Socionikos forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 11:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 01:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Skarlet:

1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.



1.orginalus sprendimas

2.susikaupimas triukšmingoje atmosferoje

3.atvirumas

4.mok?jimas išklausyti

5.loginis mastymas







Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?



1.neturintis tikslo

2.nekalbus

3.savimeila



Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?



galima sakyti taip

1.išradingumas

2.prisitaikymas prie aplinkos ir zmoni?

3.optimizmas

4.daug energijos darbinei bei meninei veiklai





Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?



dar neteko tai išgirsti

1.reguo?iau ramiai

2.tiesiog su tuo zmogumi nebendrau?iau



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



1. ? akis, žvilgsnis

2.steb?jimas ?  kuno judesius

3.išvaizda:apsirengimas, kunas...

4.ka kalba, kaip pristato save.

5.ar tvarkingas?



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?



1.nev?luoju.

2stengiuos ankš?iau ateiti nei v?luoti

3.jei pav?luoju, tai buna per kita asmeny(labai isgyvenu)

4.jei tenka man laukti veluojan?io-atleidžiu už v?lavim?, išklausau d?l ko pav?lavo ir toliau bendraujame kaip ir nieko but? neivyk?....

5. esu kantri.



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?



bijau likti viena.kartais ramyb? padeda pab?ti su savimi

m?gstu jud?jim?

užsiimti ar daryti

nebutinai buti tarp zmoniu

gailo laiko tuš?iai paleisti

gyvenimas man atrodo labai trumpas...kuriame mes gyvename



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

1.komfortas-patogumas(buityje),komfortas-plaukioti su valtimi....

2jaukumas-ramios spalvos..gamta, gamtos motyvai namuose...rami muzika(smuikas), mylimas zmogus, ramybe....sutarimas...susikalbejimas.....nepriklausomybe



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

1.nera svarbu ka sako.

2.dažnai išgirstu, bet mano vidus tais žodžiais nepasitiki, todel tampa nereikšmingi

3.kunas svarbu mano paciai

4.noretusi žinoti jei buna žmogus salia manes, kad jis butu patenkintas mano išvazda

5.kritika-normaliai, žinau, kad del to tikrai nepulsiu keisti ar koreguoti....



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

kompiuteris-laukimas, susinervuoju labai, po to isjungiu....bandau perziureti ir taisyti...

televizorius-nenervuoja, tiesiog išjungiu

skalbykle-bandau pati viska nuoseklaii perziureti, bandau taisyti....

jei bunu susinervavusi tai tikriausiai del zmoniu, bet daiktai mane tiek neerzina



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

praktiškas žmogus-prisitaikymas bet kur , bet kada...visada padedantis, nebijantis nusivilti, buti isjuokiamas...sugebantis sunkiose situacijose ispresti palankiausia sprendima...dirbti ir moketi visus darbus.tiek vyriskus tiek moteriskus...

AS esu praktiska.

jei mane pavadintu nepraktisku---skaudu butu tikriausiai viduje, isoreje tai neparodyciau



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gin?as-bolgas ir geras gin?as.Blogas-jei zmogus pavogia daikta, o tas is kuris mate nori irodyti kad jis mate kaip is jo pavoge.....vagis neprisipazysta

geras gin?as, darbe gi?as vyksta kuris eis pirmiau pietauti....

gin?as šeimoje....vyras nesupranta žmonos, nesiklauso ka ji sako, nenori jos suprasti, o moteris iskaudinta tiesiog pavargsta gin?ytis....



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij??

 

tyliu, po to bandau pasikalbeti....pasiulau pakeisti aplinka kurioje galetu labiau atsiverti...labai reguoju i tokias situacijas, pati galiu isgyventi jo liudesy....



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaika

1.intuicija

2 akys

3.veido mimikos

4.labai dažnai stebiu žmon?s ir matau kokia ju nuotaika

5.sakyciau labai retai

.....

12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

taip.veido israiska ir tono pakelimas.uzsispyrimas.linkusi pirma taikytis.jauciuosi kalta nors galiu buti ir as teisi susipykusi.nemegstu tokios atmosferos.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.



stengiuosi pasikalbeti ir issiaiskinti

bandau padaryti staigmena..tai gali buti ne ta pacia akimirka..nuolankumas, nusizeminimas...dovaneliu pirkimas...bet dazniuasiai tas jausmas labai ilgai persekioja jei izeidziau.

