Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 03:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Jau kuris laikas paskaitau Jusu foruma pries miega. Atradimas jis man. Nezinau ar gali tiketis buti nutipuota nespejusi koju apsilti naujoke, bet, pagalvojau, gal kaip tik idomiau,tai daryti, kai visiskai nepazisti zmogaus, net is  postu. Pabandysiu...





1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Mano drauge.

* Talentinga

* Kurybinga

* Intelektuali

* Paslaptinga/nenuspejama

* man patinka jos kvapas

* jauki



Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

* Plepus

* Tuscias

* Ribotas

* Saves besigailintis

* bailus



Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Nesu idomi.Nes nieko labai idomaus dar nepadariau. Jauciu, kad nesu idomi.



Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Niekas tiesiaiai to nesako. Pajutus, kad esu neidomi kazkam, neidomia ir pasijauciu.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Jis/ji turi mane intriguoti. Kai buna kazkas paslepta - idomiau. pvz. Mieliau bendrauju su zmonemis, kurie saves netasko i visas puses.





3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Taip, labai daznai. Nemegstu veluojanciu zmoniu, bet negaliu ju nesuprasti. As parodau viska ka jauciu,tame tarpe ir nepasitenkinima, kad ir kaip tai butu man nenaudinga .





4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Man patinka buti vienai. Ypac, jei yra internetas.





5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Komfortas: siluma, kai salta, vesa, kai karsta. Finansine ramybe. Jaukumas: mylimas zmogus salia manes vakare,nakti. Jauku jam kiekviena ryta nesti kava i lova ir taip ji pazadinti. Dirbu, kad tai tureciau.





6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? 

Taip, jie man malonus ir butini.





Kaip reaguoji ? kritik??

Skaudziai, bandau apsiginti ir stengiuosi, jei tai imanoma, keistis.





7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Jei sugenda kompiuteris: Isterikuoju, rekiu, keikiuosi, apima totali beprasmybe. Organizuoju kuo greitesni jo sutvarkyma. TV ir skalbykle - nereikaling, ju net neturiu.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Mane vieni zmones vadina labai praktiska, kiti  nepraktiska. Ir suprask, zmogau kokia galu gale esi. Man rodos, teisus pastarieji..  Bet malonu, kai pavadina praktiska:)



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

As niekada nemegau gincu, bet buvau ismokyta gincytis ir dabar gincijuosi visur reikia/nereikia - is sportinio azarto, iprocio. Ir, zinote, man tai puikiai sekasi! Ypac, jei gincas vyksta realybeje. Bet nemegstu gincu. pvz. Darbe del kokios nors idejos gincijuos iki pamelynavimo ir del jos kryzium guluosi, net pries savo valdzia, kurios zodis turetu buti paskutinis. Na negerai darau.... Bet kartais pavyksta itikinti. Bet dazniau suerzinti.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Klausiu kas jam atsitiko ir stengiuosi padeti. Jei jis artimas, as dazniausiai zinau, kaip galeciau kazkiek padeti.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Is jo veido israiskos, judesiu, balso tembro. Na , tiesiog jauciu, kad tam zmogui kazkas negerai.  Taip, pastebiu. Mano nuotaikos kinta daug dazniau nei as noreciau.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Galiu ir tai darau. Ir man tai nepatinka. Kartais gali buti ir labai banalios. Priezastis - mano nemokejimas nutyleti, nepamatyti, nuryti negerumus. Taip, esu linkusi pirma taikytis, nes uzsidegu ir atvestu itin greitai.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Grauziuosi, jauciu kalte. Atsiprasau. Daznai pakeliu balsa, kalbu piktu tonu tik del to, kad esu nekantri, nemoku valdyti savo emociju,( kai esu susikoncentravusi labai i darba daug kam atrodau labai pikta) ir tas mano piktas balsas gali buti net nesusijes su zmogum, kuriuo kalbuosi tuo pikciurnisku balsu. Paskui labai nustembu, kai pamatau zmogu iskaudinta. Atsiprasineju. Prasau, kad zmones nekreiptu demesio i mano blogas nuotaikas, nes tikrai nenoriu ju iskaudinti.





14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Pajauciu tai. Niekas tiesiai tokiu dalyku dazniausiai nesako. Tai pasakoma tarp eiluciu. Kaip ir visiems, man labiau patinka patikti :) Jei nepatinku, jauciu frustracija.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Man patinka taisykles inesancios aiskumo, bet neapribojancios, blokuojancios mane. Taisykles reikalingos visur,bet labiau rekomendacinio pobudzio.





