Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 03:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Savo gimtadienio proga atsakysiu ? klausimus :happy:

1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Prisimenu ?dom? žmog?: 1.apsirengimo stilius 2.?domus m?stymas. k? tai reiškia? 3. šiaulietiškas akcentas :smile: . 4. apskritai ? atrodo kaip angelas tam pasauly. 4A. spindinti iš vidaus.

Ne?domus žmogus: 1. ameba. 2. stumpk-patrauk. 3. in vino veritas. 4. stereotipas.

Aš ?domus tik sau. Kitiems - keistuolis.

Jei mane pavadina ne?domiu -  pust tak i budet.

2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

iš tikro tai ? išvaizd? atkreipiu d?mes?. Ir žmogaus ir drapan?. Po to kas iš burnos lenda .....

Jei mieste pamatau kok? žmog? , iškart pagalvoju , kad nenor??iau su juo susitikti. Banditai?

3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

V?luoju tik ? darb?. :smile: Šiaip, jei susitar?m 17.00 prie gaidžio, tai ir b?siu 17.00. O jei žmogus v?luoja, tai vaikštau ratais, tryp?ioju (lyg ? tuolet?...) ir pasakau jam : "tai kur taip užtrukai?". jei tai labai svarbu ir dar v?luoja, tai iš vis susibiesinu. Galiu ir apšaukti žmog?.

4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

V.I.E.N.U.M.A. Man ji nesvetima. Nuo mažens augau vienas. Netur?jau, neturiu draug?. Tiesa, turiu vien? man labai artim? priešingos lyties draug?. Mes ?ia apie draugus ar apie vienatv?? Jei n?ra k? veikti, tai einu pasivaikš?ioti po miesto centr?. Einu be tikslo , kur kojos veda. Vienišius , kuris svajoja gyventi pa?iame miesto centre.

5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Komfortas - patogi k?d?, kr?slas. Turiu b?d? su potencija? Važin?ju SAABu, kurio patogios k?d?s. Jaukumas. Kaip jaukumas, taip prieš akis namai iš žurnal?. Jauku gali b?ti ir lauke po medžiu.

6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Man svarbu atrodyti gražiam. Nors kartais vaikstau ir atrodau tikrai apsileid?liškai. Komplimentai n?ra b?tini. Bet malon?s - šird? paglosto. Reakcija ? kritik?. Jokios reakcijos.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Be kompiuterio ir televizoriaus išgyven?iau. Skalbykl? jau esu tais?s. Reaguoju: " Ot senas triperis!"

Kompiuter?, televizori? neš?iau meistrui. Ieško?iau kur pigiau.

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiškas žmogus, kuris mugiu metu neperka medini? g?li? ir molini? statul?li?. :smile: manau, kad esu praktiškas. D?l reakcijos. .........

9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gin?as- nuomoni? skirtumas. Gin?ijuosi su žmogum dažniausiai buities klausimais. Neprisipažystu kaltas. Gin?as ar pinigus išleisti kokiam daiktui ir po to savait? nevalgyti, ar atvirkš?iai. Tai reiškia, kad gyvenu ne vienas? Jei gyven?iau vienas gin?? mano gyvenime  neb?tu.

10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Li?dna ir man kai artimas žmogus paniur?s. Bent jau bandysiu paliesti t? žmog?. Man svarbus fizinis kontaktas. Gal ? kin?? P.S. Problemos nesprendimas.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Galim pamatyti iš galvos laikysenos. Kituose nelabai pastebiu, arba jie neparodo. O mano nuotaika kinta. vakar buvo gera nuotaika, šiandien - bloga. Kas per žodžiai- gera, bloga. Pirmoko lygis.

12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Manau , kad negaliu lengvai inicijuoti konflikt?. Nor??iau kad žmon?s išvis nekonfliktuot?. Link?s pirmas taikytis. Kod?l? Duok durniui keli?.

13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Jau?iuosi sušiktai . Po kurio laiko. Tyliai atsiprašau. Esu ses? ižeid?s ne kart?.

14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

jei matau , kad ži?ri , tai pasitempiu. Tam kartui. Jei kam nors patinku, tai jis irgi man patinka. Jei kokiam žmogui nepatinku, tai jis irgi man nepatinka.

