Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2006, 13:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:


Man labai pasidar? ?domu tai, kaip tu suderintum su Štirlico versija (tikriausiai tebemanai, kad aš -Štirlicas) t? fakt?, kad aš nem?gstu nuosekliai planuoti, niekada to nedarau, o jei išorin?s aplinkyb?s (pvz. darbe) priver?ia tai padaryti, kiekvien? "nusimušim?" priimu su džiaugsmu, jis man ?lieja nauj? j?g?, min?i? ir id?j?, o labiausiai m?gstu, kai laiko n?ra ir reikia greitai priimti sprendim? - tai mane kapitaliai mobilizuoja ir visus geriausius sprendimus bei ?domiausius, geriausius darbus esu padariusi b?tent tokiomis s?lygomis. Šita s?lyga - priimti sprendim? greitai esant mažai laiko - man tarsi užaugina sparnus ir atriša rankas.



Viskas, kas ?ia pasakyta, gerai tinka ir man. Manau, kad racional?s loginiai metams b?gant pradeda vengti nuoseklaus planavimo. :wink:

Gal? gale, jei susitiksime garsiajame boulinge, tai, manau, klaustuk? sumaž?s.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2006, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
Gal? gale, jei susitiksime garsiajame boulinge, tai, manau, klaustuk? sumaž?s.



Oba! Kaip gaila, kad manes ten nebus :sad:. I Vilniu vaziuociau vien tik i tave paspoksoti :wink:, bet...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2006, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:
I Vilniu vaziuociau vien tik i tave paspoksoti :wink:, bet...


Vien tik spoksoti neverta...:wink: Nieko pritrenkian?io nebus. Tiesiog normali išvaizda.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 18:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, k?rybin? :wintuition::happy::happy::happy:

Aš po paskutinio myto grižau prie Džeko versijos:wink:.




Šaunuol? :happy::happy::happy: varyk taip ir toliau :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Dar nor??iau tav?s paklausti, kaip tu suderintum su Džeko versija tai, kad man visiškai netinka štai šie dalykai (man labai ?domi tavo m?stymo kryptis, net jei ir aš su ja nesutinku):



1.Gerai mato nauj? darb? (projekt? galimybes) Nematau. Žino, kaip pasukti reikalus taip, kad jie atnešt? reali?, ap?iuopiam? naud?. Iš esm?s man?s tatai nedomina, nesiorientuoju ? tai. Ta savyb? atsiranda tik "badme?iu", t.y. tik ekstremaliomis s?lygomis. Kritikuoja tuos, kurie užsiima tuš?iu teoretizavimu. Nekritikuoju. Tyliu. Jei nusišneka visiškai "? pievas" - išsity?ioju. ???????????? ? ????? ?? ??????. Ne. Verslas man?s niekada nedomino ir nedomina.Dažnai žavisi dinamiškomis sporto šakomis - turistiniais žygiais, alpinizmu, b?giojimu. D?l dviej? pirm?j? - priklauso nuo kompanijos. Jei kompanija "ne mano" - turistauti neisiu. B?giojimo nepaken?iu, krepšinio irgi. Labiausiai m?gstu šokius. Ne bijo komandiruo?i? ir persikraustymo ? nauj? viet?. Komandiruo?i? nebijau, o kraustytis nem?gstu. Dr?siai iškelia nauj? iniciatyv? ir siekia jos realizavimo. Iniciatyv? nekeliu. Keliu tikslus . Jei projekto galimyb?s išsemtos, greitai persiorientuoja ? nauj? krypt?. Moka elgtis su finansais. Sakykim taip - neišlaidauju. Savo piniginius resursus siekia naudoti rinkoje, žaisdami kain? skirtumais Griežtai ne. Savo rankose sutelkia pagrindinius materialinio suinteresuotumo svertus Ne, žmones valdau kitais metodais – man tereikia panor?ti, po to arba paprašyti to, ko noriu, arba ?rodyti, kad tai yra tikslinga, ir aš tai gaunu :)



