Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 22:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 20:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: pameginsiu, aciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 09:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
pabandysiu paanalizuoti robo tipa:



Robespjeras



Apibendrinan?ios s?vyb?s



Puikiai sugeba analizuoti, ?sigilina ? pa?i? problemos esm? - KARTAIS NUSIGRYBAUJU, ir niekuomet jos neinterpretuoja savaip - TAIP. Jo apm?stymai objektyv?s; elgesys logiškas ir nuoseklus - TIK PASTANGOS, BET REZULTATAS - NELABAI, geras loginis m?stymas - TIKIUOSI. Visada ieško reiškini? priežaš?i? ir padarini? - VISADA IR ATKAKLIAI, KEK NERVU APLINKINIAMS BEKAINUOTU. M?sto daugiau teoriškai - TIKRAI TAIP, IR DEL TO GAUNA PASTABU DEL SAVO NEPRAKTISKUMO, gaut? informacij? perima tik logiškai "apdoroj?s" - TAIP. Valgiui neišrankus - KAIP IR TAIP. Bet, jei tenka susir?pinti sveikata, valgiui kelia didelius reikalavimus. Kartais užsiima sveikatos profilaktika: joga, iškrovos dienos - KAIP TIK TAIP. Kaupia informacij? apie ligas- NE, LIUDNOS TEMOS, apie sveik? gyvenimo b?d? - TAIP. Apie ligas kalb?ti nem?gsta, bet m?gsta kai apie tai kalba kiti - DEPRESIJA KELIA. Jis klausosi ir kaupia informacij? - NE.

B?dinga savianaliz? - TIKRAI TAIP, IR LABAI LABAI. Dažnai turi pom?g?, kuriame nuolat tobul?ja - SOCIONIKA. Pakantus kit? poži?riams ir gyvenimo stiliams - TAIP. M?gsta samprotauti apie ?vairias schemas, strukt?ras, vertina aiškias, nors ir abstrak?ias, logines id?jas - PATS GERIAUSIAS DALYKAS. Šiam tipui priklauso daug filosof?  humanist?, kovotoj? už socialin? teisingum?: A. Sacharovas, N. Rerichas, T. Moras. J? humanizmas gana racionalus ir šaltas, nes jiems sunku suprasti emocionalias vertybes - TAIP. Robespjeras svarsto taip: " Teisinga tai, kas logiška" - TAIP. Prisiriša prie daikt? ir sunkiai su jais skiriasi - NE. Nujau?ia pavoj? - KARTAIS. Puikiai moka atskirti šalutin? dalyk? nuo pagrindinio - SUNKIAI.



Santykiai su žmon?mis



Svarbiausia - žmoni? tarpusavio santykiai ir j? išlaikymas - NELABAI. Jis turi visk? žinoti apie žmog? - TAI IDOMIAUSIA. Draugij? m?gsta - NELABAI, NEBENT TEMOS IDOMIOS, bet joje nepasižymi nei linksmumu, nei šnekumu - TAIP, NEBENT TEMOS IDOMIOS :). Nepavydus ir geranoriškas ? žmoni? ydas bei sugeb?jimus vertina objektyviai - TAIP. Retai supyksta - KELIS KARTUS PER DIENA UZVERDU (BET CIA GAL STRESAS, GYVENIMO BUDAS, NE TIPAS). Tiki žmoni? s?žiningumu ir nuoširdumu, tod?l kitiems sudaro patiklaus ir naivaus žmogaus ?sp?d? - ESU TAI APIE SAVE GIRDEJUS. Iškart pastebi prieštaravimus - VISADA, suprantamai išaiškina sud?tingus klausimus - TAIP. Pokalb? palaiko tik kai jame lie?iamos jam ?domios temos, pašalines smulkmenas praleidžia pro ausis - O KA AS SAKIAU?. Jei tarpusavio santykiai su žmogumi pasikeit? - iš karto reaguoja, elgiasi taip, kaip reikia pasikeitusiomis aplinkyb?mis - TAIP, NEGALIU LIPTI PER SAVE IR ELGTIS LYG NIEKUR NIEKO.

Robespjeras atidus, nuolaidus, moka kitus išklausyti - GALBUT, KAI ISSIMIEGU, bet bendraudamas išlaiko psichologin? distancij? - TAIP, jam reikia objektyvi? simpatijos ar antipatijos ?rodym? , nes pats nesugeba ?vertinti partnerio jausm? - TAIP (MANO VYRA TAI VARO IS PROTO). Jausm? ?rodymas -  reali pagalba sprendžiant jo problemas, nes neb?damas ?sitikin?s partnerio jausmais, jis nesiryžta artimiau bendrauti - TIKRA TIESA. Aplinkiniams sudaro uždaro, nekomunikabilaus žmogaus ?vaizd? - TIKRAI TAIP. Didel?se draugijose jis šneka dalykiškai, o mažesn?se gali b?ti iškalbesnis - TIESA. Sunku susipažinti - TAIP. Maloniau bendrauja su gyvybingu, emocionaliu pašnekovu - TIK NE PER DAUG EMOCIONALIU.

