Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 12:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nagi, Cassandra, o argumentai?

Kur matai etikos stiprum??

Ne etin? jautrum? (kas yra ? logikos krepšel?:smile:), o stiprum??



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Paskutin?s mudviej? su Nadia genialios mintys nukeltos ?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra: Zuvedra, kokie tavo santykiai su laiko t?kme, ar jauti j? ? Ar paprastai jauti, kiek laiko gali skirti kokiam darbui, ar gerai tai apskai?iuoji/pajunti? ar dažnai v?lyoji? Kaip jautiesi, jei v?luoji?



*jauciu laika.jauciu intuicijos budu ji mano stipriausia vieta.zinau pagal savo galimybes kiek viena ar kita darba dirbsiu, zinau, kada reikia pradeti jei noriu suspeti.Neatmetu galimybes, jei bus ne taip kaip planuota, megstu darbo eigoje rezultata galutini pakeisti (pvz;.tarkim susiplanuoju padaryti kvadrato formos maketa o padarau ovalo...daznai taip buna, bet rezultatas buna geras :happy:).Anksciau uzsizaisdavau savo kurimu, atlikimui maziua likdavao laiko, bet speti i laika per kuri reikia padaryti butinai padarau...

*sakyciau  labai retai veluoju


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia:

darbas-labai atsakingai ziuriu i darba ir bet koks darbas kuri be dirbciau norisi padaryti kuo geriausiai.Kruopsciai, saziningai tiek kiek sugebu padaryti pati tiek pilnai parodau, kartais uzsimojau daugiau nors bijodama saves vis tik darau.Kokybe.Darbo procesas ypatingai malonus , rezultatas  duoda tik vaisius....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia: esu dizainere, dirbu namuose ir auginu dukryte.laisvalaikis mano gyvenimas, nemegstu, kad diena taptu rutina....ryte begioju ir plaukioju..per diena jei turiu laiko iseinu su dukra i miesta, i miska, bet kur galima dziaugtis aplinka..po to vakare skaitau knyga, dirbu, ar einu pazaisti futbolo...MEGSTU JUDEJIMA>....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Zuvedra, kaip pas tave su darbiniu aktyvumu - ar esi daugiau/mažiau pastoviai "ant bangos", darbas veja darb?, reikalas - reikal?, ar tau b?dingesni cikliniai darbo periodai, t.y. darbingas periodas, kai dirbama maksimaliai, po to seka "nedarbingumo" periodas ir t.t.?



K? darai, gavusi tau ne?domu ir užsakym??



Ar lengva pakovoti už savo interesus?



Ar tau b?dinga ryški emocij? kaita? Ar dažnai susikaupia neigiam? emocij? perteklius? kaip tada jautiesi? k? darai?



K? darai, kai tau norisi veikti, o reikia išlaukti? Kas tau yra laukimas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 19:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra:

Zuvedra, kaip pas tave su darbiniu aktyvumu - ar esi daugiau/mažiau pastoviai "ant bangos", darbas veja darb?, reikalas - reikal?, ar tau b?dingesni cikliniai darbo periodai, t.y. darbingas periodas, kai dirbama maksimaliai, po to seka "nedarbingumo" periodas ir t.t.?



K? darai, gavusi tau ne?domu ir užsakym??



Ar lengva pakovoti už savo interesus?



Ar tau b?dinga ryški emocij? kaita? Ar dažnai susikaupia neigiam? emocij? perteklius? kaip tada jautiesi? k? darai?



K? darai, kai tau norisi veikti, o reikia išlaukti? Kas tau yra laukimas?



sveika dar karteli...aciu, kad padedate mane atkapstyti..labai noriu suzinoti koks tipas manyje :happy:



atsakau:

pasakyciau  darbas veja darba.Kartais butina padaryti tik isreikalo nors to visai nesinori daryti.*

neidomus uzsakymas-dirbu, stengiuosi nesureiksminti , kad jis neidomus (arba padaryti taip kad butu idomu)

*visada pakovoju uz savo interesus.

*budingas emociju proverzis.kai susikaupia neigiamu emociju perteklius as ji issilieju dirbdama arba tapydama...bet tik viena...Retai buna neigiamu emociju...

