Socionikos forumas

Dabar yra 02 Bir 2024, 06:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 17:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nary, linksmumas yra žmogaus b?do bruožas, o ne IM tipo. Geras skonis yra dalykas ugdomas :wink:, o d?l šeimos ir draug? m?gimo - šie elgesio modeliai paprastai atsinešami iš šeimos.



Kiekvienas ekstravertas bus orientuotas ? besiple?iant? draug?/interes? rat?. Tuo tarpu intravertui b?dinga gilinti ryšius ar interesus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 17:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
as nestudijuoju dizaino. buvau istojes i lietuviu filologija neakivaizdini, bet tingejau mokytis, nepatyriau palaimos issvajotosios ir meciau, bet to darba tuo pat metu susiradau, tai nusikaldavau ten.



mano drauge pasake, kad nesugebu palaikyti pokalbio, nekalbu, as keistas. jau taip fainai kad sakes! ji mane erzina







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
mano drauge pasake, kad nesugebu palaikyti pokalbio, nekalbu, as keistas. jau taip fainai kad sakes! ji mane erzina


Nepalankus tarptipinis santykis. Aš ?tariu, kad ji gali b?ti Balzak? (nes man b?na tas pats su kai kuriais Robespjerais. Labai nemalonu, kai vyksta tylos pauz?s (matyt d?l skaudžiosios :bethics:). B?t? faina, jei sudomintum j? socionika ir ji irgi nusitipuot?.

O su vyrais tau lengviau sekasi susišnek?ti, pokalb? palaikyti?

Jei mok?si tipuoti, greitai prad?si suprasti žmogaus elgsenos keistumas ir nebetaip erzins:). Ar visai neerzins. Bus tik ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 19:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Narys raš?:
as nestudijuoju dizaino. buvau istojes i lietuviu filologija neakivaizdini, bet tingejau mokytis, nepatyriau palaimos issvajotosios ir meciau, bet to darba tuo pat metu susiradau, tai nusikaldavau ten.



mano drauge pasake, kad nesugebu palaikyti pokalbio, nekalbu, as keistas. jau taip fainai kad sakes! ji mane erzina









Palaima išsvajotoji tur?jo susivesti ? k?? O dizainas tada kas - hobis ar "poza" :wink: ?

Kod?l manai, kad draug? tave erzina?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 19:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
ji mane erzino kaip issakydavo komentarus man. bet jau viskas greit nugrims i prazuti heh, pasakiau siandien kad nzn ar noriu toliau draugauti.



o dizainu tai as domiuos, mane zavi grazus idomus daiktai, interneto puslapiai, lankausi ivairiose su dizainu susijusiose svetainese. pats dariau web saitus, tik dabar neturiu kompo po ranka: dirbu dizaineriu-maketuotoju Respublikoj, o gyvenu be kompo. taiva, bet ivaldysiu notebook'a ir plansete ir bus viskas ciki ;) taip pat zadu fotika pirkt ir video kamera. pavartau moteriskus zurnalus, nes jie graziai sudelioti, patinka veizoti videoklipus. filmai fantastiniai patinka, ir siaip kaip parinkta filme spalvos ir pan.

psichologijos, tai skaitau psichologija tau, internete kazka skaitau ka randu, skaitau dizaino tema taip pat, Ericho Frommo knygu skaiciau, tai patiko, dar noreciau gaut bet nzn kur. taiva.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 19:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O koks tavo poži?ris ? griežtos strukt?ros organizacijas, kuriuose b?tina disciplina, pavaldumas aukštesniajam, taisykli? paisymas ir pan.? Kokiais metodais, tavo nuomone, tur?t? b?ti palaikoma visuomenin? tvarka suirut?s atveju?



Pradeda klostytis ?sp?dis, kad gali b?ti intuityvas su ugdoma sensorika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra raš?:
O koks tavo poz?iuÆris i? griez?tos struktuÆros organizacijas, kuriuose buÆtina disciplina, pavaldumas auks?tesniajam, taisykliu? paisymas ir pan.? Kokiais metodais, tavo nuomone, ture?tu? buÆti palaikoma visuomenine? tvarka suirute?s atveju?


na kazkaip manes tai nekaso, man dzin :) atrodo, kad esu pries suvarzymus ir pan. bet man tas pats.

bet patinka kai zmones yra lygus, nors kartu man tas pats kito zmogaus rangas, nors as su juo bendrauju per atstuma tarsi, kaip ir su visais kitais... br net nzn

del suirutes, tai nzn logiska butu paimt viska i gelezini kumsti, taip galima suvaldyt padeti, bet taip man atrodo neteisinga :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 23:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
del suirutes, tai nzn logiska butu paimt viska i gelezini kumsti, taip galima suvaldyt padeti, bet taip man atrodo neteisinga :)


Ir v?l panašu kad :wlogic: ir :bsensoric: mentaliniam bloke. Gražiai ?sipaišo ? akcepcin? :wlogic: ir produkcin? :bsensoric:.



nors as su juo bendrauju per atstuma tarsi, kaip ir su visais kitais...


Bendravimas per atst?m? - :wethics: su :bsensoric: mentaliniai. Liepa buvo irgi rašiusi, kaip ji jau?ia bendravim? ir atst?m?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
bandau skaityt angliskus aprasymus su funkciju aprasymais.



kokie Cassandra tavo variantai butu?







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Narys raš?:
bandau skaityt angliskus aprasymus su funkciju aprasymais.



kokie Cassandra tavo variantai butu?









Neskub?k dar taip, palauk :wink: Man dar liko klaustuk?, pvz.d?l ekstraversijos/intraversijos; racionalumo/iracionalumo.



Nors...jei nori, gali kai k? "prisimatuoti", bus aiškiau :wink: Pradžiai gali paskaityti Dium?, Jesenin? ir Heksl?.



Kokius aprašymus skaitai? Gal gali link? ?mesti?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra: kazkaip galvojau vat apie Jesenina kaip varianta, nepaminejau :) am esu skaites jau daug kartu aprasymus is socioniko.net, socion.info, socionics.com ir dar is rusisko skaiciau visus diuma aprasymus angl. verstus, nes galvojau kad esu diuma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 19:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
pvz. sedziu darbe, bendrauju kiek su manim bendrauja, ir kiek reikia del reikalu. yra vienas bicas su kuriuo supazindino pati 'priziuretoja', tai su juo siltesni santykiai. siaip as nerukau, o cia firminis klausimas "einam parukyt?". neinicijuoju bendravimo, nors noretusi paplepet, nors va dabar po drauges prikolu tai tuoj vel isivarysiu socialine baime :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 20:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, o kaip tu jautiesi žmoni? mas?se? Kaip jautiesi intensyviai pabendrav?s su daug žmoni? iškart?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra: net nzn, pamenu kad kai kuriais kartais jausdavausi isvarges nuo didelio prekybo centro mases zmoniu, o kitais kartais vaipytis pries klase buvo labai linksma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
OK, kas tinka ir kas netinka iš Jesenino?

Labai priešokiais pasirodau šitom dienom, bo su kompu turiu problem? :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007