Pyksta, jei kas nors gilinasi ? jo vidaus pasaul? - PRIESINGAI, MAN VISADA SMALSU ZINOTI, KA APIE MANE GALVOJA. D?l to net su artimaisiais negali aiškintis savo santyki? - NETIESA. Vengia kalb? apie jausmus - GAL NE PATI DRASIAUSIA TEMA. Kuo glaudesnis dvasios ryšys, tuo švelnesnis, mandagesnis, atidesnis bus, užjaus partner? ir supras jo problemas - IR ATVIRESNIS, SNEKESNIS, BET NE MANDAGESNIS. Pats stengiasi nerodyti savo neigiam? emocij? -  RODO, O JEI DAR ZMONES ARTIMIAUSI, VISKO PRISIZIURI - PLATUS SPEKTRAS. Gali b?ti atkaklus ir nepripažinti kompromis? - PRIKLAUSO NUO APLINKYBIU. Atsargus bendravime, laikosi distancijos - TAIP. Nem?gsta nekviest? sve?i?, nemoka j? užimti - IR KVIESTU NELABAI MOKU.



Darbas



Labai darbštus - KAD GAL NELABAI. Dirba l?tai - GREITAI, gilinasi ? detales - NEMEGSTU DETALIU, BET KARTAIS NUSIGRYBAUJU. Pateikia daug sprendim? variant?, iš kuri? sunkiai išsirenka vien? - TAIP. Darb? atlieka k?rybiškai - PAGAL SAVO METODIKA, nem?gsta, jei kas nors jam komanduoja - TAIP. Geriausia, jei kas nurodo k? daryti, o kaip, jis žino pats - 100 PROC.. Išnagrin?j?s problem?, pasi?lo iš principo nauj? sprendim? - AGA. Nejau?ia kada sustoti, nejau?ia savo fizin?s b?senos ? reikia pasir?pinti sveikata - KARTAIS. Nem?gsta monotonišk?, ne?domi?, nors ir b?tin? darb? - TAIP TAIP TAIP. S?moningai ieško priežasties, kaip juos atid?ti - ATIDELIOJU. Planuoja darbo dien? ir stengiasi planus ?vykdyti - TAIP. Jei tai vadovas - tai labai demokratiškas, o ir vadovauti gali tik demokratijos s?lygomis - TIESA.

Greit susierzina, jei trukdoma dirbti - LABAI GREITAI. Šio tipo moterys labiau r?pinasi darbu, negu namais - KOLKAS PLESAUSI PUSIAU. Per darbus gali pamiršti ir pavalgyti - NUOLAT UZKANDZIAUJU, NEPAMIRSTU (JEI NETURIU O PO RANKA, MAN KYLA ALKIO BAIME). Tai puik?s darbuotojai, dirba kokybiškai ir tiksliai - KAIP IR ARTI TIESOS. B?tina dom?tis Robespjero darbu ir pasiektais rezultatais, pagirti, kad visk? padar? laiku - MAN PATIKTU. Strukt?ros, klasifikacija - jo stilius - 100PROC.. Neken?ia, kai jam ?sakin?ja - TAIP. Siekia nepriklausomyb?s, bet jam gali vadovauti žmogus, mokantis ramiai ir švelniai ?kalbin?ti, bet atkakliai - SUTINKU. Jis už disciplin? ir tvark?, bet pagr?stus ne administraciniu spaudimu, o s?žine, pareiga, asmenine atsakomybe - LAIKAI PASIKEITE, SAZINE ATGYVENO.. . Geriausios veiklos sritys yra mokslin? tiriamoji veikla, analitin?, duomen? apdorojimas, reiškini? ir objekt? tyrimas, gerai dirba kur reikalinga sistemin? analiz?, klasifikacij? ir schem? k?rimas - SVAJONE.



Apranga, tvarka



Moterys daug tvarkingesn?s, bet taip pat sunku apsirengti taip, kad viskas b?t? švaru, išlyginta, susi?ta ir suderinta - TAIP. Jos turi geresn? estetin? skon?. Kambariai tvarkingesni nei apranga - TAS TAI TAIP. Buityje nereiklus, pasitenkina patogiu minimumu - TAIP. Kasdieniai buitiniai r?pes?iai j? slegia - VARO I DEPRESIJA. Moterims iš buities darb? priimtiniausia ind? plovimas - GALBUT. Higiena - svarbu - LABAI.



