Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 05:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 10:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tie tavo paveiksl?liai iš ties? labai ?dom?s, ta prasme, kad juos d?lioji.



Ar pati turi k? nors bendro su daile?



Nes, pagal tai, kokius paveiksl?lius pasirenki, manau, kad esi labai artima su menais :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 11:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Cassandra raš?:
1.Tie tavo paveiksl?liai iš ties? labai ?dom?s, ta prasme, kad juos d?lioji.



2.Ar pati turi k? nors bendro su daile?



3. Nes, pagal tai, kokius paveiksl?lius pasirenki, manau, kad esi labai artima su menais :wink:






1. Aciu, Cassandra, is Jusu, kaip moderatores, tikejausi pabarimo, kad apsunkinu foruma... :happy: Tad tikrai labai aciu :smile:



2. Dabar tikrai ne. Kai studijavau, buvo keletas su dailes menu susijusiu paskaitu.



3. Mano issilavinimas - meninis, bet tikrai ne daile. Ir savo darbe su menais nedirbu. Kita vertus, esu tarpininke tarp meninyku ir normaliu zmoniu :)))



O Jus esate isvede kokia tai statistika ar pan. besilankanciu cia zmoniu specialybiu, profesiju etc.?

Butu idomu suzinoti :)





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, iš man?s pabarimo tikrai nesulauksi, nes man pa?iai šiame forume to labai tr?ksta :wink: Ži?riu, ir d?šia atsigauna :smile:



Profesij? statistikos nesam ved?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Cassandra:



Meninyke irgi? :wink:



O gal galima padaryti? But visai idomu suzinoti ar tipas itakoja tam tikros specialybes pasirinkima ir pan.?







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: man irgi butu idomu. labai prasom.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 12:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
migle: oi. tik ne as. tai visiskai ne mano kompetencija. Manau, Liurtaurui tai labai gerai iseitu:wink:

                                                   

O sitame forume veikia statistikos f-ja ar pan?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 15:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
sake: ok, trumpai išd?stau savo id?j? :smile:



man tu visad savo bendravimuose atrodai labai ekstravertiška :smile:, tad d?l jesenino kilo mažytis klaustukas (nes visgi kiek kitoks bendravimas nei pvz. Solanžos ar santos), nors labai svarbi detal?, kad tau labai tiko - matyt, kažkas yra bendro. Kita vertus, jei matai, kad netinka tau Štirlis, tai kad ir kiek kas tau bepiršt?, ir kiek tu t? aprašym? beskaitytum, matyt, ne jis tas tavo tipas :smile:



tai va, si?ly?iau pasiži?r?ti tau hamleto aprašym? :wink: t.y. etinio intuityvaus ekstraverto (EIE) arba :bethics::wintuition: (NB: jesenino funkcijos tos pa?ios, tik vietomis apsikeitusios).



skaitant tavo atsakymus ? klausimus, man ?strigo:



1)
9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

As niekada nemegau gincu, bet buvau ismokyta gincytis ir dabar gincijuosi visur reikia/nereikia - is sportinio azarto, iprocio. Ir, zinote, man tai puikiai sekasi! Ypac, jei gincas vyksta realybeje. Bet nemegstu gincu. pvz. Darbe del kokios nors idejos gincijuos iki pamelynavimo ir del jos kryzium guluosi, net pries savo valdzia, kurios zodis turetu buti paskutinis. Na negerai darau.... Bet kartais pavyksta itikinti. Bet dazniau suerzinti.




na, tai primin? man (daugiau nei labai :wink:) vien? m?s? forumo dalyv? (:bethics::wintuition:), tik kad jos nelaimei erzina mus ir kaip tik, regis - iš azartinio pyk?io - gin?ijasi b?tent d?l socionikos reikal? ir nuo vis? tod?l gauna atgal :neutral:



2) 
Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi? Jei sugenda kompiuteris: Isterikuoju, rekiu, keikiuosi, apima totali beprasmybe. Organizuoju kuo greitesni jo sutvarkyma. TV ir skalbykle - nereikaling, ju net neturiu.




nepanašu, kad tai b?t? logiko elgesys. grei?iau tai žmogaus su stipria :bethics:. kalbant apskritai, kiek skaitau tave bendraujan?i?, tai ? akis krenta lengvumas, žaismingumas, geras pašnekovo pajautimas ir d?mesys jam, tiesioginis kreipimasis ? j?  - tai v?lgi etiko požymiai.



3)
K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Man patinka taisykles inesancios aiskumo, bet neapribojancios, blokuojancios mane. Taisykles reikalingos visur,bet labiau rekomendacinio pobudzio.

tai panašu ? hamleto poži?r? ? taisykles (taisykli? k?rim? kaip žmgiškosios informacin?s veiklos element? geriausiai atspindi strukt?rin? logika :wlogic:) - jam reikia taisykli?, aiškesni?, orientuojan?i? r?m?, bet tiek, kiek tai nevaržo jo saviraiškos laisv?s - bene svarbiausio šio tipo pasaul?ži?ros elemento.



