Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Narys - kas jis?
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 22:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Sveiki, as Linas, man 19, domiuosi dizainu ir psichologija. testuka pradejau pildyti nuo galo, tai gal ir skaityt nuo galo geriau butu, nezinau, pasielkit kaip geriau ;)

1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.
Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?
Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?
Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?

kad nelabai net zinau, nes..
na vienas geras draugas buves, jis idomus, nes jis idomus :D
1. jis graziai-idomiai rengiasi, bet nzn ar del to jis yra idomus, bet tai pastebiu, net nzn
2. jis protyyngas, gudrus, na nzn, man rodos visi turim galva ant peciu ir smegenu, bet...
3. jis turi idomiu ideju, ka nors sugalvoja vis, mes vis susirgvadom vis kokiom mintimis vis. ir siaip jis turi geru ideju
4. jis turi gera humoro jausma, ta prasme jis meto geru pokstu, su juo mes prikresdavom ju, ir tie pokstai isradingi, idomus savo forma la la
5. jis galetu saldytuva istumt eskimui pasisildyt :))
6. oi jis dar graziai piesia, nors sita prikola pamaciau neseniai visai

is tikruju tai jo laikau idomiu save, nors kartu jautriai reaguoju i kritika, ir abejoju ar esu bent jau 'normalus', nors kartais atrodo, kad pasitikiu savim ir panasiai ir taip toliau......

na as negalvoju taip, kad va, as esu idomus, bet taip noretusi galvot. ir neturiu kazkokiu irodymu tam, bet tarkim jauciu kas many man patinka. kazkaip nemalonu butu girtis, nes tai gali pasirodyti kitiems nereiksminga ir kiti gali isjuokti.

a viena karta pasake mokytoja, kad mano paveikslo netapytu dailininkas....... na sitai tai atsimenu iki siol, dabar nera nemalonu bet buvo tikrai nefaina. atrodo esi visiskai nurasytas ir pasaulis priejo pabaiga. kaput.

2. Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
turbut isvaizda. zmogus, kuris atrodo mielai, tai ir traukia susipazinti (nors as patylesiu apie susipazindinima). nors po to kai kazkaip jau bendrauji ir matai kad tas zmogus, kuris netraukia savo isvaizda irgi fainas, na i ji normaliai tada ziuri, bet vis tiek isvaizda labai svarbu.

suprasciau jei atpazisti funkcijas pasamoniskai ir atsirenki zmones su kuriais bendrauti, na tai cia normaliai, bet siaip tai kazkaip ziauru tas zmoniu rusiavimas pagal isvaizda :))

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?
haha juokas ima; jei reikia laukti ir laukimas vargina, tada priekaistauju, jei ne tai ne. siaip mokykloj is vien veluodavau, buvo ziauru...

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr ką veikti ar atvirkščiai?
priklauso. sededamas dabar vienas kambary su muzika ir kompu jauciuosi puikiai. bet as tarsi bendrauju su busimais skaitytojais, tai net nzn :)) siaip kartais normaliai jauciuosi vienas, kartais liudnoka, ir truksta kazko. neaisku ko truksta, nebutinai atrodo, kad truksta zmoniu. kazkokio veiksmo tarsi, veiklos.

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai sukuri?
na as sakau 'komfortas!' ir tai reiskia, kad Tai yra labai gerai... :))

siaip tai komfortas yra didele grazi sofa su pagalvelem puikiam erdviam kambary, su daug augalu, graziu apsvietimu, viskas turi but stilinga, originalu, idomu. tik kad kazkaip abejoju ar viso to poreikis yra apskritai patenkinamas, ar kada poreikis gali buti patenkintas.


