Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 03:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
Nadia raš?:
liutaurai, skaitydama jos sukurt? tem? kitame forume, aš supratau, kad F nori patobulinti savo bendravim? su žmon?mis. Aš noriu papandyti jai pad?ti. ?ia žinok juodalogin? funkcija taip reiškiasi:wink: - mokinti kitus, kaip reikia gyventi (tiksliau k? ir kaip daryti). Nieko negaliu ?ia pakeist - "?????? ?? ?????, ??? ????-?????? ???????".

Be to, skaitant jos dienorašt?, man susidar? ?sp?dis, kad karts nuo karto jai nusileidžia rankos, tod?l taip ir parašiau.




nenoriu minti ant nuospaudos (o ir vieta ne ta), bet visgi: dar neteko sutikti balzako, kuris taip spar?iai m?gt? apd?lioti kitus rekomendacijomis, pasi?lymais ir pamokymais, kaip elgtis ir k? daryt. ?ia labiau :bintuition:-derinyje su :wethics: (gal?), mano manymu, labiau veikia.



p.s. o, beje, kur tu t? F dienorašt? radai?






B?tent! Balzakams ir Gabenams (abu :blogic:) yra visiškai neb?dinga kitus mokyti, kaip gyventi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

vis? pirm?, aš pasitaisiai, ir "gyventi" pakei?iai ? "kaip ir k? daryti";

toliau citata:

"????? ?????, ????? ? ???? ?? ?????????? ????????? ????? ??????????. ??????? ??????? ??????????????? — ??? ??? "???????? ???", ???????? ?? ?????? ? ??????????? ????".

Stratijievskaja apie Balzakus.

B?tent apie t? ir šneku, aš instruktuoti m?gstu, dievinu treniruoti jodin?ti ir instruktuoti socioninine tematika.

Bet kaip jau atsibodo gin?ytis. K? daryti???

Gal palikit j?s t? mano tip? ramyb?je... Vis vien ?ia kaip du avinai ant tiltelio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lie 2006, 00:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Cassandra:

vis? pirm?, aš pasitaisiai, ir "gyventi" pakei?iai ? "kaip ir k? daryti";

toliau citata:

"????? ?????, ????? ? ???? ?? ?????????? ????????? ????? ??????????. ??????? ??????? ??????????????? — ??? ??? "???????? ???", ???????? ?? ?????? ? ??????????? ????".

Stratijievskaja apie Balzakus.




tiek balzakas, tiek gabenas link? apmokyti kaip daryti vien? ar kit? konkret? darb? ar veiksm?. J? dualai, pvz. hekslis, yra savo ruožtu ištikimiausias toki? apmokym? dalyvis ir m?g?jas. jam patinka b?ti apmokamam, ir stengiasi b?t labai geru ir d?m?singu mokiniu.



tuo tarpu tavo charakteryje skleidžiasi kiek kitoks "mokymas". Instruktuot konkret? technologiškai apibr?žiam? veiksm? yra viena, mokyt gyventi yra kita. ?ia tau ne jodin?jimas. po tokia s?voka kaip "socioninis instruktažas" nepasisl?psi, nes toks "instruktažas" moko kaip elgtis, o ne kaip atlikti vien? ar kit? konkret? praktin? veiksm?, apie k? tavo cituojama Stratijevskaja ir tur?jo omenyje.



kitas tavo lengvai pastebimas bruožas (kuris v?lgi neb?dingas balzakams) - tu labai m?gsti labai staigius ir kategoriškus vertinimus. Susidaro ?sp?dis, kad žmogus vos prasižioja, o tu jau padarai savo negin?jam? verdikt? d?l vieno ar kito tipo. Ir po to karštai gin?ijies už "savo" ties?, net jei daug kam kyla klaustuk? d?l jo. toks skubrumas pareikšti dr?sias išvadas - tikrai ne balzakiškas bruožas. Priešingai, ?ia didelis :bintuition: p?dsakas. Beje, lengvai pastebimas kitas tavo polinkis dr?siai interpretuoti kit? poelgius (pvz., d?l Zuvedros pasivadinimo), net jei t? žmoni? dorai nepaž?sti, v?lgi pasekm? stiprios :bintuition:.



