Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 20:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 16:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: na,man sunkiau ap?iuopt :bintuition: nei :wintuition:

Bet :wintuition: aš tuose tekstuose nema?iau.



Gal nori dar vieno gabaliuko?, k? matai?:)



"Daznai gyvename savo minciu pasaulyje, kuris gerokai skiriasi nuo realybes…Mintys yra labai veiksmingos…Mes ju nevaldome ir jos valdo mus…Mintys mus nuteikia liudnai, pesimistiskai , iaudrina vaizduote, sukelia pykti…kartais nuo poziurio ar savo reakcijos i priezasti kenciam labiau nei nuo priezasties poveikio… "



Aš su tuo žmogum bendrauju, tad savo versij? apie tip? jau turiu. Tik truputis svyravim? d?l racionalumo/iracionalumo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 20:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: nežinau, iš keli? pastraip? tip? sunku nustatyti. galb?t intuityvas, galb?t logikas, galb?t robespjeras, galb?t dar kas nors, galb?t... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bet :wintuition: aš tuose tekstuose nema?iau.
Na šiaip kažkoks nekonkretumas, išt?s?s tekstas, nesutraukta mintis, kaip Pelene va raš?. Daugtašškiai.

:bintuition: - tai momentas, :wintuition: - begalyb?.

Bet kur liutauras min?jo, taip, juodaintuityvi fraz?.



Ta?iau tau š? "test?" pateikiau visai ne šiaip sau.....
Nu aš ?tariu, kad tu ?ia gali k? nors ir iškr?sti:smile:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 23:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:
Solanža: nežinau, iš keli? pastraip? tip? sunku nustatyti. galb?t intuityvas, galb?t logikas, galb?t robespjeras, galb?t dar kas nors, galb?t... :smile:




Liutaurai, b?tent, robespjeras... :smile: Gerai jauti kontrolierius, b?tent to ir tik?jausi - tod?l ir klausiau pas tave.. :smile:



Dar truputis citat?, robespjero versijai pagr?sti..



"Sugalvojau mokytojauti, destyti matematika ir fizika..."



"esu ne karta girdejes, kad sugebu reiksti mintis labai logiska seka, gerai issaiskinti arba pasakyti  tai, ka kiti tik galvojo, bet nezinojo kaip pasakyti...Tokio mastymo reikia ne tik mokytojaujant...Man teko viena karta vesti net fizikos pamoka desimtokams...pamenu aiskinau apie laisvo kritimo pagreicio nustatyma svytuokle...[..]Siuo metu savo logika sekmingai panaudoju darbe, kai reikia parengti sutarciu projektus...Mane sunku pergincyti, jei gincas argumentuotas...Turejau darbe toki oponenta, kuris vis bade suzlugdyti mano parengtus norminius dokumentus aptarimuose...Idomiausia, kad jam nepavykdavo pakeisti nei vieno punkto, nors jis ten irodinedavo uzduses...:-) "



Gal reikt? atsivest t? žmog? ? socionik?... ketinu tai padaryt... Bet tada tur?sim Vartotojas 2o prašyt, kad jo laišk? citatas pratrint?, antraip nesupras... :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 11:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gal reikt? atsivest t? žmog? ? socionik?... ketinu tai padaryt... Bet tada tur?sim Vartotojas 2o prašyt, kad jo laišk? citatas pratrint?, antraip nesupras...


Gerai b?t? atsivest. B?t? daugiau informacijos. Nes kolkas man nepanašu ? Robespjer?. Logiškai kalb?ti ne tik jie gali:wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 17:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Logiškai kalb?ti ne tik jie gali:wink:.




oho :smile: nuomoni? permainos :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 17:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Šit? medžiag? pa?miau iš http://www.socionics.org/gazeta/2004-9/selyutin.html

Tiesiog pateikiu j?s? teismui (autorius Jurijus Seliutinas - Maksimo tipo :wlogic::bsensoric:. Aikido treneris ir finans? konsultantas Kijeve. Jo paties žodžiais, socionikos žinojimas jam – ne nuoga teorija, o mok?jimas nuolat spr?sti aktualias problemas.).

Su kuo sutinkate? Kam prieštaraujate?



