Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2009, 08:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
11:11 rašė:
Apibendrinant, tu kol kas tegali sakyt taip: tiketina, kad man pavyko, deja del daugelio nepatikrintu niuansu/faktu NEGALIU ATMEST versijos, jog man NEPAVYKO reprezentatuoti hugo tipo atstoves. Tai butu OBJEKTYVUS vertinimas, o tu kazkodel dabar ambicijom kunkuliuoji :tongue: ir todel darai dideles :wlogic: klaidas.
Kol kas neturiu faktų, kurie rodytų, kad man taip jau labai nepavyko sukurti hugo tipo atstovės. Todėl nelabai suprantu, kur tu įžvelgei ambicijas ar net logikos klaidas. Atsiras faktų, žiūrėsim, o iš anksto viskuo abejoti ir nepasitikėti - labai robiška. Patartina nors kartais nepasiduoti tokiam požiūriui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2009, 08:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Nori tave labai maloniai nustebinsiu? :happy: :happy: :happy:
Bandyk :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2009, 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
Betgi užkibai ant Princesės Žasminos kabliuko, pamanei, kad tai realus personažas. Ir ne tu viena užkibai. Nebūtų pranešę, tai ir toliau būtum taip manius. Tai reiškia, kad personažas sukurtas pakankamai realistiškai. Man tai pavyko, nes:
1. Žinau, kaip reiškiasi hugo.
2. Kažkiek(?!) žinau, kaip bendrauja jaunos merginos.
3. Esu kūrybingas žmogus.
Tai buvo meninis projektas. Tu apie aktorių, kuris scenoje atlikdamas vaidmenį kalbą monologą turbūt irgi pasakytum, kad su juo niekas nenori bendrauti?
Aš forume (o ir visur kitur) reiškiuosi kaip kūrybinga asmenybė, o ne ieškau su kuo išsikalbėti.


Pradesiu nuo to, kad apie tavaja princese man buvo pranesta kur kas anksciau, nei tu galvoji, taipogi, kur kas anksciau, nei as ja pastebejau! :wink:
galbut ir zinai kaip reiskiasi hugo... as hugo nepazistu, bet ar kadanors pamastei kas kuria tu kvailu blondiniu personazus humoristinese laidose, bei filmuose? beabejo logikai! nes mazai yra logiku kurie sugebetu gerai sukurti savyje etika. 'Gerai', siuo atveju, reiskia taip, kad tai nebutu panasu i parodija, o princese man buvo labiau juoko objektas forume, nei rimtas personazas.
As pati esu labai jauna mergina ir nei pati taip bendrauju, nei teko sutikti kas bendrautu tokiu apgailetinu stiliumi.
Taip, kad per geros nuomones apie save esi, "mazuti" . :wink:

P.S. kai aktorius vaidina scenoje ir kalba monologa, tai visi ziurovai zino, kad jis vaidina. :smile:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2009, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Pradesiu nuo to, kad apie tavaja princese man buvo pranesta kur kas anksciau, nei tu galvoji, taipogi, kur kas anksciau, nei as ja pastebejau! :wink:
galbut ir zinai kaip reiskiasi hugo... as hugo nepazistu, bet ar kadanors pamastei kas kuria tu kvailu blondiniu personazus humoristinese laidose, bei filmuose? beabejo logikai! nes mazai yra logiku kurie sugebetu gerai sukurti savyje etika. 'Gerai', siuo atveju, reiskia taip, kad tai nebutu panasu i parodija, o princese man buvo labiau juoko objektas forume, nei rimtas personazas.
As pati esu labai jauna mergina ir nei pati taip bendrauju, nei teko sutikti kas bendrautu tokiu apgailetinu stiliumi.
Taip, kad per geros nuomones apie save esi, "mazuti" . :wink:
kai aktorius vaidina scenoje ir kalba monologa, tai visi ziurovai zino, kad jis vaidina. :smile
1. Adminų operatyvumas tiesiog nerealus. Deja, kai reikia reaguoti į įžeidinėjimus ar į off topicą, jų neprisišauksi.
2. Gal tikrai dažniau logikai kuria blondinių personažus, nežinau, tyrimo nedariau. Bet kadangi tau buvo pranešta apie princesės pasirodymą labai operatyviai, tai tu jau turėjai išankstinę numonę apie ją.
3. Viskas, ką aš idėjau į princesės lūpas, yra išgirsta iš kitų. Pats praktiškai nieko nesukūriau, nes ir nelabai moku. Mano etika yra ugdomoji, beje.
4. Kur ta jau labai gerai mano nuomonė apie mane, nesupratau. Tu turėjai išankstinę nuostatą apie mano sukurtą personažą, todėl jau nebegalėjai (ar nenorėjai?) jo vertinti kaip meninio projekto. Tuo labiau pripažįsti, kad hugo tu nepažįsti, vadinasi, negali ir objektyviai vertinti.
5. Tai tu jau irgi žinai, kad princesės personažas buvo meninis, o ne kalbėjimosi su savimi projektas. Taip kad atsižvelk ir į tai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2009, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Taciau, Globai, argi tau buvo smagu apsimesti princese? Kam to reikejo? Apart, kaip tu sakai, kurybingos asmenybes isreiskimo? Atsiprasau, bet mano nuomone, ne koks tai buvo budas isreiksti save.... :sad:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 15 Bal 2009, 10:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Taciau, Globai, argi tau buvo smagu apsimesti princese? Kam to reikejo? Apart, kaip tu sakai, kurybingos asmenybes isreiskimo? Atsiprasau, bet mano nuomone, ne koks tai buvo budas isreiksti save.... :sad:
1. Buvo smagu.
2. Dėl meninės raiškos. Kalbant vulgariai menas išvis niekam nereikalingas.
3. Atleidžiu. Virtualioje erdvėje yra vieni saviraiškos būdai, realioje - kiti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 15 Bal 2009, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kadangi nepatiko išgalvotoji princesė, tai aptarkime princeses žemiškąsias, pvz. grupės "69 danguj" merginų tipus. Mano versija:
Nijolė Pareigytė - napoleonė,
Karina Krysko - hekslė (nors čia turiu abejonių),
Ingrida Martinkėnaitė - gorkė,
Goda Sabutytė - dreizerė.
Prodiuseris Egmontas Bžeskas - hugo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 23 Geg 2009, 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Grybauskaite kartais ne Dreizere?

