Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 12:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: b?tent kad visi aštuoni aspektai. nes kitaip žmon?s papras?iausiai tarpusayje negal?t? susikalb?ti - jei vienas tik apie viena šnek?t?, kitas - apie kita. bet ?ia labai jau "zan?dna". Nadia gali nesuprasti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutaurai, :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa,

gerai, pasinaudokime tavo analogija. Kiekvienas žmogus kišen?se nešiojasi po instrument? (dvi patogios kišen?s tarkime striuk?s šonuose, ego blokas). Dar yra kišenyt?s, iš kuri? instrumentui ištraukti reikia žymiai daugiau pastang? (superego blokas). O dar yra kišen?s, kuri? žmogus beveik nepasiekia (gal ant nugaros?), ir ištraukia instrument?, tik labai pasisteng?s (superid). Tod?l, jei žmogus kišen?je turi šaukšt? ir peil? - jis valgys dažniausiai duon? ir sriub?, o tas, kuris nešiojasi šakut? - valgys makaronus.

Vat aš ir stebiu, kuom žmon?s dažniausiai užkandžiauja ir kitus pamaitina:smile:.



Aš bent esu aiškiai suformulavus, kaip aš tipuoju. Kiekvienas, naudodamas mano metodik?, gaus t? pat? rezultat?. O kaip j?s tipuojate - man yra didžiausia paslaptis. Nežinau, kaip jums patiems. Man rodos  - tiesiog intuityviai. Arba sensoriškai:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Nadia raš?:
Liepa,

gerai, pasinaudokime tavo analogija. Kiekvienas žmogus kišen?se nešiojasi po instrument? (dvi patogios kišen?s tarkime striuk?s šonuose, ego blokas). Dar yra kišenyt?s, iš kuri? instrumentui ištraukti reikia žymiai daugiau pastang? (superego blokas). O dar yra kišen?s, kuri? žmogus beveik nepasiekia (gal ant nugaros?), ir ištraukia instrument?, tik labai pasisteng?s (superid). Tod?l, jei žmogus kišen?je turi šaukšt? ir peil? - jis valgys dažniausiai duon? ir sriub?, o tas, kuris nešiojasi šakut? - valgys makaronus.

Vat aš ir stebiu, kuom žmon?s dažniausiai užkandžiauja ir kitus pamaitina:smile:.







Ale ži?rau, kad visai neturi supratim? api valgym?. Tas katras turi šaukšt? i peil? - valgys visk?, ba su šaukštu valgyt labai patogu. A anas valgys sriub? - da nežinia, ba kad anas turi šaukšt? - tatai da neraiškia, kad ans sriub? m?gsta. A tas, katras turi šakut?  - irgi valgys visk?, ale tik ne tep zgrabniai - ba sriub? mažna i tiesiai iš bli?duka išgert, jei jau tep labai norisi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 13:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Peliaucku_Jadze:



:))))))))))))))))))))))))))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kas dar daugiau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 16:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: gal??iau. ar reikia? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O tu liutaurai š?kart pav?lavai. Galvojau pirmas nusišypsosi ir kaip visad palaikysi puik? Jadzyt?s jumor?.

Gaila, už teisingai atsp?t? reakcij? ? mano postus premij? nemoka. Gal??iau ir praturt?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 16:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Nadia: užteks man t? tip?, kai bus du, tai bus asmenyb?s susidvejinimas

:shocked:, o jei dar tre?ias .... tai nešiuosiuosi visus valgymo ?rankius visose kišen?se ir

visai neatsirinksiu k? ir su kuo valgyt :wink:



Cassandra: ?ia šiaip dar klausim?lis, kaip tu reaguoji ? neigiamas emocijas aplinkini??

Ar teigiamos emocijos tau "gyvybiškai" b?tinos? Ar buvo, nebuvo ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa raš?:




Cassandra: ?ia šiaip dar klausim?lis, kaip tu reaguoji ? neigiamas emocijas aplinkini??

Ar teigiamos emocijos tau "gyvybiškai" b?tinos? Ar buvo, nebuvo ?





Turb?t tai priklauso nuo dviej? dalyk?: aplinkini? psichologin? artumo - kuo tolimesnis man žmogus, tuo mažiau kreipiu d?mes? ? jo emocijas. Ties? sakant, aš dažnai net nepastebiu, kokios emocijos ir kokia nuotaika, kol man prikišamai to neparodo.