6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?
as esu kudas, ir siandien draugei pasiskundziau apie tai, nes ji man skundesi kad ji stora. tai ji man sake, kad as nekudas, o apvalus. haha nu cia tai ir nesamone, nu taigi vapshe nu neimanoma sugalvot durniau... gal ir nepaguode, bet smagu buvo :)

o siaip tai as kompleksuoju del isvaizdos, noriu darytis plastiniu operaciju ir siaip drabuziais dazniausiai nepatenkintas. taigi kai pasako, kad mano nosis yra ilga, tai as oj oj tikrai nebuna patenkintas savimi :)

ir siaip tai komplimentai turi atitikti tiesa, t.y. taip kaip as tai suvokiu, tada buna super, bunu labai pamalonintas.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?
kaip kada. kazkada spardydavau kompa ir dauzydavau klaviatura ir pan. galiu sureaguot abejingumu, galiu keiksmazodziais. bet siaip netaisau, laukiu kol is dangaus nukris naujas :))))) siaip mano savarankiskas gyvenimas tik prasideda, taigi kaip ir aisku tai bus veliau :)

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?
nesuprantu sito zodzio. cia tipo ar turedamas doleri perku 3 obuolius ir parduodu po doleri?

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčyjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.
zmogus yra pastebejes, kad mano nuomone keiciasi labai greitai. bet tai musu susitikimais, mes girtavom ir siaip neaiskios psichines bukles buvau kaip visada, tai cia suprantama :))

ai cia turbut is visai kitos puses klausiama buvo :))) na tas nuomones pakeitimas priklauso nuo issakytu sakiniu :)) viskas priklauso nuo to. nzn ar teko prisipazinti klydusiu, nes nelaikau kazko klydimu, tiesiog informacijos stoka ar kazkas pan.

10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?
mane tai erzina, tiesiog erzina ir viskas, na nemalonu, kad taip yra. darau... xaxa susiparines paklausiu 'kame problemos po velniais?!'. keista, bet vis tiek tai mane vos ne zeidzia. nors gal tik jautriai reaguoju ir man tai nepatinka.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?
na tai matosi ar zmogus liudnas ar linksmas is feiso, is balso, jokiu cia metodu nera :)))

mano nuotaikos...net nzn...siaip tarsi norisi sakyti, o taip I'm moody, bet nzn kaip cia yra

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastys? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?
nzn net as labai jautrus, issigast viduje ir pradet visas virpet lengvai galiu. tai aisku ziurint koks cia tas konfliktas. tarkim dabar siaip turejau gyventi su dede. nu tai jis toks lochas, kad baisu, ir man i galva pasiule ir panasiai. su juo sunku ne tik man. tai as niekaip negaliu pasakyt kas nepatinka jo elgesy, niekaip ne uzsimint negaliu. o taikytis, tai nesiulyciau, bet tarkim parodyciau gesta grazu paprasta. todel, kad man taip atrodo (jauciu) reikia pasielgt.

13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.
na, kad nzn, daznai jei izeidineju kazka, tai buna samoninga ir izeidineju nesigailedamas to, bet cia dabar tai jau labai retai taip buna. o siaip kai izeidi netycia, tai nesusipatoginu smarkiai, per daug viduje to neisgyvenu is tikruju, net gi jauciu toki keista jausma, kad as tureciau tarsi jaustis negerai, bet man is tikruju tai dzin :))

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?
jei pasako kad labai patinku, tai turbut prklauso nuo to ar man zmogus mielas ar ne. jei mielas, tai tuomet priimciau (jei jauciu, kad cia rimtai sako) kaip labai faina dalyka. todel kad man tas zmogus patinka, na kadangi as bendrauju daugiausiai su panelem, tai viskas sukasi i erotiskaja puse kaip tai hihi, am na ir ji man patinka tai gerai saunu!  jei ne, tai gali but, kad sureguosiu itariai ir tik nusisypsosiu, pasimaivysiu, kad aciu aciu :)

nzn ar as tiksliai nujauciu tas savo nuojautas, bet siaip tai tiesiog nujauciu ar patinku ar ne, daznai buna, kad viskas kaip ir normaliai lyg tai yra (o tiksliau kiti jautriai nereaguotu tai, matomai), bet as galvoju, kad kazkas ne taip... na cia gal net ne prie sito klausimo biski.

