Socionikos forumas

Dabar yra 27 Bal 2024, 10:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Pelene raš?:
Nadia raš?:
Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi .
O kur ?ia etika:wink:?


Pajausti momenta, mokytojos nuotaika, kada reiksti savo "prota" parodyti.:wink:





Nadios pavyzdys ne apie etik?, Pelene. Tai vis? funkcij? bendra veikla: žmogus supranta, kad tema iš pradži? yra lengva, tod?l ir skuba (ir nebijo) atsakin?ti. Tai gyvenimiška patirtis, joje sudalyvauja daug funkcij?.




Gyvenime taip nedariau :shocked: Niekada net mintis nebuvo tokia ? galv? šovusi. M?gdavau atsakin?ti iš t? tem?, kur kitiems b?davo sunkios ir "sužib?ti" savo kietumu. Ir neb?tinai iš matematikos. Pvz. m?s? istorik? b?davo labai reikli. Atsakin?ti reik?davo iš viso kurso, surišant ?vairiausius laikotarpius ir ?vykius juose. Reik?davo ir geros atminties, ir sugauti "priežasties- pasekm?s" ryš?. Daugumas labai bijojo jos, o aš ne :) Apskritai, mokykloje m?gdavau b?ti "kieta" ir susitvarkyti su kitiems sunkiai ?kandamais dalykais. Iš klas?s grei?iausiai išardydavau ir susirinkdavau kalašnikov?, pvz. :wink:, geriausiai žaisdavau kvadrat? (krepšiniui...eee...duomen? tr?ko), geriausiai atlikdavau lankstumo pratimus, gatv?je buvau "kie?iausia" badmintono žaid?ja. A..ir "prikolniausiai" rengdavausi :wink::tongue: Tokie prisiminimai iš mokyklini? laik? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra:  CV, tiesa, gana tendencingas, bet tinkamas tolimesniam darbui:smile: 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra:  CV, tiesa, gana tendencingas, bet tinkamas tolimesniam darbui:smile: 




Tendencingumas kame?



Nor?jau pasakyti, kad tas Pelen?s atsižvelgimas ? mokytojo nuotaikas man labai etinis atrodo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
Pelene raš?:
Nadia raš?:
Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi .
O kur ?ia etika:wink:?


Pajausti momenta, mokytojos nuotaika, kada reiksti savo "prota" parodyti.:wink:





Nadios pavyzdys ne apie etik?, Pelene.


Tai, kad ne Nadios pavyzdys buvo, o mano, jos tik klausimas.





Tai vis? funkcij? bendra veikla: žmogus supranta, kad tema iš pradži? yra lengva, tod?l ir skuba (ir nebijo) atsakin?ti. Tai gyvenimiška patirtis, joje sudalyvauja daug funkcij?. Aš irgi taip darydavau.


Kokia ten gyvenimiska patirtis vaikysteje, paaugvysteje. Nezinau kodel, bet kazkodel visada vos ne greiciausiai suvokdavau tema. Tik jau jau kuo gilyn, tuo painyn, bet proto resursu uzteko nesusipainioti :happy:, bet vidurines algebra, tai zuikio dainos, vistiek buvo megstamiausia pamoka. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Pelen? šiuo atveju nesugeb?jo išlipti iš savo dostojevskišk? r?m?:smile:, o Cassandros CV atrodo perdaug visk? telkiantis ? save, tod?l pažangioji visuomen? leidžia sau jos CV vadinti tendencingu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Pelen? šiuo atveju nesugeb?jo išlipti iš savo dostojevskišk? r?m?:smile:, o Cassandros CV atrodo perdaug visk? telkiantis ? save, tod?l pažangioji visuomen? leidžia sau jos CV vadinti tendencingu.




Hm...o kod?l Dostas turi lipti iš savo r?m??



O kalbant apie mane...k? jau padarysi, kad "krasavica, sportsmenka, komsomolka", dar ir Nadia gali patvirtinti, kad esu ?vairiapusiškai išsivys?iusi asmenyb? :tongue: bet ?ia gaunas Off Topic, gana teršti Pelen?s tem?. Visus komplimentus beigi susižav?jimo kupinus laiškus prašom rašyti ? mano tem? :tongue::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Glob_atsalime, na aš irgi klas?je grei?iausiai surinkdavau kalašnikov?, išardyti rezultatas buvo antras (pirmasis priklaus? berniukui).  Tai irgi tendencinga? :tongue:

M?gstamiausia disciplina - geometrija. Patikdavo uždaviniai su erdvin?mis fig?romis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
raš?:

O ir is mano patirties, man niekad nepatikdavo merginos etikes, jos man atrodydavo (ir atrodo) nerimtos nenuspejamos skiedales.


Tau nepatinka atviros emocijos, nes tau neaiski ju priezastis, nenuspejama baigtis, jauciamas nestabilumas.

Dostikas nesireiskia stipriai emocionaliai, nebent trupmas zybytelejimas ir tyla..., arba tik tyla, tai neigiamu emociju israiska. Visas jausmas viduje.



Visad vertinau logiskuma ir poelgiu argumentuotuma.


