Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža: as nesiparinsiu, o kaip tik labai apsidziaugsiu, kad atsiranda tokiu altruistu, kuriems negaila savo brangaus laiko mano personai analizuoti:wink:



1. Ar gyvenimas turi prasm?, jei turi, tai kas yra gyvenimo prasm?? Kaip manai, ar visiems žmon?ms gyvenimas turi t? pa?i? prasm?, kaip ir Tau?

cia tai as pasikauscius:wink: manau, visi ateiname i si pasauli kiekvienas su savo uzduotimis (karma). turime jas isspresti. taip tobulejame ir tuo paciu tobuliname pasauli, vystomes, evoliucionuojame. tokia ir prasme - eiti i prieki. kiekvienas ta prasme mato savaip. kam vaikus isauginti, kam - daktaro laipsni apsiginti, kam - gelbeti mirstancius ir badaujancius, kam - i kosmosa skristi. man - suprasti pasaulio desnius, ismokti, kaip sitais irankiais naudotis. man nereikia nei laispnio, nei ypatingo posto. man rupi zinoti ir suprasti.



2. K? reik?t? padaryti, kad visi žmon?s gyvent? laimingai?

reiktu rasti savo kelia ir eiti juo drasiai. juk mes savo likimo kalviai. yra juk tokiu, kurie renkasi ismados prasancio kelia, jam taip geriau gyventi.. nereikia tokiu gailetis.



3. Ar situacijoje, kur daug galim? sprendimo variant? Tu pasikliausi savo nuojauta, ar pasitelkusi logik? apskai?iuosi, numatysi geriausi? sprendim?, ar pasikliausi to žmogaus nuomone, apie kur? Tau teko gird?ti, kad juo galima pasikliauti?

ivairias nuomones isklausau, pasvarstau logiskai bet pasikliauju vidine nuojauta, vidiniu balsu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 17:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: labai ?domu:). Tada dar truput? paklausin?siu. Ži?riu, kad ne iš vis? aspekt? pakanka klausim?.



1. Ar moki daryti spaudim? kitiems žmon?ms? Jei taip, papasakok, kaip tai vyksta.

Kokie spaudimo metodus naudoji?



2. Jei jauti kad Tave spaudžia, "strojina"...k? darai? Ar lengva atsilaikyti, duoti atkirt??



3. Ar skirstai žmones ? "savus" ir "svetimus"? Kas turi ?vykti, kad "savi" tapt? svetimais?



4. Ar esi linkusi užimti svetim? teritorij?? pvz. laisvai išsid?lioti pas kit? žmog?, pas kur? sve?iuojiesi, savo daiktus po visur...



5. Kas yra stiprus žmogus? Ar laikai save stipria? Kaip žmogui suprasti, kad jis stiprus? Gal yra kažkokie stipraus žmogaus požymiai, bruožai? Kame stipryb?s esm?? Kod?l vieno žmogaus kiti klauso, jam pakl?sta, o kito ne?



O po to atsakyk, ? kuriuos iš vis? pateikt? klausim? buvo sunkiausia atsakin?ti:).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža:



1. Ar moki daryti spaudim? kitiems žmon?ms? Jei taip, papasakok, kaip tai vyksta.

Kokie spaudimo metodus naudoji?

jei man yra kazkas pazadeta, reikalauju be jokio gailescio. o ir pati is saves reikalauju - turiu butinai ivykdyti pazada, kiek tai bekainuotu. "spaudziu" tiesiai-sviesiai, be jokiu gudravimu ir "vyniojimu i vata". pvz, vyras pazadejo prisukti karniza, ir sutingo - zirziu, burbu visa vakara, esu pikta ir susiraukus, kol padaro, ka zadejes. galiu pagrasinti, kad kai manes paprasys, irgi nesilaikysiu pazado.. gaila, zino, kad esu patikima..



2. Jei jauti kad Tave spaudžia, "strojina"...k? darai? Ar lengva atsilaikyti, duoti atkirt??

man tai nepatinka.  "stroinimas" mane veikia tik priesingai. tampu vangi, leta, uzsispiriu. pykstu ir sakau: "arba greitai arba gerai. rinkites. kitaip nebus". galiu uzsispirti ir visai nieko nedaryti. turi praeiti laiko, kol grisiu i vezias ir kilds noras testi darba.



3. Ar skirstai žmones ? "savus" ir "svetimus"? Kas turi ?vykti, kad "savi" tapt? svetimais?

negaleciau nubrezti aiskios ribos. vieni - artimesni, kiti - nelabai. savi tampa svetimais isdave pasitikejima, apgave. sunku po to vel toki zmogu isileisti i "dusia".



