Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Rolin?s atžvilgiu reiškiasi toks maždaug poži?ris: "?ia viskas antras sortas. Nes?mon?s kažkokios. Neverta d?mesio".




Kažk? praleidau, matyt.... Nuo kada Cassandros rolin? pasidar? :bethics:?

O ir apskritai pa?mus rolin? - ji žmogui tikrai n?ra "neverta d?mesio". Labai glaustai apie ši? funkcij? radau pasakyta V.Sajenko: "Rolin? funkcija yra pirmoji bloko SUPEREGO funkcija, akceptin? socialini? l?kes?i? bloko funkcija. Kada žmogus kažkaip bando išreikšti save naujoje situacijoje pagal rolin? funkcij?, jis tarsi demonstruoja aplinkiniams – manyje viskas tvarkoj, aš teisingame kelyje, aš teisingai suprantu visuomen?s politik? (man keliamus reikalavimus)! Žmon?s, aš su jumis!"



P.S. Visas straipsnis, iš kurio citavau ?ia (rus? kalba):

http://ru.laser.ru/authors/saenko/3d_func.htm

Jei kas dom?sis - turiu vertim? ir lietuviškai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kada žmogus kažkaip bando išreikšti save naujoje situacijoje


B?tent. Naujoje situacijoje. O kasdienyb?je?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 11:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
o kasdienyb?je ši funkcija pasireiškia banguotai. Visgi, pagal j? veikla daugiau demonstracin?.

pvz. aš su savo balta sensorika. galiu nesitvarkyt, galiu nerast k? valgyt ir valgyt bele k?, ta?iau jeigu reikia kažkam KITAM save pateikti, tai ir apsitvarkysiu, ir pagaminsiu pietus iš keturi? patiekal?. Bet tik tam, kad sudaryti ?sp?d?: va,kokia aš šauni šeiminink?, kokia aš tikra moteris (juk ar ne to iš moters reikalauja visuomen??:) ). Taip sakant, norisi atitikti normas. Ta?iau kasdienyb?je bus visaip. Bus "priepuoliai" baltasensorini? veiksm?, o bus "atosl?giai", kada atrodysiu....geriau nesakysiu kaip.:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 11:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
o rolin? :bethics: kiek teko steb?ti.... na, tai yra periodiški labai didelio mandagumo ir meilumo "priepuoliai" - kai tai tarp sav?, ir dažnokai, beveik visada pasireiškiantis mandagumas, malonus bendravimas- su svetimais žmon?mis, naujose situacijose.

B?davo, klausausi džeko, kaip jis kalbasi su kitais, ir galvoju: ech, kad su manim toks mielas b?t? kaip su svetimais .. :smile: Tuo tarpu man, kaip "savai", jis jausdavosi gal?s išreikšti visas negatyvias emocijas, pasisk?sti, kaip jam kažkur nesisek?. Dar blogiau, "išsilieti" ant man?s, vien tod?l, kad kažkur kažkas sunervino. Tiesa, reti tai dalykai b?davo, bet b?davo. Ir va šitas bruožas man buvo pats nesuprantamiausias. KAIP galima išsilieti ant žmogaus, kuris nori tau gero? Kuris NIEKUO d?tas tame, kad tau buvo bloga diena?

Gal tai ir netipiška. Bet gal ir neadekvatus veikimas iš :bethics:. O neadekvatus, pulsuojantis, ne visada teisingai dozuojamas jis ir b?na, kai ji rolin?.




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
Nadia raš?:
Rolin?s atžvilgiu reiškiasi toks maždaug poži?ris: "?ia viskas antras sortas. Nes?mon?s kažkokios. Neverta d?mesio".




Kažk? praleidau, matyt.... Nuo kada Cassandros rolin? pasidar? :bethics:?




Liepa, pavirtau ? Džek? aš. Pastaruoju metu :wink: Nadios akyse :smile:



O ir apskritai pa?mus rolin? - ji žmogui tikrai n?ra "neverta d?mesio". Labai glaustai apie ši? funkcij? radau pasakyta V.Sajenko: "Rolin? funkcija yra pirmoji bloko SUPEREGO funkcija, akceptin? socialini? l?kes?i? bloko funkcija. Kada žmogus kažkaip bando išreikšti save naujoje situacijoje pagal rolin? funkcij?, jis tarsi demonstruoja aplinkiniams – manyje viskas tvarkoj, aš teisingame kelyje, aš teisingai suprantu visuomen?s politik? (man keliamus reikalavimus)! Žmon?s, aš su jumis!"



