Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 03:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 10:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ugne, Donas, net neabejok:). Aš su tokiu vis? savo gyvenim?. Beje, jis buvo geras t?tis, kol aš buvau maža. Ypa? r?pinosi aukl?jimu, galimyb?mis siekti to, ko norim. Atsimenu, vež? broliui sunk? oscilograf? vasar? pas mo?iut? ? Ukrain?.

Paskaityk apie Dium?, nors Hugo irgi tinka, ?ia Dono aktyvatorius. Apskritai taktika su baltalogikiais tur?t? b?ti maždaug tokia: daugiau emocij? ir mažiau visokiausi? ?sižeidim?. Aišku gin?? nieks nem?gsta, bet jeigu jau jie vyksta Donai ir Robai gerai priima trump? emocin? proverž? (pasigin?yjom, išliejom emocijas ir v?l viskas tvarkoj, santykiai nepasikeit?). O visokie ?sižeidin?jimai, o apie tyl?jimus kelias dienas iš viso patyl?siu:) - to reikia vengti. Kategoiškai.

Atleisk, Ugne, bet aš ?tariu, kad tu esi Balzakas, o jie labai m?gsta sulaikyti neigiamas emocijas, bet ?sižeisti ir laikyti t? viduje. Šito nereikia.

Gerai atsimenu vien? ?vyk?. Šiaip aš su t??iu sutarti nemok?jau. Bet gal kiek prisiskai?ius socionikos bandžiau eksperemintuoti. Ir vien? kart, gal kai jis priekabiavo ar k?, staiga pasakiau: "Šlykštu". ?domi buvo reakcija, jis taip pagyv?jo, net saky?iau sušveln?jo: "Kod?l šlykštu?" sako, "Visiškai nešlykštu":smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne raš?:
Pastebejau kad kitu zmoniu buvimas kartu ar kur netoliesia itakoja tai kad jis buna ramus ir susilaikantis, o musu santykiai buna kuo geriausi. Kuo daugiau kitu zmoniu smezuoja aplinkui tuo jis korektiskesnis, labiau pasitempes ir geresnes nuotaikos.. Tinka tai kad kai jo nuotaika gera, kai susitinkam su zmonemis - jis buna energinagas, turi nauju minciu, kartais net stebina mane nes ispudis kaip is letargo miego pabudes. Tuomet imasi tvarkyti, daryti pietus, bet siukstu jei ka truputi pakritikuoji, pasakai kad persude, viskas isizeidzia kaip vaikas, supyksta dienai ar dviem. Visgi net jei bunam susipyke o turi ateiti zmones, ar vaziuoti kur. Tai isblasko ir pataiso jo nuotaika, tuomet jau vel kalbasi su manim. Isoriniai ispudziai jam veikia kaip vaistai nuo blogos nuotaikos ir apkerpejimo.







Jis yra ekstravertas. Ši citata tai puikiai iliustruoja.



Intuityvas :

menkiausias buitinis nesklandumas jam pasirodo didziausia problema, del ko sugenda nuotaika ir pradeda burbeti



jauciasi atsakingas uz artimus zmones, bet pastoveti uz juos ar juos apginti gali tik jei tai nepareikalaus didesniu pastangu. Bet jei tam reikia susitelkti, bei veikti ryztingai - sito jis negali, net jei ir labai piktas ar izeistas yra - nepastoves nei uz save nei uz kitus.



Dar cia pridesiu tai kad pagal jo reakcijas esu padariusi isvada kad jis laimingiausias butu jei kas nors apsoliuciai viska darytu - iskaitant ne tik buitinius dalykus, kazkokias pareigas ir t.t. Ir kai jsi uvo atvaziaves pas mane i Lietuva o as puikiai orientuodamasi tenai viska jam organizavau, jam nereikejo kvarsint galvos del nieko - tai jis ten buvo pats laimingiausias. Cia gi mums atvaziavus viskas apsiverte aukstyn kojom kai mes nieko nezinom ir negalim, o tik jis gali viska padaryti - tai jam regimai buvo sunki nasta, kuria jis mielai stengdavosi perkelti ant kitu peciu - savo pamotes ir tevo. Nuolat ragindavo ir tiesiog primesdavo man visokias uzduotis kurioms as nebuvau dar pasiruosusi