(Nemoku ?d?ti lenteli?.... tod?l rašysiu "iš eil?s". Lentel?je turi b?ti greta: kair?je "+", dešin?je "-")

:bintuition:  Galimybi? intuicija

"+"  (artima distancija)

- sugeb?jimas atpažinti teigiamas potencines atskiro žmogaus savybes, jo galimybes ir j? vertinimas;

- sugeb?jimas atpažinti konkre?i? ?k?nyt? id?j? ir sumanym? perspektyvum?, potencines galimybes ir j? vertinimas;

- sugeb?jimas pamatyti konkre?i? visuomenini? id?j? ir teorij? esm? ir principus, j? variantiškumo pamatymas ir mok?jimas optimaliai pasirinkti;

- orientacija ? naujum?, hipotetiškum?, originalum?, ne?prastum?;

- adaptyvumas prie tik?jimo ir idealizmo;

- m?stymo spontaniškumas;

- radikali? permain? siekimas;

- gyvenimiškas ?žvalgumas.

"-"  (tolima distancija)

- sugeb?jimas atpažinti neigiamas potencines žmoni? savybes, j? galimybes ir j? vertinimas;

- daugiaplanis pasaulio, žmogaus suvokimas;

- sugeb?jimas pasteb?ti esm?s tr?kum? (nebuvim?), vertinti potenciali? galimybi?, id?j? ir sumanym? neperspektyvum?;

- alternatyv? ieškojimai ir numatymas;

- m?stymo paradoksiškumas;

- m?stymo tolygumas, išk?limas ? pagrindini? dalyk? rang? senai užmiršto (nežymaus), abstraktus teorizavimas;

- juodasis jumoras, netik?jimas;

- radikali? permain? slopinimas;

- sensacija.

:wintuition: Laiko intuicija

"+"  (artima distancija)

- artim? proces? vystymosi matymas ir jautimas savo ir artimiausios aplinkos žmoni? ir daikt? atžvilgiu dabartiniu realiu laiku ir pa?ioje artimiausioje perspektyvoje – laiko t?km?s ir jo priežastingumo jausmas dinamikoje, s?ryšyje su praeitimi, dabartimi ir ateitimi;

- dabartinio momento veiksm? savalaikiškumo ir aktualumo vertinimas;

- mok?jimas pamatyti vystymosi laike tendencijas, pranašauti, numatyti atskir? ?vyki? vystymosi eig?, pamatyti perspektyvas – atskir? ateities proces? prognozavimas;

- mok?jimas valdyti savo vidin? laik?;

- dabarties ir artimiausios perspektyvos taktinis planavimas - nuoseklumas, evoliucija, planingumas;

- harmonijos, balanso, darnumo, neprieštaringumo, konvergencijos išor?je siekimas per vidin? pasaul?;

- fantastiška vaizduot?.

"-"  (tolima distancija)

- tolim? proces? vystymosi matymas ir jautimas visuomen?s ir tolim? objekt? atžvilgiu laiko dinamikoje didelio m?sto perspektyvoje – laiko dialektika;

- veiksm? savalaikiškumo ir aktualumo vertinimas perspektyvoje;

- mok?jimas suprasti laik? s?ryšius, pamatyti tendencijas, išpranašauti ?vyki? vystymosi eig?, pamatyti perspektyvas remiantis klaid? studijavimu – polinkis pranašauti;

- laiko kaip tam tikros substancijos, iki pat jo fizinio jutimo suvokimas;

- sugeb?jimas valdyti kit? žmoni? laik?;

- strateginis planavimas – staig?s poslinkiai, revoliucija, šuolis laike, kaip pasekm? – nerimas, miglotas jaudulys, prieštaringumas, momento išlaukimas ryžtingiems veiksmams;

- pavojaus ir kriz?s brendimo jausmas – apsidraudimas nuo nemalonum? ir pavoj?;

- mistin? vaizduot?, konvergencija.



P.S. Dar d?l t? "distancij?". Pagal Seliutino žym?jim? stipriosios funkcijos:

:bintuition: "+" Don Kichotas (bazin?) ir Robespjeras (k?rybin?)

:bintuition: "-"  Hekslis (bazin?) ir Dostojevskis (k?rybin?)

:wintuition: "+" Balzakas (bazin?) ir Džekas (k?rybin?)

:wintuition: "-" Jeseninas (bazin?) ir Hamletas (k?rybin?)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: na, man neaišku,kas ta mistin? vaizduot? ir konvergencija. Bet šiaip, visumoj visai taikliai ?ia visa tai pateikta. Patiko. Bent jau balta intuicija (-).

Juoda intuicija (lyginau su heksli? jos raiška) man irgi pasirod? visai adekvati realybei.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 21:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Nes kolkas man nepanašu ? Robespjer?. Logiškai kalb?ti ne tik jie gali:wink:.




Viskas taip. Aš šiuo atveju ne logiškum? akcentavau, tik m?ginau prieit "iš kito galo" - neretai žmogaus m?giama veikla, profesija parodo IR kai kurias jo tipines savybes.