*esu kantri kas liecia laukima...gal gyvenimas uzgrudino, siaip ziurint ko laukti jei galiu dirbti tai niekada nelaukiu, o tiesiog dirbu, jei reikia laukti eiles pas daktara galiu ir 5-6val .kantriai laukti...

*-laukimas-saves isbandymas ar galiu susivaldyti laike? visada tai jauciu...savyje


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kol kas abejoju ar tu - Hug?, ar Diuma.



Ar esi linkusi labiau linkusi darbus/kontaktus su žmon?mis pl?sti, ar gilinti?



K? manaisi geriau paž?stanti - savo prigimt? ar apskritai žmoni? prigimt?? Kas tave labiau domina - tu ar kiti, kalbant apie prigimt??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Žuv?dra, o kaip tau Štirlico versij?? Neskaitei aprašymo? Mano nuomone esi Štirlicas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 22:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia: mano nuomone perskaicius Stirlica, daug kas neatitinka .Manu, kad ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 22:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra: Ar esi linkusi labiau linkusi darbus/kontaktus su žmon?mis pl?sti, ar gilinti?



K? manaisi geriau paž?stanti - savo prigimt? ar apskritai žmoni? prigimt?? Kas tave labiau domina - tu ar kiti, kalbant apie prigimt??



*jei duoda darba is pasalies tai manau daugiau darbus su zmonemis pleciu.jei savo uzduoti reikia padaryti tai labai gilinuosi...

*/geriau paž?stu - apskritai žmoni? prigimt?.mane domina kiti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia: mano nuomone perskaicius Stirlica, daug kas neatitinka .Manu, kad ne.


Ale kokie žmon?s, nu kaip ?ia? ... "?????????????":smile:.

Iš tikr?j? tai nenor?k, kad viskas tikt?. ?vairi? t? aprašym? yra, aprašymai yra daromi nuo keli? žmoni?, jie negali visiems tikti.

Jei parašytum trumpai savo žodžiais, kas netinka, b?t? ?domu perskaityt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Rgp 2006, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Zuv?dra, labiau esu linkusi manyti, kad esi Hug?, o ne Diuma. Gal gal?tum pasakyti, kas tau netinka iš Hug?s ir Diumos aprašym??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2006, 13:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra:



Zuv?dra, labiau esu linkusi manyti, kad esi Hug?, o ne Diuma. Gal gal?tum pasakyti, kas tau netinka iš Hug?s ir Diumos aprašym??



Hugo neatitikimas.-G?sdina radikal?s gyvenimo pasikeitimai, nauji santyki? raidos etapai, veiklos poky?iai.dažnai nesp?ja, v?luoja.

Mano manymu labai atitinka sis tipas man.:strange:



Diuma neatitikimas-puikiomis maloniomis dovan?l?mis kelia nuotaik? sau.sutaiko konfliktuojan?ius, išvengia nemaloni? santyki?.Tiki, kad didel? vaidmen? turi pasisekimas, likimas, dažnai prietaringas. Nors laikosi tradicij?, bet gali rizikuoti užsiimti nauja, ne?prasta veikla.Bet, lengvai peln?s j? pasitik?jim?, neatsiskleidžia, neparodo savo jausm?. Sunku pareikšti savo vali?. Neperša savo nuomon?s.Moterys dažniausiai ramios.Pa?iam nelengva pasiryžti k? nors nusipirkti,Veiklos aktyvumu nem?gsta išsiskirti, nepersid,Labai brangina savo ramyb?, nem?gsta atkreipti ? save d?mesio, kai dirba.

Vengia dideli? fizini? kr?vi?,gerai prisimena datas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
-G?sdina radikal?s gyvenimo pasikeitimai, nauji santyki? raidos etapai, veiklos poky?iai.dažnai nesp?ja, v?luoja.

Mano manymu labai atitinka sis tipas man.


K? pamin?jai, yra bendra Hugo ir Štirlico savyb? - skaudžioji :wintuition:. ?ia šiaip sau, d?l informacijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 160 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007