Tas pats ir su kokia tai bebutu atsakomybe (kad ir pacia menkiausia) - stengiasi taip pakreipti pokalbi kad tu o ne jis pagaliau pasakytum kazka tokio po ko jis nusiplautu rankas ir pasakytu kad tai tavo toks sprendimas o jis  (don't have anything to do with it), zodziu jei ka tai tu kaltas busi, ne jis



Gali rasti gedima ten kur kiti nerado. Issiblaskes nuolat pamirsta pasiimti kokius reikalingus daiktus, ismeto uzrasus. Buna paskendes mintyse.. gali dirbti daug net nepavalgydamas. kai gyveno vienas ir niekas juo nesirupino tai tik vakare apsiziuredavo kad dar nei karto nevalge per diena. Ypac kai buna itampa darba ar namuose gali nustoti valges, valgo tik todel kad zino kad reikia. Asketiskas savo poreikiuose , aprangoje. Anksciau darbe daug keliaudavo bet sako kad pavargo nuo to ir to nebenori. Tvarka isvis nesirupina nebent ko nors pradeda ieskoti ar jau netvarka trukdo gyvenimui. Gali vaikscioti tais paciais drabuziais ir sugalvoja pasiteisininma jei reikia. paprastai yra punktualus ir mane vercia buti, pyksta kad del manes veluojam.




Loginis:

Nenoriai eina i draugija ir elgiasi joje nelaisvai. Laisvai jauciasi tik su labai gerai pazistamais zmonemis. Antraip akivaizdziai jauciasi nejaukiai ir stengiasi pasitraukti i tolimesni plana.



Zino ko zmonems reikia bet laukia kad jie patys tai pasakytu - cia teisinga. Nepasakyciau kad zmogus yra svarbiausia jo tyrinejimo sriciu, ji daugiau domina strukturos, mechanizmai, desniai. Paklaustas apie zmogu dazniausiai apsiriboja keliais pavirsutiniskais apibudinimais.  Jam svarbu zinoti kam is patinka ar myli, sprendzia apie tai pagl ju elgesi ir kitus akivaizdzius irodymus, tiek kiek juo yra rupinamasi. Nors sako kad turi nuojauta, bet zmoniu santykiuose jis tikrai menkai orientuojasi.







Žodžiu, po paskutinio posto ?sitikinimas, kad jis yra Donas, dar labiau sustipr?jo.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, labai ?tikinantys argumentai. Pritariu.

Iracionalumas/racionalumas jau aiškus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Nadia raš?:
Donai ir Robai gerai priima trump? emocin? proverž? (pasigin?yjom, išliejom emocijas ir v?l viskas tvarkoj, santykiai nepasikeit?). O visokie ?sižeidin?jimai, o apie tyl?jimus kelias dienas iš viso patyl?siu:) - to reikia vengti. Kategoiškai.

Atleisk, Ugne, bet aš ?tariu, kad tu esi Balzakas, o jie labai m?gsta sulaikyti neigiamas emocijas, bet ?sižeisti ir laikyti t? viduje. Šito nereikia.

:




Tai vat as ir nepernesu tu tylejimu daugiausiai nes tyliu tai ne as, o jis. Mano seimoje is vaikystes buvau ipratusi kad po eilinio "santykiu pasiaiskinimo" praejus gal pusvalandziui arba dar maziau dazniausiai tetis visus taikydavo ir visi trys su mama apsikabindavome ir pasibuciuodavome. Ir as taip darydavau - net nesvarbu, nors ir nesijauciu kalta bet del sventos ramybes ir taikos namuose, eidavau taikytis. Visos vetros tada atslugsta dusioj, gali toliau gyventi. Taip bandydavau daryti ir su juo tai jis isvis nesuprasdavo ko lendu - veidas net issikreipia lyg slykstus padarelis buciau. Bandydavau net ateiti ir pasakyti kad nepykstu kad gyvenkime draugiskai. Niekas cia neveikia - jo reakcijos  i mano nora taikytis bunu kaskart dar labiau iskaudinta. Labai kenciu kai namuose itempta atmosfera. Jis man ne karta sake kad karta supykes jis ta pykti nesiojasi kelias dienas, net tada kai jau isoriskai jo nebematyti.



