Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 01:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kaip atskirti ši? tip? vyrus? O ypa? jei tie vyrai randasi asistavimo etape? :wink: Iškart sakau: jokie kiti tipai negali b?ti, tik diuma arba gabenas. Kitos funkcijos ištyrin?tos, neaišku tik su :blogic: ir :bethics: stiprumu. Aš gerai nepaž?stu gaben?, o su diumomis daugiau tek? moteriškos lyties bendrauti...:strange: Ir jos man pasirod? pakankamai sant?rios, ne tokios jau ir emocingos. O juk vyrai iš esm?s sant?resni tur?t? b?t, tod?l su :bethics: neaišku. O su :blogic: pas mane pa?i? ne fontanai.



Gal šita tema pravers ir kitiems....pvz. Scarto. :wink:



Vienas žmogus kai viskas gerai, man atrodo kad diuma. Kai pykstam?s- gabenas. :smile:



Iš to, kad kalba ?vairius malonybinius žodelius (bet nepers?do, normaliai viskas), galvo?iau, kad diuma (atmetus t? fakt?, kad vyksta asistavimas, kada daugelis geba pasistengt). Iš to, kad nerealiai atsargus, 15 kart? pamatuoja, o 99-t?j? jau kerpa, tai...gal irgi labiau ? dium? neša? Ar ?ia sensorika lemia (nežinai, kas laukia ateity. tod?l, pvz., laikai rankoj tai, kas yra šiandien ir bijai paleist)?



Dar, atrodo labai lengvas, malonus santykis. Joki? užgavim? per :blogic: n?ra. M?gsta kažk? išd?st?s (kaip k? reik?t? daryti) pridurti: "logiška?" (ne kaip klausim?, bet tarsi pasitikslinim?, ar ir man taip atrodo).

Dar vienas pavyzdys toks. Vieno smso fragmentas: "labas rytas. noriu priminti, jei to dar nepadarei, ?pilk savo mašinai ? varikl? tepalo :smile: Beje, kada keitei tepal? variklyje? prieš kiek kilometr??"

Labai švelniai ir maloniai veikia ta fraz? "jei to dar nepadarei". Jei jos neb?t?, turb?t pajus?iau lengv? sudirginim? per :blogic: Ir tokios fraz?s ?terpiamos nuolat. Tai v?lgi, turb?t diumos naudai?



Kai gin?ijam?s ar pykstam?s, jis labai juokingai išsisuka, per laiko intuicij?. Maždaug "kod?l DABAR prie man?s pristojai su šiuo klausimu?". Ir dar, m?gsta visk? apverst taip, kad aš lik?iau kalta. Tai yra, jeigu aš pvz. saky?iau, kad kažkas man jo elgesyje nepatinka, tai jis sakyt? "pasiži?r?k ? save" ir atrast? mano elgesyje irgi kažkoki? moment?, kurie gali b?ti nepriimtini.

Man atrodo, kad logikai nelabai link? b?tent ŠITAIP aiškintis santykius? O kaip jums atrodo?



Nu vat, surašiau, ir atrodo, kad visgi labiau diuma. O jums?



Vienas momentas toks buvo, kuris k?l? mint? d?l gabeno. Jis sak?, kad labai daug emocij? neparodo.

Nu pvz. pasakoju aš kažk?, jam ta informacija n?ra maloni, bet jis tveria, ken?ia ir neparodo niekaip, jokiu veido krustel?jimu, kad kažkas ne taip. V?liau, kažkada ima ir paaišk?ja, kad jam tada, seniai, buvo labai nemalonu. Klausiu, kod?l neparodei? Sako, nu va, aš visada taip. O po to vien?syk prisikaupia, tada imu ir pratr?kstu. Gal b?na taip ir diumoms? Nesu ma?iusi.



Kai vyksta "santyki? aiškinimasis" (nu ?ia s?lyginis ?vardinimas, n?ra joki? drastišk? aiškinim?si, viskas labai normaliai), aš šneku k? nors, o jis klauso, klauso, klauso, s?di ramiai, tarsi kažkokiam transe, kažkur iš?j?s. Tyli tyli. Po to tarkim aš išsisemiu, nueinu kokios arbatos ar ko. Mes dar kažk? šnekam, bet jau šiaip, tarkim apie arbat?. Ir tada staiga, netik?tai, jis pateikia mint? (išvad?, savo poži?r? ? tai, k? šnek?jau), kuri? išgeneravo iš to, k? aš jam pirmai d?s?iau ir atrod?, kad jis faktiškai niekaip nereaguoja, yra "iš?j?s ? save".