Laikas



Paprastai moka planuoti savo laik? - TAIP, stengiasi nev?luoti, visk? padaryti laiku. Laik? gerai jau?ia, punktualus - DAZNAI VELUOJU KELIAS MINUTES, PO TO GRAUZIUOS.



Negalima reikalauti



Ryžtingumo - PAGAL NUOTAIKA, komunikabilumo - TAIP, jautraus prisitaikymo prie pašnekovo - NETIESA, BET GAL AS TO JAU ISMOKAU, praktiškumo - TAIP ir mobilumo - TAIP.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle, o žinai k? - aš ilgai svyravau, perskai?iau tavo Jesenino versijos prisimatavim? ir vis daugiau linkstu prie minties, kad esi Jeseninas. B?t? super!!!:happy:

Nes kažkaip daug tu ?ia su visais be reikalo "bendrauji" ir labai daug emocij?, kurios mane dažnai erzina, bet jau ?ia mano problemos:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia raš?:
tu ?ia su visais be reikalo "bendrauji" ir labai daug emocij?, kurios mane dažnai erzina, bet jau ?ia mano problemos:smile:.




tu cia apie mane ar save? daug bendrauju? nagi, paskaiciuokime, kiek kas zinuciu parase? bet gal tiek tos, tebunie as cia daugiausiai "bendrauju". vistik aciu uz nuomone.:smile:



manau, pacia erzina ne mano emocijos, o astri kritika (kiek ji teisinga, pasikuklinsiu, nevertinsiu). nepriimk asmeniskai. as visada pasakau, kas man nepatinka, kas patinka. ne tik cia, bet ir seimoj, su draugais. manau, tai tiesiog teisinga kitu atzvilgiu. negaliu pakesti amerikietiskos sypsenos i akis ir apkalbu uz akiu. reziu tiesiai sviesiai (galiu tik kartais susvelninti is mandagumo). beje pacios emociju amplitude byloja apie turtinga asmenybe (ir tame nieko blogo).



del jesenino.. matai, jie tokie svajokliai, optimistai, visada besisypsantys.. o as esu pikta bambekle:tongue: todel man iki jeseninio greiciausiais bus kaip ".. iki everesto".



aisq, cia tik mano kukli nuomone (prasau ivertinti mano ne pacias giliausias psichologijos/socionikos zinias)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 10:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle:

tu cia apie mane ar save? daug bendrauju? nagi, paskaiciuokime, kiek kas zinuciu parase? bet gal tiek tos, tebunie as cia daugiausiai "bendrauju". vistik aciu uz nuomone
o aš ?ia ne apie žinu?i? kiek?, o apie bendravimo pob?d?.

Aš "stumiu" savo id?jas.

Tavo bendravimas kitoks. Etiškesnis. Abejoju, ar Balzakas skirt? tiek savo laiko "apsikeitimui tarpusavio komplimentais", kaip tu darei su Globu.



manau, pacia erzina ne mano emocijos, o astri kritika (kiek ji teisinga, pasikuklinsiu, nevertinsiu). nepriimk asmeniskai.
Taip, kritika su emocijomis mane suerzina daugiau, negu šiaip emocijos be kritikos. Taip pat kritika su emocijomis man nepatinka daugiau už šaltakraujišk? kritik?. Pvz. atsimenu tavo (ne kritika, bet šiaip pastaba): "vaje, mes su tavim tikrai skirting? tip?", nes tu ten kitaip reaguoji ? Vartotojas 2?. Jeigu b?tum pasakius: "O man Vartotojas 2as patinka (ar panašiai), turb?t mes skirting? tip?" - b?t? viena reakcija. Bet tas tavo "vaje" ir kitas emocinis "priedas" - nu mane veikia žodžiu:smile:.



Žinok, rimtai, kažkaip aš buvau t? praleidus - bet tu esi labai emociškai išraiškinga. Visada jau?iasi emocinis fonas. Dr?siai išreiški visas savo emocijas - kaip va pvz. su Pelene, Globu ir apskritai visada.



del jesenino.. matai, jie tokie svajokliai, optimistai, visada besisypsantys.. o as esu pikta bambekle todel man iki jeseninio greiciausiais bus kaip ".. iki everesto".
?ia yra eilinis socioninis mitas. ?ia grei?iau Balzak? pamatysi vienodai besišypsant?, nes Balzakai stabilizuoja emocijas, vieni ant nulio, kiti ant +1, kiti ant +5 (linksmumo kauk?). Balzakai džiaugiasi dažniausiai viduj, pyksta ir li?di irgi viduj ir niekam to nerodo. O Jeseninas savo emocij? neslepia - jis b?na ?vairus, demonstruoja pla?iausi? emocij? spektr? - jei blog? nuotaika - dr?siai t? parodo, jei dži?gu - džiaugiasi ir išspindulioja džiaugsm?, jei suerzintas - burba ir t.t.. Aš turiu toki? draug?, paž?stu bišk? š? tip?:smile:.