Patikek kazi ka padaryciau kad jis taip nepyktu kelias dienas. Tai ne vien tylejimas bet ir isiucio, tiesiog neapykantos liejimas karts nuo karto to tylejimo eigoje. Vakar tai prasidejo tik todel kad pasiziurejusi kompe paprasiau kad nuvaziuotumem i parka kur vyko skaitovu pasirodymas. Gaila vaiku nes savaitgaliais nuolat sedime namuose, nes jis "blogai jauciasi" ir dar prideda kad blogai jauciasi jau metus...



Nadia, as jam atleidziu kiekviena karta nes tiesiog negaliu tos nastos, tos itampos, to purvo blogu minciu ir jausmu pavidale nesiotis savyje. Mano viduje turi buti pusiausvyra ir harmonija. Kitaip negaliu. Taigi jau vien egoistiniais sumetimais visad atleidziu ir myliu toliau. Nes visad geriau myleti nei nekesti. Esu isitikinus kad kiekvienas sutverimas zemeje yra vertas meiles. Cia jau prasiverzia atitinkamos literaturos itaka mano paziuroms. Net toki, pykcio apimta ir bjauriausiais zodziais mane vadinanti sugebu dar pagaileti savo sirdy. Pagalvoju , na ir pragaras ten pas ji ant dusios dedasi... O gal ne, gal jis taip iprates, taip gyveno visa gyvenima... Tai zmogus, kurio as nesuprantu - kaip taip galima - stai jau du metus...







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Einu skaityti i rusiskus tinklapius apie Dona, gal ten man kazkas praaiskes.  :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 19:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Žinokite, svyruoju, tarp kvazitapatuk? versij?... Donas/Džekas. 

Iracionalai tur?t? b?ti paslankesni nuotaikose ir visur kitur. Ilgai tikrai nesinešioja pyk?io (na nebent "gyvenimas išmok?" laukti iš žmoni? tik blogo...). Šiaip Donas tur?t? b?ti pozityvistas (ir kartu idealistas).



Kas d?l aprašyt? taikymosi scen? - tai b?dinga logikams. Ir Donas, ir Džekas elgsis, ko gero, vienodai. Logikai nemoka suvaidinti jausm?, jie r?žia kaip yra (b?tent už tai kiti tipai laiko juos nemandagiais, storžieviais ir pan.) Aš tikrai negal??iau pvz. bu?iuotis, jeigu/pakol pykstu. O jeigu prisivers?iau - bjauriai jaus?iausi. Man tai atrodo nenuoširdu ir veidmainiška, bjauru.  Tod?l susierzinimo atveju galimi du variantai: 1) atvirai išlieti pykt?, 2) patyl?ti, kad neužgautum žmogaus.

Logikus glumina rodymas jausm?, kuri? n?ra... Jei tai "vos vos pagražinti" jausmai - dar nieko. Ta?iau jei "apgaul? stambiu m?stu" - už toki? apgavyst? žmogui galima daugiau ir neatleisti (pasitik?jimui taškas).  Visa tai išplaukia iš silpnos etikos - juk logikui šioje sferoje ir taip sunku orientuotis, o jeigu dar "kabina makaronus"...



Dono versijoje man užkliuvo:

1) kad "miglotai aiškina", siekia duoti tik užuominas "kad pats suprastum apie t? dalyk?".  Juk Jesenino :wlogic: aktyvacin? (orientuotas ? Žukovo k?rybin?). O susidaro ?sp?dis, kad pateikiama tarsi "kitos spalvos logika" (ne tokia, kokios tik?tasi).

