Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 23:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 08:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, a?i?, buvo malonu su tavim dirbti:smile:.

Tokia dar pastaba - ten kur paryškinai Žukovo aprašym? - jis yra gan abstraktus, kaip ir charakterio savyb?s, didel? erdv? subjektyviam ?vertinimui, o Štirlico aprašyme labai daug konkre?i? veiksm? išvardijimo. Kadangi tu labiau pasitiki aprašymais, negu aspektais - nujau?iu, kad liksi prie Žukovo versijos. Aš gi pasitikiu aspektais ir matau :blogic:, o ne :wlogic:, :bethics:, o ne :wethics:, :wintuition:, o ne :bintuition:, :bsensoric: pasaul?ži?ros irgi nepasteb?jau, grei?iau veiksmai, kurie gali b?ti ir 8 funkcijos produkcij? (be to aš ir to nematau, tik iš to, k? paryškinai). :wsensoric: tavo man panaši ? k?rybin?.

Tod?l aš liksiu prie Štirlico versijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 09:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, manau, kad forume pakankamai sunku pasteb?ti ir bazin? :bsensoric:, tod?l tau ir kyla klausimas, ar aš - Žukovas. :bsensoric: labai matosi konkre?ioje veikloje, ypa? dirbant su didel?mis žmoni? grup?mis, ten kur jas reikia apvaldyti, paskirstyti užduotis, priversti dirbti ir pan. ?ia juk visiškai kitoks bendravimas.



Kalbant apie Štirlic?, pasakysiu taip - jis kažkuo panašus ? mane, truput? primena mane, bet tai - ne aš, ne apie mane tai, arba kitaip tai "iškreiptas" aš. Aišku, panašiau ? mane nei Džekas, bet visvien ne aš. Be to, jau min?jau, kad aš - iracional?.



Aš pasitikiu ne aprašymais, nemanau, kad yra ger? aprašym?, pasakysiu taip: labai gerai jau?iu tai, kad esu iracional?, visiškai neabejoju d?l to, kad esu sensorik?,  kad ekstravert?. Kartais suabejoju d?l logikos -etikos, nes aš moku gerai bendrauti su žmon?mis, ta?iau tai, matyt, mano sensorika padaro aštrius kampus aptakiais. Ta?iau kažkokiose ne?parstose sud?tingose etin?se situacijose, aš kažkuriam laikui lieku "be žado", nebežinau, kaip ? tai reaguoti, jei reikalaujama emocinio reagavimo. Jo pas mane n?ra, emocine prasme aš tampu "nebyle", o paskui t? situacij? susid?lioju ir išsprendžiu logiškai.



Bet kuriuo atveju, a?i? ir tau už tavo darb? :) Man irgi buvo ?domu.



P.S. be to, su Dostikais ir Draizeriais po vienu stogu ilgai išb?ti negaliu - su pirmaisiais baram?s, o nuo antr?j? pati po kiek laiko "plaunuosi". Sunkiai pakeliu moralus, jie manyje pažadina žv?r? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 09:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na dar toks mažas patikslinimas - man kilo abejon?s tod?l, kad nema?iau :wlogic:.

Štai su Liepa ir Vartotojas 2u man bendrauti labai sunku. Aš turiu save prievartauti. Gerai pasak? Filas savo paskaitoj:

"?? ????????? ?????????? ???????????, ??? ?? ??? ???????, ??? ??? ?????????? ???????????, ?????? ??? ??? ??? ??????".

Aš b?tent taip ir galvojau visada apie baltaloginius išvedžiojimus. Toks ?sp?dis, kad žmogus specialiai ty?iojasi. O su Liepa pvz. man atrodo, kad žmogus nenori pagalvoti, k? kitas tur?jo omeny, bet supranta visk? hiperbolizuotai bukvaliai. ?ia tokia mano subkjektyvi nuomon?.

O su tavim bendrauti man labai lengva.

?ia jei ne?sigilinus ? teorij?, bet ir teoriškai :wlogic:nematau.

O :bsensoric: gal?t? matytis. Bazin? :bsensoric: tai toks j?gos kultas. Gal aš ma?iau superin? Žukovo variant?:). Tai buvo toks žav?jimasis j?ga, visais, kas stiprus ir kietas, nuodingomis gyvat?mis, pl?šriais paukš?iais ir t.t. Kokie gyv?nai!!! Ir kaip pasak? viena student?, kuri jo nem?go: "Jis visas toks kietas: ir šuo jo yra kietas (jis pasakojo apie savo šun?, kuris užsmaug? pudel?), ir jis pats yra kietas, ir viskas, k? jis daro, yra kieta". O kaip jis pasakojo, kaip su gulbinais susitvarkyti: pasukti jiems kakl? aplink jo aš? por? kart?:). Ir atstos.

