Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Nieko neprigalvosi apie situacijas, su kuriomis nebuvai susidūręs.
Norėjai pasakyti, kad ankstesnius atsakymus buvo lengviau "pritempti" prie tavo versijos ?
1. Ne visai taip. Dingo tavo užuomina apie tai, kad išsityčioji iš žmonių, kurie teoretizuoja. Tu nuolat išjuoki žmones, kurie sako ne tai, kas tau patinka.Toliau, pradėjai matyti naujų darbų, projektų galimybes. Tai tikriausiai atėjo su patirtimi, bet tai tipo necharakterizuoja. Ir t.t.
2. Sakyčiau, kad tu bandai su šitais pakoreguotais atsakymais kažkur "nutempti". Ir išvis, ką tu dabar nori įrodyti? Kad esi žukovė, ne jeseninė, dar kažkas?
Kodėl tau rūpi mano nuomonė apie tavo tipą? Juk yra "labai rimti žmonės", kurių nuomone tu pasitiki.
Ne savo turi nuomonę, bet pasitiki kažkieno kito nuomone. Ne stiprios logikos požymis, tarp kitko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 16:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Joldija rašė:
Nieko neprigalvosi apie situacijas, su kuriomis nebuvai susidūręs.
Norėjai pasakyti, kad ankstesnius atsakymus buvo lengviau "pritempti" prie tavo versijos ?
1. Ne visai taip. Dingo tavo užuomina apie tai, kad išsityčioji iš žmonių, kurie teoretizuoja. Tu nuolat išjuoki žmones, kurie sako ne tai, kas tau patinka.Toliau, pradėjai matyti naujų darbų, projektų galimybes. Tai tikriausiai atėjo su patirtimi, bet tai tipo necharakterizuoja. Ir t.t.


Visi mes keičiamės, priklausomai nuo aplinkybių. Atitinkamai keičiasi ir mūsų bendravimas su kitais žmonėmis. Matyt, tiesiog tapau išmintingesnė :strange:

Cituoti:
2. Sakyčiau, kad tu bandai su šitais pakoreguotais atsakymais kažkur "nutempti". Ir išvis, ką tu dabar nori įrodyti? Kad esi žukovė, ne jeseninė, dar kažkas?
Kodėl tau rūpi mano nuomonė apie tavo tipą? Juk yra "labai rimti žmonės", kurių nuomone tu pasitiki.
Ne savo turi nuomonę, bet pasitiki kažkieno kito nuomone. Ne stiprios logikos požymis, tarp kitko.


Mano tipas man nerūpi, tačiau kadangi vakar mano tipas labai rūpėjo tau, tai šiandien, radusi minutėlę laisvo laiko, atsakiau į tau rūpimus klausimus. Dėl savo nuomonės - savo nuomonę aš besąlygiškai turiu. Tačiau lygiai taip pat žinau, kad tau mano nuomonė iš esmės yra niekinė ir subjektyvi. Todėl, norėdama atsiriboti nuo to subjektyvumo, parašiau tau kaip mane mato aplinkiniai žmonės, bent jau tie, kurie mane gerai pažįsta. Nes tu manęs apskritai normaliai nepažįsti. Tas vienas kartas, kai mane matei - dar nieko nereiškia. Tai visa tai dėl to, kad tu dabar labai užsidegęs entuziazmu vardan mokslinių tikslų išsiaiškinti mano tipą. Jei tau to taip reikia - valio, galiu pagelbėti, man nesunku.

Bet, bėda yra tame, kad tu iš esmės pats nežinai, ko nori: vakar tau netiko, kad nediskutuoju, šiandien tau netinka, kad atsakinėju, ne taip, kaip tau norisi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
1 Mano tipas man nerūpi, tačiau kadangi vakar mano tipas labai rūpėjo tau, tai šiandien, radusi minutėlę laisvo laiko, atsakiau į tau rūpimus klausimus.
2 Dėl savo nuomonės - savo nuomonę aš besąlygiškai turiu. Tačiau lygiai taip pat žinau, kad tau mano nuomonė iš esmės yra niekinė ir subjektyvi. Todėl, norėdama atsiriboti nuo to subjektyvumo, parašiau tau kaip mane mato aplinkiniai žmonės, bent jau tie, kurie mane gerai pažįsta.
3 Tai visa tai dėl to, kad tu dabar labai užsidegęs entuziazmu vardan mokslinių tikslų išsiaiškinti mano tipą. Jei tau to taip reikia - valio, galiu pagelbėti, man nesunku.
4 Bet, bėda yra tame, kad tu iš esmės pats nežinai, ko nori: vakar tau netiko, kad nediskutuoju, šiandien tau netinka, kad atsakinėju, ne taip, kaip tau norisi.
1. Jei tau iš tikrųjų nerūpėtų tavo tipas, tu nedalyvautum jokiuose pokalbiuose ar diskusijose apie tavo tipą.
2. Ne kartą esu aiškinęs, kad man nerūpi daugumos nuomonė vien dėl to, kad tai yra daugumos nuomonė. Ji turi būti aiškiai pagrįsta. "Pažįsta-nepažįsta" yra labai nekonkreti sąvoka.
3. Dėkoju, bet vakar viską išsiaiškinau, papildomas tavo reakcijų tikrinimas nieko naujo nebeduoda.
4. Labai gerai žinau, ko noriu ir tai pasiekiau - išsiaiškinau tavo tipą. Tavo nuolatinis nenoras (nesugebėjimas) diskutuoti tam taip pat pasitarnavo. Tu atsakinėji labai normaliai pagal savo tipo supratimą ir galimybes. Jei aš tavo atsakymus logiškai "preparuoju", tai nereikia etiškai suvokti, kad man nepatinka tavo atsakymai. Bet tu suvoki taip, kaip sugebi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 17:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Tai ir puiku, jei išsiaiškinai :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007