Bet kaip jau atsibodo gin?ytis. K? daryti???




sunkus atvejis, Nadia. Nieko paguodžian?io pasakyti negaliu. Gal labiau ? kit? nuomon? ?siklausyk, gal tai pad?s :strange:



žinoma, tipologo forume viskas kur kas lengviau. tereikia susitapatinti su pastarosios uždaros erdv?s autoritetu ir jo sakomomis mintimis, ir gali saugiai sau jaustis, kad neklysti.



tuo tarpu šiame forume viskas kiek kitaip. ?ia n?ra oficioz?, vieš? ir negin?ijam? autoritet?, ir nieks ?ia galutinai nepasakys, kas - tiesa, o kas - ne. kiekvienas reiškia savo nuomon? ir siekia j? apginti ir ?tikinti kitus. taip pat ?d?miai išklauso vis? argumentus, o ne tik išskirtinai vieno žmogaus pasvarstymus. kitaip tariant, tai daug sud?tingesn?s strukt?ros dialogas. ?ia iš dalyvio nebyliai prašoma, užuot retransliavus kito asmens mintis, kalb?ti tik pa?iam už save, ir stengtis reiškiam? savo nuomon? tinkamai pagr?sti. Žinoma, ne visiems tas lengva. bet aš nuoširdžiai tikiu, kad tau tas pavyks. s?km?s :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lie 2006, 01:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, liutaurai, v?l tu mane apkrovei.

? ?? ??? ??? ????? ????????????

Aš sakau versij? tod?l, kad m?gstu b?ti pirma. Nu patinka man pirmai pasakyti versij?. Net taip nusivylus b?nu, kai kažkas aplenkia. Nežinau prie ko ?ia galima pririšti. Kod?l :bintuition:? Tu, Liepa t? funkcij? nešiojat, bet taip nedarot.

Gal man atrodo, kad jei nesp?siu, pasakys kiti, žmogus ir patik?s, paskui v?lai bus:).

Nesupranti tu liutaurai :wintuition: m?stysenos:wink:.

O d?l instruktažo - k? Stratijevskaja tur?jo galvoj neaišku, tod?l neverta savaip interpretuoti. Balzakai yra teoretikai. Tod?l jie b?tent mokina ne kaip atlikti konkret? darb?, kaip praktikai Gabenai, Balzakai kaip tik m?gsta d?styti teorij?. Skirk, kur intuitas (kuris m?gsta m?styti), ir kur sensorikas, kuris m?gsta veikti.



kiekvienas reiškia savo nuomon? ir siekia j? apginti ir ?tikinti kitus
Aha, ??????, ??? ? ????. Toli nuvažiuosim:).



?ia iš dalyvio nebyliai prašoma, užuot retransliavus kito asmens mintis, kalb?ti tik pa?iam už save, ir stengtis reiškiam? savo nuomon? tinkamai pagr?sti.


K? galima pagr?sti, jei n?ra vientiso teorinio pagrindo? N?ra baz?s. N?ra kuo remtis. Aš si?lau laikinai nutraukti visus tipavimus, ir skirti vis? d?mes? teorinei bazei.

Va, pati uždaviau klausim?, k? daryt, ir pati atsakiau. Kaip manote?



P.S. Labai prašau perkelti žinutes, kadangi ?ia F tema. Manau jai toks nukrypimas gal?t? nepatikti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lie 2006, 10:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:


tiek balzakas, tiek gabenas link? apmokyti kaip daryti vien? ar kit? konkret? darb? ar veiksm?. J? dualai, pvz. hekslis, yra savo ruožtu ištikimiausias toki? apmokym? dalyvis ir m?g?jas. jam patinka b?ti apmokamam, ir stengiasi b?t labai geru ir d?m?singu mokiniu.



tuo tarpu tavo charakteryje skleidžiasi kiek kitoks "mokymas". Instruktuot konkret? technologiškai apibr?žiam? veiksm? yra viena, mokyt gyventi yra kita. ?ia tau ne jodin?jimas. po tokia s?voka kaip "socioninis instruktažas" nepasisl?psi, nes toks "instruktažas" moko kaip elgtis, o ne kaip atlikti vien? ar kit? konkret? praktin? veiksm?, apie k? tavo cituojama Stratijevskaja ir tur?jo omenyje.