15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Seniau, kai buvau paauglys, nebuvo man taisykli?. Palaida bala buvo. O dabar tegul b?na tos taisykl?s. Nors jei n?ra nuotaikos, ar kipšas apsigyvena, galiu ir nesilaikyti KET.

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Kai b?sim vietoje, tada matysim. Detali? tikrai neplanuoju. ?ia pasireiškia praktiškumas?

17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Apsiperku tam kartui. Per vakara galiu ir pora kart? eiti ? parduotuv?. ?ia pasireiškia praktiškumas?Maršruto neturiu. M?giam? parduotuvi? neturiu. Neinu tik kurios ?sik?rusios daugiaaukš?i? pirmuose aukštuose. Sarašiukai kartais b?na , kartais ne. Ži?riu ? datas maisto preki?. traukiu iš gilumos. galiu sujaukti lentyn? ir palikti.

18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

jei m?gstamas užsi?mimas tai perfekcionizmas nepamaišyt?. Nors tai man neb?dinga. Galiu palikti užduot? ir imtis kitos. tik žinau kad viskas pas mane išsisprendžia paskutin? sekund?. labiau patinka pats veiksmas nei pasiruošimas. atid?liojimas b?dingas, užuomaršumas neb?dingas.

DUM SPIRO, SPERO.

                 























Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Stereotipe, su gimtadieniu :wink: beje, kod?l pasirinkai tok? nick?, ir k? jis tau reiškia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Cassandra: stereotipas - mano priešingyb?. gerai skambantis žodis. senai j? pasirinkau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pirmas ?sp?dis - iracionalus etikas. Galb?t intravertas. Dar reikia tave "pakutin?ti" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oho, tipavim? diena.

Atsakymai trumpoki, ko gero reik?s uždavin?ti papildom?. Arba parašyk dar kuo daugiau apie sav?. Arba kokios nors savo k?rybos.

Kolkas turiu Robo ir Dono versijas. Gal Rob? diena?:smile:

Ne, ko gero visgi panašiau ? Don?. Net negaliu patik?t. Retas atvejis mano praktikoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Nadia:

niekada nerašiau eil?raš?i?. mokykloj kai reik?davo rašyti rašinius, tai parašydavau puslap?. kai kiti prirašydavo....lapus. trumpai ir (ne)aiškiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O pats turi tipo versij?? Senai susipažin?s su socionika? Tik nesakyk dar, jei turi:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
stereotipas, kuria prasme neaiškiai? Rašinius rašei.



Kuo, kit? nuomone, pasireiškia tavo keistumas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O kod?l neturi draug?? (jeigu ne asmeniškas klausimas)

DUM SPIRO, SPERO. Blogai mokiausiu lotyn? matyt:wink:. K? tai reiškia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Nadia:

KOL KV?PUOJU, TOL TIKIU.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Nadia:

Esu internete sprend?s testus. Iš pažystam? išgirdau. ?domu buvo sužinoti koks tipas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
stereotipas: giliau socionikos nenagrin?jau



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Nadia:

iki mokyklos gyvenau kaime su niuniu ir baba. ? daržel? ne?jau. atwaziuoju ? miest?. vietiniai kieme sako kad išei?iau ? lauk?. atsakau kad nenoriu ir nueinu. nuo to laiko kieme draug? netur?jau. b?gdavau ? kitus kiemus pas klasiokus žaisti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Lie 2006, 11:03
Pranešimai: 10
Cassandra: mintys d?stomos lape nenušlifuotos. kas užplaukia t? rašau.  o mintys plaukiojan?ios

padebesiais, arba aukš?iau debes?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
stereotipas raš?:
Cassandra: mintys d?stomos lape nenušlifuotos. kas užplaukia t? rašau.  o mintys plaukiojan?ios

padebesiais, arba aukš?iau debes?.




Kas trukdo jas nušlifuoti (?ia ne priekaištas) ? Patinka b?tent tokia laisva forma? Konkretizavimas erzina? Taip tiesiog ?domiau, originaliau? Ar dar kažkas?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 69 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007