4.Gali gyventi ir dirbti diskomforto s?lygomis, be patogumu. Esu kategoriškai prieš. Pastoviai galiu dirbti tik jaukioje, komfortiškoje aplinkoje ir to išsireikalauju. Gyventi nekomfortabilioje aplinkoje apskritai atsisakau. Gyvenu tik tada, kai sukuriamas komfortas. Gamta j? apdovanojo ištverme ir sveikata Galb?t, bet visur ir visada „kamuotis“ nematau reikaloNereiklus maistui ir interjerui Absoliu?iai netinka. Esu ypatingai išranki maisto kokybei, skoniui, nevalgau bet ko ir bet kur, m?gstu gaminti ir gaminu pati ir ne paprastus, o gurmaniškus patiekalus, domiuosi ?vairi? šali? virtuve bei vynais. Interjer? taipogi kuriu pati nuo erdvi? apiforminimo iki detali? sud?liojimo. Paprastai mano sve?iai žavisi mano gamintu maistu ir mano buto sutvarkymu. Ir man tai yra svarbu. J? mažai jaudina išvaizda. Esu labai reikli tiek savo, tiek  namiški? išvaizdai.   Turi polink? ilgai vaikš?ioti tais pa?iais r?bais. Pasipuošia tik tada, kai nuo to priklauso santykiai su aplinkiniais. m?gstu pastoviai atsinaujinti, ?sigyti naujus r?bus bei papuošalus bei juos d?v?ti. Visi žino, kad man geriausia dovanoti kosmetini?, juvelyrini?m, bižuterini? parduotuvi? ?ekius :)))) Gerai vertina tuos, kas išlaisvina juos nuo b?tinyb?s r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. Nematau jokio vargo r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. M?gstu tai daryti ir mielai išvaduoju kitus nuo to Nem?gsta žmoni?, kurie prisidengia savo silpnumu ir ligomis Taip, tingini? ir m?g?j? išjoti ant svetimos kupros ? roj? tikrai nem?gstu.  Gamtoje elgiasi ner?pestingai, kartais netgi lengvab?diškai Apskritai nesupratau, apie k? ?ia...? Jis link?s ? kraštutinumuspoži?ryje ? blogus ?pro?ius: tai juos ignoruoja, tai su jais kovoja. Tas pats seksualiniame gyvenime. Man tai neb?dinga. Turiu konkre?i? mažai kintan?i? pozicij? tokiais klausimais.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Pakartoju klausimą atitinkamoje temoje:
Joldija, tu lyg rašei kažkada, kad iš pradžių savęs ieškojai tarp etinių introvertų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
1 Gerai mato nauj? darb? (projekt? galimybes) Nematau. nėra :wintuition:
2 Žino, kaip pasukti reikalus taip, kad jie atnešt? reali?, ap?iuopiam? naud?. Iš esm?s man?s tatai nedomina, nesiorientuoju ? tai. Ta savyb? atsiranda tik "badme?iu", t.y. tik ekstremaliomis s?lygomis. neaišku
3. Kritikuoja tuos, kurie užsiima tuš?iu teoretizavimu. Nekritikuoju. Tyliu. Jei nusišneka visiškai "? pievas" - išsity?ioju. stipri :bethics:
4. Verslas man?s niekada nedomino ir nedomina.minusas tiek :blogic: , tiek :bsensoric: , tiek gal ir :wintuition:
5. Dažnai žavisi dinamiškomis sporto šakomis - turistiniais žygiais, alpinizmu, b?giojimu. D?l dviej? pirm?j? - priklauso nuo kompanijos. Jei kompanija "ne mano" - turistauti neisiu. B?giojimo nepaken?iu, krepšinio irgi. Labiausiai m?gstu šokius.ryški :bethics: , gal kažkuri sensorika
6. Ne bijo komandiruo?i? ir persikraustymo ? nauj? viet?. Komandiruo?i? nebijau, o kraustytis nem?gstu.neiašku
7. Dr?siai iškelia nauj? iniciatyv? ir siekia jos realizavimo. Iniciatyv? nekeliu. Keliu tikslus . Jei projekto galimyb?s išsemtos, greitai persiorientuoja ? nauj? krypt?.minusas intuicijai, pliusas :blogic: ar :bethics:
8. Moka elgtis su finansais. Sakykim taip - neišlaidauju. neaišku
9. Savo rankose sutelkia pagrindinius materialinio suinteresuotumo svertus Ne, žmones valdau kitais metodais – man tereikia panor?ti, po to arba paprašyti to, ko noriu, arba ?rodyti, kad tai yra tikslinga, ir aš tai gaunu :)tikrai :bethics: , galbūt logika
10. Gali gyventi ir dirbti diskomforto s?lygomis, be patogumu. Esu kategoriškai prieš. Pastoviai galiu dirbti tik jaukioje, komfortiškoje aplinkoje ir to išsireikalauju. Gyventi nekomfortabilioje aplinkoje apskritai atsisakau. Gyvenu tik tada, kai sukuriamas komfortas.pliusas sensorikai ir :bethics:
11. Nereiklus maistui ir interjerui Absoliu?iai netinka. Esu ypatingai išranki maisto kokybei, skoniui, nevalgau bet ko ir bet kur, m?gstu gaminti ir gaminu pati ir ne paprastus, o gurmaniškus patiekalus, domiuosi ?vairi? šali? virtuve bei vynais. Interjer? taipogi kuriu pati nuo erdvi? apiforminimo iki detali? sud?liojimo. Paprastai mano sve?iai žavisi mano gamintu maistu ir mano buto sutvarkymu. Ir man tai yra svarbu. :bethics: + :wsensoric:
12. J? mažai jaudina išvaizda. Esu labai reikli tiek savo, tiek  namiški? išvaizdai. :bethics: + :wsensoric:  
13. Turi polink? ilgai vaikš?ioti tais pa?iais r?bais. Pasipuošia tik tada, kai nuo to priklauso santykiai su aplinkiniais. m?gstu pastoviai atsinaujinti, ?sigyti naujus r?bus bei papuošalus bei juos d?v?ti. Visi žino, kad man geriausia dovanoti kosmetini?, juvelyrini?m, bižuterini? parduotuvi? ?ekius :))))
:bethics: + :wsensoric:
14. Gerai vertina tuos, kas išlaisvina juos nuo b?tinyb?s r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. Nematau jokio vargo r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. M?gstu tai daryti ir mielai išvaduoju kitus nuo to sensorika
15. Nem?gsta žmoni?, kurie prisidengia savo silpnumu ir ligomis Taip, tingini? ir m?g?j? išjoti ant svetimos kupros ? roj? tikrai nem?gstu.neaišku 
Daugiausia pavyko dešifruoti :bethics: , antoje vietoje - :wsensoric: , trečioje gal :blogic: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
1 Gerai mato nauj? darb? (projekt? galimybes) Nematau. neaišku
2 Žino, kaip pasukti reikalus taip, kad jie atnešt? reali?, ap?iuopiam? naud?. Iš esm?s man?s tatai nedomina, nesiorientuoju ? tai. Ta savyb? atsiranda tik "badme?iu", t.y. tik ekstremaliomis s?lygomis. gal skaudžioji :blogic:
3. Kritikuoja tuos, kurie užsiima tuš?iu teoretizavimu. Nekritikuoju. Tyliu. Jei nusišneka visiškai "? pievas" - išsity?ioju. stipri :bethics:
4. Verslas man?s niekada nedomino ir nedomina.minusas tiek :blogic: , tiek :bsensoric:
5. Dažnai žavisi dinamiškomis sporto šakomis - turistiniais žygiais, alpinizmu, b?giojimu. D?l dviej? pirm?j? - priklauso nuo kompanijos. Jei kompanija "ne mano" - turistauti neisiu. B?giojimo nepaken?iu, krepšinio irgi. Labiausiai m?gstu šokius.ryški :bethics: , gal kažkuri sensorika
6. Ne bijo komandiruo?i? ir persikraustymo ? nauj? viet?. Komandiruo?i? nebijau, o kraustytis nem?gstu.neiašku
7. Dr?siai iškelia nauj? iniciatyv? ir siekia jos realizavimo. Iniciatyv? nekeliu. Keliu tikslus . Jei projekto galimyb?s išsemtos, greitai persiorientuoja ? nauj? krypt?.minusas intuicijai, pliusas :blogic: ar :bethics:
8. Moka elgtis su finansais. Sakykim taip - neišlaidauju. neaišku
9. Savo rankose sutelkia pagrindinius materialinio suinteresuotumo svertus Ne, žmones valdau kitais metodais – man tereikia panor?ti, po to arba paprašyti to, ko noriu, arba ?rodyti, kad tai yra tikslinga, ir aš tai gaunu :)tikrai :bethics: , galbūt logika
10. Gali gyventi ir dirbti diskomforto s?lygomis, be patogumu. Esu kategoriškai prieš. Pastoviai galiu dirbti tik jaukioje, komfortiškoje aplinkoje ir to išsireikalauju. Gyventi nekomfortabilioje aplinkoje apskritai atsisakau. Gyvenu tik tada, kai sukuriamas komfortas.pliusas sensorikai ir :bethics:
11. Nereiklus maistui ir interjerui Absoliu?iai netinka. Esu ypatingai išranki maisto kokybei, skoniui, nevalgau bet ko ir bet kur, m?gstu gaminti ir gaminu pati ir ne paprastus, o gurmaniškus patiekalus, domiuosi ?vairi? šali? virtuve bei vynais. Interjer? taipogi kuriu pati nuo erdvi? apiforminimo iki detali? sud?liojimo. Paprastai mano sve?iai žavisi mano gamintu maistu ir mano buto sutvarkymu. Ir man tai yra svarbu. :bethics: + :wsensoric:
12. J? mažai jaudina išvaizda. Esu labai reikli tiek savo, tiek  namiški? išvaizdai. :bethics: + :wsensoric:  
13. Turi polink? ilgai vaikš?ioti tais pa?iais r?bais. Pasipuošia tik tada, kai nuo to priklauso santykiai su aplinkiniais. m?gstu pastoviai atsinaujinti, ?sigyti naujus r?bus bei papuošalus bei juos d?v?ti. Visi žino, kad man geriausia dovanoti kosmetini?, juvelyrini?m, bižuterini? parduotuvi? ?ekius :))))
:bethics: + :wsensoric:
14. Gerai vertina tuos, kas išlaisvina juos nuo b?tinyb?s r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. Nematau jokio vargo r?pintis buitimi bei kasdienin?mis smulkmenomis. M?gstu tai daryti ir mielai išvaduoju kitus nuo to sensorika
15. Nem?gsta žmoni?, kurie prisidengia savo silpnumu ir ligomis Taip, tingini? ir m?g?j? išjoti ant svetimos kupros ? roj? tikrai nem?gstu.neaišku 
Daugiausia pavyko dešifruoti :bethics: , antoje vietoje arba trečioje - :wsensoric:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 16 Lap 2009, 17:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Pakartoju klausimą atitinkamoje temoje:
Joldija, tu lyg rašei kažkada, kad iš pradžių savęs ieškojai tarp etinių introvertų?