Tai vat. B?siu d?kinga už komentarus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 08:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža,

Visur, kur prieini galimibes, kad tavo draugas Diuma, man gabeniska psirodo ir atvirkcsiai. :happy:



netik?tai, jis pateikia mint? (išvad?, savo poži?r? ? tai, k? šnek?jau), kuri? išgeneravo iš to, k? aš jam pirmai d?s?iau ir atrod?, kad jis faktiškai niekaip nereaguoja,

Diuma taip daro, gal ir gabenas taip gali daryti, tik jis bent pora zodeliu gali prideti grazinant i situacija.



Nor kuo daugiau galvoju, tikrai nera aiskiu ribu, ar Gabenas ar Diuma.

Paprasyk, kad tave pamokytu kazka sakykim su kompu kaip reikia daryti, kazkoki veiksma, betu gerai, kad rastu viska isdestytu, kaip ka reikia daryti. Ir taip kankink :wink:, Diuma anksciau ar veliau pavargs, Gabenas bus tik patenkintas, kad gali tau pasitarnauti.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 08:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelen? teisi, Gabenai labai m?gsta mokyti, kaip reikia kažk? praktiškai atlikti. Ne pamokslauti, o b?tent išmokinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 09:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, o man k? nors pasakyti ar geriau patyl?ti:strange:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:





O apie savo jausmus jis laisvai shneka? Ar visada gerai supranta,ka jauchia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 09:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Visoms: a?i?, kad susidom?jote.



Pelene raš?:


Paprasyk, kad tave pamokytu kazka sakykim su kompu kaip reikia daryti, kazkoki veiksma, betu gerai, kad rastu viska isdestytu, kaip ka reikia daryti. Ir taip kankink :wink:, Diuma anksciau ar veliau pavargs, Gabenas bus tik patenkintas, kad gali tau pasitarnauti.





Pelene, raštu prašyt kažko- beviltiška. N?ra laiko jam prie kompo pris?st. Be to, aš geriau kompuose gaudausi.:smile:

Ta?iau mes kartais užsiimam ?vairiais remonto darbais (na, paprašau pagalbos). Tai kart? atvež? tok? prietais?, tai... pa?m?, parod? detaliai, kaip k? reik?t? man daryti. Pasi?l? pa?iai pabandyti, ar gausis. Aš, aišku, nusimuilinau, sakiau kad ir taip gausis, o v?liau pa?iai ir nesigavo:). Tai sak?, kada nors pats t? darb? padarys. Kažkaip nat?raliai priima, jei kas man nesigauna.

Kai pat? pirm? kart? dar?m kažk? kartu, tai ?m? "strointi": atnešk t?, nueik ten, palaikyk ?ia. Man nepatiko, pasakiau t? ir paaiškinau, kaip galima b?t? apsieit be lakstym? tuda-siuda. Daugiau taip niekad nebestroino. Labai lanks?iai reaguoja ? mano tokias pastabas.



Dar, jeigu man kokia problema esant kartu iškyla, tuoj si?losi pad?ti.

Apskritai, man toks jausmas, kad jis visk? moka, bet kokius rankomis atliekamus darbus. Sak?, logika tokia: "jei kažkas kitas tai sugalvojo, vadinasi, ir aš galiu".

Va d?l šit? dalyk? galvojau, kad Gabenas. :strange:

Bet kad t? emocij? irgi nestokoja... :strange:



Cassandra raš?:
Pelen? teisi, Gabenai labai m?gsta mokyti, kaip reikia kažk? praktiškai atlikti. Ne pamokslauti, o b?tent išmokinti.




Cassandra, nu tai taip ir yra. Praktiškai mokina. O k?, diumos link? pamokslaut? :smile:



Nadia: na kod?l gi, gali pasisakyti. Bet kito tipo,išskyrus min?tus du, nesi?lyti. :wink:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:
Solanža:



O apie savo jausmus jis laisvai shneka? Ar visada gerai supranta,ka jauchia?