Taip pat priklauso nuo emocij? raiškos. Jei jos n?ra aiškiai išreikštos (tyl?jimu, r?kavimu, bamb?jimu ar dar kaip nors), aš nepasteb?siu, kokia žmogaus nuotaika. Jei artimas žmogus tyli "kitaip" nei ?prastai, aš pasiklausiu jo, kas yra. Jei jis atsakys "pavargau, noriu pab?ti vienas" ar pan. - paliksiu j? ramyb?je. Arba pasi?lysiu arbatos or smth. Priklausomai nuo situacijos. Jei jis prad?s sk?stis, kad yra kažkas blogai - bandysiu paieškoti situacijoje teigiam? aspekt? ir pasi?lyti problemos sprendimo b?d?. Jei r?kia ir nieko nesiklauso - pasi?lysiu padaužyt savo galv? ? sien?, anuž pad?s. Ir apskritai, iš r?kian?i? mane labai juokas ima, gal tod?l mano akivaizdoje retas kuris drysta isterikuoti. Jei ?kyriai bamb?s - išklausysiu ir pasi?lysiu sprendimo b?d?, jei visvien bamb?s, kad bamb?t? - tiesiai šviesiai pasi?siu ant trij? raidži?. Tylintys man?s neerzina. Labiausiai erzina bambekliai. O isterikai, kaip min?jau, sukelia juok? ir nor? ty?iotis. Šiaip manau, kad neigiam? emocij? išliejimas tokiomis formomis rodo žem? žmogaus kult?r?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra:

O jeigu tas, kas šalia yra nepiktybiškai piktokas/liudnokas, s?di sau tyliai kaip žemes pardav?s,

dien?, dvi, tris... ? Kokia tavo reakcija?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 17:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa raš?:
Cassandra:

O jeigu tas, kas šalia yra nepiktybiškai piktokas/liudnokas, s?di sau tyliai kaip žemes pardav?s,

dien?, dvi, tris... ? Kokia tavo reakcija?





Jei žmogus yra nuli?d?s d?l suprantamos priežasties, kokios nors b?dos (liga, mirtis, darbo netekimas ar pan.), aš jo li?des? laikysiu visiškai suprantamu dalyku, manysiu, kad tai yra laikas, kur? jis turi pab?ti su savo li?desiu ir nel?siu ? akis. T.y. gerbsiu jo privatum?. Jei matysiu, kad tai nepraeidin?ja - bandysiu ?traukti t? žmog? ? koki? nors veikl?, darb?, kad jis prad?t? dom?tis ne tik savimi, bet ir j? supan?iu pasauliu. Bet po savijaut? nesiknaisiosiu. Jei žmogus li?di be priežasties arba pyksta be priežasties, tik tam, kad atkreipti ? save d?mes?, t.y. daro tai be aiškaus pagrindo ir demonstratyviai - man tas tikrai nepatiks, manysiu, kad tai yra spekuliacija jausmais. Grei?iausiai pasi?lysiu užsiimti kokiu nors naudingu darbu, nevaizduojant sopulingosios marijos ir padarysiu tai anaiptol ne pa?ia švelniausia forma.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra: :happy::happy::happy: Jau ir matau t? vaizdel? :)



Tai kaip supratau, neigiamas emocijas (jei jos be objektyvaus pagrindo) toleruoji kažkok? trump? laik?.... 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 09:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, gerai rolin? :bethics: aprašei, man patiko:wink:.

Rolin?s atžvilgiu reiškiasi toks maždaug poži?ris: "?ia viskas antras sortas. Nes?mon?s kažkokios. Neverta d?mesio".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 09:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa raš?:
Cassandra: :happy::happy::happy: Jau ir matau t? vaizdel? :)



Tai kaip supratau, neigiamas emocijas (jei jos be objektyvaus pagrindo) toleruoji kažkok? trump? laik?.... 




Taip, nes ilgainiui pati jomis užsikre?iu ir jos mane destabilizuoja. O to, kas destabilizuoja, aš vengiu.



Nadia raš?:
Cassandra, gerai rolin? :bethics: aprašei, man patiko:wink:.

Rolin?s atžvilgiu reiškiasi toks maždaug poži?ris: "?ia viskas antras sortas. Nes?mon?s kažkokios. Neverta d?mesio".




Kažkur kažk? ne taip susiinterpretavai. Man niekada neatrod?, kad neigiamos žmogaus emocijos yra nes?mon?s. Tiesiog aš j? nemoku valdyti nei savyje (savyje dažniausiai slopinu), nei kituose. Tod?l aš esu arba linkusi apeiti jas, išlaukti kol žmogui praeis "blogumas", arba taip pat slopinti, jei žmogus "psichuoja".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 203 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007