2) kai šalia yra kit? žmoni? - vyras aktyvuojasi, tarsi j?s? santykiuose viskas gerai.  Man tai irgi sudaro rolin?s :bethics: ?sp?d?.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Liepa: Tai vat tie priestaravimai jame mane ir klaidina, kaip pvz. jam nereikia draugu, susitikimu su zmonemis (ne darbineje aplinkoje) - ne tik neiesko tokios galimybes bet ir labai skeptiskai vertina kitu pasiulymus susitikti, sako kad draugai -  ("pain in the ass"- atsiprasau uz issireiskima). Tai ilgai galvojau kad jam to isvis nereikia. Bet dabar krypstu i tai kad jis tiesiog nenori tops atsakomybes atsirandancios bendraujant su zmonemis. Nes, kaip sakiau kad mano pazistami, draugai - prasom - galim pas juos ir nueiti ir pasikviesti, o jei ilgai apie juos negirdejo tai ir paklausia ar as nekalbejau su jais, kaip jiems sekasi... Taipogi niekad nenori tiesiog kazkur iseiti is namu, daug mieliau kirmys prie televizoriaus. O jei ir iseinam tai vis "del manes", jei jis nori ka malonaus padaryti.



Jo esmine pozicija yra pasyvumas ir laukimas kad kazkas uz ji imsis atsakomybes ir viska padarys - buitinius dalykus, sukurs jam socialine terpe bandrauti, suorganizuos ir t.t. Ir prie viso to imsis atsakomybes uz viska. Kad tuomet jei kas nepasiseke butu kaltas ne jis o kitas. Cia jo zodziai. Sakau o kam reikia kad isvis kazkas kaltas butu - na kazkas nepasiseke tai nepasiseke, kam tu kaltu ieskoti - tai jau mano zodziai jam. As mielai viska organizuociau ir man tas pats jei po to saipysis (ka jis nuolat ir daro) ir kaltins mane. Cia pasireiskia ta Jesenino savybe, kad mielai leidziu vadovauti kazkam kas yra labiau kompetentingas uz mane bet kai tokiu nera - imuosi iniciatyvos ir atsakomybes. Tai vat jis taip iseina yra tas silpnesnis...



O del logikos, tai saskyciau kad daznai paradoksali ta jo logika atrodo. Isvis daznai taip susnekes kad as neapsikentus sakau jam : "mastyk logiskai!" Cia gal juokinga net kad etinis ateina ir logika ragina mastyti logiskai :tongue: bet taip yra. Man jis neretai atrodo isvis pasimetes savo isvedziojimuose- pasiteisinimuose (kad ko nedaryti pvz.) kurie atrodo atvirai vaikiski ir melagingi.



Dar, tiesa, toks momentas, kad jis siekdamas kokio tai tikslo ar noredamas  situacija  apibudinti jam palankioje sviesoje nei kiek nepasikuklins tam tikrus duomenis iskreipti taip kaip jis nori, skaiciai iskart isauga ar sumazeja (kaip patogiau) beveik dvigubai. Ir dar kas budinga tai tai priklauso "nuo nuotaikos" taip pat, nes karta pamegins tavo nuomone "pakreipti" i kaire, o rytojaus diena, kai kazkas jo galvoje pasikeite jis jau tuos pacius faktus tau destys, taip kad tavo nuomone kryptu desnen. Cia kaip su vaiku melavimu, sakoma kad vaikai nemeluoja o fantazuoja :happy: taip ir su juo. Jau senai tai supratau, todel ir nekreipiu ypatingo demesio kaip jis ten desto savo argumentus, nes zinau kad nera jokiu garantiju kad jie teisingi. Aisku, nepuolu gincytis, nes tai beprasmiska, bet ir netikiu kiekvienu jo zodziu. Isvis - jis daugiau kalba nei daro. Dazniausiai is jo kalbu tik kalbos ir lieka. Man tai didele naujiena, nes per visa gyvenima maniau kad zmogus yra atsakingas uz savo zodzius, ir zodis man labai daug ka reiske, esu gana patikli...



