Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 19:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Sidsel: Labas! Sveika atvykus! :wink:



Išties ?domus tavo tipas :smile:



Gal ir klystu, bet manau, kad esi intuityv?, ir tikriausiai bazin? :bintuition:



Labiau heksl? nei don?.



Tokia mano versioja trumpai peržvelgus atsakymyn?. daugiau laiko skirti negaliu, kit?kart :smile:



Iki! :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Lap 2006, 02:22
Pranešimai: 6
Glob_atsalime, taip, aš esu talentingas žmogus, savo talentais besidalinantis scenoje ir turintis tam tikr? pripažinim? ;]

Na, o pagal test?, kur? atlikau, aš esu Balzakas.



Beje, glob_atsalimo spyris ? mano ego, man?s tikrai neparblošk? ir n? nepajudino. ;]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Sidsel raš?:
Na, o pagal test?, kur? atlikau, aš esu Balzakas.




va, kaip gerai :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Anks?iau buvau rašiusi apie kai kuri? tip? "iškraipytus" suvokimus....

Pelene raš?:
Sis teiginys bus teisingas tik tuo atveju jei santykiai artimi, neislaikoma psichologine (na kartais gal ir fizine:happy:) distancija, ziurima grieztai tik is savo poziciju ir gilinamasi tik i savo pojucius.

Bet pakankamai galima skitrti objektyviai realiasias tipines, zmogiskasias savybes, nuo santykio ir pakankamai objektyviai vertinti zmogu.




Nelaikau sav?s labai jau visapusiška ir objektyvia. Gal nelabai tai ir priklauso vien nuo ger? nor?. Manau, pati irgi nesu apsaugota nuo toki? "griek?". To neišvengia net gars?s socionikai.  Pvz. skaitydama ?vairi? autori? "mano" tipo aprašymus susid?riau su tuo. Turiu omenyje pirmiausia Stratijevskaj? - iš tikr?j? Don Kichoto aprašym? labai daugelyje viet? reik?t? suvokti  (?sivaizduoti) visiškai atvirkš?iai, atbulai. Galb?t, kaip Solanža min?jo, "?si?d?s iki kaul? smegen?" yra tas Don Kichotas - vis gi konfliktinis jai...



(P.S. O ir kaip susidaryti objektyv? tiesiogin? vaizd?? Stebint tipo bendravim? su dualais ir nesikišant?

Pvz. viena Napoleon? nor?jo "pasipraktikuoti" tipavime ir atsiunt? man klausimus raštu. Užteko perskaityti - atsisakiau išvis atsakin?ti, nes toks "gilinimasis" man jau pasirod? lindimas ten, kur nedera... Galb?t, jei b?t? suformuoluota abstrak?iau... (bet, matyt, to negalima iš :bsensoric::wethics: reikalauti))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Lap 2006, 02:22
Pranešimai: 6
Išsiun?iau Nadiai kelet? foto, lauksiu vertinimo. :]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:
(P.S. O ir kaip susidaryti objektyv? tiesiogin? vaizd?? Stebint tipo bendravim? su dualais ir nesikišant?


Tu kazkada sakei kazkokia panasia minti, kad gali kritikuoti zmogaus nuomone, bet tai neliecia pacio zmogaus, o as mazdaug pasakyciau taip, galima kritikuoti santyki, bet tai neliecia pacio asmens.

Jei jau imant konfliktini ar soc.uzsakymo santyki, su kuriais tikrai gana tenka tamprius santykius laikyti , dar ne karto nedejau Zukovo ar Diumos i suns dienas, netgi ir Napoleono su Donu, ar Balzako, nors prisipazinsiu, su siais tipais laikau kurkas didesne distancija vardan to pacio objektyvaus santykio.

Galiu stebeti kaip bendrauja sakykim Zukovas su Jeseninu, esant reikalui man lengviau suvokti, ar kartais net pasielgti taip, kaip reikia.

Na, bet cia turbut jau :wethics:.

Pardon Sidsel, cia mes truputi ne i tema.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2006, 23:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Sidsel raš?:
Išsiun?iau Nadiai kelet? foto, lauksiu vertinimo. :]


Daugelis ? tipavim? iš nuotrauk? ži?ri skeptiškai.  Šalininkai gal tik Nadia ir Globalinis_ats?limas...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2006, 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa teisingai sako. Juolab kad kartais to paties tipo žmon?s vizualiai taaaaaip skirias vieni nuo kit?....:strange::smile:

pvz. ma?iau donkichot? (tikimyb? 85 proc., kad donas, bet tikrai ne hekslis), atrodant? panašiai kaip liutauras :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2006, 19:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: sakai? :smile:



