Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 22:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
tai ar leis man kas nors nuotraukas paziureti? :smile: labai smalsu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jei sake leis, galiu persiusti (na jeigu man pavyks t? padaryti).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: prasau:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Jau ?d?jau auks?iau bet pakartosiu, jei taip gavosi:

http://www.socionika.info/tip/lse.html



Gali pabandyti ir Stratijevskaj? pašifruoti:

http://www.socionika.info/tip/lse_s.html



O d?l pinig? - kod?l gi neišleidus, jei moki užsidirbt. Aš kaip tik skai?iau, kad tie, kas moka uždirbti - juodalogikiai - lengvai ir išleidžia. O kas ne - taupesni.

Nežinau, mano vyro mama (Štirlicas) irgi išleidžia pinigus - tai drabužiams, tai baldams, va šaldytuv? nauj? pirko, dabar duris naujas pastat?.






Startijevskaja šiaip jau n?ra labai rekomenduotina autor? naujokams - pas j? daug beletristikos, graži? žodži?, vaizding? išsireiškim? ir kitoki? bla-bla ir mažoka esm?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
?ia dar trumpa Štirlico skaudžiosios formul?:

HUGO, ŠTIRLICAS - nuoseklumo poky?i? baim?. Viskas ?jo savo eiga, kaip ir suplanuoti, ir staiga netik?tas nusimušimas, ir neaišku, k? toliau daryti, kokia kryptim jud?ti, o laiko mažai ir sprendim? reikia priimti greitai...



sarasus sudarineju tam , kad pirkiniu nepamirsciau ar nepamirstu nusiustas i ja zmogus. Ne del to, kad ji idomu sudarineti. Reikia. Turiu, bet nesilaikau jo skrupulingai.
O šitoj vietoj racionalu. Aš va nesudarin?ju. Man smagu eiti, spoksoti ? lentynas ir galvoti: "O, šito reikia, ir dar šito, o dar šito." Kadangi eini aplink vis? parduotuv? - nieko paprastai nepamiršti. O jeigu ir taip, nieko baisaus, užtat kito nusipirkau, ko gal nepasteb??iau, jeigu s?raš? bu?iau sudarius.

Be to, va, kaip pasakyta: Ne d?l to kad ?domu, o reikia. O, kaip racionalu. Sprendimas. O aš pavyzdžiui nevirškinu žodžio "reikia":smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


O šitoj vietoj racionalu. Aš va nesudarin?ju. Man smagu eiti, spoksoti ? lentynas ir galvoti: "O, šito reikia, ir dar šito, o dar šito." Kadangi eini aplink vis? parduotuv? - nieko paprastai nepamiršti. O jeigu ir taip, nieko baisaus, užtat kito nusipirkau, ko gal nepasteb??iau, jeigu s?raš? bu?iau sudarius.

Be to, va, kaip pasakyta: Ne d?l to kad ?domu, o reikia. O, kaip racionalu. Sprendimas. O aš pavyzdžiui nevirškinu žodžio "reikia":smile:.




O ?ia jau su tavim nesutik?iau visiškai. Kai gyveni be joki? r?pes?i?, tai gali sau leisti toki? prabang? kaip ?jimas ? parduotuv? be s?raš? ir spoksojim? ? lentynas be jokio tikslo. Bet kai per dien? turi padaryti N darb?,  kai turi omenyje, kad vaikui baig?si maistas ir pampersai, skalbimo milteli? teliko tik ant dugno, vyrui reikia nupirkti šamp?n?, pritr?kom vienkartini? rankšluoš?i? ir aliejaus, be to, jei jau užsiimsiu daryti kažkok? konkret? patiekkal?, tai, vadinasi, jam ir ingredient? atitinkam? reiks plius ryt eisim kur nors, reikia nusipirkti tam t? an? tre?i?, tai ir daraisi s?raš?, kad nereik?t? po kelis sykius kulniuot ? parduotuv?. Bo su metais, žynocia, jau ir atmintis darosi nebe ta...:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 19:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Jei sugenda kompiuteris: Isterikuoju, rekiu, keikiuosi, apima totali beprasmybe.


Na, emocionaliai sitaip nesireiskiu, bet ir man del kompo, fotoaparato, ta prasme technikos, kuria as naudojuosi pagedimo zeme po kojom veriasi, jausmas beviltiskai tragiskas :happy: . Po kurio laiko, pradedu mastyti, ieskoti iseities, pagalbos ir t.t., bet pirmas pojutis turbut kaip sake, tik israiska kita.