O taip, MAN asmeniškai jo robespjeriškumas matosi iš kit? dalyk?. Labai aiškiai matau :bintuition: ir :wlogic: vos ne kiekviename sakinyje, bet gi negaliu ištisai visko cituoti. Pagaliau, tai ir asmeniški tekstai.

Sorry, dabar pamaniau, gal apskritai nereik?jo net prad?t pokalbio apie tai.



Kita vertus, smagu, kad Liepa ?d?jo tokios ?domios medžiagos. Neb??iau pajudinus temos, neb?t? gal ji ir tos medžiagos mestel?jusi. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 14:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:


Su kuo sutinkate? Kam prieštaraujate?


Is principo gana teisingai, tik...



"-"  (tolima distancija)

- sugeb?jimas atpažinti neigiamas potencines žmoni? savybes, j? galimybes ir j? vertinimas; .


Tik niekaip nesuprantu kodel tik neigiamas? Manau as matau zmogaus galimybes ir ko is ko galima tiketis tiek neigiamai, tiek teigiamai. :confused:

- daugiaplanis pasaulio, žmogaus suvokimas;

- sugeb?jimas pasteb?ti esm?s tr?kum? (nebuvim?), vertinti potenciali? galimybi?, id?j? ir sumanym? neperspektyvum?;

- alternatyv? ieškojimai ir numatymas;


Is principo - taip.

- m?stymo paradoksiškumas;


:happy: idomu, kas cia tureta mintyse. Man tai visai jis toks neatrodo. :happy:

- m?stymo tolygumas, išk?limas ? pagrindini? dalyk? rang? senai užmiršto (nežymaus), abstraktus teorizavimas;

- juodasis jumoras, netik?jimas; ;


Is principo velgi gal ir taip, bet apie koki cia "netikejima" kalbama :confused:.

- radikali? permain? slopinimas;


Ciai galima filosofuoti, kas kam ir kokios tos radikalios permainos. Cia kazkoks kitoks issireiskimas turetu buti. Bet is esmes tiktu, issireiskimas mazdaug turetu buti toks: radikalios permainos gali sukelti negatyvu pojuti.

- sensacija.


:strange:, nesuprasi apie ka kalba.



- orientacija ? naujum?, hipotetiškum?, originalum?, ne?prastum?;

- sugeb?jimas atpažinti konkre?i? ?k?nyt? id?j? ir sumanym? perspektyvum?, potencines galimybes ir j? vertinimas;

cia is "+" kategorijos,

Sakyciau ir sitie teiginiai tiktu, tik kalbant labiau apie etinius, o ne grynai sausus loginius dalykus.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 09:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gal ir b??iau pasteb?jusi, kad pagal žukovo model?. V?liau. Man dažnai taip b?na,kad pav?luotai kažkas ima ir topteli galvon.

Dabar neatkreipiau d?mesio. Ta?iau galvoju, gal toki? savyb? ir n?ra blogai tur?ti. Gal kur nors gyvenime tau, Nadia, ji ir daugiau praver?ia:)
Solanža, a?i?. Nežinau, ar praver?ia:). Gyvenimas parodys.

O šiap sugalvojau dar papasakoti apie savo "gumos tampymo aparat?":). Šiaip taikliai ?ia Vartotojas 2 pavadino.

Išlipu aš iš autobuso. Kartu išlipa dar keli žmon?s. Jie eina priekyje, aš iš paskos. Matau, kad atsirišo raišteliai. Sustot surišti ar ne? Aj, atsiliksiu nuo žmoni?, paskui tur?siu atskirai eiti per per?j?, mašinas lišn? kart? stabdysiu. Paskui. Pereinu. Priekyje jau lik?s vienas žmogus. Bet priekyje dar viena per?ja. Aj, po tos. Toliau, jau po antros per?jos pagalvoju, kad man dabar neapsimoka sustoti, tod?l kad bus sugaištas laikas kol aš ?ia su raišteliais prasikrapštysiu, gali pravažiuoti mašina, kuri gal mane paimt?  ir pavežt? (iki to keliuko, kur mane gali pavežti lieka apie 100 metr?). Tod?l nueinu iki ten ir tik tada susiraišioju batus:)..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: na o dabar paaiškink, kaip ?ia siejasi b?tent su balta intuicija.:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tinkamiausio momento pasirinkimas veiksmui atlikti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 12:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, gal ?ia rolin? :blogic: šitaip "ekonomina", skai?iuoja veiksm? naudingum??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, tu mane dabar visaip ? Hamletus stumdai?:smile: Man irgi atrodo, kad ?ia :wintuition: ir :blogic:. Bet nemanau kad rolin?:wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 50 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007