Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Pirmas klausimas buvo toks: "kaip as tapau Dostojevske?"



As manau, kad tokia gimiau. :happy: Jei nekiltu klausimas kada susiformuoja, o gal pasireiskia tipas.

O mane, kad esu Dostike, identifikano jau gana saeniai. O buvo taip :happy::

Seniai, seniai, ziloje senoveje, kai mokinausi dar vidurineje, mano klases aukletoja domejosi socionika ir musu visa klase buvo nutipuota, ir vieni daugiau, kiti maziau zinojo, kas ta socionika ir kaip ji pasireiskia.

Veliau, aukletojos uzrodytai lankiau Medvedevo paskaitas (dabartinio seimo nario), ten, savo ruoztu vel man buvo diagnozuota Dostojevskio- sangviniko diagnoze :happy:.

Toliau dar teko susidurti su socionikos grandais, dabar pavardziu neatsimenu, tai buvo labai seniai, jei kas is pirmo zvilgsnio ir suabejodavo, bet veliau patvirtindavo, kad visgi esu ne kas kitas, o Dostike.

Na ir dar, per daugeli metu tikrai istikrinau save, kad visgi esu tas, kas esu, nes Dostikui budinga savianalize, per ja man lengva suvokti ir kitu zmoniu mastyma, pojucius ir t.t. jei gilintis, cia begaline sneka.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 13:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, kaip ?domu. O gal prisimeni, kokie tipai buvo j?s? klas?je? ?domu b?t? koki? tip? buvo daugiau tarp berniuk?, o koki? tarp mergai?i?. Ir kaip jus tipavo?

Nu, kok? ?ia baltaetin? klausim? uždavus?:) K? tau reiškia draugyst??

Ir ?domu, kaip tu skiri Robespjerus nuo Dostojevski? (ypa? moteris)?

Ar tau reiškia k? nors neverbalinis bendravimas?

K? darai nor?dama susidraugauti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Oj, kaip ?domu. O gal prisimeni, kokie tipai buvo j?s? klas?je? ?domu b?t? koki? tip? buvo daugiau tarp berniuk?, o koki? tarp mergai?i?. Ir kaip jus tipavo??


Pats tipavimo procesas labai smarkiai neuzsifiksavo, o aukletoja ir taip neblogai pazinojo savo mokinius, kazkaip man tuo metu turbut tas procesas nebuvo aktualus. Aktualu pasidare tada, kai aukletoja budama Nape pradejo suprasti musu santykius (tarp musu kontrole) ir t.t.

Dominuojanciu tipu nepamenu, tarp berniuku buvo: Dzekas, Gorkis, Jetska, Stirlis, du Hamletai, Hekslis.

Tarp mergaiciu Zukove (va ji tai dominavo:))), Stirle, Dzeke, dvi Gabenes, Dostike, Done. Daugiau nepamenu :)



Nu, kok? ?ia baltaetin? klausim? uždavus?:) K? tau reiškia draugyst???


Na, as taip skambiai to nefiksuoju, tai naturalus gyvenimiskas procesas, nesukeliantis kazkokiu problemu ar rupesciu. As gerai jauciuosi su sau artimais zmonemis, tuo paciu zinau, kad jie su manimi gerai jauciasi. Net nezinau, kaip placiau atsakyti i sita klausima.



Ir ?domu, kaip tu skiri Robespjerus nuo Dostojevski? (ypa? moteris)?


Vat cia daug patirties neturiu. Turiu tik viena pazistama. Is isores gal ir butu galima sumaisyti su kuklia Dostike, bet kai reikia kazkur issiaiskinti, susitarti, laviruoti ta prasme, kas liecia santykius ji kazkokia ribota. Ir kur kas kategoriskesne. Na, bet cia per mazai info turiu, kad galeciau kazka apibendrintai teigti.



Ar tau reiškia k? nors neverbalinis bendravimas?)


Reiskia, jis daugiau pasako, nei zodziai. Bet taip neuzsiakcentuoju, kaip Dreizeris.



K? darai nor?dama susidraugauti?


Nieko, man tokiu noru nekyla. O jei man idomu zmogu pakalinti - pakalbinu. Jei noriu rysi palaikyti, laiks nuo laiko surandu proga ka pasakyti, parasyti ir t.t.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene, duodu galv? nukirst, kad paskutinis verdiktas skelbs, jog tu - ne Dostik?. ?ia aš tau kaip "dual? dualui" sakau :wink: :happy: Marš ieškotis kokio Hugo :tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
: Marš ieškotis kokio Hugo :tongue::happy:




Hugo sakai...:happy::happy::happy:

Nieko tipas siaip pabendravimui, pasimirazinimui, bet mane, kaip muse prie medaus traukia prie kietakakciu, stuobriu Stirliu.:wink::wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra raš?:
Pelene, duodu galv? nukirst, kad paskutinis verdiktas skelbs, jog tu - ne Dostik?. ?ia aš tau kaip "dual? dualui" sakau :wink: :happy: Marš ieškotis kokio Hugo :tongue::happy:


Cassandra, :happy::happy::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2006, 18:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia,

O jei kategoriskai nesutikciau su Robikes versija, kas tada?:happy:

Pakracius atminti visgi dar prisiminiau pazistanti viena, jau "etiska" Robike, manau, vistiek esu kurkas etiskai gyvibingesne :happy:. na bet kazkaiptai save lyginti nekaip gaunasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 08:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O tada galima štai k? padaryt:

1) panagrin?t :wethics:/:wlogic: aspektus, pateikti pavyzdži?

