Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 06:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gal aš jau painiojuosi - Pasaka dalyvavo viename susitikime "Laikinojoje sostin?je".

Heksliuk?.  Prisimenu, vienu tarpu s?d?jau tarp jos ir Liutauro :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Hm....o man nuo migles kitoks pojutis, nei nuo Pasakos. Pasaka man liutaura primena :) Migle savesne atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 15:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Migl?s realiai nesu ma?iusi.  Kartais realus pabendravimas ?veda savas korekcijas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
pasaitinejau pasakos pasisakymus, daug kas - labai artima. va, patryskinau:



jei jau blaškosi, tada žinoma geriau aiški tiesa, kuri išlaisvint? nuo to blaškymosi visus susijusius objektus. Juk tarkim jei vyras jau blaškos, moteris dažniausiai pajunta, kad kažkas ne taip. Ir abejoja, ?tarin?ja, jaudinasi. Ir vyras taip pat abejoja, jaudinasi. Abu sirz? - harmonijos santykiuose nevidat.. Be to išsiaiškinus pad?t?, jei myli žmog?, gali jam ir pad?ti apsispr?sti ar šiaip pasielgti taip, kaip jis pats b?t? laimingiausias.. - AS IRGI IS TU, KURIEMS AISKUMAS - LABAI SVARBUS, VISOKIOS INTRIGOS IR VYNIOJIMAI I VATA TIK ERZINA/PYKDO/ZEMINA.



<> Visi neapken?iam melo, neapken?iam kai mus apgaudin?ja. Bet kažkod?l dažnai bet kok? mel? galime atleisti, randame b?d? kaip pateisinti, tik ne š?..



Sakyti kas geriau, tiesa ar melas, nedr?stu. Manau pagal aplinkybes. Kartais tikrai geriau nežinoti, o kartais geriau visk? išsiaiškinti idant tiesa dar labiau suartint?. Kai tikrai gerbi ir myli... - NE, CIA NETINKA. TIK TIESA.



meluoti, kad už suknel? mok?jai 100 lt o ne 600 lt, skaityti sms žinutes partnerio telefone kai anas namato, suvaidinti kad skauda galv? kai kažkur labai nenori su juo išeiti ir pan. taip pat negarbinga, ta?iau dauguma taip elgiasi - ir tai laikoma norma. Tipo, vardan šventos ramyb?s 

Tai gal kartais ištikimyb? tiesiog stereotipas, visuotin?, o ne asmenin? ideologija?

- TAIP TAIP TAIP. KODEL KITI TAIP ELGIASI?



O iš tikr?j? gal aš šiek tiek pavydžiu..  - NIEKO PANASAUS Pati nemoku ir negaliu b?ti neištikima. Negaliu ant tiek per save perlipt. Atrodo jei jau taip ?vykt?, gr?žusi išd??iau vyrui vis? ties? iškart, kitaip negal??iau gyvent.. - KAIP MANO PASAKYTA :shocked: Užtat ir gražu man, kai kiti žmon?s (proto ir pagarbos ribose) elgiasi taip, kaip aš pati nesugebu....  - NEA, NEGRAZU (TURI KITA PUSE ZINOTI APIE MANO ZYGIUS, IR JEI TOLERUOS, TIK TADA MAN TAI BUS PRIIMTINA)



<>kitas žmogus n?ra ir niekada nebus mano nuosavyb? - taigi yra laisvas elgtis kaip nori. Jei jis d?l to laimingas - kas ?ia tokio?

Aš jau senokai t? mint? gvildenu. Na gerai, vyras turi žmon? ir turi draug?, ta draug? daro j? laimingu. Tai kod?l žmona negali priimti to kaip nat?ralaus reiškinio ir b?ti laiminga d?l to, kad jos vyras laimingas?  - TEORISKAI GALI, SUTINKU, BET PRAKTISKAI - VISI MES EGOISTAI.\.. MANAU ZINAU, KOKIOS MOKYKLOS SEMINARE DALYVAVO pasaka :smile: IDOMIOS IDEJOS.



Taip, aš netek?jusi bet labai nuoširdžiai tikiuosi kad ir po vedyb? šita taip vadinama tolerancija išliks ir su laiku vis stipr?s. - MAN IRGI TAIP ATRODE, TU PACIU PASKAITYU PRISIKLAUSIUS.. DEJA, GYVENIME MAN SIRDIS SUSPURDA, PAMASCIU, KAS BUTU, JEI VYRAS "I KAIRE" NUEITU.