Beje, dauguma student? jo bijojo ir nevirškino. Ir nepraleisdavo progos pasiskusti ant jo nemandagaus elgesio su studentais.

O kaip jis pasakojo, kad pedagoginiam buvo nepatenkinti, jog jis perprastus pažymius suraš?. "Aš tada pa?miau ir parašiau visiems dešimtukus" - su tokia echidnos šypsena. Matosi, kaip žavisi savo kietu poelgiu:)))).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 09:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na apie racionalum?/iracionalum? dar galima padiskutuoti. Žad?jai pabraukti ar pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 09:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, d?l to kietumo...Mano mama - Draizer? (mano revizor?) ir ji savo laiku gerai mane "atšlifavo" ypa? bendravim? su žmon?mis. Aš pvz. dažnai galvoju, kad aš esu "kieta", bet to neafišuoju, ir d?l to a?i? b?tent mano mamai, nes ji su tokiom mano charakterio apraiškom sukovodavo dar pa?ioj vaikyst?j, tod?l manau, kad dar ir tai turi ?takos. Bet visgi tam tikrose situacijose, aš tikrai neišsilaikau ir užimu pozicij? "Aš ?ia Vadas!", mane labai dažnai gyvenime kažkod?l apkaltina siekiu užgrobti valdži?, kai man atrodo, kad aš darau tai, nuo ko visiems bus geriau, kol visi kiti "miega" ir nieko nedaro. Šiaip jau man yra šventa mano teritorija ir visi joje esantys. Vat savo "teritorijoje" niekam neleidžiu ir neleisiu ?vesdin?ti savos tvarkos. Beje, kai mes pa?ioj pradžioj kirtom?s, pas mane ir gi buvo tas suvokimas: at?jo ? mano "teritorij?" kažkokia prašalait?, neaišku iš kur (suprask, kad tu), ir bando savo tvark? daryti :shocked: :[[[ 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 10:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Dar nor4jau pasakyti, kad :bsensoric: - tai ne vien valdymas tik per baim?. Neteisingas supratimas, kad Žukovas turi visiems varyti baim?. Žukovas valdo per autoritet?, o kaip jis t? autoritet? susikuria, priklauso nuo paties Žukovo asmenyb?s ir aplinkos, kurioje jis gyvena. Yra žmon?s žemos kult?ros ir yra aukštos kult?ros žmon?s. Pati bevely?iau pretenduoti ? pastar?j? gretas, tod?l ir mano poveikio priemon?s bus šiek tiek kitokios nei trankymas kumš?iu ? stal? ar bauginimas pasakojimais apie nusuktus gulbin? kaklus. Kai aš noriu priversti žmog? kažk? padaryti, aš sukuriu toki? situacij? ir j? taip perteikiu loginiais argumentais, kad jam nebeliek kito pasirinkimo, kaip tik padaryti mano pasirinkim?. Aš tarsi siaurinu siaurinu žied?, kol ?varau žmog? ? tunel?, iš kurio atsarginio kelio n?ra. Ir tai padarau per labai trump? laik?, neleisdama atsikvoš?ti ir susigalvoti alternatyvi? sprendimo b?d?. Tame yra mano j?ga :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra: Šak?s:shocked: :happy::happy::happy:

Kartais galvoju, kad tos j?gos Žukovams per daug atseik?ta, ypa?

kai j? papildinukai tokie trap?s:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Santa, kuo tave taip nug?sdinau :wink::happy:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra: Tod?l kad mes (jeseninai) nepritaikyti apsiginti nuo j?s? :smile: nuo j?s? spaudimo, tod?l, kad jei j?s nor?site, tai ir priversite:confused: Gerai, jei norai, siekiai ir keliai panaš?s, bet norai gali šiek tiek ir skirtis:confused:  Nežinau tiksliai ar turiu pakankamai patirties bendravime su Žuku, bet turiu labai daug patirties kai daromas panašus spaudimas - apgalvotai, logiškai argumentuojant, ?tikin?jant gražiai, bet taikliai, nepaliekant galimyb?s išt?kti.  M?ginant išt?kti iš viso to spaudimo pob?dis gali tik dar labiau stipr?ti...:shocked:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
O :bsensoric: gal?t? matytis. Bazin? :bsensoric: tai toks j?gos kultas. Gal aš ma?iau superin? Žukovo variant?:). Tai buvo toks žav?jimasis j?ga, visais, kas stiprus ir kietas, nuodingomis gyvat?mis, pl?šriais paukš?iais ir t.t. Kokie gyv?nai!!! Ir kaip pasak? viena student?, kuri jo nem?go: "Jis visas toks kietas: ir šuo jo yra kietas (jis pasakojo apie savo šun?, kuris užsmaug? pudel?), ir jis pats yra kietas, ir viskas, k? jis daro, yra kieta". O kaip jis pasakojo, kaip su gulbinais susitvarkyti: pasukti jiems kakl? aplink jo aš? por? kart?:). Ir atstos.
Nereik?t? sureikšminti ir iškreipti :bsensoric:, kaip j?gos vertinimo.