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
štirlicė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 14:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
štirlicė


Kas ne kas, bet tikrai ne Strilice!

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kodėl ne?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 19:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Globas A rašė:
Kodėl ne?


Gal pasirodysiu visiškas socionikos d*****s, bet vis bandau jai Robespjerės tipą nustatyt. Nesakyčiau, kad labai stengiuosi tipuodamas, bet...
Ekonomistui tai tikamas tipas.
Ir jos karate stilius, panašu, yra visai ne kontaktinis.

Argumentai:
- loginė intuicija - nesunkiai įsisavina teorinę ekonomiką, perleidžia daug informacijos iš visų pasaulio rinkų modelių ir t.t. Žodžiu, susidėlioja gerą teoriją. Beje, iš jos sklinda tas teorinis dominavimas, su jau solidžia komisarės patirtim, bet ji nevaldė savo verslo, ne politikuoja - gal vengia :bsensoric: .
Jos :bsensoric: iš dalies sustiprinta sėkmingos socializacijos metu + krepšinis, nekontaktinis karatė.
Išduoda nuoširdų altruizmą, norą nuoširdžiai dirbti Lietuvai. Manau, savo ateitį užsitikrinę Robikai tai tikrai gali, sprendžiu pagal save. Nepakantumas neteisybei, labai stipriai reiškiasi.
Manyčiau, jai trūksta tvirtumo, daug ką, ką ji planuoja, bus sunkiau įgyvendint nei atrodė. Bet ji protinga, vis vien, nemažai turėtų padaryt, nors ir mažiau, nei planuoja.
Turėtų išnaudot savo stipriąsias savybes, susidirbt su Kubiliaus vyriausybe, rast bendrą kalbą. Turėtų labai stengtis sutvarkyti ekonomikos mechanizmus, vienoj kitoj vietoj, kur galima, "taip, kaip turi būti", :bintuition: žodžiu. gal kai kas ir pavyks, jei iš pradžių pastatys, pakreips ministrus tinkamai.
Štirlicas man atrodo visiškai mažai tikėtinas. Kur jau, Štirlis turėtų tiek lankstumo. Pažiūrėkit, kaip ji sklandžiai, aptakiai į klausimus atsakinėja. Pila logiškus atsakymus kaip iš kibiro. Štirlis taip negalėtų. Palyginkit, su Pruns*iene.
Šypsena primena Robikės - kaip mažo vaiko kartais būna.
Iš kitų tipų, dar Dreizerę bandžiau pritaikyt. Lyg irgi panaši veido išraiška būna, kartais akyse :bsensoric: galima pamatyt. Čia, nepykit, aš negaliu išvengti savo robikiško "vizualinio" tipavimo, kuris, natūralu, ne visada pasitvirtina. Dreizeriai irgi puikiai prieš auditoriją kalba. Bet tas jos tikrai nuoširdžiai atrodantis noras padėti šaliai man atrodo Robiškai.
Ji įvardija socdemų "karingą neraštingumą" - labai Robikiška pozicija, pabrėžia karingą, "nepalankią" :bsensoric: ir šiaip, Kirki*ui į skaudžias funkcijas - neraštingumas. Tupas, žodžiu. Jis napas, pagal mane.
Daugiau dabar neatsimenu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vaidai, patiko Tavo analizė, pastebėjimai. Pritarčiau dėl alfa kvadros.
Tiksliau dar nekonkretizuoju, bus matyt veikla, santykių išsidėstymas Lietuvoje, tada...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 09:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Vaidas101 rašė:
vis bandau jai Robespjerės tipą nustatyt.
Argumentai:
- loginė intuicija - nesunkiai įsisavina teorinę ekonomiką, perleidžia daug informacijos iš visų pasaulio rinkų modelių ir t.t. Žodžiu, susidėlioja gerą teoriją. Beje, iš jos sklinda tas teorinis dominavimas, su jau solidžia komisarės patirtim, bet ji nevaldė savo verslo, ne politikuoja - gal vengia :bsensoric: .