Vat ir man iš tikr?j? kaip Solanžai panašus klausimas iškilo, negi sakysit, kad santykiai prasideda po parašo/pažado? Tipo iki to galima su keliais objektais bendrauti, o po to jau nebe? Man nelabai suprantama k? tada kei?ia tas pažadas? Jeigu gera kartu - b?nam kartu, ir tam nereikia nei parašo, nei palaiminimo. - CIA TAI 100 PROCENTU I TAIKINI. AS PER SAVO VESTUVES JUOKIAUSI, KAIP GI GALIMA PRISIEKTI "MYLETI AMZINAI"? GAL AS RYT KOKI GRAZYUOLI SUTIKSIU, KAD PAMIRSIU SAVO VARDA?.. JUK SIRDZIAI NEISAKYSI..



O tas vadinamas rinkimasis, man atvirkš?iai, visiškai n?ra priimtinas. Manau mane tai žeist?. Ir ?žeist?. Gerokai taip. Jei tau gera su manim - faina. Jei tau taip pat gera su kuo nors kitu, k?gi, tavo reikalas. Bet kad m?tytis ar ?ia gera ar ?ia ne ir lyginti mane su kitom, idant išsirinkti kuri ?ia dabar geresn?.. na atsiprašau.. Tegu eina velniop ir sugr?žta kai susitupi. Vienareikšmiškai. (nebent aš visiškai nesieju joki? plan? su juo, man šiaip smagu šiai dienai ir tiek, tada tai tegu jis blaškosi kur nori ir kiek nori, man?s tai nelie?ia) - IDENTISKAI MASTAU.



<> manau man reikalingas aiškumas, konkretumas. Ne tai, kad pasižad?t? iki grabo lentos tsakant - aš apskritai kone paniškai bijau pažad? visada, amžinaiir pan., bet kad pa?iame santykyje b?t? aiškumas kas ko siekia ir kaip jau?iasi ?ia ir dabar. Atvirai ir nuoširdžiai. Ir jeigu šiuo atveju tiesa b?t? kartoka, k?gi - aš j? priimu, pasistengiu suprasti ir jei išeina tai padaryti - statome santykius ant pasitik?jimo pamat?. - OHO, KAIP PIRSTU I AKI.:shocked:



Na ?ia iš esm?s tok? labai subtil? klausim? paliet?m, ir tikrai ?domu pasteb?ti, kaip skirtig? tip? ar tiesiog asmenybi? nelie?iant socionikos, poži?riai skiriasi. Tik jeigu kartais kiek grubokai savo nuomon? išd?stau, atsiprašau, tikrai nenoriu ?žeisti priešingos nuomon?s  - GI IR AS DAZNAI PASISAKAU, KAD GAL PER GRIEZTAI REZIU, AR NE? IR IZEISTI TIKRAI NENORIU..



Gal man kaip iracionalui, bet labai keista, kaip apskritai galima k? nors žad?ti. K? žmogus gali žinoti, k? veiksi, kaip gyvensi ir ko nor?si rytoj, jau nekalbu kad po daug daug met?... - KA TIK TA PATI SAKIAU, KAIP GI GALIMA ZADETI, O DAR "AMZINAI"? NESUPRANTAMA MAN..



Ir kaip gali žad?ti jausm? (o pas mane dag kas jausmais paremta). Tarkim kaip gali žad?ti žmogui, kad myl?si, gerbsi j? po met?, jei, na maža k? - gali ir nebemyl?t. Kaip tada.. Anks?iau savo draugui b??iau prisižad?jus k? tik nori, buvau ?sitikinus kad taip kaip yra dabar ir bus per amžius. Vat prab?go keletas met?, abu pasikeit?m, aš palinkau link ezoterikos, anas link l?bavimo ir ži? - net neb?ra apie k? kalb?tis. Visiškai. Arba jei kalbi, tai gin?yjies d?l priešingo pasaulio suvokimo. Tada ramiau tyl?t. O kiekgi gali santykius išlaikyt vien geras seksas? Vien? dien? pagalvoji, ar man to reikia? Ir lyg akmuo nuo širdies nukrenta, išgirdus neigiam? atsakym?.. Tada susirenki daiktus ir dumi kiek kojos nešavat tuo metu, jokie pažadai kada beišsakyti nebetenka prasm?s. Taigi ar verta buvo išvis žad?ti? - NU, ARBA MES VIENO TIPO ARBA MES TOS PACIOS MOKYKLOS ABI PAVEIKTOS.. AS IRGI "PRIE EZOTERIKOS".