Labas, Globai, taip, kai man buvo kokie 17-18 metų, ieškojau savęs tarp etinių intravertų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 17 Lap 2009, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Globas A rašė:
Pakartoju klausimą atitinkamoje temoje:
Joldija, tu lyg rašei kažkada, kad iš pradžių savęs ieškojai tarp etinių introvertų?
Labas, Globai, taip, kai man buvo kokie 17-18 metų, ieškojau savęs tarp etinių intravertų.
Gaila, kad paskui tave "nuproforientavo" visai ne ten.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 17 Lap 2009, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Iš čato:
(2009-11-17 11:32:30) Globas_A: Argumentai vėl tokie patys: testai, dėstytojų nuomonė
(2009-11-17 11:33:43) Globas_A: Tie tavo dėstytojai irgi daugiausia yra jeseninai, todėl ir vyksta žaidimai tarp jeseninų: kas kurią f-ją turi šiek tiek stipresnę
(2009-11-17 11:34:51) Globas_A: Tavo atsakymų analizė rodo, kad yra aiškiai stiprioji tavo f-ja
(2009-11-17 11:35:34) Globas_A: bet esi chaotiška, nenuosekli, prastai valdanti emocijas, mėgsti laukti "kol viskas savaime susitvarkys"
(2009-11-17 11:35:50) Globas_A: Liepa bent jau sugeba į temą panaudoti teorijas citatas
(2009-11-17 11:36:29) Globas_A: tu net to nepadarai, bet kokia loginė diskusija su tavim baigiasi arba juokeliais arba tu žadi vėliau atsakyti
(2009-11-17 11:36:48) Globas_A: - bazinė, - skaudžioji
(2009-11-17 11:50:59) Globas_A: Joldija, pažiūrėk, kaip tu argumentuoji: kiti sakė, kiti nustatė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 17 Lap 2009, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
(2009-11-17 11:51:16) Globas_A: Tu niekur nesiremi savo išmastyta nuomone
(2009-11-17 11:51:28) Globas_A: Akivaizdž\iai silpna logika
(2009-11-17 11:52:28) Globas_A: Tu negali pasakyti to, ko anksčiau nėra buvę pasakyta/padaryta
(2009-11-17 11:53:48) Globas_A: O aš galiu turimą informaciją perdirbti ir gauti jau kitokį rezultatą
(2009-11-17 11:54:01) Globas_A: Taip dirba stipri logika
(2009-11-17 11:54:13) Globas_A: Ne sensorika, o logika
(2009-11-17 11:54:34) Globas_A: Forume masiškai maišoma logika su sensorika, nes visi jo aktyvus dalyviai yra etiniai intuityvus