4. Ar esi linkusi užimti svetim? teritorij?? pvz. laisvai išsid?lioti pas kit? žmog?, pas kur? sve?iuojiesi, savo daiktus po visur...

jokiais budais. esu kukli sveciuose. laikausi tu namu tvarkos, atsiklausiu del daugelio dalyku, kad tik nesujaukciau ju tvarkos ir taip nepademonstruociau nepagarbos. sedziu uzimdama mazai vietos, stengiuosi neuzsibuti, nepabosti seimininkams.



5. Kas yra stiprus žmogus? Ar laikai save stipria? Kaip žmogui suprasti, kad jis stiprus? Gal yra kažkokie stipraus žmogaus požymiai, bruožai? Kame stipryb?s esm?? Kod?l vieno žmogaus kiti klauso, jam pakl?sta, o kito ne?

stiprus - turintis savo tvirta nuomone, nepalenkiamas, ryztingas, ambicingas. todel jis - autoritetas - siena, i kuria galima atsiremti. tas, kuris moka save tramdyti, valdyti emocijas net ir labai sunkiais gyvenimo atvejais. man iki to dar mokytis ir mokytis.. esu emocinga, nuotaikos keiciasi be priezasties, jautriai reaguoju i daugeli gyvenimo situaciju.



O po to atsakyk, ? kuriuos iš vis? pateikt? klausim? buvo sunkiausia atsakin?ti:).

sunkiausi pirmieji du klausimai. netiketi. nelabai mastau apie tokius dalykus kaip spaudimas ir teritorijos savinimasis. tai man svetimi dalykai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: tur?jau omeny, kurie buvo sunkiausi iš VIS? klausim?, kuriuos šiandien atsakei, ne tik iš penki? paskutini? apie spaudim?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2007, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
siaip jau atsakineti sunku nebuvo. kiek stabtelejau ties patarimais del drabuziu.. nelabai kas praso mano patarimo, tai teko pasukti galva.. ir dar nelengva apibudinti, i ka atkreipiu demesi vertindama zmogu. as matau visuma, sunku isskirti kokia dali.. nebent ji isskirtine, neiprasta.. tiesa, savo atostogu ar nauju metu sutikimo visai nenorejau aprasineti, kazkaip kuklu sakytis, ka valgei ir kur miegojai.. nejauku.

o va labiausiai patiko atsakineti apie jaukuma ir kvepalus. megstu tokius dalykus.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 23:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: kažkaip sud?tinga Tave analizuoti:). Gal dar kiti prisijungs- logikai. Nematau aiškiai tipo, tod?l versijomis m?tytis nenor??iau.



Šiaip jeseninai, o ir daugelis kit? intuit?, retai kada tipuoja pagal klausimynus ir atsakym? login? analiz?, nes tai vargina. Dažniau m?ginama intuityviai tai daryti. Pamatai žmog?, bendrauji su juo, ir kažkaip pajunti, kad tai yra toks va tipas. Kartais toks pajautimas ateina ir iš tekst?, bet užtikrintumo d?l tipo priduoda b?tent realus bendravimas. Ir tai, ne visada iš pirmo karto.

Pameni, kažkada užvedžiau tem?, diuma ar gabenas? Tarsi elementus visus gerai pajutau pas žmog?, bet kol jie teisingai susid?jo ? ego ir super ego "langelius" A modelyje, užtruko šiek tiek. Nes žmogus, net ir tas, pas kur?, kaip aš sakau, "etikos- "dugnas"", sugeba pradžioje pademonstruoti visus išmoktus šablonus, ir daro tai gana vykusiai (p.s. va ir Vaidas pagyr? mane, kokia aš logiška :tongue::wink:), o va v?liau, situacijose, kur reikia reaguoti spontaniškai, ir dingsta tie šablonai, nebesp?jama j? pritaikyti.

Vienžo, pabendrausim ir bus aiškiau gerokai. :wink:



Nepyk, jei nuvyliau:). Tiesiog t? klausimyn? d?jau labiau tuo tikslu, kad atsakymus gal?t? analizuoti kiti - tie, kurie dažniau praktikuojasi ir m?gsta š? žmogaus tyrin?jimo b?d?. Gal pvz. Cassandra gr?žus mestels kok? komentar? ar dar kas.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Kov 2007, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža: aisku, noretusi, kad tos abejones pagaliau issisklaidytu. bet gal tada nebeliks ir idomumo?.. aciu uz sugaista laika ir pastangas, labai vertinu.:smile:

dar palauksiu ir kitu nuomoniu. gal kas nora pades man apsispresti?



P.S. jei jau esu neapsisprendele, linkstu manyti besanti intuite, etike ir iracionali, ka?..:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Kov 2007, 10:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: d?l intuicijos ir iracionalumo kaip ir n?ra abejoni?:).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007