P.S. Visas straipsnis, iš kurio citavau ?ia (rus? kalba):

http://ru.laser.ru/authors/saenko/3d_func.htm

Jei kas dom?sis - turiu vertim? ir lietuviškai.





Solanža raš?:
o kasdienyb?je ši funkcija pasireiškia banguotai. Visgi, pagal j? veikla daugiau demonstracin?.

pvz. aš su savo balta sensorika. galiu nesitvarkyt, galiu nerast k? valgyt ir valgyt bele k?, ta?iau jeigu reikia kažkam KITAM save pateikti, tai ir apsitvarkysiu, ir pagaminsiu pietus iš keturi? patiekal?. Bet tik tam, kad sudaryti ?sp?d?: va,kokia aš šauni šeiminink?, kokia aš tikra moteris (juk ar ne to iš moters reikalauja visuomen??:) ). Taip sakant, norisi atitikti normas. Ta?iau kasdienyb?je bus visaip. Bus "priepuoliai" baltasensorini? veiksm?, o bus "atosl?giai", kada atrodysiu....geriau nesakysiu kaip.:)






B?tent. Rolin? stengiasi pritapti prie visuomen?s norm? iš rolin?s aspekto pozicij?. Jei iš bazin?s žmogus gali mesti iššuk? visuomenin?ms normoms, tai iš rolin?s to nebus. Rolin?je stengiamasi neišsiskirti arba pasirodyti "tik gerai", tod?l ji yra pastoviai "šlifuojama". Rolin? neatspindi individo vertybi?, ta?iau joje jis mato visuomen?s vertybes, kurios gali atrodyti "paviršutiniškos", ta?iau kuri? negalima atmesti, nes tai vienas iš "kertini? akmen?", per kur? ?siliejama ? socium?. Rolin? iš ties? turi pulsuojant? charakter?, ko negal??iau pasakyti, beje, apie savo emocijas. Mano emocijos priklauso nuo mane supan?i? žmoni?, ta?iau ne ta prasme, kad aš stengiuosi jas "pritaikyti" prie j? ar "gražiai jas pateikti" jiems. Kit? emocijas aš tiesiog "perimu" pa?iai sau nepastebimai. Jei aplink namie visi bus paniur? - man tai persiduos irgi, lygiai tas pats su teigiamomis emocijomis: kai namuose visi linksmi - tai persiduoda ir man. Kai emocinis fonas "nulinis" - jis pas mane irgi toks. O kai isterikuojama, tai, kaip jau min?jau aukš?iau - nug?sinu tokius dalykus. Nematau savo emocijose jokio rolin?s pasireiškimo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Jei nepyks gimtosios kalbos serg?tojai, palyginimui žukovo ir džeko :bethics: metu Gulenko funkcinius aprašymus.



Žukovas.



"???? ??? ???????, ???????? ???????? ??????????? ??????. ? ????? ?????? ?? ????? ???????????? ? ?????. ????? ???????. ????? ????????????, ?????? ????????, ??? ????? ????????????, ???????????? ???????????. ?????, ????? ??? ????????????, ????????? ??????????. ??? ????????????? ????????? ?? ?????? ??????? ?? ?????? ??????????. ????? ????????? ??????. ??? ??????????? ???, ??????? ???????? ??????????."



Džekas.



"????????, ?? ??????? ?? ??? ????? ???????????????. ????????? ?????????? ??? ?????? ????????, ?????? ????? ????????? ? ????. ????? ????????, ???????? ?????. ???????? ? ???????, ??????? ??????????? ???????? ????????. ??? ???? ????? ????? — ???????? ? ???? ?????, ???????????????. ????? ???? ?? ????, ???????? ????? ??? ??????? ?????. ? ????? ????? ????????, ?????????? ??????? ?????????. ??? ????????????????? ? ????????????? ????? ????????? ??????????. ?????? ??? ?? ????? ?? ?????????, ???????, ??? ?????? ??????????? ????????."



Vertinimus darykit patys, bet man tai sprendžiant pagal Cassandros atsakymus vienareikšmiškai tinka žukovo variantas, ypa? - ??? ????????????? ????????? ?? ?????? ??????? ?? ?????? ??????????.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O man atrodo, kad ir Džeko visai tikt?:). O paskutinis teiginys - jis visiems žmon?ms tinka (gal su labai retom išimtim). Tik vieni priklauso nuo to mažiau, kiti daugiau.