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 14:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Daugiausia pavyko dešifruoti :bethics: , antoje vietoje arba trečioje - :wsensoric:


Na, kadangi laikas bėga, o žmogaus patyrimas ir požiūris keičiasi, tai matyt, turėčiau atlikti ankstesnių atsakymų reviziją:

1 Gerai mato naujų darbų (projektų galimybes).
Matau, kokią auditoriją tai gali sudominti, kokią naudą tai gali atnešti, kur ir kas gali tapti derybų objektu, kur verta sužaisti vienaip ar kitaip su kainomis ir kur bei ko esamu momentu neverta pradėti, nes laikas tam nepalankus.

2 Žino, kaip pasukti reikalus taip, kad jie atneštų realią, apčiuopiamą naudą. Žinau.Iliustracijų nebus, nes kiekvienas atvejis - individualus.

3. Kritikuoja tuos, kurie užsiima tuščiu teoretizavimu. Nekritikuoju. Tyliu. Po to prašau siūlyti konkrečius pasiūlymus, veiksmus, sprendimus. Jei žmogus negali to padaryti - padėkoju ir nešvaistau tuštiems pokalbiams nei savo, nei jo laiko.

4. Verslas manęs niekada nedomino ir nedomina. Pastaruosius keletą metų dirbu verslo sektoriuje, šiuo metu turiu savo verslą.

5. Dažnai žavisi dinamiškomis sporto šakomis - turistiniais žygiais, alpinizmu, bėgiojimu. Dėl dviejų pirmųjų - priklauso nuo kompanijos. Jei kompanija "ne mano" - turistauti neisiu. Turistiniai žygiai, alpinizmas, baidarės - kompanijos žmonės turi būti patikimi, kadangi šiuose užsiėmimose yra nemažas rizikos elementas. Bėgiojimo nepakenčiu - neįdomu, krepšinio irgi - ūgis per žemas. Šiuo metu labiausiai mėgstu baidariavimą ir dažniausiai būnu baidarių žygio organizatore, o ne dalyviu.

