Socionikos forumas

Dabar yra 15 Geg 2024, 18:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 12:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:


Vadinas, Gabenas.




Skaitant tavo aprasymus ir man persasi Gabeno versija.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na tiesiog kaifas yra matyti gražius raumenis, ar gražias akis ar dar k? nors, man tai suteikia estetin? pasitenkinim?,


Solanža, o kas gali ?eiti ? t? - dar k? nors? Mane šis klausimas sudomino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Solanža, o kas gali ?eiti ? t? - dar k? nors? Mane šis klausimas sudomino.




? "dar k? nors" gali ?eiti kokia nors dar kita, mano nepamin?ta, k?no dalis :smile:. Bet kuri. Pvz. rankos, kaklas, nosis....:smile: Taip pat gali b?ti eisena, šypsena, antaki? kilstel?jimo maniera, b?dinga tik tam žmogui.... Kiekvienas žmogus skirtingais bruožais gražus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 07:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
geriausias, mano nuomone, Gabeno aprašymas yra pas Augustinavi?i?t?:

http://socionics.org/type/Default.aspx?type=ISTP&all=true&load=type_aISTP.html



Tik nustebino jos minimas bruožas, kad "gabenai, skirdamiesi su žmogumi, visada gr?žina dovanas". Ji t? pabr?žia. Man asmeniškai tas labai labai keista. :strange:



Dar ten buvo ?domus pavyzdys, mano gabenas sak?, kad b?tent tokia motyvacija tik ir gali b?ti. :smile:



Pavyzdys buvo apie sibiriet? šaltkalv? gaben?, kuris išrado šiltnami? automatinio termoreguliavimo sistem?. Ten nakt? šal?iai, o dien? karšta. Rytais šiltnamius atidaro, nak?iai uždaro. Išradimo esm?- cilindre, pripiltam alyvos ir kapronini? granuli?. Did?jant temeperat?rai, mišinys sušyla, st?moklis pajuda ir atidaro langus, atv?jus- uždaro. Ilgai žurnalist? klausin?jamas, kaip jam tai at?jo ? galv?, šaltkalvis kartojo: "supraskite: juk tai man, man pa?iam reik?davo kiekvien? ryt? ir vakar? važin?ti ir atidarin?ti bei uždarin?ti šiuos langus. Kiek gi gal?jau kent?ti? Štai ir teko sugalvoti".

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 19:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tik nustebino jos minimas bruožas, kad "gabenai, skirdamiesi su žmogumi, visada gr?žina dovanas". Ji t? pabr?žia. Man asmeniškai tas labai labai keista.


O aš irgi linkus taip daryti. Bet ?ia yra daug niuans?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: hmm. o aš toki? dalyk? nesupras?iau. many?iau, kad ?ia visiška nes?mon?. nežinau net kaip elgtis, jei man gražint?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: nu vat aš irgi! Galvo?iau, matyt ty?iojasi, ?žeist nori, ar k?....

nes KAM man mano dovanos, jeigu aš jas su meile, šiluma, nuoširdžiai tam žmogui dovanojau?

turb?t patir?iau tok? šok?, kad pro duris aš t? žmog? išmes?iau, o dovanas- per lang? jam ant galvos.

Jau retai aš kada pratr?kstu, per gyvenim? gal tik kokie du kartai buvo (realiai vien? tik prisimenu), bet toks atvejis, man rodos, b?tent iki to privest?. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: aš tai tikriausiai priim?iau jas, ir nieko nesaky?iau. tyl??iau. pasisteng?iau nieko neparodyti. dar gal kokios arbatos pakvies?iau, kad situacij? truput? sušvelnin?iau, kad bendr? nuotaik? pakeis?iau ? kit? režim?. nors keista b?t? tikrai. pa?iam ? galv? tas papras?iausiai neateit?, ir apskritai man atrodo, kad ?ia kažkoks išsigalvojimas. dar niekad nebuvau gird?j?s (o k? jau kalb?ti apie patyrim?), kad kas nors b?t? taip pasielg?s. kažkas papras?iausiai nesuvokiama.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: nu gal Nadia paaiškins?

Nadia, m? Sakei, supranti. Kokie tai niuansai?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 23:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nu, pvz. jei aš žmog? myliu ir esu labai ?sižeidus. Tiek ?sižeidus ar tiek nusivylus, kad matau tik vien? išeit? - išsiskirti ir nebesikankint - aš, bent jau mintyse - ne kart? esu ?sivaizdavus, kaip aš gražinu jo daiktus ar dovanas, o gal prašau gražinti mano - pvz. laiškus jam. Tod?l kad noriu išbraukti visk? iš širdies jeigu jau išsiskiriam, nereikia nieko, kas t? primint?, ir nereikia nieko, kas primins tau mano jausmus, nes iš j? buvo pasity?iota.

Gal dalel? ir keršto yra - man skaudu - tegu ir tau b?na, nors kiek.