Na, ir galiausiai paveiksliukai... :smile: b?tent jie man ir pam?t?jo ši? id?j? :smile: kaip sakau, hamletui svarbiausia išoriškai išreikšti save ir savo vid?, demonstruoti nuoširdžius ir atvirus jausmus (bazin? :bethics:). B?tent aš ir pagalvojau, kad kaip tu rašai
Parasau teksta ir dedu ta, kuris is arciausiai esanciu labiausia atitinka mano dabartine, o ir posto nuotaika.
, kad tai tau labai gera menin? priemon? išoriškai laisvai ir nevaržomai išreikšti save ir savo nuotaikas. beje, ?domus dalykas - jei žvilgtertumei ? "betos" kvadros grup? (šiame forume), pamatytumei, kad tai pati spalvingiausia ir "paveikslingiausia" forumo vieta :smile: matyt, sutampa kvadros vertybes...



hamletas - kaip ir gorkis - b?tent priklauso betos grupei. dar daugiau, tarp j? susiklost?s "papildymo" santykis - anot teorijos, pats harmoningiausias ir palankiausias ilgalaikiam gyvenimui ryšys :wink:



p.s. na, bet ?ia tik id?ja :smile: kaip man, mažai tave paž?stan?iam pašalie?iui atrodo. paži?r?k, ar tau tai tinka :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
kaip idomu. ryte skaiciau sakes pasisakymus, svarciau, kaip cia gali buti, kad ji renkasi tarp jesenino ir stirlio. juk tai labai nepanasus tipai. va, nusprendziau, kad bus nei vienas. jeseninas - per daug svajokliskas, o stirlis - visai nepanasu vien del rac/irac dichtomijos. taip pat pastebejau, kad:wsensoric: pas sake gali atsirasti 4oj f-joj. taigi, gaunasi hamletas/londonas. betgi sitie irgi racionalus.. skaitinejant kaip ji isterikuoja sugedus technikai arba pykdamasi nevaldo emociju, linkstu manyti, kad :bethics: jai nera lengvas riesutelis (bus gal irgi prie silpnuju f-ju). esu gana pasimetusi.. neatmetu dar keleto kitu tipu..



man sake sunkus variantas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Virtualiai visi "sunk?s"...  Neveikia didžioji dalis informacijos kanal?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
migle: Bet Tu matei mano nuotraukas ;) Ka mano tos, kurios mate nuotraukas mano?  Tnka? :)

Paskaiciau Hamleta. Uzsikvatojau juodai :happy:



Taip pat kai kas nors ?neš? tvark? ? Hamleto daiktus - jis gali tur?ti kalnus visko- visokio, bet netur?ti pa?i? b?tiniausi? daikt?. Hamletas šaukia - kur mano daiktai, juos aiškiai kažkas PAVOG?! - O maksimas atsako - nieks j? nevog?, štai juk jie. Maksimas yra kaip tik tas tipas, kuris puikiai tvarkosi su daikt? reikalingumu

Nu negaliu!!! Toks jausmas, kad as paimta ir nurasyta! :happy:





Mes jamam sita tipa!   Dabar belieka issiaiskinti ar mano Gorkis yra Gorkis :)









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
O.



Tai Gorkis yra Hamleto dualas? Tik dabar supratau ka reiskia tas "papildymas". Super...



  ...Noriu, kad Liuto versija pasitvirtintu...



Kysis Liutaurui, kad apgintu musu tipu versijas :) --->


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: su tom nuotraukom sitame forume paglostytas nebusi :wink: bet as vistik neatmetu tipavimo is nuotraiku metodikos (kuri papildo visas kitas). jei tau idomi mano nuomone, is nuotrauku  mano galva esi panasi i zukova. butinai kuri nors iracionalu tipa.  taigi, hamleto versija kaip ir atkristu.. taigi, nenoriu taves painioti, taigi tikekimes, kad esi hamletas ir palikim vietos kitu tipu galimybei. tinka? :wink: o jei dar taviskis gorkis ir dualas.. tai visai saunu.



va, as vis maniau esanti balzake, o maniskis - napas - grazi dualine pora. o dabar "matuojuosi" heksli.. gal saviskiui kaip nors istprausiu gabena?.. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 18:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
tai va, si?ly?iau pasiži?r?ti tau hamleto aprašym?
liutaurai, tada jau išbrauk mane iš Hamlet?, nes aš ir sake - visiškai skirtingi žmon?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 19:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia:  Kuo? Kokie esminiai skirtumai neleidziantys sutilpti po vienu Hamletu? :strange:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 19:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
sake raš?:
Nadia:  Kuo? Kokie esminiai skirtumai neleidziantys sutilpti po vienu Hamletu? :strange:







Kadangia Nadios tipavimo metodika iš esm?s skiriasi nuo šio forumo tipavimo metodikos, tai many?iau, teisingiausias atsakymas "pagal Nadi?" tur?t? b?ti, kad j?s išoriškai visai nepanašios, tod?l ir j?s? dichotomijos skiriasi...:strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 187 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007