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios - ne?
fe nemegstu taisykliu... na tik siaip, kazkodel... gal del to kad esu susidures su zmoniu autoratoriskumu :) 

pradejau nuo galo atsakinet klausimus, nes man kazkaip taip iseina, o atvirksciai ne :) na tai jau buvau prirases daug sakiniu bet istrindavau, nes vis atrodo 'netinkama'.

taigi toliau apie taisykles. jos reikalingos, bet... kaip ir ne kartu. nes zmones turetu gyvent savo sazine, ir net nzn viskas turetu but gerai...

na taisykles atrodo yra dar viena zmogaus valios paverzimo forma, taip sistema zmogu paveikia atitikti reikiamas savybes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 22:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
16. Kaip esi linkęs organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvieną atostogų detalę? Ar tik apmeti maždaug, ką reiktų per jas nuveikti, bet pasilieki laisvę vietoj nuspręsti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai būsi vietoje, tada ir nuspręsi?
na atostogaut vaziuodavom iki siol i sventaja su seima, ir viskas buvo nuspresta uz mane. siaip tai nieko neplanuociau, bet turbut bijociau praziopsot ka nors, tai bandyciau internete forume pasiklaust, ka galima aplankyt vietoj. o siaip kokioj sventojoj, tai daryciau kas i galva sautu, nieko neplanaves.

17. Apsipirkinėjimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui į priekį, ar eini į parduotuvę tada, kai kažko prireikia? Ar mėgsti sudarinėti pirkinių sąrašiukus? Ar turi savo nusistovėjusį vaikščiojimo po supermarketą maršrutą?
nu jau kelis kartus sakiau kad reikia uzsipirkt i prieki, nes eiles nezmoniskos, ir jauciu taip ir darysiu, kai jau dabar vienas gyvensiu.

18. Kiek tau būdingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vieną užduotį ir imtis kitos? Ar labiau mėgsti pasiruošimą veiksmui ar patį veiksmą? Kiek tau būdingas atidėliojimas, užuomaršumas?
budingas, nes uzsiknisu dirbdamas, kruopsciau stengiuos padaryt ka nors.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Uf, susiparinau su tokiais atsakymais.

Bet... Robikas.
:bintuition: lenda visur. Paskui 13 klausimas super, rolinė :wethics:, tik Robikai taip gali (su Gorkiais tikriausiai).

:wlogic: irgi kartais išlenda, nors :bintuition: dominuoja.
Ne Donas, nes jautri sensorika. Donui dzyn ta išvaizda ir komfortas. Nieko jie nepastebi.

Na ten, kur taisyklės varžo žmogaus valią, irgi robiška, apie valios varžymą. Čia Robikų motyvas - skaudžioji :bsensoric:.
Technika laužyti iš pykčio sugedusią - jau ryškinasi naujas Robikų bruožas - F galima prisiminti.
Linksmumas labai patinka, juokeliai, bajeriai - Robų bruožas - nes sugestinė :bethics:.

Nepatinka, kai žmogus vaikšto nepatenkintas ir liūdnas - irgi. Robai to nemėgsta. Mėgsta visada žvalius, linksmus, energingus, bajeristus. Maža to, kad nelinksma, o dar gal ant tavęs žmogus įsižeidęs, tada iš viso, ant rolinės :wethics: najiezdas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cituoti:
jis idomus, nes jis idomus :D
tai ji man sake, kad as nekudas, o apvalus. haha nu cia tai ir nesamone, nu taigi vapshe nu neimanoma sugalvot durniau...
ir siaip tai komplimentai turi atitikti tiesa, t.y. taip kaip as tai suvokiu,
nesuprantu sito zodzio. cia tipo ar turedamas doleri perku 3 obuolius ir parduodu po doleri?

Čia tokie baltalogikų (bent jau Robikų tikrai) bajeriai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia rašė:
Uf, susiparinau su tokiais atsakymais.

Bet... Robikas.
:bintuition: lenda visur. Paskui 13 klausimas super, rolinė :wethics:, tik Robikai taip gali (su Gorkiais tikriausiai).

:wlogic: irgi kartais išlenda, nors :bintuition: dominuoja.
Ne Donas, nes jautri sensorika. Donui dzyn ta išvaizda ir komfortas. Nieko jie nepastebi.

