Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 18:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Liepa: Kai jis pasirodo visas persimaines tikrai negaliu (kad ir kaip noreciau) elgtis lyg niekur nieko nes tuomet mane apima panika, tenoriu iseiti is namu ar tapti nematoma. Neretai viduje labai supykstu, bet kaip zinia - pyktis yra silpnumo zenklas. O kas liecia programavimo tai nezinau ar tai budinga ir kitiems tipams, ne tik Donui, bet tai pastebejau kad jam geriau nesakyti neigiamos informacijos, nerodyti neigiamu emociju nes jis "uzsiprogramuoja" jomis. As jau noriu pamirsti tuos neigiamus momentus o jis paniursta ilgam.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 22:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:





...o gal jis Gabenas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: man nelabai patogu klausti, bet manau, mums gal daugiau paaišk?t? apie jo tip?, jeigu papasakotum, kaip b?tent, kokiais veiksmais pasireiškia jo pyktis....

Jau aišku, kad su etika pas j? rimtos problemos.

Tu tikra, kad jis intuityvus?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 05:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža: Na man labai akivaizdu kad sensorikos pas ji ir su ziburiu nerasi - tiek is jo "tvarkos" namuose, renkasi pirkdamas daiktus kurie tik po ranka papuole, visai nesirupina namu jaukumu, sako kad jam tai visiskai nesvarbu. Tik po to pagiria jei as ka sekmingai padariau namu komforto atzvilgiu... O del intuicijos tai manyciau kitokia ji negu pas mane bet jau nuo pat pazinties pradzios pasakodavo man savo sapnus ir sakydavo kad jam jie reiksmingi, kad  pildosi, pastoviai visiems pucia arabus apie tai kaip jis viena diena islos loterijoj... nezinau ar cia grynai intuicijos pasireiskimas...  Siaip jis pasidomi politika ar siaip kokia socialine situacija ir su sypsena pateikia prognozes kaip viskas bus. Kai klausiu kodel jis taip mano - bando paaiskinti bet paaiskinimai panasus i ta pati tvirtinima tik is kitos puses pasakyta :happy:



Pyktis pas ji pasireiskia pirmiausiai didziuliu susierzinimu - pasikeicia balsas, zvilgsnis pasidaro issaukiantis, judesiai staigus, rodos kad tuoj prieis ir plos. Bet niekad nei nemegino savo pykti islieti kitaip nei rekimu. Kai jis piktas tai kiekviena smulkmena kliuna. Taciau kartais kai jo pykcio priezastis yra kazkoks ivykis darbe tai jis tik tiek atrodo mazai kalbus, labiau uzsidares nei paprastai, o po keliu valandu namuose prasitaria kad labai pyksta ant kazko. Manau kad du kartus jis buvo atleistas is darbo butent del savo santykiu problemu su virsininkais. Kai pyksta tai visad grasina viskuo ka sugalvoja, izeidineja graziais zodeliais. Aiskiai prasisviecia noras pamokyti, atkersyti. Sita man yra sakes apie kitus kad jis nori parodyti ka gali ir t.t. O baigiasi pykcio pasireiskimas visada nuo kito ar dar dar kito ryto. Tiesiog pradeda kalbeti lyg nieko nebuve ir jokiu pasiaiskinimu, nebent burbteli kad tai mano kalte buvo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 08:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Šiaip jau tai man irgi panašu i nedualizuot? Don?. Gal gal?tum parašyti, kas jam netinka Dono aprašyme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 09:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man irgi kuo toliau, tuo panašiau ? Don?. Pritariu Cassandra, kad reik?t? detaliau aptarti Dono versij?.

Ugne, bet net sunku patik?ti, kaip panašiai žmon?s elgiasi.

B?t? ?domu, jei Liepa pakomentuot?, ar jai panašu ? Don?. Jeigu taip, kod?l Donai taip elgiasi? Kod?l leidžia sau tokius ?niršio priepuolius? Ir k? daryti kad jie neprasid?t?. Ir jeigu jau prasid?jo...

Bet tikrai taip. Jei gera nuotaika - gali nieko nepasteb?ti. Kai tik bloga - bet koks daiktas ne vietoje, bet kokia smulkmena, ir.... Lyg specialiai ieško, kur prikibti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Deja, mergait?s, TOKIO Dono aš nepaž?stu. Nedualizuotam Donui tr?ksta poj??i? sensorikos ir emocij? etikos, tr?ksta jo MPT "pridengimo" iš santyki? etikos pus?s...

