Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Paskui, po kiek laiko, kai "atsileidžia", tada jau kalbasi.
O kas tas pradinis etapas? Aš gal tada taip apibr?ž?iau: jei aš dabar esu emociškai nestabilios b?senos (verkiu ar pan.) - tada taip, ?ia dar pradinis etapas. Jei emocijos jau aprimo, ir login? funkcija pasiruošus spr?sti problem? - tada jau sekantis etapas, kai galima užduot klausim?:smile:.




Šiaip tai Balzakai ir Gabenai viešai neverkia. Paaštr?ja j? judesiai ir balso tembras. Jie labai ?sitempia viduje, tarsi vidin? ?tampa b?t? pasiekusi kritin? rib?. Turb?t tod?l ir nori b?ti vieni, kad ta riba neb?t? peržengta. Vieniems jiems lengviau susitvarkyti. Kas tas pradinis etapas, vienareikšmiškai apibr?žti sunku, nes tai priklauso nuo situacijos ir dalyvaujan?i? asmen? reakcijos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: labai tiksliai apib?dinai. Jau balso tembras tai kapitaliai pasikei?ia. Saky?iau, iš švelnaus ? metalin? (pas manišk?)- didžiulis pokytis, kurio ne?manoma nepajusti. Jei palyginti, tai jeseninas analogišku stresiniu atveju tampa visiškai kitoks- ne metalinis, o melancholiškas, prislopintas, l?tas ir lyriškas, kažkiek apatiškas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Šiaip tai Balzakai ir Gabenai viešai neverkia
O man vien? kart? gal gavosi taip.

Šiaip šeimoj galiu verkti, bet tada nueinu kur nors, nusissuku ir t.t. Kad nieks nematyt?.

O štai Hamlet? tur?jau mokin? - t? gal?jo labai ramiai verkti:smile:. At?jo joti - bac, staiga ne iš ko verkia. Už?jo, sako, tuoj praeis:smile:. Arba nukrito ir verkia. Arba išsigando... Taip man jos gaila budavo...

Cassandra: labai tiksliai apib?dinai.
Jo, apib?dino neblogai:happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: ir aš bevely?iau viešai neverkti. Bet tai jau mano t?v? aukl?jimo ?taka, nusiži?r?tas nuo vaikyst?s elgesys. Emocijos pas mus nebuvo toleruojamos.

T?tis balzakas išvis nerodo joki? emocij?, net per artim? žmoni? laidotuves. Tik veidas papilk?ja, bruožai tampa aštr?s, balsas kei?iasi.

Aš šitiek nesugebu sav?s kontroliuoti, suveikia ta empatija. Ypa? jeigu šalia yra mo?iut? napoleon?.



Hamletus esu ma?ius verkiant ne kart?. Emocijos j? instrumentas, tod?l verkti visai neg?da. Atvirkš?iai, tai gali tur?ti parodomuosius tikslus. Pvz.: "štai, erode, paži?r?k kaip aš d?l tav?s ken?iu!"

Bet gal visoki? hamlet? b?na? Jeigu auga pas logikus, kaip aš, gal ir kitokie patampa, kas ?ia žino.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža, pazistu kelis labai skirtingu temperamentu Hamletus, bet tik is vieno ju teko matyti labai panasu i tavo aprasyta "spektakli", jis buvo skirtas butent sugroti ant Gabeni jausmu ir butu labai sugroje, jei nebuciau as visko maciusi.

Po viso "Hamletisko teatro"  as paaiskinau Gabenui, kad cia grynai grojama jo jausmais, vnz. isaiskinau situacija, kokia yra reali padetis, o kaip ja norima perteikti, kur specialiai taikoma i jausmus ir ko tuo siekiama.

Reziume, Hamleto pasiutimui nepasieke rezultato, Gabenui buvo ramu, nes zinojo, kad tai netikros asaros ir pasielge butent taip, kaip jam tuo metu reikejo.



Turiu drauge Gabene nuo vaikystes ir visada budavo taip, kad ji laiks nuo laiko pradingdavo (jau vyresniam amziui) ir visada prasirasdavo ir kaip taisykle kos pradingimo priezastis visada bus kazkokia beda, tada ji viska man ispasakodavo kas kur kaip buvo, kokios problemos ja kankino. Ir dabar zinau, jei jau pradingsta, tai jau gal kazkas negerai, praejus kuriam laikui rasau laiska, teiraujuos gal kas nutiko, gal galiu kuo konkreciai pagelbeti arba siaip ka nors tokio siunciu idomaus parodyti, ar pradziuginti (dabar ji ne Lietuvoje gyvena todel realus kontaktas retas).





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2006, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene raš?:


Turiu drauge Gabene nuo vaikystes ir visada budavo taip, kad ji laiks nuo laiko pradingdavo (jau vyresniam amziui) ir visada prasirasdavo ir kaip taisykle kos pradingimo priezastis visada bus kazkokia beda, tada ji viska man ispasakodavo kas kur kaip buvo, kokios problemos ja kankino. Ir dabar zinau, jei jau pradingsta, tai jau gal kazkas negerai, praejus kuriam laikui rasau laiska, teiraujuos gal kas nutiko, gal galiu kuo konkreciai pagelbeti arba siaip ka nors tokio siunciu idomaus parodyti, ar pradziuginti (dabar ji ne Lietuvoje gyvena todel realus kontaktas retas).







Pelene, tu visada toki? ?domi? pavyzdži? iš gyvenimo turi:). Faina paskaityti.



