Socionikos forumas

Dabar yra 27 Bal 2024, 15:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene: ? kritik? reaguoji ironiškai. Blogai. Krenti mano skal?je:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Cassandra raš?:
Bo dostams kaip tik iš prigimties to labiausiai ir tr?ksta - asmenyb?s tobulinimo :happy: mano kuklia nuomone...


Ir kaip mane zeme nesioja tokia netobula...

Ikritau i gilius apmastymus... Tobulinsiuos! Tik va nezinau nuo ko pradeti, kaip as i save pasiziuriu, as tokia tobula...:wink::happy:





Tai va aš ir sakau, kaip tik Žukov? - taip gražuol?, akrobat?, šuoli? su kartimi meistr?, automat? f?ja... o kaip tik Dost? - taip baisingai dvasiškai netobula asmenyb?...:happy::happy::happy: Vat ?domu, ir k? jis tau parekomenduot? asmenyb?s tobulinimui...:wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:
Vat ?domu, ir k? jis tau parekomenduot? asmenyb?s tobulinimui...:wink::happy:




T? pat?, k? sau ir visiems: išmokti išlipti iš savo tipo r?m?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra raš?:
Vat ?domu, ir k? jis tau parekomenduot? asmenyb?s tobulinimui...:wink::happy:




T? pat?, k? sau ir visiems: išmokti išlipti iš savo tipo r?m?.




Ir velniam to reikia? Laipioti per kažkokius tai r?mus??? Eiti prieš savo prigimt?...???? Eiti pa?iai prieš save??? Aš, k?, durna, nesveika, kad pati prieš save ei?iau???? Ne, jau aš geriau eisiu prieš tamst? :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:
Laipioti per kažkokius tai r?mus??? Eiti prieš savo prigimt?...???? Eiti pa?iai prieš save??? Aš, k?, durna, nesveika, kad pati prieš save ei?iau???? Ne, jau aš geriau eisiu prieš tamst? :tongue:




Ne prieš save, o papildant save.

Pelen?s atsakymas tapo puikiu pavyzdžiu: ji ?žvelg? tik etik? ten, kur buvo daug ir kit? dalyk?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, man labiau patinka, kai dvasiškai irgi morališkai mane papildo kiti, o aš turiu ir svarbesni? reikal? nei kažkoks ten sav?s pildymas. Pvz. man labiau patinka papildyti savo s?skait? banke :tongue: Bo dvasiniu grožiu ir taip iš tolo spinduliuoju :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Kalba buvo ne apie dvasin? grož?, beje. Sav?s tobulinimas socionikos prasme - tai ne knyg? skaitymas ir ne joga .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius


[/quote]



Vardan asmeninio tobul?jimo.[/quote]

Atsiduoda tikejimo zodziu. Nekenciu tokiu pareiskimu. Kai kazkas uz mane nusprendzia, kad as neteisingai ziuriu i pasauli, kazka turiu priverstinai ismokti, ar suprasti kazkokia tai sektantiska tiesa. Asmens tobulejimas yra beprasmis, prasme turi tik tikslingas tobulejimas siekiant kazkokio tai tikslo, jei mano gyvenimo tikslui pasiekti nebutinas kazkoks persamas tobulejimas, tai reiskia jog tai gaisatis, trukdanti atsideti pagrindiniam tikslui, o zmones trukdantys man siekti mano tikslu yra mano priesai. Socionika padeda zmogui atpazinti save ir suprasti kur jis yra stiprus ir i kokius tikslus jis gali orentuotis, kur jo gali laukti sekme, tad bandyti pasiekti sekme ten kur zmogus yra is prigimties yra silpnas butu kvaila. Tad reikalauti, kad zmogus perzengtu savo tipa yra labai nemandagu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Cassandra raš?:
[man labiau patinka papildyti savo s?skait? banke :tongue: Bo dvasiniu grožiu ir taip iš tolo spinduliuoju :tongue:


Aukso zodziai.

Pasikartosiu - norit mane suerzinti - snekekit apie dvasias ir kitokius neirodomus, nepaciupinejamus reikalus. O save tobulinti socioniskai tai suprasti kur esi stiprus ir silpnas, pajusti kai tavim manipuliuoja ir ismokti manipuliuoti kitais. Kuom neitiko pelene nesuprantu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
svyt raš?:




Atsiduoda tikejimo zodziu. Nekenciu tokiu pareiskimu. Kai kazkas uz mane nusprendzia, kad as neteisingai ziuriu i pasauli, kazka turiu priverstinai ismokti, ar suprasti kazkokia tai sektantiska tiesa. Asmens tobulejimas yra beprasmis, prasme turi tik tikslingas tobulejimas siekiant kazkokio tai tikslo, jei mano gyvenimo tikslui pasiekti nebutinas kazkoks persamas tobulejimas, tai reiskia jog tai gaisatis, trukdanti atsideti pagrindiniam tikslui, o zmones trukdantys man siekti mano tikslu yra mano priesai. Socionika padeda zmogui atpazinti save ir suprasti kur jis yra stiprus ir i kokius tikslus jis gali orentuotis, kur jo gali laukti sekme, tad bandyti pasiekti sekme ten kur zmogus yra is prigimties yra silpnas butu kvaila. Tad reikalauti, kad zmogus perzengtu savo tipa yra labai nemandagu.




B?tent. Labai gerai pasakyta.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
svyt: Atrodo, nesupratai esm?s. Juk sakiau, kad Pelen? buvo padarius neteising? išvad?, apie tai ir buvo kalbama. O kad visiems mums reikia tobul?ti, tai aišku, kaip 2 x 2. Jei kažkam neaišku, tai labai keista.

Ir kas ten per šifras ESTJ? ekstravertas sensorinis loginis iracionalus? 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: racionalus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
svyt teisus, socionika atskleidzia musu stiprias ir silpnas puses. taigi, kodel as tureciau mesti tai, kas man sekasi r imtis to, kame esu negabi, pvz. kelius tiesti ar duobes kasti. kam naudotis prastais irankiais (funkcijomis), jei turiu gerus?



be to, aiskinti, kiek kam ir kurioj srity sviestis, yra mazu maziausiai nemandagu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
svyt: Atrodo, nesupratai esm?s. Juk sakiau, kad Pelen? buvo padarius neteising? išvad?, apie tai ir buvo kalbama. O kad visiems mums reikia tobul?ti, tai aišku, kaip 2 x 2. Jei kažkam neaišku, tai labai keista.

Ir kas ten per šifras ESTJ? ekstravertas sensorinis loginis iracionalus? 




Nu nu, kas tu toks, kad spr?stum apie Pelen?s išvad? "teisingum?" ar "neteisingum?"? Gal pirma išsiaiškink pagrindines, kertines socionikos s?vokas bei principus, nes, matau, kad net elementariausi? santrump? iššifruot nemoki, nekalbant apie tuos tavo baisingus savo paties sufantazuotus "tipo modelius" su 1,2,5 ir 6 funkcijomis, ir dar bandai kitus kažko mokinti. Diletantizmu kvepia, ir net labai, didysis guru.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Glob_atsalimas: racionalus




Aišku. Minties d?stymas kaip iracionalo, tai ir pamaniau atitinkamai. Logika ?ia toli gražu ne pirma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 161 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007