Is tikruju tai jau pasiklydau as tarp tu tipu, nebezinau visai kas gi galetu buti. Labai panasus jis man atrode i Robespjera, o del kokiu jo savybiu jis negaletu juo buti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 16:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Ugne: manau, kad visai gal?t? b?ti toks "užsiintravertav?s" donas. taip matosi patologija, bet ji gan doniška. niekur ne?jimas, kiurksojimas prie teliko, nenor?jimas draugaut, polinkis ? kalbas ir spekuliacijas be reali? veiksm? - tas tikrai gali atsitikti dono gyvenime. turiu pavyzdži?, ir ne vien?. kažkaip robas (o juolab džekas) nelabai ? tai neša. gal dar balzakas koks paniur?s... bet j? aš taip gerai nežinau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
liutauras: Nu tai jau kad dekui tai rupus miltai kaip dekui :happy::wink: Kai pasakei kad matosi patologija, tai emiau ir perskaiciau rusu tinklapy apie Dono patologijas ir savo didziam nustebimui ji labai tiko jam. Po to perskaiciau "Vneshnyje priznaki" - ir vel tiko ! Dabar skaitau toliau ir kaip sakoma "liod tronulsia" - taip ir yra, jusu tiesa, jis matyt Donas su "uzsiblokavimais" :wink:



Aciu visiems!:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 18:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ugne,  depresiškoje b?kl?je man atrodo, kad Donas tur?t? "susiintravertuoti" ? kažkok? a lia Balzako kreiv? šeš?l?...  Bet, manau, kad patologijos apskritai yra nukrypimas nuo normalaus tipo (nors kiekvienam tipui ir akcentuojasi savotiškai).

Draug? vengimo motyvacija, depresiško Dono atveju, b?na iš ties? sunkiai kitiems suprantama. Pabandysiu šiek tiek perteikti:

1) Jis nenori prieš draugus atrodyti pani?r?s (apskritai blogai perneša neigiam? ni?ri?, ?tempt? atmosfer?). Kol gali - dar dirbtinai stengiasi draugijoje atrodyti linksmas. Jei ir draugai linksmi, tai viskas OK - Donui pavyksta persiimti kit? nuotaika. Kai depresija visai surie?ia ir jo vaidybos dirbtinumas tampa pastebimas - vengia žmoni?.

2) Kod?l vengia? Ogi tod?l, kad tada kas tik netingi laiko kone savo pareiga klausin?ti - "ko toks sur?g?s? Kas atsitiko?". Aiškintis Donas nem?gsta (d?l etini? dalyk? - ypatingai). Dono etika labai jautri ir pažeidžiama ("žmogus be odos" šioje srityje). Tod?l kalb?ti apie tai išdr?sta tik su LABAI artimu ir patikimu žmogumi ir kai susidaro palanki atmosfera. Jokiu b?du ne kompanijoje. Nes ten vistiek atsiras, kas "nubrozdins", br?kštels neatsargiai (nety?ia).

3) Dar gali b?ti toks variantas, kad tuomet Donas mieliau bendrauja su žmon?mis, kurie jo nepaž?sta artimai (Ugn? min?jo - NE JO draugai). Savaime suprantama jam "neartimi" nesidom?s juo - jis tiesiog gal?s ils?tis bendroje geros nuotaikos atmosferoje. Ir dar gal?s sau leisti "intravertuotis" - b?ti ne d?mesio centre, o šalia ("j?s kalb?kit?s, kalb?kit?s, man tiesiog gera b?ti su jumis").



Nežinau, kaip paaiškinti Ugn?s ?sp?d?, kad "vengia atsakomyb?s už santyki? palaikym?".  Donas apskritai n?ra orientuotas ? tai iš prigimties. Jis to nei sugeba, nei žino KAIP. Ir kontaktuoja, kaip taisykl?, INTERES? pagrindu.  Yra interesas - yra kontaktas (uždegimas). Bet r?pintis, kad "neužgest?" - "pats dievas liep?" Dium?ikui. Tai jo prigimtis ir pašaukimas - b?ti tarpininku (taip Diuma tipas ir vadinamas). Kaltinti tuo Don? - tas pats kaip kaltinti, kam gim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne raš?:
liutauras: Nu tai jau kad dekui tai rupus miltai kaip dekui :happy::wink: Kai pasakei kad matosi patologija, tai emiau ir perskaiciau rusu tinklapy apie Dono patologijas ir savo didziam nustebimui ji labai tiko jam. Po to perskaiciau "Vneshnyje priznaki" - ir vel tiko ! Dabar skaitau toliau ir kaip sakoma "liod tronulsia" - taip ir yra, jusu tiesa, jis matyt Donas su "uzsiblokavimais" :wink:



Aciu visiems!:happy:




Ugne, gyvenime pažinojau vien? b?tent tok? patologizuot? Don?, kuris b?t? su tavuoju brolis dvynis (ir interes? rato prasme, ir "pasiplaikstym?", ir daug ko).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Liepa: Istiesu jis buvo panasus man i Balzaka isskyrus tuos jo ispuolius. Bet kas del depresiskos busenos, tai esu visiskai tikra kad jo atveju tai kas kita. Zinau kas yra depresija. Pas ji yra labai svyruojancios ir permainingos nuotaikos, nuo kuriu visa jo reakcija ir priklauso. As bei jo tevai mano kad tai yra pasekme to kad jis buves alkoholikas, negeerantis jau 4-5 metus. AA organizacijoje sako kad  kad tokie zmones pereina charakterio pokycius. Jo pamote jau anksciau sake man kad palaukciau tuos 5 metus, sako gal jo charakteris atsitaisys... Siaip jau tokia "viliojanti perspektyva":tongue::strange: Bet kas svarbiausia tai jis yra apsoliuciai nesavikritiskas (bent jau taip atrodo) ir labai ambicingas.



Taigi, kaip rasiau, jis su kitais zmonemis, kuriuos nors kiek pazista, buna net labai geros nuotaikos, daug juokiasi ir pan. Tik va kai buvom pakviesti pas kaimynus meksikiecius i party, tai ten kadangi nieko nesuprato ka kalba tai sedejo atokiau visu is mandagumo ir sypsojosi tik kreiva sypsenele. Paziurejus i ji buvo gaila man jo nes matesi kad nekaip jauciasi tokioje situacijoje. Karta kai sveciuose turejom tokia nelabai kalbia porele, dar ir mazai pazinojom vieni kitus, tai jis buvo pats kalbiausias, nes reikejo "priimineti" svecius



Ar galetum kiek placiau apie ta jo pazeidziama etika pasakyti, kaip suprasti "zmogus be odos" - ar tai kad jis labai juatriai reaguoja i pastabas jo atzvilgiu? Is mano praktikos tai zinau kad ne tik apie jo paties problemas (apie kurias isvis jei kalbu tai tik as o jis tyli - nei taip nei ne nesako), bet ir isvis apie ka nors istikruju svarbaus, galima tik apsikeisti keliais sakiniais lyg tarp kitko ir tai jau ypatingais atvejais. Jokiu didesniu diskusiju ar apsikeitimu nuomonemis. Ir tai seimoje :shocked: man sitas momentas sunkiai suprantamas.



Vel gi su mano draugais yra labai nuosirdi ir artima atmosfera, kurioje jis sako kad jauciasi gerai ir apie juos atsiliepia tik gerai.



Labai naudinga man butu kur tai pasiskaityti apie tai kaip butent toje Dono - Diumos diadoje jie pasidalina tuos tarpusavio papildymo dalykus kaip cia paminejai kad butent Diumos pasaukimas yra palaikyti santykius. Is tikruju panasu kad sito reikia Donui. Jei zinociau daugiau tokiu momentu butu lengviau orientuotis. As tik randu kur apie papildymo santyki yra snekama bendrai visiems tipams. O gal kas is savo praktikos galetu ka patarti.

Labai tau dekui!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Na gal kiek ir paguodzianti mintis kad jis toks ne vienas zemeje vaiksto :strange::tongue: Idomu kiek giliai tu ta broli dvyni pazinojai... gal kokiu pastebejimu turetum kas link elgesio su juo. Kokiu papildymo momentu tokiam patologiniam Donui reiketu kad biski apsiramintu? Isvis ar ji galima suorentuoti nors kiek zodiniais paaiskinimais... gal cia as tik kalbetis su juo nemoku (nors isbandziau visokiausius, bent jau mano supratimu, budus). Zinau kad nieko nepasieksi isakinejanciu tonu, bet kai svelniai kreipsies tai isvis nebent i snauduli patrauks :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 193 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007