"Kietumas" - dažniausiai individo išsivystymo/išsilavinimo/subrendimo tr?kumas. Noras patenkinti savo garb?trošk? ir nepilnavertiškumo jausm?. Arba tiesiog intelektro tr?kumas. Jeigu toks "kietumas" b?t? :bsensoric: savyb?, tai kiekvienas skustagalvis pacukas, besivalkiojantis gatv?mis, ir prašin?jantis "par?kyti" b?t? Žukovas ar Nepoleonas. Ta?iau tai viso labo intelekto nesubjauroti individai, kurie dažniausiai atvirkš?iai - :bsensoric: poži?riu yra labai silpni, nes netur?dami psichologin?s valios, neb?dami intelektualiai pranašesni arba d?l kit? priežas?i? (pavyzdžiui šeimoje nuolat tvyrojo agresija, arba toks individas buvo nuolatos engiamas t?v?), papras?iausiai imasi pa?ios primityviausios formos patenkinti savo nepilnavertiškum? - fizin?s j?gos. Taigi "kietumas", tai tik viena iš garb?troškos patenkinimo priemoni?, nieko bendro neturinti su :bsensoric:.

Pati :bsensoric: turi kur kas gilesn? prasm? ir reikšm?. Nereikia šio elemento vertinti archaiškai - elemento "intelektualumas" priklauso nuo žmogaus, o ne nuo pa?io elemento.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, k? tau dar galiu pasakyti...Aš labai m?gstu šokti, ir kaip sako, esu nebloga šok?ja, šoku lengvai, gerai jau?iu ritm? ir mano judesiai ne "kapoti", o banguojantys. Esu pakankamai priklausoma nuo savo vidini? bioritm?, kalbant apie darbingum?, kartais galiu kelias paras bimbin?ti, nors darb? daug, užsiimdama kažkokiais pašaliniais reikalais, prie kuri? mane tuo momentu traukia, bet kurie tikrai neb?tini, o paskui pulti ir paskutin? minut? padaryti visk?, kas b?tina. Apskritai man labai b?dingas "paskutin?s minut?s" sindromas. Visiškai nesijaudinu d?l to, kad kažko nesp?siu, visada manau, kad sp?siu, o kad ir truput? pav?luosiu, tai pasaulis d?l to nesugrius. Bet paprastai sp?ju. Šiuo atžvilgiu esu "atsip?tus", bendradarbiai man dažnai sako: kai kiti laksto, nervuojasi, dirba, pl?šosi ir visaip kelia triukšm?, iš šono ? tave paži?r?jus atrodo, kad tau viskas "dzin", tu ateini ir šaltai ramiai visk? sustatai ? vietas. Nuotaikos pas mane gali keistis keliskart per dien?. Geriausia nuotaika b?na tada, kai sutvarkau kok? nors sunkiai ?veikiam? reikal?. Nem?gstu dirbti pagal griežt? grafik?, vis stengiuosi kur nors j? "numuilinti" ir kai tai padarau irgi nuotaika pasitaiso, o grafikas mane slegia. Neypa? paisau taisykli?, dažniau m?gstu jas kaitalioti arba laužyti. Visuomenin?s normos man dažnai apskritai negalioja, jei kertasi su mano pa?ios nuostatomis. M?gstu permainas, kai viskas aišku, reglamentuota ir sustabar?j?, man prapuola ?kv?pimas gyventi ir dirbti. Tada pati kažk? kei?iu. Šiaip esu gyvenime keitusi ir darbovietes, ir gyvenam?sias vietas, ir šeimynin? pad?t?, ir pavardes:), ir plauk? spalv?, ir ilg?...Apskritai, kai kažkas pernelyg užsistovi - kei?iu tai, bent jau kei?iu krypt?. Beje, neverbaliniais b?dais sugeba bendrauti b?tent iracionalai :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 11:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Beje, neverbaliniais b?dais sugeba bendrauti b?tent iracionalai


Iš kur ištraukei?:shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 12:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Beje, neverbaliniais b?dais sugeba bendrauti b?tent iracionalai


Iš kur ištraukei?:shocked:




Tas pats Gulenko "Menedžment slažennoj komandy".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O pacituoti gal?tum?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2006, 13:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
gerai, bet v?liau, dabar labai n?r kada: gaminu šeimynai pietus, be to ryt planuojam patraukt ? gamt? (keturiolika žmoni?), tai organizuoju maist?, palapines, pav?sines ir kt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 246 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007