?????, ????? ??? ????????????, ????????? ??????????.
Man Cassandra apskritai n?ra panaši ? žmog?, kuriam reikia kelt nuotaik?. Pati bet kam pakels:happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
?????, ????? ??? ????????????, ????????? ??????????.
Man Cassandra apskritai n?ra panaši ? žmog?, kuriam reikia kelt nuotaik?. Pati bet kam pakels:happy:.




be jokios abejon?s, man, pavyzdžiui, aktyvuojantis štirlis irgi labai lengvai iškart pakelia nuotaik?. bematant :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:happy::happy::happy: Cassandra, o tiksliai, kaip ten, jau pri?mei mane ? aktyvatorius?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
O man atrodo, kad ir Džeko visai tikt?:). O paskutinis teiginys - jis visiems žmon?ms tinka (gal su labai retom išimtim). Tik vieni priklauso nuo to mažiau, kiti daugiau.



?????, ????? ??? ????????????, ????????? ??????????.
Man Cassandra apskritai n?ra panaši ? žmog?, kuriam reikia kelt nuotaik?. Pati bet kam pakels:happy:.




Nadia, daug met? dirbu su žmon?mis ir tiesiog NELEIDŽIU SAU demonstruoti blogos nuotaikos. Bet tai dar nereiškia, kad jos neb?na ar kad su ja susitvarkau. Aš j? tiesiog paslepiu nuo pašalini? aki?, nes nem?gstu, kai man lendama ? d?ši? su klausimais: "Kas atsitiko? ko li?dna? " ir pan. O tai kad galiu bet kam nuotaik? pakelti - tu esi pirmas žmogus, kuris man tai sako :smile: Taip kad galim dr?siai b?ti aktyvatoriais :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Šiaip tai šioje situacijoje mane labiausiai linksmina tai, kad mane, stipri? sensorik?, sensorik? iki kaul? smegen?, bando ?sprasut ? intuityvo r?mus :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: o man iš šitos diskusijos pagaliau "da?jo", kam jeseninas žukovui reikalingas:))). (na žirafa aš:)). Ne, o jei rimtai tai... na, aiškiau patapo, kaip yra su tavo emocijomis. Kad jos yra aplinkos atspindys.

Stengsim?s spind?ti pozityviai :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
nes nem?gstu, kai man lendama ? d?ši? su klausimais: "Kas atsitiko? ko li?dna? " ir pan.


O Žukovui tas tur?t? patikti. Nes kas jau kas, o Jeseninas, kaip tipas su k?rybine :bethics: yra labiausiai link?s t? daryti (tik Solanža, nesakyk prašau, kad tu taip nedarai, Jeseninai taip DARO, ir labai entuziastingai ir ?kyriai, ant savo kailio patyriau). O Žukovui su aktyvacine :bethics: tur?t? patikti bet koks d?mesys jo nuotaikai.



Bet tiek to, svarbiausia, kad aš iš konfliktinio tipo patapau aktyvatorium. Kokia laim?:happy:. Net priekabiaut nesinori:smile:.

Solanža, tu neišsigandai?:strange: Konkurentinis tipas atsirado.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Šiaip tai šioje situacijoje mane labiausiai linksmina tai, kad mane, stipri? sensorik?, sensorik? iki kaul? smegen?, bando ?sprasut ? intuityvo r?mus


Na žinai, jeigu manyti, kad :wintuition: - tai sugeb?jimas laiku pirkti loterin? biliet? - tai mes visi esame sensorikai:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
nes nem?gstu, kai man lendama ? d?ši? su klausimais: "Kas atsitiko? ko li?dna? " ir pan.


O Žukovui tas tur?t? patikti. Nes kas jau kas, o Jeseninas, kaip tipas su k?rybine :bethics: yra labiausiai link?s t? daryti (tik Solanža, nesakyk prašau, kad tu taip nedarai, Jeseninai taip DARO, ir labai entuziastingai ir ?kyriai, ant savo kailio patyriau). O Žukovui su aktyvacine :bethics: tur?t? patikti bet koks d?mesys jo nuotaikai.



Bet tiek to, svarbiausia, kad aš iš konfliktinio tipo patapau aktyvatorium. Kokia laim?:happy:. Net priekabiaut nesinori:smile:.

Solanža, tu neišsigandai?:strange: Konkurentinis tipas atsirado.




Jeseninas nelenda ? d?ši? su tokiais klausimais. Jis mato, kada Žukovo nuotaika prasta ir sugeba pakreipti visk? taip, kad Žukovas pralinksm?ja ir tada pats savo noru pradeda pasakotis :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 160 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007