O gal kaip gestas - matai, kaip man skaudu?

Nežinau, aš iš tikr?j? niekad apie tai nem?s?iau.

Ir dabar negaliu prisimint ar buvo realiai toki? ?vyki?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 01:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: a?i? už paaiškinim?.



Nu vat aš kažkaip ir nujau?iu, kad gal ?ia gal?t? b?t tokia akivaizdi ?sižeidimo forma- "jeigu tu toks- NIEKO man iš tav?s nereikia. N? plauko.



Klausiau savo gabeno, ar buvo kada taip pasielg?s. Sak?, ne. Tada paklausiau, kokiom s?lygom gal?t? (jei gal?t?) gr?žint dovanas? Sako: nežinau, bet turb?t jeigu b??iau labai d?l kažko ?sižeid?s ant to žmogaus + tos dovanos b?t? dovanotos neseniai.



Gal ?ia juodalogin? pozicija, kai dabar pagalvoju (reik?s draugo balzako paklausin?t).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 20:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš esu gird?jusi tik apie atvej?, kai žmogus papraš? gr?žinti laiškus ir nuotraukas. Motyv? nežinau...

Manau, kad jei žmogum daugiau nebegali pasitik?ti _ tada taip padarai, kad jaustumeisi saugesnis, kad šit? dalyk? nepanaudot? prieš Tave...

O šiaip asmenin?s paskirties dovan? juk ir ne?manoma gražinti. O kad ir tokia nekalta dovana kaip pvz. knyga... dovanojama jinai ?gauna dovanojan?iojo aur?, perduoda palink?jimus, nuotaikas. Gražinama jinai ?gaut? neigiam? energetik?.  Aš nenor??iau...

Daiktus kartais ?sivaizduoju kaip m?s? energetin? t?sin?... Malonu liesti brangaus žmogaus dovanot? daikt?. O jeigu noriu, kad daiktai nebežadint? prisiminim? _ aš juos paslepiu kuo toliau nuo aki? sud?jusi ? vien? viet?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2006, 19:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kaip ištraukt gaben? iš blogos nuotaikos? blyn, nervina. maniškis kur nors susigadina nuotaik?, kokiam nors rimtam konflikte su kitu žmogum, tai po to ken?ia m?s? bendravimas, nes kai jam bloga nuotaika, jis nenori pora dien? nieko matyti ir su niekuo bendrauti, užsidaro savyje it kiaute ir s?di, laukia kol praeis.

Aš kai empatiška, pati perimu tas nuotaikas. Stengiuosi to neparodyti, bet po to giliai viduje kapstin?juosi, analizuoju, peranalizuoju tas jo situacijas.

Kalb?damasi su juo, stengiuosi ?kv?pti optimizmo, bet nieko nesigauna. Pad?koja "kapini?" balsu ir tiek. :confused:

Kaip sakiau, esu linkusi ? analizes. Ir manau, kad konfliktams b?tinos konkre?ios priežastys. Tad yra du variantai: arba šalinti tas priežastis/spr?sti problemas, arba atsisakyti bendravimo su nepalanki? tip? asmenimis.

Ta?iau jam tokios mano analiz?s nieko gero neduoda, kadangi tuo periodu jis visiškai nelink?s galvoti ir nors k? analizuoti. Taip sakant, ar šnek?si tokius dalykus, ar ne, jokio efekto.

Tai kaip visgi elgtis? :strange:

B?siu d?kinga už patarimus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2006, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: matyt, problema, toje empatijoje, kad pati perimi tas nuotaikas. ir nieko nereikia analizuoti. palik jam šias problemas spr?sti pa?iam. o pati stenkis kv?pti t? geresn? nuotaik? be jokio referavimo ? t? konflikt?. geriausiai, jei tai pasisekt? visiškai netik?tose situacijose atkreipiant d?mes? visai ? kitus dalykus taip prablaškant susikaupusias juodas mintis. savo elgesiu (juolabiau žodžiais) tu neturi jam priminti to konflikto, o kaip tik stengtis, kad per tave jis visk? pamiršt?. na, bet jei jis vis tiek užsisklendžia, pats kaltas, matyt, išties nori pab?ti vienas kur? laik?. po to pamažu atl?gs, ir silpnumo valand? atsiduos tau ? rankas, kad tik visk? pamiršt?. ir tiek.



p.s. toks gal b?t? receptas. na, bent aš taip panašiai elgiuosi, jei artimam žmogui kažkas tokio nutinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2006, 20:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, su juodalogikiais, ko gero, taip. Kai jiems bloga nuotaika - blogai visame j? pasaulyje, kas ? j? pakli?na. Labai sunku bendrauti.  Liutauras dav? tikrai ger? patarim? - reikia ne analizuoti (kapstytis toje duob?je), o traukti j? tolyn nuo "duob?s" nesigilinant.

Patys juodalogikiai ko gero "gydosi" darbu. Kai galva užimta kitais reikalais - geriausias vaistas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 149 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007