Socionikos forumas

Dabar yra 15 Geg 2024, 04:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 09:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Liepa: sutinku. ir esu labai isitikinusi (siaip as retai kuo tikra), kad esu intra. nemegstu vakareliu, triuksmo, sveciu. mane puikiai nuteikia lietus uz lango ir geras skaitalas. bendrauu minimaliai. ar tai pakankami argumentai intraversijai? gal as kazko nezinau? prasau mane apsviesti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kaip lengvai, gražiai ir sklandžiai viskas eina...Ir tos nuotraukos buvo taip laiku ir savo vietoj:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 09:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Cassandra: o cia kodel laiku ir vietoj, ir kurlink viskas eina?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 09:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ne, ne, nieko, j?s tipuokit?s tipuokit?s. Aš ?ia šiaip...s?džiu sau spintel?je, r?kau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 09:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Cassandra: tai  kvieciu irgi pasireiksti, manau tamstos nuomone labai padetu, gal netgi butu visai itokia? kas tik suintriguotu. prasau.



beje, kas ten per spintele?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Mano tipavimo metodika paprasta: k? matau, t? ir pasakoju.:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: o tai matai.. gi nematai intuicijos, patai pailga veido profili ar kaip ten.. tai kokie bruozai ka tau parode? ka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tas variantas, kad galb?t esi intuityvus loginis intravertas, t.y. Balzakas - visai ?manomas. Bent jau griežtai neatmestinas. Ta?iau tu ir Nadia - tikrai ne tapatuk?s.



Glob_atšalimas: ?to vyžu, to poju? Nu nu...T?skite, pasiklausysim.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Glob_atsalimas: o tai matai.. gi nematai intuicijos, patai pailga veido profili ar kaip ten.. tai kokie bruozai ka tau parode? ka?




Taip, intuicijos nematau, bet nematau ir sensorikos, tai sp?ju, kad bus intuicija. Sprendžiu pagal bendr? vaizd?: veido išraiška, šukuosena, apranga ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra:



Ne, daugiau nebesigilinsiu ? Migl?, nes nebeužtenka gaunamos informacijos. 100% nustatyti b?t? galima tik pabendravus gyvai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: aciu, ir tiek - labai fainai. o koks pacio tipas? idomu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tema apie "pasipešiojimus" iškelta ?IA.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tema apie funkcijas iškelta ?IA.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
migle: dar kilo min?i? d?l tavo tipo. Galb?t gal?tum b?ti heksl?. Dar viena versija- hamlet?s.

Pasiži?r?k aprašymus, ar tinka, ar ne, o jei ne, tai kas b?tent netinka...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Solanža:



ok, bandom (is anksto dekoju uz kantrybe).



Hekslis.



Šiek tiek avanti?ristiškas - TAIP, kalbus - NE,



emocionalus žmogus, - JEI APIE EMOCIJU ISRAISKA- NE, JEI APIE VIDINES AUDRAS - TAIP. MANAU APTURIU PLATU EMOCIJU DIAPAZONA SAVO VIDUJE- NUO EUFORISKOS LAIMES IKI NEVALDOMO PYKCIO IR VISAISKOS APATIJOS/LIUDESIO/DEPRESIJOS.



Nepasižymi energetiniu stiprumu - TAIP,

jam reikia nurodyti veikl?, kuri apr?pint? materialiai, gyventu komforte, kur? m?gsta - TAIP TAIP TAIP.



Nesusigaudo savo ir kit? fizin?je b?senoje. Niekad nežino savo negalavim? ir poj??i? priežas?i?. Gydytojui kalba ne k? skauda, o apie blog? nuotaik?. Apie jo savijaut? galima gauti informacij? tik užduodant konkre?ius klausimus. - GAUDAUSI TIK TIEK, KAD BLOGAI JAUCIUOSI, O KA IR KODEL SKAUDA SUVOKIU VELIAU SAKYCIAU, GANA MIGLOTAI. KITUS JAUCIU, MANAU, INTUITYVIAI, KAIP ISPUDI. TACIAU ZMONES SAKO, KAD MASAZUS DARAU GERAI, JAUTRIAI, BET SIPRIAI. IR TIKRAI GERAI RANDU SKAUDAMAS VIETAS. TAIGI, SIS KLAUSIMAS TURBUT, TIK SUPAINIOJO..



Stengiasi nieko neskolinti, pasiskolin?s visada atiduoda. Pats nem?gsta skolinti, apie tai nepamiršta, bet negali paprašyti atiduoti - TAIP.



Svarbu matyti perspektyv? ateityje, kai n?ra ko tik?tis, Heksliui neramu, jis blaškosi, bet negalvoja kaip surasti išeit? situacijoje - NIEKO PANASAUS. GALBUT MANTIK SVYRA RANKOS, KAD PASTANGOS - BEVAISES.



Lengvai sueina ? kontaktus su žmon?mis, bendrauja lengvai ir draugiškai, atviras ir nuoširdus. Atidus j? emocijoms, gerai supranta motyvus, kuriais vadovaujasi žmon?s - TIKRAI TAIP, JEI ZMONES PAZISTAMI, IR 100PROC. GERAI NUSITEIKE MANO ATZVILGHIU, SU NEPAZISTAMAIS ESU SALTA, UZDARA, SANTURI IR MANDAGI, "UZSIBLOKUOJU".

Siekia valdyti aplinkini? jausmus - NEPASAKYCIAU, KAD MAN TAI BUDINGA.



Kiekvienam sugeba parinkti žodžius, koki? žmogui b?tent tuo metu reikia - JEI TIK RANDU, TAI BUTINAI.