B?t? ?domu sužinoti, KAIP tas vyras pyksta, kokiais žodžiais (maždaug kokiu aspektu) tada bendrauja.

Donas iki "rank? prid?jimo" paprastame gin?e tikrai neprieis. Kad ir pakeltu balsu, bet r?kaus turb?t vistiek loginiais argumentais. Gali kalb?ti apie neteisingus veiksmus ar elges? jo atžvilgiu.

?niršio ne?sivaizduoju. Gal ?ia labai smarkiai pasakyta? Donas jau?ia "kaif?" išlikdamas ramus, nes loginius argumentus laiko aukš?iau už visok? "putojim?si". Ir jeigu žmogus pradeda "putotis" - vadinasi jis nebeturi argument?, jis jau pralaim?jo.



D?l jaukumo, tvarkos namuose... Man irgi b?davo problem?, kad "ne taip knygos sud?liotos". Donui tvarka yra login? sistema pagal temas, dalykus ar pan., o ne pagal format? ar nugar?li? spalv?.  Iš tikr?j? ant darbo stalo visada vyrauja k?rybin? betvark?. Tuš?ias stalas - vadinasi, žmogus ilgam išvažiav?s... :wink:  Laaaabai nem?gstu jeigu kas nors "sutvarko" mano stal?. Tada pykstu, nes nieko neberandu.  ?žeidžia, jeigu kas nors neatsiklaus?s, o tuo labiau slapta, rausiasi po mano daiktus (turiu omenyje asmeninius daiktus arba "asmeninius" stal?ius).

Tai va ten t? priekabiavim? d?l "smulkmen?" namie irgi reik?t? patikslinti...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, man su "tokiu donu" po vienu stogu teko 12 met? pragyventi, tod?l randu analogij?. Ir dirbti su tokiomis dviems 15 met? diena dienon.



Tu tuo poži?riu esi labai netipiška Don?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Matai, Cassandra, aš nuo jaun? dien? pra?jau privalom? psichologijos kurs?... Susidariau nuostat?, kad PRIVALAU mok?ti bendrauti su bet kokio charakterio žmogiukais. Išmokau tam tikr? apvertim?"  (ne "tu toks ir anoks" - o "man nepatinka, kai ..." ir pan.)

Nors taikau irgi distancijos faktori?, bendravime dideli? problem? neturiu. 

Labai padeda suprasti kit? žmog? pokalbiai ramioje atmosferoje, jo išsipasakojimai, kaip jis jau?iasi. Nes pati šioje srityje "neprimatau" gana stipriai.    Dar tikrai labai "išlygina" bendravimo amplitud? teigiamos energijos pasikrovimas iš Diuma, iš kit? miel? žmoni?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, gali b?ti, kad tu tiesiog daug dirbai su savimi, tod?l ir esi netipiška. Nes kiek teko sutikti tipišk? - tie arš?s yra. Kaip aš panašiai :wink: Tik d?l kit? dalyk? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš irgi galiu b?ti arši su ?ž?liais žmon?mis. Tik stengiuosi išlikti rami (man tai suteikia stiprumo poj?t?), bet nuolaid? ir kompromis? nedarau tada iš principo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Gerai, pakomentuosiu kaip as ji matau remiantis Dono aprasymu.