Gal cia kazkas bendro? Kazkokio elemeto trukumas?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 21:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
migle, zinoma, gali paziureti mano nuotraukas :) atsiprasau, kad neparasiau anksciau - nebuvau prie kompo.



Del sarasu: juos sudarineju tada, kai gaminu konkretu patiekala, kuriam reikia ingridientu,kuriu paprastai neperkalioju siaip sau.  Be to, darbe neissiversciau be reikalingu padaryti darbu saraso - pamirsciau ir tada butu LABAI BLOGAI.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 10:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
sake: aciu, paziurejau. super. Cassandra teisi, tu sensorinis, be to iracionalus. stipriai klydau laikydama tave balzaku/jeseninu. toks israiskingas veidas turi priklausyti ekstravertui, zukovui ar pan.



vaje, kaip klydau..:sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 22:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Man atrodo, jau zinau kas as per tipas !!!!



Pasidariau dar viena testuka http://www.sena.socionika.org/ ir man ten man pasake, kad esu JESENINAS (INFP) . Perskaiciau: tiko ir patiko. Busiu Jeseninas :happy:



Ka Jus apie tai galvojate?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 22:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sake: nuo štirlico (kažkurioj temoj ma?iau,kad lyg rašei kad štirlis esi) iki jesenino? šuoliukas toks bišk?.. :strange:

labai jau skirtingi šie tipai.

pasigilink gal tu dar...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Solanža:

1. Stirlica man priskyre is mano atsakymu. Jau sakiau, kad jis man nelimpa kazkaip.. Ne mano. Nors tikrai yra jame labai daug dalyku tinkanciu man, bet turbut dar daugiau - radikaliai priesingu.

2. Siandien va man gal tokia nuotaika, todel atsakiau i klausimus taip. Rytoj pagal atsakimus gal kokiu Dostiku tapsiu :happy:

3. Is visu man bandytu priskirti tipu, labiausiai tinka Jesenininas, net specialybe priskiriama to tipo zmonems yra ta, uz kuria gaunu pinigus.

4. O mazu man koks asmenybes skilimas? :shocked:











Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
sake: noriu paklausti tav?s vieno dalyko. man labai gražu, kad tu tuos paveiksl?lius d?lioji :wink: ?domu, kam tau jie? kokiu motyvu tai darai? juk paprastai žmon?s juodomis raid?mis apsiriboja... ir kaip tu nusprendi, kada d?ti vien? paveiksl?l?, kada - kit?? ar taip b?na paprastai su visais tavo laiškais, ar tik šioje konferencijoje t? pam?ginai išbandyti?



p.s. beje, perskai?iau tavo atsakymus, kitus postus. gim? viena id?ja d?l tavo tipo - bet ne štirlis, ir ne jeseninas :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 23:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
liutauras raš?:
sake:

1.noriu paklausti tav?s vieno dalyko.

2.man labai gražu, kad tu tuos paveiksl?lius d?lioji :wink: ?domu, kam tau jie? kokiu motyvu tai darai? 3.juk paprastai žmon?s juodomis raid?mis apsiriboja...

4. r kaip tu nusprendi, kada d?ti vien? paveiksl?l?, kada - kit??

ar taip b?na paprastai su visais tavo laiškais, ar tik šioje konferencijoje t? pam?ginai išbandyti?



p.s. beje, perskai?iau tavo atsakymus, kitus postus. gim? viena id?ja d?l tavo tipo - bet ne štirlis, ir ne jeseninas :wink:






1.zinojau, kad to paklausi Tu ! Zinojau! Smagu, kad pavyko atspeti  :smile:

2.Aciu. Man nevisada, bet kartais irgi buna grazu :) Paveikslelius delioju kaip neturejimo ka/kaip pasakyti kompensacija :) Tai man  nauja, tiesa pasakius (neturejimas ka pasakyti) Kai pakankamai zinosiu, kad galeciau kalbeti cia - paveiksleliu nebedeliosiu. Pazadu :)

3. juodas raides irgi naudoju ;)

4. Nezinau. Parasau teksta ir dedu ta, kuris is arciausiai esanciu labiausia atitinka mano dabartine, o ir posto nuotaika. Nesureiksminu labai tu paveiksliuku prasmiu.

5. Taip, daznai tai buna. Ne visada, bet daznai



p.s. tai kokia ta ideja??? laaaabai idomu! Mazu Napoleonas ? :)



paveikslelis Tau





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 09:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Paveiksl?liai labai dera prie Štirlico versijos - k?rybin? :wsensoric:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 197 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007