Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 07:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 18:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Nes šiurkštumas (bent kaip aš suprantu) atsiranda d?l neigiam? emocij?. Gabenai to sau neleidžia.


Ar reikia suprasti, kad Gabenai neturi neigiam? emocij??  Tada gal Robespjerai niekada nemeluoja?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 11:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Na pagaliau ir aš sugeb?jau susikoncentruoti ir vis? tem? atidžiai perskaityt..

Man Narys irgi atrodo

Iracionalus

Ryškiai sensorinis

Grei?iau loginis nei etinis

Ir galb?t intravertas, nors iš kai kuri? pasisakym? (sorry, nepacituosiu, vis d?l savo skaudžiosios :wlogic: sunku sud?lioti kas konkre?iai) atrodo, kad visgi kartais reikia ar tikisi pritarimo, patvirtinimo ar nuomon?s iš aplinkos. Bet visgi gal daugiau intraversija nei ekstraversija.

Taip išeina, kad gal ir papildinuks mums su liutauru gaunas :wink:



Beje, apskritai iš konteksto, labai jau man Narys panašus ? vien? piliet?, kur? kolkas bent iš tolo esu linkusi manyti esant Gabenu. Ar bent kok? j? prisimenu, kai irgi buvo 19-niolikos.. Tas pats kalbos "braižas", juokeliai, kai reikia (nori) - kandumas ir t.t.



dar jei neklystu Solanžos šiam forume buvau radusi pasakym?, kad nustatant tip? galima ži?r?ti ? k? jis orientuotas, t.y. ? kok? papildin?. O Nario atsakymai 1 kl. apie ?dom? žmog?, panašiai kaip ir apie Heksl?..



Tai tiek mano pasteb?jim?. :tongue:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 11:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


liutauras raš?:
Narys: :smile: manau, kad sensorikas, nes intuityvui (pradedu nuo sav?s), tai net ? galv? neateit? tokie dalykai, visiškai kas kita r?pi.




liutaurai, jei tu ?ia apie visokius malonius nieku?ius, ryškias sienas ir vienetin? apšvietim? ir visok? kitok? miel? kambario jaukum?, man kad ir kaip intuityvui tai labai r?pi ir yra itin svarbu, kad gal??iau mielai b?ti namuose (ir gerai jaustis, aišku :wink:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Tiesa, d?l baltasensorik? tvarkingumo. Man kartais atrodo, kad jiems svarbiau ne tvarka ar švara, o vidinis kaip ir komfortas. Ypa? pas k? :wsensoric: bazin?. Jie mielau perlips per daiktus, nuo lovos jei apkrauta ramiai visk? perkels ant grind? ar k?d?s, o tada atsiguls ir knyg? paskaitys ar k? kit? paveiks savo malonumui. Nes pa?iam švarintis ir tvarkytis kaip ir nelabai ?domu ar tingisi, mieliau užsiims sau tuo metu maloniais nieku?iais. O viso bardako (gal išsiugdo?..) kai nori gali ir nematyti...



Mano sesuo Diuma, tai kai nebeapsiken?iu pati jos kambar? sutvarkau. Oi, kokia ji laiminga b?na ir kaip akys švyti.. :happy: Tik kartais pyksta paskui, kad nieko neranda, o iš dalies manau džiaugiasi, nes jai tada ne tik ieškoti nereikia, bet ir vargintis nueiti ir pasiimti, vis man?s klausia kas kur, o aš gaunu surast ir paduot..



Bet jau kartais kai pramuša tvarkytis, tai taip kruops?iai, kone pakampes su dant? šepetuku br?žina..



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 12:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
pasaka, tu visiskai teisi.



Taigi, klausimas apie tvarkinguma turetu buti suprantamas, ne taip, kad vienas ar kitas tipas tvarkingas ar ne, bet kaip koks tipas suvokia tvarka, kiek jam kainuoja pastangu, ar jis geriau apsivers, po to vel susitvarkys, ar pastoviai palaikys tvarka, besitvarkydamas jaucia malonuma, ar pareiga ir is kur ta pareiga kilusi, ar taip tevai isauklejo, ar tiesiog dauktai gozia erdve, tvarkymosi procesas vyksta automatiskai, ar su visu sutelkti demesiu ir t.t.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ar reikia suprasti, kad Gabenai neturi neigiam? emocij??  Tada gal Robespjerai niekada nemeluoja?


Liepa, nepagavau ryšio:). Kod?l? Nežinau iš tikr?j?, meluoja Robikai ar ne. Manau gali.