Tikrai nepasakyciau kad jis nuolat iesko naujoviu bei yra nauju ideju generatorius. ( Sakyciau labiau kad sito gal pasigendu pas ji). Teisybe kad masto abstrakciai ir kad jo idejos yra siek tiek miglotos. Sakosi kad visus permato kiaurai, nors kai pasako ka jis ten permato tai mano poziuriu - trys metrai pro sali :wink:  jokios informacijos jis nekaupia nes jokiu nei knygu neskaito, nei laikrasciu, net zinias pasiziuri retkarciais, tik klausosi radijo pakeliui i darba. Butu nuostabu jei isvis kur nors noretu eiti - i kokias paskaitas ar pan, bet taip nera. Atvirksciai stebiuosi kaip galima taip gyventi be jokiu hobiu, interesu, draugu. Man jis panasus i zmogu futliare. Isjudinti ji sunku. Negina aktyviai savi interesu. Jei pradedu destyti kokia nors priesinga nuomone, tai visai nesigilina ir neklauso - tepasako "what ever". Priesingai nei sakoma aprasyme kad be problemu jam neidomu, sakyciau priesingai - jis butu laimingiausias jei problemu isvis neegzistuotu ( menkiausias buitinis nesklandumas jam pasirodo didziausia problema, del ko sugenda nuotaika ir pradeda burbeti). Matyt jauciasi atsakingas uz artimus zmones, bet pastoveti uz juos ar juos apginti gali tik jei tai nepareikalaus didesniu pastangu. Bet jei tam reikia susitelkti, bei veikti ryztingai - sito jis negali, net jei ir labai piktas ar izeistas yra - nepastoves nei uz save nei uz kitus. (Tam buvo nemazai pavyzdziu, kaip pvz. su jo ismetimu is darbo, kai jam net advokatas sake kad jis laimetu byla, bet jis sumokejes pirma mokesti teisininkui daugiau pas ji nebejo nors ir mes visi aplinkiniai ji raginom ir klausem kodel jis nebeina - nesulaukem nei atsakymo nei kokiu nors veiksmu is jo puses) Na o kas liecia del melo. Gal jis ir nekencia melo kituose bet pats meluoja issijuoses, ir taip akivaizdziai - gali sukurti visa serija akivaizdziu pasakeliu- pasiteisinimu jei tiesiog nenori ko nors daryti. Taip pat maluoja akivaizdziai kai klausi jo apie tai ko jis nenori sakyti. (Persasi mintis tokia kad "pasakysiu bet ka kad tik atstotum") Is vis susidaro ispudis kad auksciausia jo vertybe gyvenime yra Ramybe. Ta ir pats sako, kad labiausiai megsta ramybe ir nemegsta tu kas ta ramybe jam drumscia - tai i ta skaiciu pirmiausiai isiskaitom as ir vaikai, nes mums pastoviai ko nors is jo reikia. Dar cia pridesiu tai kad pagal jo reakcijas esu padariusi isvada kad jis laimingiausias butu jei kas nors apsoliuciai viska darytu - iskaitant ne tik buitinius dalykus, kazkokias pareigas ir t.t. Ir kai jsi uvo atvaziaves pas mane i Lietuva o as puikiai orientuodamasi tenai viska jam organizavau, jam nereikejo kvarsint galvos del nieko - tai jis ten buvo pats laimingiausias. Cia gi mums atvaziavus viskas apsiverte aukstyn kojom kai mes nieko nezinom ir negalim, o tik jis gali viska padaryti - tai jam regimai buvo sunki nasta, kuria jis mielai stengdavosi perkelti ant kitu peciu - savo pamotes ir tevo. Nuolat ragindavo ir tiesiog primesdavo man visokias uzduotis kurioms as nebuvau dar pasiruosusi (pvz.labai sunku budavo susikalbeti ir suprasti telefonu).



Nenoriai eina i draugija ir elgiasi joje nelaisvai. Laisvai jauciasi tik su labai gerai pazistamais zmonemis. Antraip akivaizdziai jauciasi nejaukiai ir stengiasi pasitraukti i tolimesni plana. Tiesa jo praeityje buta desimtmeciu "laisvo gyvenimo" visokiu neaiskiu kompaniju ir daug alkoholio. Tai nujauciu kad jo elgesys buvo visikai kitoks, bet velgi jis ir jo tevas pabreze kad tada kai jis gere buvo visai kitoks zmogus, blogaja prasme. Labiausiai jam nepatinka snobai ir pasikele asmenys, bet itariu kad tai yra todel kad pats jis turi labai daug ambiciju ( kurios ir yra daugelio jo veiksmu motyvas). Susitikes su zmonemis juos apibudina "maloniais" ar "nemaloniais". Jei ivertinimas buvo teigiamas tai ir kita karta nores juos susitikti. Kazin kokiu gelmiu tame zmoguje jis neiesko. Pats jis neturi aiskinimo dovanos visai. Nors pats puikiai ismano matematika, inzinerija, politika ir daugeli kitu dalyku, reikia ji iremti i kampa kad ka nors paaiskintu, o jei aiskina tai labai miglotai, vis stengdamasis uzvesti ant minties kad pats ka nors suprastum. Tas pats ir su kokia tai bebutu atsakomybe (kad ir pacia menkiausia) - stengiasi taip pakreipti pokalbi kad tu o ne jis pagaliau pasakytum kazka tokio po ko jis nusiplautu rankas ir pasakytu kad tai tavo toks sprendimas o jis  (don't have anything to do with it), zodziu jei ka tai tu kaltas busi, ne jis. Akivaizdziai matosi kad del ivairiausiu sprendimu jis siekia buti pasyvioji ne-priimanti sprendimus puse. Tai budinga jam ivairiausiose gyvenimo sferose savybe.