kitas tavo lengvai pastebimas bruožas (kuris v?lgi neb?dingas balzakams) - tu labai m?gsti labai staigius ir kategoriškus vertinimus. Susidaro ?sp?dis, kad žmogus vos prasižioja, o tu jau padarai savo negin?jam? verdikt? d?l vieno ar kito tipo. Ir po to karštai gin?ijies už "savo" ties?, net jei daug kam kyla klaustuk? d?l jo. toks skubrumas pareikšti dr?sias išvadas - tikrai ne balzakiškas bruožas. Priešingai, ?ia didelis :bintuition: p?dsakas. Beje, lengvai pastebimas kitas tavo polinkis dr?siai interpretuoti kit? poelgius (pvz., d?l Zuvedros pasivadinimo), net jei t? žmoni? dorai nepaž?sti, v?lgi pasekm? stiprios :bintuition:.



Bet kaip jau atsibodo gin?ytis. K? daryti???




sunkus atvejis, Nadia. Nieko paguodžian?io pasakyti negaliu. Gal labiau ? kit? nuomon? ?siklausyk, gal tai pad?s :strange:



žinoma, tipologo forume viskas kur kas lengviau. tereikia susitapatinti su pastarosios uždaros erdv?s autoritetu ir jo sakomomis mintimis, ir gali saugiai sau jaustis, kad neklysti.



tuo tarpu šiame forume viskas kiek kitaip. ?ia n?ra oficioz?, vieš? ir negin?ijam? autoritet?, ir nieks ?ia galutinai nepasakys, kas - tiesa, o kas - ne. kiekvienas reiškia savo nuomon? ir siekia j? apginti ir ?tikinti kitus. taip pat ?d?miai išklauso vis? argumentus, o ne tik išskirtinai vieno žmogaus pasvarstymus. kitaip tariant, tai daug sud?tingesn?s strukt?ros dialogas. ?ia iš dalyvio nebyliai prašoma, užuot retransliavus kito asmens mintis, kalb?ti tik pa?iam už save, ir stengtis reiškiam? savo nuomon? tinkamai pagr?sti. Žinoma, ne visiems tas lengva. bet aš nuoširdžiai tikiu, kad tau tas pavyks. s?km?s :wink:




liutaurai, visu 100% pasirašy?iau po šiuo tavo postu. Labai puikiai visk? paaiškinai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Aš sakau versij? tod?l, kad m?gstu b?ti pirma. Nu patinka man pirmai pasakyti versij?. Net taip nusivylus b?nu, kai kažkas aplenkia. Nežinau prie ko ?ia galima pririšti. Kod?l :bintuition:? Tu, Liepa t? funkcij? nešiojat, bet taip nedarot.

Gal man atrodo, kad jei nesp?siu, pasakys kiti, žmogus ir patik?s, paskui v?lai bus:).



Ko gero, aš irgi susidarau savo nuomon?, vertinu žmog? iškart (jei tik yra pakankamai "medžiagos"). Tiktai nenoriu pirmauti - neb?dinga b?ti d?mesio centre.  Nuolatos budi :bintuition: - aplinkini? žmoni? galimybi? vertinimas - man rodos, kad visada jau?iu potenciali? aplinkini? kompetencij?. Nujau?iu, jei kitas žmogus geriau išmano, nors ir nedemonstruoja savo išminties. Be to, man reikia prieš pa?i? save 100% garantijos, kad neklystu. Dar mokykloje ne visada keldavau rank?, jei nors truput? abejodavau. Jei vis tiek mokytoja paklausdavo man?s - pasitaikydavo ir visiškai teisingai atsakyti.

Gal ?ia ir T??io "mokykla". Jis pad?davo man spr?sti uždavinius pradin?se klas?se. Kartais intuityviai sp?liodavau atsakymus - pvz. "gal 10", ir nors b?davo teisingai, T?tis su gudria šypsena "išlauždavo" iš man?s garantuot? ?sistikinim? - "o kiek "TIKRAI?"...  Kartais prieidavau iki ašar?, bet T?tis joki? nuolaid? nedarydavo - tur?davau atsakyti ?SITIKINUSI (net Mama kartais neatlaikydavo - bardavosi, kad mane virkdo). Mes su T??iu - dalykiniame santykyje.