Žinot merginos dar k? pagalvojau, iš ties? visada daugiau ir lengviau bendraudavau su vyrais nei su moterimis, o pas juos viskas gi kažkaip kitaip. Ypa? kai jie tavimi pasitiki, kaip tarp m?s? berniuk?, kartais toooki? dalyk? ta tema pripasakoja.  be to aplinkoje daugyb? neištikimyb?s atvej?. Taigi supratau, kad man neištikimyb? pasirodo yra taip pat elementarno kaip ryte praustis ar susitikus sakyti labas. Ta prasme pati taip nedarau, ta?iau poži?ris ? "paklydimus" susiformav?s kaip ? nat?ral? dalyk? ir kolkas nuoširdžiai tame problemos nesugebu ?žvelgt. - AGA, VYRAI/BERNIUKAI AISKUS, KONKRETUS, SU KAIS NEREIKIA KALBETIS APIE NUOBODZIAS SMULKMENAS, ASAROTI, FE, KAIP NUSIBOSTA KARTAIS. MAN SU VYRAIS IRGI PAPRASCIAU.



Sheima yra vertybe tol, kol ji tokia yra :) Galima, aishku samoningai saugoti "sheima", kai gyvenama kartu tiesiog todel, kad taip patogu. Ir nevadinchiau egocentrizmu poreikio buti gerbiamai. O pazhadu tesejimas yra vienas ish pagarbos parodymo budu. Nes kitaip ir iki grindu skudurelio lygio netoli :) Graudzhiai juokinga stebeti, kai moteris del visko kaltina tik save, ir pasiruoshusi vyrui kojas nuplauti ir vandeni ishgerti :) O tas puchiasi, kaip varle priesh dalgi, ir giriasi, kad jo nepasidalina....Fu. - FU.. CIRKST SU DALGIU TOKIA VARLE, IR DALGI - PER PUSE (UZ DURNUMA). BRRRR.



KURIAS TIPAIS BEBUTUME, MANAU, TURIM LABAI DAUG BENDRO.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
migle:



Aha. Tik paskutine citata ne Pasakos, o mano :) (ten kur apie varles ....)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 16:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
m2: aga, tiksliai, paskutinis. atsiprasau, suklydau. kiti lyg pasakos..

pilnai pritariu tavo postui, negalima leisti vyrams kiurksoti prie teliko ir aluti pliumpti. reikia draugiskai darbais ir laisvalaikiu dalintis :wink: 100 procentu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 09:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
m2, Nadia: man irgi toks ?sp?dis pastaruoju metu. etin?, ir su :wethics: berods.
Oj, ne, nemanau. migl?s žinut?s labai emocionalios, tiesiog girdžiu jos intonacijas, ?sivaizduoju mimik?; saky?iau, jei b?t? koks šio forumo žinu?i? emocionalumo konkuras - migl? laim?t?:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: o hamleto :bethics: berods bazine?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 18:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
m2, Nadia: man irgi toks ?sp?dis pastaruoju metu. etin?, ir su :wethics: berods.
Oj, ne, nemanau. migl?s žinut?s labai emocionalios, tiesiog girdžiu jos intonacijas, ?sivaizduoju mimik?; saky?iau, jei b?t? koks šio forumo žinu?i? emocionalumo konkuras - migl? laim?t?:smile:.




Emocingumo konkurs? pas mus laim?t? sake, mano nuomone.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mano nuomone, sake laim?t? ekstravertiškumo konkurs?.



Nadia: o hamleto :bethics: berods bazine?
Uhu. O k??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: pastebejau liudna dalyka.. Nadios postus praleidineju neskaicius. nebesitikiu nieko vertingo/reiksmingo/protingo paskaityti.. :sad: tik purkstavimai.. man visiskai nesuprantami.. gaila. labai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Paskutin?s žinut?s iškeltos ?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Kov 2007, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle, tai kaip ten su tavo tipu? Nepaaišk?jo?