Ko jau ko, poelgiu argumentacijos visada is Dostiko sulauksi, kitas klausimas ar jis manys, kad tai verta aiskintis, ar aiskinti. Neverta gali buti del to, jokios perspektyvos, arba perpektyvoje jokiu pokyciu, ar pan. Perspektyvos velgi eina daugiakanales, ne viena tiesiaja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:


Hm...o kod?l Dostas turi lipti iš savo r?m??

O kalbant apie mane...k? jau padarysi, kad "krasavica, sportsmenka, komsomolka", dar ir Nadia gali patvirtinti, kad esu ?vairiapusiškai išsivys?iusi asmenyb? :tongue: bet ?ia gaunas Off Topic, gana teršti Pelen?s tem?. Visus komplimentus beigi susižav?jimo kupinus laiškus prašom rašyti ? mano tem? :tongue::happy:





1. Jei nenori, gali nelipti. Tiesiog jos ?vertinimas buvo grynai pagal savo :wethics:, o ?ia reik?jo visapusiškiau.

2. Kaip esu min?j?s, bendravimas su žavingomis moterimis man tikrai ne naujiena, ta?iau šitame reikale pasilieku sau pa?iam teis? susidaryti žaving? moter? s?raš? ir susižav?jim? jomis reikšti (žodžiu, raštu, konkliudentiniais veiksmais) atsižvelgdamas ir ? tai, kuri? viet? jos tame s?raše užima:tongue: 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Pelen? šiuo atveju nesugeb?jo išlipti iš savo dostojevskišk? r?m?:smile:,


O as cia juos turejau kazkur perlipti? o kam man to reikia?

Ar del to, kad itikinciau jog esu, ar nesu Dostikas?:confused:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:


O as cia juos turejau kazkur perlipti? o kam man to reikia?





Tu.

Vardan asmeninio tobul?jimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:


1. Jei nenori, gali nelipti. Tiesiog jos ?vertinimas buvo grynai pagal savo , o ?ia reik?jo visapusiškiau..


Sioje temoje "statineja" mano tipa, jei ka. Cia, kaip suprantu, ir zmogui atsakineju i klausimus pagal save, nes jam neaiskus mano tipas. Kodel as tureciau ataskineti visapusiskai? Ir kodel jau cia man taip reikejo?




Vardan asmeninio tobul?jimo.




O kodel tu taip rupiniesi mano tobulejimu? Kodel as tureciau tau itikti savo tobulumu? Kodel manai, kad visas tobulumas apsiriboja visapusisku isireiskimu? Ir kodel as turiu buti tobula?

As tik zmogus, kaip ir visi kiti.:tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra raš?:


Hm...o kod?l Dostas turi lipti iš savo r?m??

O kalbant apie mane...k? jau padarysi, kad "krasavica, sportsmenka, komsomolka", dar ir Nadia gali patvirtinti, kad esu ?vairiapusiškai išsivys?iusi asmenyb? :tongue: bet ?ia gaunas Off Topic, gana teršti Pelen?s tem?. Visus komplimentus beigi susižav?jimo kupinus laiškus prašom rašyti ? mano tem? :tongue::happy:





1. Jei nenori, gali nelipti. Tiesiog jos ?vertinimas buvo grynai pagal savo :wethics:, o ?ia reik?jo visapusiškiau.

2. Kaip esu min?j?s, bendravimas su žavingomis moterimis man tikrai ne naujiena, ta?iau šitame reikale pasilieku sau pa?iam teis? susidaryti žaving? moter? s?raš? ir susižav?jim? jomis reikšti (žodžiu, raštu, konkliudentiniais veiksmais) atsižvelgdamas ir ? tai, kuri? viet? jos tame s?raše užima:tongue: 





Ai, tiesa, tu gi pas mus Mango mergin? numyl?tinis :happy::happy::happy: Atsiprašau, kad užmiršau tok? svarb? fakt? :happy::happy::happy: Negaišinsiu tamstel?s brangaus laiko :happy::happy::happy:



Glob_atsalimas raš?:
Pelene raš?:


O as cia juos turejau kazkur perlipti? o kam man to reikia?





Tu.

Vardan asmeninio tobul?jimo.




Gal b?t? galima dar išgirsti k? nors apie nirvan? irgi prašvitim?/nušvitim? ? :happy::happy::happy: Bo dostams kaip tik iš prigimties to labiausiai ir tr?ksta - asmenyb?s tobulinimo :happy: mano kuklia nuomone...



Atsiprašau, Pelene, kad taip terpiuos ? tavo tem?...betgi, kad nebeišeina praeit pro šal?...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Gal jau leisk Pelenei pa?iai atsakyti/neatsakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
Bo dostams kaip tik iš prigimties to labiausiai ir tr?ksta - asmenyb?s tobulinimo :happy: mano kuklia nuomone...


Ir kaip mane zeme nesioja tokia netobula...

Ikritau i gilius apmastymus... Tobulinsiuos! Tik va nezinau nuo ko pradeti, kaip as i save pasiziuriu, as tokia tobula...:wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 155 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007