Demokratiskas. Bet daugiau subjektyvus nei objektyvus. Zino ko zmonems reikia bet laukia kad jie patys tai pasakytu - cia teisinga. Nepasakyciau kad zmogus yra svarbiausia jo tyrinejimo sriciu, ji daugiau domina strukturos, mechanizmai, desniai. Paklaustas apie zmogu dazniausiai apsiriboja keliais pavirsutiniskais apibudinimais.  Jam svarbu zinoti kam is patinka ar myli, sprendzia apie tai pagl ju elgesi ir kitus akivaizdzius irodymus, tiek kiek juo yra rupinamasi. Nors sako kad turi nuojauta, bet zmoniu santykiuose jis tikrai menkai orientuojasi. Kartais kaip pasako kokius kitus zmoniu motyvus, tai ne tik man jie atrodo apsurdiskai juokingi ir nepagristi. Labai islaiko distancija su zmonemis. Neprisileidzia arti saves. Su aplinkiniais elgiasi labai pagarbiai ir jautriai - parodis visa demesi ir supratima, pagelbes kiek gales vcisai nuosirdziai, jei zmogui nepasiseke. Kitais atvejais gali galvoti ir kalbeti apie ta zmogu blogai bet kai kalbes su juo tai bus labai malonus ir niekaip neduos jam suprasti ka apie ji mano, bus lojalus, supratingas ir t.t. bet vis tiek ne kaip aktyvioji puse, o daugiau isklausantis. Daznas jo posakis yra kad "jie zino ka jis mano" stebiuosi, sakau kad niekas tavo minciu skaityti negali" bet visgi jis laukia kad zmones patys susiprastu. Toks arsus pasidaro tik seimoje, kai nieko nera. Pastebejau kad kitu zmoniu buvimas kartu ar kur netoliesia itakoja tai kad jis buna ramus ir susilaikantis, o musu santykiai buna kuo geriausi. Kuo daugiau kitu zmoniu smezuoja aplinkui tuo jis korektiskesnis, labiau pasitempes ir geresnes nuotaikos.. Tinka tai kad kai jo nuotaika gera, kai susitinkam su zmonemis - jis buna energinagas, turi nauju minciu, kartais net stebina mane nes ispudis kaip is letargo miego pabudes. Tuomet imasi tvarkyti, daryti pietus, bet siukstu jei ka truputi pakritikuoji, pasakai kad persude, viskas isizeidzia kaip vaikas, supyksta dienai ar dviem. Visgi net jei bunam susipyke o turi ateiti zmones, ar vaziuoti kur. Tai isblasko ir pataiso jo nuotaika, tuomet jau vel kalbasi su manim. Isoriniai ispudziai jam veikia kaip vaistai nuo blogos nuotaikos ir apkerpejimo. Neduok dieve ji spausti del ko nors  - ne tik nesulauksi rezultato, bet pelnysi dideli pykti. Darbas jam labai svarbu. Nors burbuliuoja kiekviena diena kad reikia i ji eiti, bet atrodo kad jam tai pirma gyvenime pareiga, kurios niekad neapleis. isitikines kad visi zmones is esmes nori to paties, o stai kad visos moterys yra "full shit" kas reiskia apart tiesiogines reiksmes tai kad niekad nesako ka galvoja o tik siekia savo tikslu aplinkiniais keliais. Jis nepasitiki zmonemis, pirmiau itars tave visomis nebutomis nuodemis o tik paskui nenoriai gali patiketi, bet matyt - niekada iki galo. Jo elgesyje labai pastebimas elementas yra noras viska tikrinti ir kontroliuoti bet kiek tai imanoma - tyliai.