Aš šiandien nety?ia tavo nuotraukas aptikau. Kaip tau Džekas? Nesvarstei?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
PRASAU DAR VISU DEMESIO:strange::



1. Sakykite, k? jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?

siluma, nuosirduma, draugiskuma, patikimuma, blaivu mastyma



Kaip manote, ar jie teis?s?

taip



2. Kokias savybes J?s ypatingai vertinat žmon?se? Su kokiais žmon?mis draugaujate? Kod?l?

nuosirduma, patikimuma, ryzta, kryptinguma



3. Kaip susidarote nuomon? apie žmog? su juo susipažin?? ? k? kreipiate d?mes??

zmogu ivertinu labai greitai. arba jis man - artima dusia, arba - ne. juoda arba balta, linkstu i krastutinumus. is isvaizdos galiu nuspresti apie charakteri. apsirinku retai. vertinu tai, ka matau - figura, poza, manieras, kalba, zodyna.



4. Kaip reaguojate, kai kas nors v?luoja? Kaip kovojate su savo v?lavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad J?s j? laikytum?te pav?lavusiu?

kaip besistengciau, visada truputeli veluoju, todel jauciu neturinti teises smerkti kitu. pavelavusi save grauziu ir smerkiu, atsiprasineju, ieskau pasiteisinimu. trumpas velavimas (iki 10min) manes neerzina, bet ilgas, puse valandos ir daugiau, kelia pykti, jauciuosi pazeminta, kad nevertinamas mano laikas



5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos s?vokos ar tapa?ios?

K? darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?

jaukumas - viskas kas silta, minksta, skaniai kvepia. svara ir tvarka. komfortas - gera technika, sutaupanti jegu ir laiko, prabangi masina, erdvus namas. patogumas - trumpas atstumas, kelione be persedimu, geras susikalbejimas. savokos panasios, bet ne tolygios.  jaukuma kuriu zvakemis, kvapais, maistu, sutvarkau namus, turiu katina. komforta kuriu isigydama gera siurbli, oro valymo sistema.



6. Ar J?s visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kod?l?

Kaip priimate sprendim?, pirkti ar ne kok? nors drabuž??

drabuzius renkuosi neutralius ir patogius. labai megstu juoda spalva. neeksperimentuoju. visada bijau apsijuokti ir likti nesuprasta del aprangos. pirkti ar nepirkti - nusprendziu greitai. drabuzis limpa arba nelimpa, kaina atitinka kokybe, ar ne. ir viskas.



7. Ar Jums svarbu, kad J?s? išor? pagirt?, ar tai n?ra b?tina?

megstu kai pagiria mano isvaizda, bet geriau ne rubus, o mane pacia. figura, plaukus, akis.. iskarto igaunu sparnus, pasitikiu savimi. ilgiau apie save nieko neisgirdusi imu vel apie save kritiskai galvoti..

O jeigu Jus kritikuoja?

jei kritika pelnyta, stengiuosi atsizvelgti ir keistis, jei ne - neimu  i "dusia"



8. Ar Jums b?dinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tikt? nešioti? Kod?l?

O kaip J?s reaguojate ? panašius patarimus savo adresu? Kod?l?

nelabai patarineju. manau, kiekvienas zino geriausiai pats sau, kuo apsivilkes jauciasi geriausiai. jei pataria man - perleidziu per savo prizme ir sprendziu, ar verta pameginti. siaip jau retai klausau tokiu patarimu.



9. Ar atkreipiate d?mes? ? tai, kaip rengiasi J?s? kolegos?

Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?

nelabai matau pasikeitimus. nebent krinta i akis kokia detale, arba kas nors grazaus. net nepatogu, kokia kartais esu nepastabi..



10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kod?l J?s išsirinkote b?tent juos?

labiausiai patinka armani mania. tokie svelnus, bet silti ir sodrus, jaukus. kaip velyvo rugpjucio saule. pasaka. sakyciau, labai moteriski.



11. ?sivaizduokit, kad sugedo J?s? kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, k? darysite? Kaip apskritai reaguojate ? situacij?, kai staiga kažkas sugenda pa?iu nepalankiausiu momentu?

siuntu baisiai. ziurek, kad tik ko nesulazyciau. sunku valdytis. kvieciuosi vyra i pagalba.



