Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 12:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Pelene:

tiesei y desimtuka... tingine neeiline ...:happy:

beto, vakar laiko neturejau.....:wink: jei yra norinciu, galiu tuos atsakymus papildyt....:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 17:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
kakava, gali :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 17:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Cassandra:

na, per nauja neatsakinesiu... senus atsakymus papildziau siek tiek..:wink: gal dabar bus lengviau nuomone susidaryti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 22:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mažai Heksli? paž?stu. Bet versijai neprieštarau?iau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 19:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
gicas-savo nuomones isakymas... gincijuosi daznai ir visur... o jei priesininko argumentai stiprus, jis sugebe man yrodyti, kad klydau, visad pasiruosus pripazint, kad jo nuomone geresne.... juk gyveni zmogus ir mokais...  beje, gincas gali buti dvieju rusiu-diskucija, ir... na davai. katras garsiau reks.. diskucijas dievinu, antrojo pobudzio ginsu nesuprantu... nera prasmes juose...




atsargei.. neprisileidziu zmoniu.. nekreipiu demesio.. tai ju nuomone... ju teise mane megt arba ne... o seip, niekad nesuprantu, kas kaip y mane ziuri... kitu santykei atrodo tokie paprasti, viskas taip akivaizdu... iki tol, kol tai nepaliecia manes..niekad nieko nesuprantu...
Man b?t? panašiau ? logik?.

Bet atsižvelgdama ? Pelenes versij?, sutinku kad racional?s intravert?s versija visai ?manoma.

Be to, jeigu jau Liepa ? Donus nepriima, o liutauras ir Pelene palaik? už savišk?, man klausim? nebelieka:wink::wink:.

kakava, pasimatuok dar Robespjero versij? - gal ten nerasi melo:wink:?

Aišku, kad viskas tikt? nebus, jokio tipo aprašyme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 19:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
gicas-savo nuomones isakymas... gincijuosi daznai ir visur... o jei priesininko argumentai stiprus, jis sugebe man yrodyti, kad klydau, visad pasiruosus pripazint, kad jo nuomone geresne.... juk gyveni zmogus ir mokais...  beje, gincas gali buti dvieju rusiu-diskucija, ir... na davai. katras garsiau reks.. diskucijas dievinu, antrojo pobudzio ginsu nesuprantu... nera prasmes juose...




atsargei.. neprisileidziu zmoniu.. nekreipiu demesio.. tai ju nuomone... ju teise mane megt arba ne... o seip, niekad nesuprantu, kas kaip y mane ziuri... kitu santykei atrodo tokie paprasti, viskas taip akivaizdu... iki tol, kol tai nepaliecia manes..niekad nieko nesuprantu...
Man b?t? panašiau ? logik?.

Bet atsižvelgdama ? Pelenes versij?, sutinku kad racional?s intravert?s versija visai ?manoma.

Bet, jeigu jau Liepa ? Donus nepriima, o liutauras ir Pelene palaik? už savišk?, man klauim? nebelieka:wink::wink:.

kakava, pasimatuok dar Robespjero versij? - gal ten nerasi melo:wink:?

Aišku, kad viskas tikt? nebus, jokio tipo aprašyme.




Manau, svarbu kokio pobudzio ir daznumo gincai ar diskusijos, o ir etikui kartais gazui nuleisti smagu isijausti, energingai padiskutuoti, tik loginis stiprus pagrindimas gali nurungti, o jei jis priestarauja gyvenimo realijom, tai tik iziebti...



Zmoniu prisileidimas ar ne gali sietis ir su silpna :bsensoric:, o jei priskres koks su kuriuo sunku, ar neidomu, ar vargina ir kaip atsikratyti? Negali zmogui tiesiai sviesiai rezti:"eik is cia, nusibodai." Kitu santykiai lengvi, nes visakas aisku, o del pacios, nesupratimas del to, kad nera aiskumo, tiesmukisku issireiskimu, del tos pacios sensorikos trukumo. Galimos prielaidos, tai dar ne faktai. Bet cia su amzium patirtis ateina. :wink:



As nesakau, kad cia taip ir yra, bet galimas ir toks paaiskinimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Gru 2006, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Pelene:

kitus as sunkei prisileidziu, nes yra teke nemaza kitu santykiu stebet kaip pasalinei stebetojai.... zmones yra ziaurus... gyvenimas yra ziaurus.... beto, jau yra teke nusvilt....



diskucijos retos-sumku rast zmogu, su kuriuo butu ydomu diskutituoti... nes pavirsutiniski dalykai nedomina, o gilei knisti retas patingi... o gincai? kiekviena vakara su tevais....



o jei kas priskrenta, tai touj ir atskrenta, kai nriu galiu buti tuesiog labai nepakensiama butybe....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Gru 2006, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Pelene:

galimos prielaidos tai dar ne faktai..... bet kartais tik speliojant, stengfiantis sigilinti, apmastyti daug galimu variantu ir is ju isrinkant labiausei galimus atsiranda fanktai... ar bent prie ju priartejama


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Gru 2006, 16:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Liepa:

pavyzdziu nepateikiau specialei... viskas priklauso nuo aplinkybiu.. nju isidedtymu... smulkmenu... pavyzdei sia nieko naparodytu... gasl tik dar labiau viska supainiotu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Gru 2006, 19:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2006, 17:24
Pranešimai: 68
Nadialiutauras:

robespjeras puikei tinka.... na, smulkmenos nedera, bet esme teisinga...:wink:

nors ir hekslis patiko.... tik as visad tikslei pasakysiu kur man skauda nuejus pas gydytoja.... ir absoliucei nesigaudau laike... dar esu ziauri tingine, niekad nieko nepadaranti iki galo... nuolat sokineju nuo vienos idejos prie kitos...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 02:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
kakava, ar ty?ia rašai su klaidomis d?l "kietumo"?

(šiek tiek trikdo jau)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
IŠVALYTA [Admin]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 14:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
kakava, ar ty?ia rašai su klaidomis d?l "kietumo"?
?ia ne d?l kietumo, o d?l bajierio.

Don Chikotas:smile:. K?rybin? :bintuition: taip veikia. Ne?domu, jei neprikuria koki? nors naujovi?. Pvz. dauguma Rob? gyventi negali be nauj? žodži? sukurimo. Aš buvau "Kys'ka", paskui "Buska", dar viena atmaina "Busiatina". Kas rusiškai supranta - ?vertins. Kas nežinojo - ?ia mamo vyras Robas mane taip pravardžiuoja.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Tikriausiai norejai parashyti Don Kichotas. O malonybinius zhodelius kuria ir vartoja artimu asmenu atzhvilgiu visi tipai. Pati labai megstu juos kurti - tai ka, ash robike? Lygiai taip pat elgiasi ir Shtirlis, ir Gabenas, ir Hugo. Dabar gali parashyti, kad visi mes esame robai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 16:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tikriausiai norejai parashyti Don Kichotas
Ne, ?ia kakavos naujadaras:tongue:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 46 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007