šiaip tai matai, mano paties t?vas - donas su labai doniška išvaizda, tad visko gali b?ti su tuo panašiu atrodymu :wink:



teisyb?s d?lei, bent aš pastebiu retkart?mis tam tikru bendr? vienam ar kitam tipui b?ding? išor?s ir mimikos požymi?. visai nuneigti ryšio negal??iau, bet ir metodikos kurti nenor??iau :smile:



žmogaus tipavimas - tai ne procesas "dukartdu". net jei ir sugalvojimas koks nors vienas tipas greitai, reikia vis vien ži?r?ti ir steb?ti, kaip tas žmogus bendrauja ir reiškiasi. nes bet kokiu atveju socionika reiškia specifini? informacini? mechanizm? tyrin?jim?, bet ne aiškinim?si apie nosies galiuko ir psichikos ryš? :smile: ai bet ?ia jau tiek prišnek?ta, tad tuo ir baigiu :smile:



p.s. šiaip d?l "atrodym?" labai ?domu sulaukti pastab? d?l sav?s panašumo su vienu ar kitu žmogumi, kurio konkret? tip? žinai. toki? pasakym? "žinai, tu labai panašus (ir elgsena) ? X", kur tas X - donas, tikrai buvo. netgi kart? man pats vienas donas (su kuriuo mes šiaip esam konkurentai tam tikroje srityje ir neretai viešai (veik ty?ia) apsikandžiojame) irgi kažkada pats atviravo, kad "mes labai panaš?s" (tikriausiai užkabino dominuojanti :bintuition:). o aš jam tada prid?riau: taip, mes iš tikr?j? labai panaš?s, nors "kažkuo tai" ir skiriam?s. taip, aplinkiniais žodžiais bandžiau paaiškinti skirtum? d?l :wethics: veikimo, kuris iš tikr?j? buvo matyti bendraujant su m?s? bendrais paž?stamais. dar esu sulauk?s pastab?, kad labai panašiai mintis d?stau ir su aplinka bendrauju kaip vienas :wlogic::bintuition: ir :bintuition::wethics:. tokias pastabas su ?domumu išklausau, ir dar papildomai be jokios referencijos ? socionik? paklausin?ju, kod?l jis tokios nuomon?s laikosi ir k? jis yra pasteb?j?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2006, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Nadia raš?:
Atrodo, kad esi žmogus su visom stipriom funkcijom:)).

Tekstas logiškas, iš kitos pus?s ir :wethics: atrodo n?ra silpna.

Kolkas turiu Robesjero/Dostojevskio versijas.



Be abejo, pritariu tokiam vertinimui, gal labiau b??iau už :wethics::bintuition:. Intuityvumas, introvertiškumas, racionalumas, neblogos :wethics: ir :wlogic: yra aiškiai pastebimos. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2006, 14:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Sidsel raš?:
Glob_atsalime, taip, aš esu talentingas žmogus, savo talentais besidalinantis scenoje ir turintis tam tikr? pripažinim? ;]

Na, o pagal test?, kur? atlikau, aš esu Balzakas.

Beje, glob_atsalimo spyris ? mano ego, man?s tikrai neparblošk? ir n? nepajudino. ;]


Kokie beb?t? tavo talentai, tai n?ra pagrindas manyti, kad socioniniai tipai tau netinka (žinoma, jei išvis tu pripaž?sti socionik?).

Ne naujiena, kai žmogus, prad?j?s dom?tis socionika, perskaito tip? aprašymus ir randa, kad nei vienas jam netinka, arba, kad keli tinka. Iš tikr?j? aprašymai yra ne daugiau negu tam tikri tip? modeliai ar formul?s.

Tikrai nesi Balzak?, ir tas greitai paaišk?s.

D?l "ego spardymo", tai v?lgi, ne visi iš karto sutinka, kad turi b?ti priskiriami kažkuriam vienam tipui, nes tai, atseit, juos sumenkina.   



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2006, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
  !!!

Žinut?s, neatitinkan?ios šios temos, buvo ištrintos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2006, 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
J?s žinot, aš ko gero visiškai atsisakau tipavimo iš klausim?-atsakym?...

Paži?r?jau nuotraukas - Balzakas:strange:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2006, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Nadia raš?:
J?s žinot, aš ko gero visiškai atsisakau tipavimo iš klausim?-atsakym?...

Paži?r?jau nuotraukas - Balzakas:strange:.


netikiu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2006, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
J?s žinot, aš ko gero visiškai atsisakau tipavimo iš klausim?-atsakym?...

Paži?r?jau nuotraukas - Balzakas:strange:.




Nadia, nemaišyk dviej? dalyk?: iš nuotraukos galima nustatyti arklio veisl?. Bet žmogus ir arklys - ne tas pats, vienok.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 104 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007