Su savo draugu pasteb?jau lygiai t? pat?, k? ?ia cituoju. Dingsta, nežinau k? galvot. Tiksliau, bendrauja, bet labai minimaliai. Po keli? dien? paskambina ir paaišk?ja, kad depresavo, nes tur?jo koki? nors b?d?. Paaiškina: "nenor?jau tau užkraut savo problem?". ?domu, kaip tas b?t? gyvenant kartu heksliui su gabenu. K? daryt? hekslis, jei gabenas pasakyt?, kad nori pab?t vienas. Negi hekslio nežeidžia tas atst?mimas, negi nepasijust? ignoruojamas? O gal ?ia mano egocentrizmas toks. :strange::neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2006, 02:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nu vat, gal ši info pravers gaben? myl?tojams:). Tiesiog šiaip, papildau tem? apie emocines reakcijas:).



Išsiaiškinau, kokios reakcijos tikimasi, kai gyveni kartu su gabenu, o jam t? dien? bloga savijauta, jis turi problem?, ir yra blogos emocin?s b?kl?s. Pasirodo, jokiu b?du negalima apsimesti, kad nieko nepasteb?jai. Kad tai, jog gabenas iš?j?s iš veido, nieko nereiškia. Reikia pasiklausti, kas atsitiko. Jeigu t? akimirk? atsakymo nesulauksi- jis vistiek tai ?vertins kaip tavo r?pest?. Ir toliau l?sti jau žinoma nereikia, o reikia laukti. Kai kažkiek pabus vienas, kai jam viduj emocin? b?kl? normalizuosis tiek, kad gal?t? kalb?ti, jis pats pasipasakos, kas jam atsitiko.

Hm, pamaniau...pateikiau š? tekst? kaip instrukcij?:). Nors heksliai ar dostikai ar donai intuityviai turb?t taip ir elgiasi.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Pelene, tu visada toki? ?domi? pavyzdži? iš gyvenimo turi:). Faina paskaityti.


Aciu aciu, o as emiau ir praziopsojau.:wink:



Teisingai tu ten viska issiaiskinai ir pati. Galiu dar pridurti, kad Hekslis pasnekina zmogu, mato, kad jis kazkuo nepatenkintas - atsitraukia, po kiek laiko vel kaip niekur nieko ateina kalbedamas, juokaudamas, vel nepadeda, vel atsitraukia, po kiek laiko vel priarteja gali pradeti lyg tarpkitko, bet aiskiai pritaikydamas tai situacijai pasakoti kokia istorija, su "nepastebimu" moralu, kad gyvenimas grazus ir kokie visi geri, ir kaip liudesys sirdi gadina, pailiustruodamas kokia tai istorija is gyvenimo :happy:. Na as cia truputi suprimityvinau, bet esme panasi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lap 2006, 17:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
..pries pora metu socionikos testo rezultatai rode kad as hugo.. dabar gabenas :)..

greiciausiai begant laikui mes vienas savybes labiau tobulinam savo iniciatyva arba aplinkos spaudziami.. bet kuriuo atveju tikrai puikus pasisakymai..smagu skaityti asmenine patirti..

o emociju tikrai nereiskiu simtu procentu, ne todel kad nieko nejauciu gal todel kad save saugau :).. :) kartais noretusi reaguoti emocionaliui.. bet nesigauna :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lap 2006, 17:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa: malonu gird?ti, kad tau ?domios m?s? diskusijos. Prisijunk.

Ko gero, testai kartais parodo mus tokiais, kokiais tuo momentu jau?iam?s. Gali skirtis ekstra-intraversija, gali skirtis sensorikos spalva... Bet pagalvojus, gabenas ir hugo- nu LABAI jau skirtingi... Many?iau, kad tai tik dar kart? parodo kai kuri? test? prast? patikimum?.

Beje, kokius darei? Gal nuorod? internetin? gali ?mest? ?domu tiesiog.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 10:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
labas solanza :)

kas del testo, tai zinau tik viena saita, kur galima daryti si testa.. www.socionika.org

as galvoju kad sugabenejau del nuolatinio bendravimo su stirlicu :tongue:

jo logika veikia nepriekaistingai.. galbut ir atejau cia del to.. jog vyras darydamasis ta pati testa pries pora metu buvo stirlicas, siomis dienomis taip pat stirlicas.. todel suprantu, kad jam pasikeisti - paslifuoti tam tikras savybes tiesiog neimanoma.. tiesiog jis toks yra.. :)

socionika padeda susitaikyti su neisvengemybemis..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 10:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
idomu koks mano dualas :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
uogaa raš?:
idomu koks mano dualas :strange:




Labas, uogaa,

jei tikrai esi gabenas, pasiskaitin?k liutauro postus, kad susidarytum nuomon?, koks yra Hekslis, tavo dualas :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Solanža raš?:
uogaa: malonu gird?ti, kad tau ?domios m?s? diskusijos. Prisijunk.

Ko gero, testai kartais parodo mus tokiais, kokiais tuo momentu jau?iam?s. Gali skirtis ekstra-intraversija, gali skirtis sensorikos spalva... Bet pagalvojus, gabenas ir hugo- nu LABAI jau skirtingi...

vertindama testus - tiesiog suprantu kad visi zmones gyvos sistemos ;) naturalu keistis.. kaip naturalu ir nesikeisti..manau tai itakoja isshaknija iprociai, nusistatymai.. noras keistis tobuleti..

bet as nesocionike, bet butu neblogai siek tiek pagilinti savo zinias cia ;)

nezinau ar tikrai hugo ir gabenas tokie  kontrastingi :)

sprendziant pagal save - galbut labiau nusileidziu ant zemes.. mano entuziazmas pradeda nusileisti racionalumui..



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 12:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
uogaa, galb?t tiesiog laikui b?gant išmokai b?ti pati savimi, "išsigryninai". Nors pos?kis nuo Hugo iki Gabeno...hmmm...didelis. Kaip iš ties? yra su emocij? raiška?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 126 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007