6. Ne bijo komandiruočių ir persikraustymo į naują vietą. Komandiruočių nebijau, o kraustytis nemėgstu. - esu tą dariusi 9 kartus, todėl labai gerai žinau, koks tai varginantis užsiėmimas, ypač jei tai susiję su perikraustymu į kitą miestą.

7. Drąsiai iškelia naują iniciatyvą ir siekia jos realizavimo. Iniciatyvas ir ganėtinai dažnai, nes be jų sunkiau žmones nukreipti į tikslą. Praktiškai visos naujovės šeimoje ir versle ateina iš manęs. Jei projekto galimybės išsemtos, greitai persiorientuoja į naują kryptį.Tikrai taip, nematau tikslo reanimuoti nudvėsusį arklį.

8. Moka elgtis su finansais. Taip, moku, tiek pajamų, tiek išlaidų prasme beigi aktyvų kaupimo prasme.

9. Savo rankose sutelkia pagrindinius materialinio suinteresuotumo svertus Kai nuo manęs pradėjo priklausyti kitų žmonių darbo užmokestis, supratau, kad šitas svertas yra pagrindinis 95 % darbuotojų. ;)

10. Gali gyventi ir dirbti diskomforto sąlygomis, be patogumu. Esu kategoriškai prieš. Pastoviai galiu dirbti tik jaukioje, komfortiškoje aplinkoje ir to išsireikalauju. Gyventi nekomfortabilioje aplinkoje apskritai atsisakau. Gyvenu tik tada, kai sukuriamas komfortas.

11. Nereiklus maistui ir interjerui Absoliučiai netinka. Esu ypatingai išranki maisto kokybei, skoniui, nevalgau bet ko ir bet kur, mėgstu gaminti ir gaminu pati ir ne paprastus, o gurmaniškus patiekalus, domiuosi įvairių šalių virtuve bei vynais. Interjerą taipogi kuriu pati nuo erdvių apiforminimo iki detalių sudėliojimo. Paprastai mano svečiai žavisi mano gamintu maistu ir mano buto sutvarkymu. Ir man tai yra svarbu.

12. Jį mažai jaudina išvaizda. Esu labai reikli tiek savo, tiek  namiškių išvaizdai.

13. Turi polinkį ilgai vaikščioti tais pačiais rūbais. Pasipuošia tik tada, kai nuo to priklauso santykiai su aplinkiniais. Mėgstu pastoviai atsinaujinti, įsigyti naujus rūbus bei papuošalus bei juos dėvėti. Bendraujant su klientais ar partneriais, statusas mane įpareigoja atrodyti gerai.

14. Gerai vertina tuos, kas išlaisvina juos nuo būtinybės rūpintis buitimi bei kasdieninėmis smulkmenomis. Nematau jokio vargo rūpintis buitimi bei kasdieninėmis smulkmenomis. Mėgstu tai daryti ir mielai išvaduoju kitus nuo to

15. Nemėgsta žmonių, kurie prisidengia savo silpnumu ir ligomis. Silpnumu nuo darbo pas mane niekas neišsisuks. Jei sergi - gydykis, bet darbą turėsi padaryti. Ir padaryti laiku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Pakoreguoti atsakymai apie darbą, finansus, bendravimą su žmonėmis. Gyvenimiška patirtis, turbūt, išmokė atsakingiau elgtis įvairiose situacijose, taip pat prieš atsakant į klausimus - pagalvoti.
Moksliniu požiūriu vertingesni buvo ankstesnieji atsakymai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cassandros atsakymai ? klausimus
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Pakoreguoti atsakymai apie darbą, finansus, bendravimą su žmonėmis. Gyvenimiška patirtis, turbūt, išmokė atsakingiau elgtis įvairiose situacijose, taip pat prieš atsakant į klausimus - pagalvoti.

Nieko neprigalvosi apie situacijas, su kuriomis nebuvai susidūręs.

Cituoti:
Moksliniu požiūriu vertingesni buvo ankstesnieji atsakymai.


Norėjai pasakyti, kad ankstesnius atsakymus buvo lengviau "pritempti" prie tavo versijos ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007