Jo pamote bedravusi ko gero artimiausiai ir ilgiausiai su juo per visa gyvenima ir puikiai ji pazinodama, jau senai man sake kad jis butent toks. Taip kad sitie pastebejimai nera vien mano. Ivairiausios cia isvardintos savybes turi daugybe kitu pasireiskimu. Pvz. ji jau senai mane moke kad tam kad isvengti jo priekabiu turiu jam kuo maziau isvis sakyti apie savo abejones, kazkokius nemalonius dalykus, kuo maziau atvirauti... Nes jis vienas tu zmoniu kurie sureaguos i viska labai tiesmukiskai. Jei pasakei kazka salyginai neigiamo tai jam sugadinsi nuotaika ir busi apkaltintas.



Jam reikia zmogaus salia kuris juo rupintusi, bet tas zmogus neturi jam priestarauti. Nekencia gincu. Prisiklausiau kaip neilgai tepagyvenes su mergina ir jei ji pradedavo ji "mokyti gyventi" ir gincytis su juo tai netrukus rasdavo sukrautus savo lagaminus prie duru. Nera su niekuo ilgiau pagyvenes.



Del darbo, tai sako kad nepakencia kai jam kas nurodinejama ten kaip dirbti nes jis pats zino geriausiai. Gali rasti gedima ten kur kiti nerado. Issiblaskes nuolat pamirsta pasiimti kokius reikalingus daiktus, ismeto uzrasus. Buna paskendes mintyse.. gali dirbti daug net nepavalgydamas. kai gyveno vienas ir niekas juo nesirupino tai tik vakare apsiziuredavo kad dar nei karto nevalge per diena. Ypac kai buna itampa darba ar namuose gali nustoti valges, valgo tik todel kad zino kad reikia. Asketiskas savo poreikiuose , aprangoje. Anksciau darbe daug keliaudavo bet sako kad pavargo nuo to ir to nebenori. Tvarka isvis nesirupina nebent ko nors pradeda ieskoti ar jau netvarka trukdo gyvenimui. Gali vaikscioti tais paciais drabuziais ir sugalvoja pasiteisininma jei reikia. paprastai yra punktualus ir mane vercia buti, pyksta kad del manes veluojam.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Labai dekui visiems atsiliepusiems ir atsiprasau kad tokias ilgas litanijas rasau :strange: tikrai tikiuosi kad kas nors paaiskes. Na mano akimis ziurint kad jam reikia stipraus ir didelia teigiama potencija turincio partnerio kuris taip tvirtai stovetu ant savo sensoriniu koju kad jam betkokie pasisakojimai vidine sypsena tesukeltu... Labiausiai tai noriu , jei butu imanoma nustatyti jo tipa - pasiskaityti apie jo duala. Hugo man pasirode tikrai panasus i toki kurio reikia mano vyrui.



Na o as tai kaip aklas tamsoj apgraibom - bandymu ir klaidu keliu bandau nustatyti koks elgesys butu produktyviausias. Kaip sakiau priestarauti ar net reiksti nuomone kuri neatitinka jo nuomones, reiskia santykiu sugadinima. Praeita karta kai pradejo aiskinti ir rekti ir jis akivaizdziai lauke mano reakcijos. Jei buciau pasakiusi nors zodi - butu kilus audra. Taigi as isvis tyledama pasiziurejau (net nusisypsojau)ir nuejau, daugiau ta vakara nesikalbejome. Tai sekancia diena jis mane baude uz tai kad su juo nesikalbejau. Zodziu cirkai. Suprantu kad gal perdaug atvirauju as cia, bet esu priejusi tokia nevilties stadija kad jau viskas atrodo niekai. Jeigu nepavyks isspresti situacijos, nebeislaikysiu ir tiesiog iseisiu (but gerai jei tureciau kur). Bet pazistu save ir zinau kad jeigu pavyktu permodeliuoti musu situacija - atsirastu nauju jegu ir vilties. Neturiu iliuziju kad jis nustotu seliojes, Bet visgi jei tokiu momentu as elgciausi taip kaip elgiasi jo dualas, tas audras pavyktu maksimaliai susvelninti. Pagaliau ismokciau tu audru nebesukelti kiek imanoma...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne, d?kui už tok? išsam? pasakojim?, b?tinai išsinagrin?siu ir atrašysiu, bet ne šiandien.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 01:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Aciu, Cassandra


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 118 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007