Dar vienas dalykas... Man ne taip svarbu atsakyti pirmai - to k? žinau - vistiek niekas iš man?s neatims (gal taip "rami" b?na stipri logika)... Man žymiai svarbiau neapsijuokti - jei neišmanydama išsišok?iau... Tokia g?da b?t? - nors l?sk po stalu...

Augustinavi?i?t? yra pasteb?jusi vien? dalyk? - Donas visur nori b?ti pirmas, bet NIEKADA - antras... jau tada grei?iau susiras toki? srit?, kur neabejotinai pirmaut?. Donas - nekonkuruoja, nesivaržo. Jis turi b?ti pirmas NEABEJOTINAI.  Man šitas galioja. Jeigu niekas nesiima iniciatyvos - dr?siai "išvairuoju ? tras?", tada  - mano "parodomasis šou"...

Va taip! Yra toki? pirmavimo "nuod?m?li?"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aš si?lau tokius skirtum? kriterijus:

1) teksto pob?dis

a) statinis, fragmentinis :bintuition:;

b) liejasi :wintuition:



a) daugiavariantiškumas :bintuition:

b) vienos savyb?s (dalyko) išvystymas :wintuition:



2) žvilgsnis

a) sufokusuotas, ? tašk? :bintuition:

b) nesufokusuotas, "svajotojiškas", "? ateit?". :wintuition:

Jei b?t? norin?i? (ir galin?i?) si?lau iškirpti savo žvilgsnio nuotraukas ir palyginti forume.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 15:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Aš si?lau tokius skirtum? kriterijus:

1) teksto pob?dis

a) liejasi :wintuition:

b) statinis, fragmentinis :bintuition:;



a) daugiavariantiškumas

b) vienos savyb?s (dalyko) išvystymas




Nesutik?iau su :bintuition: kaip "vienos savyb?s (dalyko) išvystymas". Man :bintuition: asocijuojasi su visumos apr?pimu iš vieno žvilgtel?jimo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 15:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, Liepa, a?i?. Nepad?jau ženkliuko ir sukei?iau vietomis. Sutaisysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 15:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
statinis, fragmentinis :bintuition:;
Sukonkretink kas, anot yav?s, yra statinis ir fragmentinis tekstas.

liejasi :wintuition:
Sukonkretink, koks yra tekstas kuris "liejasi".



a) daugiavariantiškumas :bintuition:

b) vienos savyb?s (dalyko) išvystymas :wintuition:
Daugiavariantiškus kieno atžvilgiu, koks daugiavariantiškumas?

Vienos savyb?s išvystymas? Nors tai iš esm?s tiesiog negali b?ti tiesa, bet vis d?lto gal gali paaiškinti kaip tai tur?t? atrodyti praktiškai?



2) žvilgsnis

a) sufokusuotas, ? tašk? :bintuition:

b) nesufokusuotas, "svajotojiškas", "? ateit?". :wintuition:
Kuo remiantis keli tok? teigin?? Ar gali paaiškinti ši? "savybi?" s?ryš? su tokiais veiksniais, kaip individo: nuotaika, emocin? ir psichin? b?sena, fizin? b?sena (nuovargis, energingumas, kt.), fiziologin? b?sena (reg?jimas, ligos), situacija ir aplinkyb?s (pavyzdžiui individo vieta - gamykloje, prie kompiuerio, gamtoje, etc) ir t.t. Ar tavo nuomone šie veiksniai visiškai neturi ?takos žvilgsniui?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Vartotojas 2:

aš nesu taip detaliai to klausimo nagrin?jus, kad gal??iau ?vertinti vis? veiksni? ?tak?. Lygos tikriausiai gali ?takuoti. Objekto nuotolis irgi. Kaip su kitais veiksniais nežinau.