Na ten, kur taisyklės varžo žmogaus valią, irgi robiška, apie valios varžymą. Čia Robikų motyvas - skaudžioji :bsensoric:.
Technika laužyti iš pykčio sugedusią - jau ryškinasi naujas Robikų bruožas - F galima prisiminti.
Linksmumas labai patinka, juokeliai, bajeriai - Robų bruožas - nes sugestinė :bethics:.

Nepatinka, kai žmogus vaikšto nepatenkintas ir liūdnas - irgi. Robai to nemėgsta. Mėgsta visada žvalius, linksmus, energingus, bajeristus. Maža to, kad nelinksma, o dar gal ant tavęs žmogus įsižeidęs, tada iš viso, ant rolinės :wethics: najiezdas.

Aha, dizaineris Robikas, prajuokinai, Nadia :happy::happy::happy: specialybėje, kur reikalingas ypatingai subtilus formos, spalvų dermės ir tūrio pajautimas, t.y. visos :wsensoric: prerogatyvos ir sugebėjimas jomis operuoti, kamuosis Robikas su silpna :wsensoric: Jei Narys būtų vaizduojamosios dailės kokios nors šakos atstovas - dar sutikčiau, kad jis gali būti intuityvus tipas. Bet dizaino studijavimui sensorika yra būtina savybė, nes, kaip minėjau 1) būtina labai gerai jausti spalvinę dermę, formų santykius, tūrį ir erdvę 2) būti pakankamai kruopščiam, bo kai dizaineriai pristatinėja savo sukurtus modelius, tai kokiam tapytojui belieka įsivaizduoti, kokias "auksines" rankas ir kantrybę reikia turėti.

Nary, bent iš pirmo žvilgsnio klostosi įspūdis, kad gali būti Diuma: ryškus iracionalumas, aiškiai išreikšta :wsensoric: ir :bethics: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Hahaha. Diuma. O kas sakė, kad jis yra puikus dizaineris? Kuom nors domėtis dar nereiškia turėti tam gabumų.
Kas apskritai sakė, kad jis dizaineris?

Žinoma, kad logikai domisi etiniais dalykais, psichologija, bendravimo menu, buvo diskutuota. Tas pats su intuityviais - domisi dizainu. Ir kas čia tokio?

Šiaip jau diskusijos pagrindas - ne žvengti iš kitų nuomonės. Ar žinai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, žveng žirgeliai žalioj lankoj. O žmonės - juokiasi :wink: Taip, gali intuityvas domėtis dizainu, jei jo pirmoji f-ja - intuicija. Bet jei sensorika - MPT, jis nesidomės tuo tiek, kad leistų sau pareikšti nuomonę apie kitų drabužius ar pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Manau, kad šitą reikėtų aptarti teorinėje dalyje. Visų pirma, Robesjero skaudžioji - :bsensoric:. O :wsensoric: yra aktyvacinė. Yra visiškai normalu domėtis aspektu, kuris tave aktyvuoja, tai yra teigia malonumą. Be to, kaip sakiau, aktyvacinės funkcijos veikimas teigiamai atsiliepa skaudžiajai, kadangi ją palaiko. Funkcija funkcionuoja optimaliai, kai funkcionuoja abu aspektai - :bsensoric: + :wsensoric:.

Cituoti:
jis nesidomės tuo tiek, kad leistų sau pareikšti nuomonę apie kitų drabužius ar pan.
Palauk, o jis kur nors sakė, kad tą daro?
Aš pvz. domėjausi psichologija, Kozlovą skaičiau, bet tai nereiškia, kad aš patarinėjau kitiems, kaip reikia bendrauti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
tai va. paklausiau karta psichologes apie socionika, ir ji numyke, kad tai gal ir geriau uz horoskopus, o zodziu ji mananti kad as esu mazdaug INT kazkas.

toliau, vakar sugalvojau irgi kad esu robikas. as mazai bendrauju, mane tai labai parina, as noreciau but kalbus ir panasiai. bet taip nera - akivaizdu!