16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

stichiskai. Geriausias pavyzdys: planavome su drauge  Ziema skristi i egipta, issitraukiau, pasiruosiau visas vasarines smutkes, turejome jau rytoj nusipirkti kelione sutarta, bet atejusios i agentura persigalvojome ir nusipirkome slidinejima kalnuose. Per nakti isteriskai ir vis paklydaudama, kad niekur nevaziuosiu, nes neturiu ka apsirangti susikroviau daiktus ir isvaziavau i kalnus. tai buvo mano pacios nuostabiausios atostogos. neimanoma visko suplanuoti. Ypac emociju :)





17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Einu i parduotuve stichiskai: ir tai nesusije su butinumais. Galiu neiti i parduotuve tris dienas, nors namie nera ko valgyti, nes tingiu. Arba prasliauzioti po ja, nes tiesiog noriu pasliauzioti ir paieskoti to, ko visai nereikia. sarasus sudarineju tam , kad pirkiniu nepamirsciau ar nepamirstu nusiustas i ja zmogus. Ne del to, kad ji idomu sudarineti. Reikia. Turiu, bet nesilaikua jo skrupulingai.





18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? ?

Taip, labai budingas darbe. Kitur - ne.



Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos?

Jei ta pirmesne uzduotis man jau pabodusi ir antroji uzduotis duos didesni pelna - zinoma.



Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm??

Veiksma tubut.



Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas

Labai budingas. Tai mano achilo kulnas...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 09:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: pirmiausia - komplimentai, man labai patiko tavo atsakymai. tokie lakoniski, subtilus. jau is temos pavadinimo svieciasi totalus minimalizmas.



nesu stipri tipuotoja (nesu tikra net del savo tipo), bet vistiek noriu ikisti trigrasi..



manau, esi intraverte, nes megsti buti viena ir tau uztenka vienintelio draugo - interneto. be to - iracionale, d?l nuolatines nepaaiskinamos nuotaiku kaitos ir spontaniskumo, neplaningumo. d?l kitu dichtomiju kyla abejoniu. kolkas susilaikysiu nuo vertinimu.



taigi lieka du intuitai jeseninas ir balzakas bei (maziau tiketina) - diuma ir gabenas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Iracional?. D?l intraversijos man kyla abejoni?, nes atrodai veiklus žmogus, tik gal komunikabilumas - vidutinis, t.y. atsirenki, su kuo bendrauji. Tod?l visiškai galimas variantas, kad esi login? ekstravert?. Galimas dalykas, kad sensorika yra bazin?. Toks b?t? pirmas ?sp?dis (bet ne paskutinis ;) )


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pritarsiu miglei: panašu, kad Balzakas, su skaudžiosios bulemija (kaip vykusiai išsireišk? liutauras:happy:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Labas rytas:) dekui uz atsakymus:) Jei reikia tipo patikslinimui dar kokios info - galiu atsakyti :) Uzsiazartinau... :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: o ka pats manai apie savo tipa? gal jau anksciau turejai kokiu preliminaru minciu? ir kaip tau tinka cia isgirsti variantai?



P.S. Sveika prisijungus :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
migle raš?:
sake: o ka pats manai apie savo tipa? gal jau anksciau turejai kokiu preliminaru minciu? ir kaip tau tinka cia isgirsti variantai?



P.S. Sveika prisijungus :smile:




Nenoriu dar sau klijuoti jokio tipo savarankiskai, nes dar ju nejauciu, dar per mazai apie juos zinau. Bet is visu labiausiai atitinkantis dar pries parasant apie save, pasirode ... Napaleono :) Kiek panasu i manes sarza, bet visai tinka


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
sake raš?:
migle raš?:
sake: o ka pats manai apie savo tipa? gal jau anksciau turejai kokiu preliminaru minciu? ir kaip tau tinka cia isgirsti variantai?



P.S. Sveika prisijungus :smile:




Nenoriu dar sau klijuoti jokio tipo savarankiskai, nes dar ju nejauciu, dar per mazai apie juos zinau. Bet is visu labiausiai atitinkantis dar pries parasant apie save, pasirode ... Napaleono :) Kiek panasu i manes sarza, bet visai tinka




Pasiži?r?k dar Žukov? :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
et is visu labiausiai atitinkantis dar pries parasant apie save, pasirode ... Napaleono :)
Iš kur rinkaisi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia raš?:
et is visu labiausiai atitinkantis dar pries parasant apie save, pasirode ... Napaleono :)
Iš kur rinkaisi?






Tik is cia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gal šio tipo aprašymas tau tiesiog labiausiai patiko?:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: siulyciau dar paskaitinedi apie dichtomijas - intra/ekstraversija bei sensorika/intuicija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle, aš geriau padariau - pasiži?r?jau fotkes. Nea, ne Balzakas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia raš?:
migle, aš geriau padariau - pasiži?r?jau fotkes. Nea, ne Balzakas...






:) Tada kas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: as tai prirodziau 4 variantus. neteigiu, kad balzakas, nors pagal atsakymus man tai pasirode realiausias variantas. kaip matau, ir cassandra ir pati sake toli grazu tokiai versijai sunkiai pasirasytu. taigis matomai busiu stipriai suklydus :sad:



fotkes paziureti labai noreciau, jei butu galima :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 155 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007