Be to, pasteb?jau, kad tu prijauti baltajai logikai - schemutes m?gsti, drab?žius rašei m?gsti sustrukt?ruoti - panašu ? aktyvacin? :wlogic: - Balzakams tokie dalykai neb?dingi (funkcija pas?mon?j). 

Ir dar, jeigu tau patinka, k? ir kaip rašo Vartotojas 2, visai galimas variantas, kad jis yra tavo aktyvatorius:smile:



Liepa: absoliuciai pritariu Liepai. Nadia, negrazu pulti kiekvienam naujokui i glebi ir skanduoti "mes tapatukai", "mes geriausi draugai", "mes pakeisim sita pasauli." zinok, darosi nepatogu galvoti apie kita tipa, nei pati nustatai, nes tada pasijausi " tautos isdaviku", tiesiog "oro truksta". juk zmogus turi savo galva, pasvarstys, paklausys ir nuspres, ar ne?



P.S. atsiprasau, kad taip "reziu".
Va, ir ?ia, visi mane kritikuoja iš login?s pozicijos, o tu sukritikavai iš etin?s. Net netur?jau k? atsakyti, susim?s?iau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Kaip nekeista butu, ir man migle kuo toliau, tuo labiau etine atrodo. Tokia labai sava, suprantama, kelianti simpatija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 11:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
m2, Nadia: man irgi toks ?sp?dis pastaruoju metu. etin?, ir su :wethics: berods. netgi pagalvojau, kad dreizer? gal?t? b?ti, nors neatmestinas ir heksl?s variantas. tai štai toks dar ankstyvas šaudymas "apygraibomis".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migl? apskritai yra kult?ringas, malonus, mokantis bendrauti žmogus. Vis? pirma, labai matosi tas :) Bet šie dalykai neprivalo b?ti susij? su tipu, tai grei?iau susij? su žmogaus aukl?jimu vaikyst?je :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 11:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
kokios  nuomones :shocked:. labai aciu visiems sugaisusiems :) ir komplimentai..



Cassandra: tai taip, as labai graziai isaukleta.:wink: mano mama - pedagoge (ir dostike esu beveik apsisprendusi), mane visada moke - "juk esi mergaite, mergaitems taip grazu/negrazu daryti", ir pan. Tetis (logiskai svarstant - londonas, intuityviai - gorkis) visada buvo laaabai grieztas, kaip sukomanduos, taip ir bus, ir taskas.



Liutauras: dreizeris labai jau toli nuo balzako, bet esu linkus apsvarstyti visokius variantus.. :bsensoric: manau, nors ir retais atvejais, nera man labai svetima. o va, ekstravertinius tipus visada besalygiskai atmesdavau. dabar jau emiau "siubuoti".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 12:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
migle, d?l ekstraversijos/intraversijos nenuostabu, kad si?buoji. Nes mumyse (kaip ir visuomen?je) turb?t ?sišaknij?s buitinis t? dalyk? supratimas - jei plepus, bendraujantis, ar demonstruojantis savo jausmus, vadinasi ekstravertas. 



P.S. Student? grup?je (ten - vien merginos) buvau laikoma pa?ia intravertiškiausia. Apie mane mažiausiai žinojo, nedalyvaudavau pasiplep?jimuose "tarp m?s? mergai?i?". Bet tai nat?ralu - aš logik?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Liepa: taigi va. inta/ekstra - vertai/timai ir panasus niuiansai vercia susimastyti.. anksciau, kai maziau zinojau, buvo viskas aiskiau. :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 12:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ko gero, gal?t? b?ti Migl? ir heksle.

Ta ekstra/intra juk kitaip socionikoje traktuojama, nei kad liaudyje ?prasta (ekstravertas=komunikabilus).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, man Migl? primena Pasak? (iš kito forumo). Aš jas abi labai panašiai priimu (turint omenyje tarptipinius santykius). Reakcija ? žinutes beveik tapati.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Liepa: idomu, koks jos tipas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: heksl?



beje, Pasaka ir šitame forume raš?. Paži?r?k diskusij?, ar pajusi, kad žmogus kaip nors panašiai ? tave reiškiasi, ar ne:



http://forum.linija.org/?t=134&page=17



Liepa: manau,ir liutauras panašiai jau?ia, ir Cassandra, kiek pasteb?jau, visada  panašiai reaguoja ? hekslius (su susidom?jimu ir teigiamomis nuostatomis j? atžvilgiu), o ir man visai Migl? ?sipaišo ? heksl?s sociotip?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 217 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007