Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 06:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 13:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
o liutaurai dekui uz pastangas mane tipuojant :DD as kita karta pasiprasysiu kad isleistu is darbo atidirbsiu koki sekmadieni arba mytas galetu vykt sestadieni koki. aisiu paskaityt aprasymo gabeno dabartes vat.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
intuityvus

"ikalam_arbatos" - lb intuityviai skamba


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
greic?iau padaryti darba? i?dedant kuo maz?iau pastangu?



Jam tai nuobodu, tad stengiasi ka? nors racionalizuoti. --ieskau is kart budu kaip butu galima supaprastinti darba, palengvinti, kai visi nesa rankomis obuolius as ieskau karucio.



kita apie darba is gabeno irgi tinka



del tvarkos irgi, taip man patinka grozis ir fsio takoje nu bet as netvarkingas, man patinka kai viskas yra harmoninga, grazu, bet tvarkytis tingiu, nors... negaliu ziureti i netvarka, nors cia gali buti auklejimo problema, kad negaliu ziureti :D tevas labai parina del netvarkos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Artas06: cia i ta ikalam arbatos galima nekreipti demesio tipuojant


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Narys: šiaip tai neretai sakoma, kad gabenai, nors ir sensorikai, tvark? namuose vargu ar pasidaro. ir tai bent iš dalies tiesa.



esu gyven?s pas vien? gaben? trump? laik?. tokio apkuisto b?sto dar nebuvau mat?s. bet jai visi daiktai pad?ti "kur patogu", ir didel?s tragedijos iš to nedaro.



?ia gal skirtumas nuo gorki?, pas kuriuos tvarka turi b?ti geležin?, kiekvienas centimetras suskai?iuotas ir padalintas ? lanegelius. bent jau taip elgias mano kabineto koleg?. ir labai nervinas, jei iš kokio kvadra?iuko ryte valytoja pastumia daikt? arba apskritai kažk? ne taip sustato. man irgi kartais d?l to kli?va :smile:



iš kitos pus?s, mano ses? diuma. irgi nepasaky?iau, kad ji labai tvarkinga. atvirkš?iai reikia visuomet aiškinti, kad susitvarkyt?, nes ji papras?iausiai tingi. ?ia nemažai i/racionalumo klausimas turi ?takos, mano nuomone.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
?ia reiki? skirti kur yra tvarka (kiekvienas daiktas savo vietoje) - taip tvark? supranta baltalogikiai, ir kur yra švara - tas yra svarbu baltasensorikams.

Pvz. mano t?tis Donas - jam tas pats, kokios grindys ir t.t., ? jo kambar? tai iš viso baisu ?eiti, koks purvynas, bet jau k? nors ant stalo palikau - tragedija, aš esu egoist? ir t.t.

O vyro t?vai - baltasensorikai. Tai neduok tu dieve trupinukai ant grind?, basom kojom gi ne?manoma vaikš?iuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Švara ir tvarka daugiau ar mažiau yra svarbi kiekvienam sensorikui, nesvarbu, :wsensoric: ar :bsensoric:, nes aplinka turi teikti malonius poj??ius. Ta?iau :wlogic: labai yra svarbi sistema. Pvz. mane labai erzina, kai daiktai sudedami taip, kad sugriauna mano sudaryt? sistem?. Pvz. vizitin?s kortel?s paimamos ir numetamos kur nors prie ind? ar dar kažkur. Kiekvienas daiktas turi tur?ti tam tikr? viet? ne tiek d?l tvarkos, kiek d?l sistemos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 18:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irgi sunku suvokti "kiekvienas daiktas savo vietoje". Joks daiktas pats sau vietos nenusistato.

Iš tikr?j? daiktai grupuojami pagal tam tikr? sistem?: ?rankiai prie ?ranki?, drabužiai prie drabuži?, maisto produktai prie produkt?. Yra dar paskirtis: negalima painioti šaldytuvo paskirties su drabuži? spinta ir pan.

Dažnai gaunasi kad "mano" ?sivaizduojama tam tikro daikto vieta, kertasi su "kito" žmogaus ?sivaizduojama jo vieta. D?l daikt? sisteminio grupavimo bendrais bruožais sutaria visi. Bet... pvz. man knygos lentynoje turi b?ti sud?tos griežtai pagal tematik?, o kitam gali b?ti - pagal nugar?l?s spalv? ir format?!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
na yra beda, kad kai kuriom dienom kambari dalinuosi su mama, o ji nori savo tvarkos. o as noriu susikurti grazu kambario interjera, pilna visokiu mielu suduku, ryskiom spalvom daug sofkuciu, daugiafunkciskumo, grozis spalvos, vienetinis mandras apsvietimas :)) am ka cia dar. ir ten bus tvarkingas kosmaras, vat! nzn as cia dabar sensorikas ar intuitas po bala


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 20:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Narys: :smile: manau, kad sensorikas, nes intuityvui (pradedu nuo sav?s), tai net ? galv? neateit? tokie dalykai, visiškai kas kita r?pi.



lieku prie stiprios :wsensoric: versijos, taip pat iracionalaus intraverto tipo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 21:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Koks g?ris b?t? jei gabenas :wink: Kvadra užsipildyt? ketvirta. ?domu b?t? pamatyt realiai...

p.s. ?jimas ? pirt? reiškia ?jimas ? sal?, esan?i? šalia pirties. Neb?tina l?sti ? pa?i? saun?, jeigu noro tam n?ra. :). ?ia ats. ? reakcij? kitoj temoj :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gabenui yra perdaug emocij?, ir ryškiai perdaug neigiam? emocij?. Perdaug neigiamos :wethics:. Aš galiu ?ia kr?vas citat? pricituoti kur visiškai neatitinka Gabeno modelio. Gabenai yra šveln?s žmon?s, niekada neišgirsiu iš j? šiurkštaus žodžio. ?ia tai etika ryškiai rolin?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Klysti. Gabenai sekmingai gali ir shiurkshtesni zhodi pasakyti, ir visai del to nesiparina. Tik sako ji tada, kai mano, kad reikia. Kai tuo tarpu etikas gali keiktis ir shiaip :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 15:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gabenas gali pasakyti neger? žod?, kritišk?, neigiam?, bet ne šiurkšt?. Nes šiurkštumas (bent kaip aš suprantu) atsiranda d?l neigiam? emocij?. Gabenai to sau neleidžia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 17:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
tai siurkstus zodziai savo laiku, kai jau truksta plionke :) o siaip tai is manes galima isgirst (dabar is vis nebegalima) replikas, pokstus, o zodziai "negrazesni" tai ka zinau man nera tai tabu, na nzn :)) na kaip radioshow bajeriai, man tai atrodo visiskai teigiama


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 164 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 247 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007