Jos :bsensoric: iš dalies sustiprinta sėkmingos socializacijos metu + krepšinis, nekontaktinis karatė.
Išduoda nuoširdų altruizmą, norą nuoširdžiai dirbti Lietuvai. Manau, savo ateitį užsitikrinę Robikai tai tikrai gali, sprendžiu pagal save. Nepakantumas neteisybei, labai stipriai reiškiasi.
Manyčiau, jai trūksta tvirtumo, daug ką, ką ji planuoja, bus sunkiau įgyvendint nei atrodė. Bet ji protinga, vis vien, nemažai turėtų padaryt, nors ir mažiau, nei planuoja.
Turėtų išnaudot savo stipriąsias savybes, susidirbt su Kubiliaus vyriausybe, rast bendrą kalbą. Turėtų labai stengtis sutvarkyti ekonomikos mechanizmus, vienoj kitoj vietoj, kur galima, "taip, kaip turi būti", :bintuition: žodžiu. gal kai kas ir pavyks, jei iš pradžių pastatys, pakreips ministrus tinkamai.
Štirlicas man atrodo visiškai mažai tikėtinas. Kur jau, Štirlis turėtų tiek lankstumo. Pažiūrėkit, kaip ji sklandžiai, aptakiai į klausimus atsakinėja. Pila logiškus atsakymus kaip iš kibiro. Štirlis taip negalėtų. Palyginkit, su Pruns*iene.
Šypsena primena Robikės - kaip mažo vaiko kartais būna.
Iš kitų tipų, dar Dreizerę bandžiau pritaikyt. Lyg irgi panaši veido išraiška būna, kartais akyse :bsensoric: galima pamatyt. Čia, nepykit, aš negaliu išvengti savo robikiško "vizualinio" tipavimo, kuris, natūralu, ne visada pasitvirtina. Dreizeriai irgi puikiai prieš auditoriją kalba. Bet tas jos tikrai nuoširdžiai atrodantis noras padėti šaliai man atrodo Robiškai.
Ji įvardija socdemų "karingą neraštingumą" - labai Robikiška pozicija, pabrėžia karingą, "nepalankią" :bsensoric: ir šiaip, Kirki*ui į skaudžias funkcijas - neraštingumas. Tupas, žodžiu. Jis napas, pagal mane.
1. O ar tik robai gali sėkmingai įsisavinti teorinę ekonomiką? O štirlis negali būti ekonomistu ministru, biurokratu? ir būtinai turi politikuoti?
2. Nekontaktinis karatė - robo bruožas? :smile:
3. Robikai visada gali būti nuoširdūs altruistai, tiek užsitikrinę savo ateitį, tiek neužsitikrinę. Nepakantumas neteisybei joje stipriai išreikštas turbūt dėl to, kad ji nėra susijusi su jokiomis grupėmis, neturi specifinių savo interesų.
4. Jai bus sunku įgyvendinti viską, ką ji planuoja ne dėl tvirtumo trūkumo, bet dėl to, kad prezidento galios nėra didelės. O tvirtumo jai tikrai netrūksta, nes tai konstruktyvios karjeros žmogus.
5. Netraktuočiau frazės "taip, kaip turi būti" kaip :bintuition: pasireiškimo. Tai gali būti tiesiog žinojimo ar logikos pasireiškimas.
6. Ji man neatrodo lanksti. Jei būtų lanksti, tai neskubėtų išsakyti savo griežtos nuomonės, "nepiltų logiškų atsakymų kaip iš kibiro". Prunskienė ir nėra štirlicė, o žukovė.
7. "Robiškos šypsenos" nekomentuoju :smile:
8. Nuoširdumas nėra tik robų ar būtinai robų savybė.
9. Kirkilas - ne napoleonas, o džekas. Antra, norint būti premjeru, reikalingas tas tikras išmanymas. Joks tipas automatiškai negali visko išmanyti. Kirkilas iki tapimo premjeru niekada neužsiminėjo ekonomika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 09:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Pritarčiau dėl alfa kvadros.
O kodėl gi?
Žinom tą gana abejotiną teoriją apie tai, kaip alfa kvadra visuomeniniame gyvenime kažką inicijuoja, o paskui neva visos kitos kvadros ją keičia rateliu.
Galiu pasiūlyti pasiskaityti prierašą po mano žinutėmis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007