tiesioginiais ar netiesioginiais b?dais. Tai kur tau ten apie Jung? diskutuot... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tau jau aspekt? savok? band? geranoriškai paaiškinti ne vienas forumietis...
Jeigu j?s pabandytum?t diskutuoti, o ne AIŠKINTI, gal ir rezultatas b?t? kitoks.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
o kas apie tarakonus, tai jie ne ka maziau tobuli nei bet kas kitas. tarakonai atsirado dar pries dinozaurus ir juos pergyveno, ir gyvena iki siol beveik napasikeite. ar tai neirodo ju tobulumo prisitaikymo prasme?! o tai kad jie gi matai daug kam slykstus, tai jau neigiamas nusistatymas, bet nuo to maziau tobuli netampa.
Liepa, tu neteisi d?l tarakon?. Tu matai per savo prizm?. O pasakyta buvo štai kas:

tarakonai atsirado dar pries dinozaurus
- santykinis laiko aspektas

ir juos pergyveno
- santykinis

ir gyvena iki siol beveik napasikeite
- v?l gi palyginimas ?vairiais evoliucijos etapais - v?l santykinis aspektas - :wintuition:.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, man Tavo išvados irgi neaiškios.  Kad ir tipuojant Arcand, pavyzdžiui.  Lyginsiu tik su savimi. Skaitau tipavmo tem? - Tu pastebi tokius pa?ius dalykus kaip ir aš - ir staiga bac! visiškai priešingos išvados!  Iš kur?!  Atrodo, tarsi remtumeisi visai kita "baze", kita teorija. 



Bandau rasti nors kokias logines s?sajas - matau tik chaos?. Pvz. "geležies daugiausia turi raudonos, oranžin?s spalvos daržov?s ir uogos: paprikos, žemuog?s, juodieji serbentai. Taigi, galime teigti, kad gyvyb? Marse egzistuoja".  Maždaug taip - iš piršto laužta ("?rodyti" galima k? tik užsimanai).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, tu nori išsiaiškinti?

Aš jau parašiau: aš pasiruošus paaiškinti (ant piršt?) bet koki? savo išvad? ir j? darymo princip?, jeigu tau ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
as vis stebiuosi forumieciu kantrybe ir kultura kai kuriu personu adresu. vistik reiktu cia kai kam susivokti ir baigti spyriotis ir "koja trypti". ":diskutuokime, kalbekimes" - tai neimanoma, kai "vienas  - apie vartus, kitas - apie batus" "diskutuoja"



P.S. sorry, kad taip drasiasi pasireiskiau. sunku istureti..:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kadangi pokalbiai išskirti ? atskir? tem?, tai jau galime ir t?sti...

Ieškodama aspekto pasireiškimo bandau išskirti "raktinius žodžius" - trumpai apib?dinti APIE K? kalbama, surasti esm?.  Šitie raktiniai žodžiai neb?tinai sutampa su gramatine laik? vartosena ar pavartotais atskirais žodžiais.

Va man atrodo, kad Tu išpeši iš konteksto Tau parankius žodžius (mano poži?riu jie kartais neatspindi esm?s arba net nukrypsta nuo jos) - ir stengiesi ?rodyti 100%.  Juk žinut?se neb?na "gryn?" aspekt?. Daugmaž visko yra po truput?. Visko ir galima rasti pešiojant.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Jei tu pabandytum diskuoti, o ne GIN?YTIS ir ?rodin?ti savo DOGM?, gal ir b?t? koks rezultatas. Jei kiekvienam kampe, kur reikia ir kur nereikia, bei kiekvienam norin?iam nusitipuoti nebaksotum savo evoliucin?s, visa apiman?ios :wintuition: - jau ir visai b?t? šis tas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Migle, na gal mes nemokame aiškinti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ieškodama aspekto pasireiškimo bandau išskirti "raktinius žodžius" - trumpai apib?dinti APIE K? kalbama, surasti esm?.


Liepa: aš darau turb?t t? pat?. Bet jeigu mane paprašo argumentuoti nuomon?, aš darau t? faktiškai. Cituodama ir pabraukdama aspekt?.

Jeigu mes argumentuosim, nusakydami esm? - nieko nebus - esm? mes galime matyti skirtingai, kaip ir yra su tarakonais - tau atrodo, kad Arcand šnek? apie potencialus, o man atrodo, kas apie vystym?si.



Va man atrodo, kad Tu išpeši iš konteksto Tau parankius žodžius
Aš labai tikiuosi, kad taip n?ra! Galime paimti vis? gabal? apie tarakonus ir paži?r?ti ar aš praleidau parankius tau žodžius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 135 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007