del dizaino, tai pastaruoju metu, beveik nieko nedariau sioj srity, tik paisiau ant popieriaus ir internete ziurejau ziurejau ziurejau. mane domina interjeras biski, drabuziai biski, ir interneto dizaino.
kurdamas mintyse ieskau kazkokio tai 'feel' ir tada derinu detales prie bendro isdestymo. jei tai ka nors pasako. man tai kazkaip mistiska visas tas pajautimas, isivaizdavimas, fantazavimas, kazkaip ka zinau..

nzn del tos visos logikos... ar as jau toks logikas ir pan. atrodo robikai turi gera logika, o as nelabai suprantu kaip cia tai suprasti.

del diuma abejoju del to, kad jie yra linksmuoliai, megstantys bendrauti, jie lengvai susipazysta, nors atrodo is pirmo zvilgsnio uzsidare, o as ne toks, mane pavadino drauge 'tyleniu'.

labai aciu uz pastangas, beje. labai fainai, kai kazkas tipuoja :)

Nadia rašė:
Uf, susiparinau su tokiais atsakymais.
jo jo cia geras, kas taip patiko? :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Matyt, šiame forume man lieka tik vienas - bendrauti su naujokais ir tipuoti (neaptarinėjant versijų su kitais dalyviais). Sulaukti savo versijos patvirtinimo - kaip buvo su Scarto, kuriam versiją patvirtino testas (ir tą pati nustačiau vizualiai, nežinodama jo niko), ir kaip yra dabar (psichologės ir paties Nario nuomonė) - vienintelis likęs man malonumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia rašė:
Matyt, šiame forume man lieka tik vienas - bendrauti su naujokais ir tipuoti (neaptarinėjant versijų su kitais dalyviais). Sulaukti savo versijos patvirtinimo - kaip buvo su Scarto, kuriam versiją patvirtino testas (ir tą pati nustačiau vizualiai, nežinodama jo niko), ir kaip yra dabar (psichologės ir paties Nario nuomonė) - vienintelis likęs man malonumas.

!!! Nadia, temoje prašyčiau kalbėti "į temą", o ne kiekvienoje atskiroje temoje svarstyti apie nuosavą personą, antraip tavo žinutes kelsiu į tavo temą apie tavo tipavimą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
nzn del tos visos logikos... ar as jau toks logikas ir pan. atrodo robikai turi gera logika, o as nelabai suprantu kaip cia tai suprasti.


:) Gal?si atrasti savyj? nauj? nežinot? savybi? ir sugeb?jim?.



jo jo cia geras, kas taip patiko? :D   



Tu man buvai sud?tingas atvejis. Paprastai aš jau nuo pirm? sakini? ar bent antro, tre?io atsakymo turiu versij? ar bent kelias aiškias dichotomijas. O su tavim vis? tekst? perskai?iau, ir nieks nepaaišk?jo. Berods tik skaitant antr? kart? prad?jo ryšk?ti.

Gali paskaityti F tipo tem?. Aš ten temos gale rašiau apie Robespjerus. 



!!! Nadia, temoje prašy?iau kalb?ti "? tem?", o ne kiekvienoje atskiroje temoje svarstyti apie nuosav? person?, antraip tavo žinutes kelsiu ? tavo tem? apie tavo tipavim?.


Aha, nebesvarstysiu.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
tai as buvau prisigalvojes ivairiausiu tipu, taigi net nzn ka galvoti ir kuris cia is tikruju manasis :)

nors man patinka ESFj apibudinimas kaip partnerio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 16:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Narys raš?:
tai as buvau prisigalvojes ivairiausiu tipu, taigi net nzn ka galvoti ir kuris cia is tikruju manasis :)

nors man patinka ESFj apibudinimas kaip partnerio.




Aprašymais pernelyg tik?ti neverta, nes nes dauguma j? ne iki galo sutvarkyti. Jei pažinotum konkret? konkretaus tipo atstov?, b?t? lengviau suvokti, kiek tau su juo lengva arba ne bendrauti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 17:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra: hm nu va... o as galvojau jie linksmi, turi gera skoni, megsta seima ir draugus, kas cia dar... maniau tikrai turetu patikti sis tipas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007