2) palyginti tavo postus su kit? asmen? postais, kurie yra ?tariami Dostojevskiškumu; bet jie rus? kalba, tod?l ir domiuosi, ar skaitai rusiškai

3) palyginti su mano paž?stama, bet ?ia kiek sud?tingiau (aš planuoju užduoti jei klausim? ir pateikti ?ia), kolkas galiu apie j? papasakoti; iš tikr?j? b?t? geriausia susitikti jums realiai, bet ?ia netik?tinas variantas.

O dar turiu toki? mint?: jei paž?sti rus? ?žymybes, galim pasidom?t, Štirliai ar Hugai iš nutipuot? tau patiks? Pasirašai?:smile:

Aišku paskutinis variantas nerimtas toks, bet ?domus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
O tada galima štai k? padaryt:



2) palyginti tavo postus su kit? asmen? postais, kurie yra ?tariami Dostojevskiškumu; bet jie rus? kalba, tod?l ir domiuosi, ar skaitai rusiškai

3) palyginti su mano paž?stama, bet ?ia kiek sud?tingiau (aš planuoju užduoti jei klausim? ir pateikti ?ia), kolkas galiu apie j? papasakoti; iš tikr?j? b?t? geriausia susitikti jums realiai, bet ?ia netik?tinas variantas.

O dar turiu toki? mint?: jei paž?sti rus? ?žymybes, galim pasidom?t, Štirliai ar Hugai iš nutipuot? tau patiks? Pasirašai?:smile:

Aišku paskutinis variantas nerimtas toks, bet ?domus.




2 ir 3 variantai yra klaidinantys, kadangi suteikia ne objektyvi?, o subjektyvi? informacij?: žmon?s, "?tariami Dostojevskiškumu", kaip suprantu, n?ra nustatyto tipo tik sp?jamo, tod?l n?ra pagrindo lyginti prielaidas, o ne faktus. Tas pats galioja ir 3 variantui, kadangi "paž?stamos" tipas forumo nariams yra visiškai neaiškus - nežinoma, kas tipavo, kokiu pagrindu remiantis buvo nustatytas tas ar kitas tipas, ir kiek tai yra teisinga.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: pastaba labai ? viet? ir laiku


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

Be abejo, bet galima panagrin?ti ir palyginti :wethics: ir :wlogic: išraiškas tarp ši? asmen?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra:

Be abejo, bet galima panagrin?ti ir palyginti :wethics: ir :wlogic: išraiškas tarp ši? asmen?.




Ir k? tai duos? Nematau tokio lyginimo prasm?s.



liutaurai :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na tarkime turime mes šviesiai žali? spalv? - Robik?, ir tamsiai žali? - Dost?. Salot? ir kašton? lapai. O dar mes turime klevo lap? (tarkim Rob? su pra?gdyt? :wethics:). Ir štai ži?ri žmon?s ? klevo lap? ir nežino tamsiai jis žalias ar šviesiai. Tod?l aš ir noriu palyginti klevo lap? su kaštono.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Na tarkime turime mes šviesiai žali? spalv? - Robik?, ir tamsiai žali? - Dost?. Salot? ir kašton? lapai. O dar mes turime klevo lap? (tarkim Rob? su pra?gdyt? :wethics:). Ir štai ži?ri žmon?s ? klevo lap? ir nežino tamsiai jis žalias ar šviesiai. Tod?l aš ir noriu palyginti klevo lap? su kaštono.




Pala pala, tai tu tariesi žinanti t? žmoni? tipus. Mes j? nežinom. Ir jei tu sakai, kad tie žmon?s - Dostojevskiai ar Robespjerai, tai dar nereiškia, kad taip ir yra. Tod?l ir nematau, k? su kuo lyginti. Papras?iau tariant, lyginsim Pelen?, kuri yra Dostojevskis, su poniomis N ir N1, kuri? tipai yra X ir Y. Kadangi tu abejoji, ar Pelen? yra Dostojevskis, o nei ji pati, nei mes neabejojam, kita vertus, tu turb?t neabejoji, kokie yra poni? N ir N1 tipai, o man (ir tikriausiai kitiems forumo nariams) to tikrai nepavyks iš karto priimti už gryn? pinig?, tai, many?iau, kad toks "tipavimas" ?neš daugiau sumaišties nei aiškumo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, tau neb?tina žinoti, kad matai kaštono lap?, kad gal?tum palyginti. Tu matai daug žalios spalvos. Taip pat tur?t? b?ti ir ?ia. Tur?t? matytis daug :wethics:, mažai :wlogic: pas Xir Y, o pas Pelen? atvirks?iai. Bet tegul Pelene pati apsisprendžia, nori jinai to ar ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007