Jeigu reikia gali ir sumeluoti, o žmon?s net nepajus - VA SUMELUOTI MAN ATRODO KAIP ZMOGAUS VAILINIMAS, MELUOJU YPAC RETAI, IR JEI TAM YRA TIKRAI SVARBI PRIEZASTIS.



Jis gerai jau?ia savo ir kit? žmoni? galimybes - NET NEZNAU.

Domisi keistais, išsiskirian?iais žmon?mis - MAN IDOMUS KEISTUOLIAI, NAUJU IDEJU NAUJU TIESU MEGEJAI, lengvai bendrauja - NE. Moka kiekvienam patikti, randa rakt? ? kiekvieno žmogaus šird? - TIK JEI MAN PACIAI TO NORISI. JEI ZMOGUS MAN NEMALONUS, - GALIU TAI PARODYTI SUSIRAUKUSIU VEIDU IR SALTAIS, KAPOTAIS ATSSAKYMAIS. Moka padrasinti, suteikti vilties - GAL IR TAIP. Altruistas: d?l jam simpatišk? žmoni? gali padaryti daugiau, nei iš jo laukiama - TAIP.



Turi s?mojaus, sugeba pralinksminti žmones. Bet gali ši? savyb? panaudoti prieš žmog?, kuris jo nuomone neteisingai elgiasi - NE.



Priima žmog? koks jis yra, bet, jei reikia, gali padaryti "savu" manipuliuodamas santykiais su juo - NE.



Greit nusivilia savo simpatijomis. Žmon?se mato daug ger? dalyk? ir jiems tai emocingai pasako - NE. Patiklus, pokalbyje gali papasakoti, ko nereikia - NE, SAKYCIAU NET LABAI NEPATIKLI, VIS ABEJOJU, TIKRINU.



Rimtuose jausmuose konservatyvus - TAIP. Elgesio etiškum? vertina pats, kartais nepaklusdamas visuomen?s normoms - TAIP.



Reik?t? ?vertinti Hekslio optimizm? ir tai, kad jis nepavargsta, siekdamas savo tiksl?, ieškodamas grožio, šilt?, draugišk? žmoni? tarpusavio santyki?. Bet d?l noro palaikyti gerus santykius su visais perkrauna save nereikalingais kontaktais - NE MAN, ESU PESIMISTE, KONTAKTAI MANE PATYS SUSIRANDA, NEIESKAU ARTIMU SIELU.



Negali dirbti nuobodaus, monotoniško darbo, kai reikia pasinerti ? detales, -  NEMEGSTU, BEET DIRBU, KAI REIKIA. Link?s ? persidirbim? - GAL TIK PERLENKIU LAZDAI DOMEDAMASI HOBIU.



sitraukia ? darb? tuoj pat ir dirba aktyviai, bet dažnai nesp?ja padaryti darbo laiku, nes užsiima antraeiliais dalykais, dažnai pritr?ksta kantryb?s, nuoseklumo - TAIP. Nemoka atlikti kruopštaus darbo, praleidžia detales - NEMEGSTU DETALIU, BET "KAI REIKIA, TAI IR CACKINUOSI". Reakcija ? nes?kmes audringa, bet trumpa - TIKTAI TAIP.



Traumuoja klausimas: kod?l tu taip padarei? Tai j? veda prie pasyvumo - ATVIRKCIAI, GALIU UZSIVEDUSI PASAKOTI APIE ATLIKIMO METODUS, KAD ATSIBOS KLAUSYTIS.



Susidom?j?s kokia nors id?ja, aktyviai j? reklamuoja. Išreišk?s iniciatyv?, ieško žmoni?, kurie gali ?gyvendinti jo id?jas jam nedalyvaujant - NEMANAU, PASILIEKU SAU SAVO IDEJAS.

Nem?gsta reglamentacijos, taisykli?, grafik?, suvaržan?i? jo nepriklausomyb?, negerbia subordinacijos, hierarchijos priešininkas - NEMEGSTU, BET BE VISO TO TURBUT VISAI PRAZUCIAU. Gana neorganizuotas ir nepraktiškas - TAIP. Geriausios veiklos sritys - humanitarin? sfera, pedagogika, menas, žurnalistika, pažin?i? tarnybos, psichologinis konsultavimas - PSICHOLOGIJA MANE DOMINA, BET PRIEZASTYS - IDOMI ZMOGAUS MASTYMO SCHEMA, KODEL JIS TAIP IR TAIP MASTO, KODEL KODEL KODEL TAS - TAIP O ANAS - VA SITAIP. BENDRAVIMAS/ZINIU PERDAVIMAS/GUODIMAS,  MANAU, NE MAN.



Savo drabužiais stengiasi neišsiskirti iš aplinkos, nors atitinkamomis progomis gali sublizg?ti, pritrenkti aplinkinius savo ekstravagantiškumu. Šiaip aprangai skiria nedaug d?mesio. Tvarkingam b?ti sunku. Tai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkini?. Panašiai ir su valgiu.  VISKAS TIKRA TIESA.



Laik? jau?ia instinktyviai  laikrodis jam nereikalingas. Planuoti veiksmus atei?iai sunku, nes tai priklauso nuo jo nuotaikos - TAIP.



Negalima reikalauti Kokybiško kruopštaus darbo atlikimo, aukšto organizuotumo, sistematizuoto dokumentavimo, neemocionalaus elgesio konfliktin?je situacijoje, mok?jimo efektyviai valdyti žmones, skirstyti pareigas - SAKYCIAU, KAD IR NELENGVAI, BET SUSITVARKAU, ISSKYRUS ZMONIU VALDYMA.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 226 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007