12. Tarkim, vadovyb? Jums paved? atlikti kok? nors darb?, kokio nors bendro projekto dal?, o J?s to neatlikote (arba nesusitvark?t su darbu, arba pamiršot...). K? jau?iate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums b?dinga?

taip atsitinka retai, net nepamenu tokio atvejo.. nakti nemiegosiu, bet ka pazadejus, padarysiu.. jausciausi siaubingai. visiskai neverta pasitikejimo.



13. K? J?s darote, kai likus savaitei iki algos mok?jimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

visada turiu rezerva, bijau likti be pinigu. geriau apseisiu be nauju kelniu ir batu, be vaisiu ir sokolado, bet ir algos diena turesiu pinigu.



14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote J?s su darbu ar ne?

darbas - priemone pinigams uzdirbti, nedirbsi - nevalgysi. kartais ima depresija, kad esu priklausoma nuo to. butinai turi suktis sitame rate, kitaip neisgyvensi.. kriterijai paprasti - arba susitvarkai su uzduotimi arba ne. arba turi ka parodyti arba - ne.



15. Koks yra kokyb?s ir kiekio tarpusavio ryšys?

teoriskai as uz kokybe, ne kiekybe, deja gyvenime nutinka ivairiai. viskas priklauso nuo situacijos.

Kaip nustatote perkamo daikto kokyb?, ar j?s ? j? kreipiate d?mes??

visada ziuriu i tai. pagal galimybes stengiuosi isigyti geresni daikta. etiktes manes nedomina, ziuriu ar audinys minkstas, ar neissitampys ar graziau gula.



16. Kaip J?s ?sivaizduojate ?dom? darb?? Aprašykite smulkiau.

idomus darbas - ivairus, kai nejauti rutinos, darbo valandu, grafiko. gali sau leisti dirbti, kai jauti nora/ikvepima. darbas turi buti naudingas, tureti isliekamaja verte. tvarkydamasi namuose visada jauciu beprasmybe, nes visa tai reiks vel tvarkyti po poros dienu o gaila..



17. Kiek laiko Jums prireikia, kad ?silietum?te ? nauj? kolektyv?? K? darysite, kad tai ?vykt??

Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau pri?m??

jei kolektyvas man nepatinka, isvis nejauciu noro i ji lietis, busiu atsiskyrele rimtuole, jei patinka, tai bendrausiu.. siaip esu is tu, kuriuos reikia kalbinti ir traukti i kolektyva, paciai rodyti iniciatyva sunku. o suprasiu tai lengvai, bendravimas taps betarpisku. esu jautri tam, kaip mane vertina/priima.



18. Ar J?s dažnai gin?ijat?s? Kod?l?

Gin?as ir diskusija - tai vienas ir tas pats?

Ar galite pripažinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?

gincas - emocigesnis ir maziau argumentuotas nei diskusija. is esmes dalykai panasus - priesingu nuomoniu dalyviai kiekvienas stengiasi irodyti savo tiesa. as gincijuosi labai daznai. vadinu tai - "noriu issiaiskinti", man visada reikia viska suprasti ir zinoti. mano artimiausiems tai - tikras galvos skausmas. o as kitaip negaliu. jei buvau neteisi - pripazinsiu tai, ir net dziaugsiuosi, kad nepaisant to, kas buvo teisus, tiesa paaiskejo.  nemegstu palikti nesusikalbejimu ir nesusipratimu, manau, jie - gilesniu ir sunkesniu nesusikalbejimu priezastis, todel, geriau "piktzoles raveti, kol jos dar neissikerojo"



19. Ar Jums b?dinga pirmam po kivir?o eiti taikytis? Kod?l?

Ar gal?tum?t susipykti savo iniciatyva? Kod?l?

jei jauciuosi neteisi - einu taikytis ir atsiprasyti, jei jauciuosi teisi, bet nesulaukiu oponento atsiprasymo, einu aiskintis, kodel jis nesigrauzia, ir neatsiprasineja. zodziu, nemegstu nezinios.