Balzakai ir Gabenai paprastai sulaiko neigiamas emocijas. Ypa? su svetimais žmon?mis. ?ia re?iausias atvejis: sulaukti neigiam? emocij? (kito žmogaus atžvilgiu) iš tipo su skaudžiaja :bethics:.



Tas pats kalbos "braižas", juokeliai, kai reikia (nori) - kandumas ir t.t.


Tai kad kandumas visiškai negabeniškas bruožas. Man susidar? ?sp?dis, kad d?l to "sfinkso veido" Gabenais dažnai laiko baltalogikius. Bazinio baltalogikio veidas (jeigu jis tuo metu nejuokauja) yra visiškai neemocionalus, b?tent akmeninis. Aš pradžioj irgi šit? painiojau. O Gabenai - jie visokie b?na, kartais tokie li?dni, šiektiek apatiški, kartais gan energingi ir emocional?s.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Ar reikia suprasti, kad Gabenai neturi neigiam? emocij??  Tada gal Robespjerai niekada nemeluoja?


Liepa, nepagavau ryšio:). Kod?l? Nežinau iš tikr?j?, meluoja Robikai ar ne. Manau gali.

Balzakai ir Gabenai paprastai sulaiko neigiamas emocijas. Ypa? su svetimais žmon?mis. ?ia re?iausias atvejis: sulaukti neigiam? emocij? (kito žmogaus atžvilgiu) iš tipo su skaudžiaja :bethics:.



Tas pats kalbos "braižas", juokeliai, kai reikia (nori) - kandumas ir t.t.


Tai kad kandumas visiškai negabeniškas bruožas. Man susidar? ?sp?dis, kad d?l to "sfinkso veido" Gabenais dažnai laiko baltalogikius. Bazinio baltalogikio veidas (jeigu jis tuo metu nejuokauja) yra visiškai neemocionalus, b?tent akmeninis. Aš pradžioj irgi šit? painiojau. O Gabenai - jie visokie b?na, kartais tokie li?dni, šiektiek apatiški, kartais gan energingi ir emocional?s.







Ir Balzakai ir Gabenai stengiasi apsieiti apskritai be emocij? - jimes nepriimtinos nei svetimos audringos emocijos (nesvarbu, teigiamos ar neigiamos), nei juo labiau - savos. Jie stengiasi stabilizuoti bet kokias emocijas. Vis? pirma savas, o atip pat ir kit?. Dažnas Gabeno ar Balzako pasakymas verkian?iai moteriškei: "Paverksi - ir praeis" iš tos pa?ios "operos". O jei Gaben? ar Balzak? išvedi iš emocin?ds pusiausvyros (ko geriau nedaryti), reakcija gali b?ti nenusp?jama, nekontroliuojama ir pobais?. Teko matyti, kaip Gabenas vietoje "ant karšt?j?" užmuš? ka?iuk?, su?dus? jo mylim? kanar?l?. Po toki? poelgi?, beje, jie patys sutrinka ir pasislepia nuo vis?, nenor?dami apie tai kalb?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nu va kaip gerai. Ramu. Dabar tai jau visi patik?s:smile:.

Svarbu kad ne aš pasakiau, o kažkas iš rimtesni?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Narys raš?:
Ericho Frommo knygu skaiciau, tai patiko, dar noreciau gaut bet nzn kur. taiva.


Fromo knygos kiek žinau tik dvi ir yra išverstos ? lietuvi? kalb?. Nebent originalo kalba kokioj bibl?j rastum, tik numanau kad sud?tingoka b?t? skaityti.. oi sud?tingoka :wink:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Nu va kaip gerai. Ramu. Dabar tai jau visi patik?s:smile:.

Svarbu kad ne aš pasakiau, o kažkas iš rimtesni?.




Dr?stu pasteb?ti, kad aš toli gražu ne "kažkas" :tongue:, o Cassandra.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 21:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
pasaka: jes ta pati nujauciu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 13:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nary, tavo tema atrasta :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 14:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
o dzyvai kur ji buvo dingus :))





taiva cia angliskam forume mano nuotraukos kelios >>> http://the16types.info/forums/viewtopic.php?t=7527











Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 17:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Narys: savotiškai jie ten tipuoja. Be argument? joki?:).

"manau, isfp":)

"jo, isfp, nes tu labai primeni mano uošv?, kuris yra isfp"...



:strange::smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 20:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Solanža: tai kad ten sake panasus i kazka kas yra istp, bet tai nesake kad as ir esu istp, o ten ta pana jau anksciau mane nutipavo kaip isfp


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007