Na kaip: nesim?to itin. Bet kompliment? man netr?ksta. Nuolat vartoja malonybinius kreipinius. Tiesa, pa?ioj pradžioj išvis nevartojo, tada net užklausiau, kod?l? Sako:nor?jau, nedr?sau. Nuo tada prad?jo dr?st:).

O šiaip, dažnai sako savo iniciatyva (t.y. ne kaip atsak? "man irgi" ? mano kažkok? pasakym?), kad gera su manim, kad džiaugiasi, jog susitikom, kad pasiilgo ir panašiai.



O k? aš žinau...ar visada gerai supranta, k? jau?ia... Kaip t? patikrinti?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
:wsensoric::blogic: ir :wsensoric::bethics: skiriasi kaip diena ir naktis, kaip žem? ir dangus.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
:wsensoric::blogic: ir :wsensoric::bethics: skiriasi kaip diena ir naktis, kaip žem? ir dangus.:smile:




Ar b?t? galima konkre?iau, be poezijos irgi demiunityv??



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:


Ar b?t? galima konkre?iau, be poezijos irgi demiunityv??



Bus galima, tik v?liau, nes dabar užsi?m?s.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža, tada isbandyk emociju etika,  tada Gabenas ilgai neistvers, nors ir kuri laika gali laikytis.



O del logikos isbandymo nebutina kompu naudotis, svarbiausia suteik galimybe kazka ilgai ir detaliai isaiskinti, Diuma, loginiu intarpu, kritikos neatlaikys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
:wsensoric::blogic: ir :wsensoric::bethics: skiriasi kaip diena ir naktis, kaip žem? ir dangus.:smile:




Taip, skiriasi ir kuo ilgiau pazisti tuos tipus, tuo labiau jie skiriasi, bet tikrai gali buti tokiu atveju, kada jie laaabai panasus. Giminiskus pradzioje, tam tikrose salygose irgi galima maisyti kuri laika.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 11:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: o kaip t? emocij? etik? išbandyti taip, kad aiškiai atsiskirt?, kad ne diuma?



Dar prisiminiau toki? dalyk?li?, gal pad?s tipavime.

Jam labai "peilis" b?ti susipykus. Nesunkiai eina pirmas taikytis. Negali pak?sti kelias dienas trunkan?ios tylos (kai ant jo užpyko kažkas ir nesikalba, ignoruoja).

Kart? atsitiktinai gavosi kad nepabendravom kur? laik?, ir jam matyt atrod?, kad kažkas atsitiko, ar dingau. Tai jau toki? žinu?i? priraš?... Sužinojau, kad tyla j? pribaigs, kad negali nieko dirbt ir galvot, kad ašaros tvenkias akyse. (:confused: ).



Va kartais man tos emocijos atrodo neadekva?ios, tarsi perdaug j?. :strange:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 11:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Pelene: o kaip t? emocij? etik? išbandyti taip, kad aiškiai atsiskirt?, kad ne diuma?


Na, as tau negaliu duoti recepto, tai, kas man gali duoti informacijos, tau gali buti nereiksminga.



Gabenas ilgai netlaikys pasnekesio gilinimosi i jausmus, ka jis kam jaucia, tuo labiau pokalbis ir klausimas jo nuomones apie kitu jausmus. Bet cia reikia labai atsargiai taip isbandineti, kad isbalansuoti, tarp tau reikiamos info ir kad neuzsiutinti Gabeno. Su Diuma cia jokio pavojaus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, nu mano nuomon? ?ia lengvai prognozuojama:smile:. O Dium? aš paž?stu tik vien? ir labai trumpai. Bendravau kelias minutes (jis kartu su Žukove mano arkliukus priži?ri). Bet gavau tiek :wsensoric: ir :bethics:, kad dabar manau su Gabenu nesumaišy?iau. O rankom jie k? išdarin?ja: k? nors sako ir atrodo, kad glosto t? objekt?, tarkim kai kalb?jo apie mano arkliukus, kurie taip "m?gsta pavalgyti" ar apie mano vaikel?. Man per por? minu?i? susidar? ?sp?dis, kad jis baisiai myli ir mano arkliukus ir mano vaik? (kurio berods net nemat?), daugiau negu aš.

O taviškis man iš aprašymo Gabenas. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007