20. Artimas žmogus kažkod?l nepatenkintas, vaikšto susirauk?s, nesikalba. Kaip reaguojate ? panaši? situacij?? K? darote?

zirziu, kad paaiskintu, kas nutiko, kol paasikina arba kitaip "prakiura".



21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip J?s j? matote?

nuotaika matosi is sypsenos, akiu, pozos, balso. zodziu, visko is eiles. kaip ji gali nepasimatyti? nuo manes tai sunku nuslepti.



22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaik?? Kaip t? darote?

galiu lengvai supykdyti nesibaigianciais klausimais :happy:. siaip jau nesu is tu, kurie moka pralinksminti. bet moku paguosti, uzjausti, kartu "papergyventi".



23. Kas Jums svarbiau: myl?ti, ar b?ti mylimam? Kod?l? Kaip J?s jau?iat?s situacijoje, kai meil? be atsako? Kaip elgiat?s?

myleti gera, bet dar geriau buti mylimai. tada jauciuosi vertinga, brangi, pasitikiu savimi. meile be atsako drasko sirdi. jei as myliu, o manes  - ne, tas zmogus apie tai niekada nesuzinos. o jei myli mane, o man zmogus - nesimpatiskas, stengiuosi ignoruoti.



24. Kaip J?s matote, jau?iate, suprantate, kad žmogui J?s patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami?

Jeigu Jums kažkas sako, kad J?s jam patinkate, kaip ? tai reaguojate?

jei zmogus atvirai demonstruoja savo demesi, tai suprantu nesunkiai.  jei nedemonstruoja, bet svaido zvilgsnius, uzsiziuri ilgiau nei tai mandagu, itariu simpatija. nors pradedu abejoti.. o gal koks trupinys prikibes, ar kojines "akis nubegus". dvejoju. darniausiai suzinau paskutine apie man jauciama simpatija.. vertinti neskubu, todel ir nelabai klystu. jei atvirai prisipazista simpatizuojas, itariu povandeninem klastom, naudos siekimu ir panasiais dalykais.



25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?

harminingas - subtilus, toks, pas kuri emocijos reiskiasi nuosekliai, protas dirba racionaliai. toks su svelnia sypsenele ir ramiu balsu, dailios isvaizdos, proporcingo sudejimo. galetu buti koks nors tibeto vienuolis. tokiam zmogui nebudingi staigus nuotaiku pokyciai, isterijos, depresijos. neharmoningas - atvirksciai - depresyvus, imasi staigiai ir daug veiklos arba nedaro nieko, liudi. staiga apsaukia kazka, po to verkia, atsipasineja.. man iki harmonijos dar toli, bet tokiu ambiciju turiu :smile:



26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pažym?jot gimtadien?, sutikot Naujus metus- pasirinktinai). Pus? puslapio teksto.

paskutines atostogas praleidome sventojoje ir palangoje. nieko neplanavome. neapsisprendem iki paskutines minutes. teko stabteleti ties sankryza ir tarti, tai visti - kur link sukam? sventojoje susiradome kampa prisiglausti (aisku, isanksto nieko neuzsisakem, kaip visada), pasivaiksciojom pajuriu, skaniai pavalgem. netycia/netiketai papuolem i koncerta.  buvo visai smagu. jokiu isipareigojimu, jokio plano. laisvi pauksciai. palangoje - velgi - jokio spaudimo. seni marsrutai - basanaviciaus aleja, tiltas, gintro muziejus ir parkas. papludimys. man patiko atostogos. siltos, paprastos kaip "trys kapeikos", bet svarbiausia, ne kur, o su kuo, ar ne?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 15:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: ar labai susiparinsi, jei užduosiu dar kelet? klausim?li?? :wink:



1. Ar gyvenimas turi prasm?, jei turi, tai kas yra gyvenimo prasm?? Kaip manai, ar visiems žmon?ms gyvenimas turi t? pa?i? prasm?, kaip ir Tau?



2. K? reik?t? padaryti, kad visi žmon?s gyvent? laimingai?



3. Ar situacijoje, kur daug galim? sprendimo variant? Tu pasikliausi savo nuojauta, ar pasitelkusi logik? apskai?iuosi, numatysi geriausi? sprendim?, ar pasikliausi to žmogaus nuomone, apie kur? Tau teko gird?ti, kad juo galima pasikliauti?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 256 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007