Tarkime ?ia:

http://www.socionika.net/forum/viewtopic.php?p=40887#40887

Sufokusuotas viršutin?j nuotraukoj, nesufokusuotas - apatin?j.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nu nu...Pirmu atveju fotografuota esant dienos apšvietimui, nenaudojant blykst?s (blico), tod?l aiškiai matyti akies baltymas, rainel? ir vyzdys, kurie tarp sav?s kontrastuoja (?ia ir slypi "fokusavimo" fintas), antruoju atveju fotografuota ne lauke, o uždaroje patalpoje, naudojant blykst?, kurios šviesos srautas atsispindi fotografuojamo asmens aki? paviršiuje, be to pats apšvietimas - tiesioginis ? veid?, o ne, sakykim 45 laipsni? kampu, ko pas?koje dingsta kontrastas tarp akies baltymo ir rainel?s, didel? dal? vyzdžio ploto padengia refleksas, ir apskritai šis apšvietimas (frontalinis) veid? ir jo elementus suplokština. Prie ko ?ia žvilgsnio fokusavimas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
aš nesu taip detaliai to klausimo nagrin?jus, kad gal??iau ?vertinti vis? veiksni? ?tak?.
Jau vien nekvestionuojant ar intuicijos aspektai apskritai turi ?takos žvilgsniui, der?t? suprasti, kad šie veiksniai yra bene pagrindiniai faktoriai s?lygojantys žvilgsn?. Viena iš faktopri?, tavo duotoj nuorodoj, pateik? ir pakomentavo Cassandra.

Reziume, šie teiginiai maž? mažiausiai nepagr?sti.



? kitus klausimus, taip ir neatsakyta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Sukonkretink kas, anot tav?s, yra statinis ir fragmentinis tekstas.

Sukonkretink, koks yra tekstas kuris "liejasi".


Labai sunku logiškai išreikšti, aš t? suvokiu intuityviai, bet pabandysiu.

Palyginkime Rolando ir Scarto atsakym?:

Rolandas:

"Veluoju daznai, matyt labiausiai todel, kad tiesiog nemegstu keisti esamos busenos ar vietos, nes man gerai taip kaip yra. Veluojancius toleruoju, jei taip gaistamas tik mano asmeninis laikas, bet jei esu isipareigojes kazka daryti kitam ir del velavimo negaliu, galiu buti ir labai nuozmus, ypac jei jauciu spaudima is to kam isipareigojau. Visu pirma pradedu skubinti, o jei susiduriu su pasipriesinimu didinu salygu diktavima, rodau susierzinima".




Scarto:

"Man nepatinka zmones kurie veluoja, bet jei perspeja ir del pateisinamu priezasciu tai daro - nieko lengvai atleidziu; tik gaila buna sugaisto laiko; O jei tas zmogus man nera svarbus tai aisku kazkiek isreiskiu nepasitenkinima - daugmaz kiek as cia galiu taves laukt";




Dabar aš atskirsiu teksto gabalus, kur ?terpiamos pauz?s, jei reik?t? diktuoti:



"Veluoju daznai, <...>

matyt labiausiai todel, kad tiesiog nemegstu keisti esamos busenos ar vietos, nes man gerai taip kaip yra. <...>

Veluojancius toleruoju, jei taip gaistamas tik mano asmeninis laikas, bet jei esu isipareigojes kazka daryti kitam ir del velavimo negaliu, galiu buti ir labai nuozmus, ypac jei jauciu spaudima is to kam isipareigojau. Visu pirma pradedu skubinti, o jei susiduriu su pasipriesinimu didinu salygu diktavima, rodau susierzinima." <...>

"Man nepatinka zmones kurie veluoja,<...>

bet jei perspeja ir del pateisinamu priezasciu tai daro <...>

- nieko <...>

lengvai atleidziu;<...>

tik gaila buna sugaisto laiko;<...>

O jei tas zmogus man nera svarbus <...>

tai aisku kazkiek isreiskiu nepasitenkinima <...>

- daugmaz kiek as cia galiu taves laukt";







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 16:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Prie ko ?ia žvilgsnio fokusavimas?


Gerai, Cassandra, aš parinksiu kitas nuotraukas. Bendrai, pasi?lymas buvo palyginti dalyvi? žvilgsnius, o ne kritikuoti:smile:.

Manau fokusavimo esm? ne kontraste yra. :wintuition: - jie ži?ri lyg niekur, jie nesifokusuoja ? tašk?, :bintuition: - atvirks?iai. Ypa? rentgeniškas, sako, yra Dono žvilgsnis. Labiausiai nesufokusuotas - Balzako ir Jesenino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 72 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007