14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?



vadovaujuos intuicija, nuojauta.....stebiu ji...jo zvilgsnius,kuno gestai, judejimas....kalba..

reguoju....nieko is pirmo  karto išgirdus ,kad as jam patinku.gryzus namo galiu visa vakara galvoti o kodel as jam patikau...ir atgaminu visus kjo pasakytus zodziu...gryzimas pastovus atgal/

o jei nepatinku---galiu ta pacia akimirka baigti visus savo santykius su juo...neprisileidimas prie saves....

15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

taisykles-reikalingos jos....žaidime, gyvenimas gali buti saligines.darbe-butinos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 01:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Skarlet:

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?



galima pasakyti kad organizuoju atostogas bet ne detaliai, buna taip kad vyksta tiesiog  nieko negalvojus ir neplanavus....ir tai antras variantas buna  dažniau....



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??



einu pirkti tada kai reikia



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

labai svarbu perfekcionizmas.Stengiuos uzduotis padaryti iki galo.Ir kuo geriausiai.Svarbu pasiruosimas...proceso darymas....neatidelioju, jei esu pavargusi bunu tikra uzuomarsa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man Dže?kos ?sp?dis susidar?. Net energetika tokia nuo post?..., nu tokia, gyvsidabris ar mangusta:smile:.

O skai?iuk? kiek - šak?s. Pirmas juodalogikos požymis:wink:. Toliau galima neskaityt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 15:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia:

la.aciu

uz

parasyta savo nuomone...buvau save nusistacius Hugo, bet gal as pati galiu klysti......kiekvieno nuomone manau  yra svarbi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
1979Zuvedra, šiuo metu daugelis atostogauja, bet v?liau, manau, kiti taip pat nor?s išsakyti savo nuomon? apie tavo tip? :) Sveika prisijungusi :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra:

keista buti naujoku.Apie socionika suzinojau is brolio ir labai sudomino sis mokslas.....noreciau atrasti save ir tuo paciu suzinoti ko man ieskoti......sau papildymo gyvenime.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 23:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij??

 

tyliu, po to bandau pasikalbeti....pasiulau pakeisti aplinka kurioje galetu labiau atsiverti...labai reguoju i tokias situacijas, pati galiu isgyventi jo liudesy....


Nepanašu ? Hugo. Ten tai meistrai kelti nuotaik?. Netur?t? tyl?ti:).



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?



bijau likti viena.kartais ramyb? padeda pab?ti su savimi

m?gstu jud?jim?

užsiimti ar daryti

nebutinai buti tarp zmoniu

gailo laiko tuš?iai paleisti

gyvenimas man atrodo labai trumpas...kuriame mes gyvename


Ekstraversija, darbo logika + laiko intuicija.

Labai daug toki? moment?, jei abejosi, klausk, komentuosiu daugiau.

O Džeck?, taip, galima supainioti su Hugo. Man irgi buvo tek?. Emocionalios tokios, o jei dar bando savo skaudži?j? pramušti, tai ir iš viso.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 00:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
1979Zuvedra raš?:
[3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?



1.nev?luoju.

2stengiuos ankš?iau ateiti nei v?luoti

3.jei pav?luoju, tai buna per kita asmeny(labai isgyvenu)

4.jei tenka man laukti veluojan?io-atleidžiu už v?lavim?, išklausau d?l ko pav?lavo ir toliau bendraujame kaip ir nieko but? neivyk?....

5. esu kantri.



m?gstu jud?jim?

užsiimti ar daryti

nebutinai buti tarp zmoniu

gailo laiko tuš?iai paleisti

gyvenimas man atrodo labai trumpas...kuriame mes gyvename







sveika prisijungus, Zuvedra :wink:



na, š?kart m?s? nuomon?s su Nadia išsiskirs.



panašu ? skaudži? :wintuition: (ypa? pirmi trys punktai). o turint omeny, kad Zuvedra sakosi lengvai ?sijau?ianti ? kit?, stebi ir jau?ia kit? nuotaikas (:bethics:), hugo versija, mano manymu, labiausiai tik?tina (gal dar diuma?). o dovan?li? pirkimas ir staigmen? darymas - itin hugiškas elgesys.



tokia mano trumpa, preliminari nuomon?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.



stengiuosi pasikalbeti ir issiaiskinti

bandau padaryti staigmena..tai gali buti ne ta pacia akimirka..nuolankumas, nusizeminimas...dovaneliu pirkimas...bet dazniuasiai tas jausmas labai ilgai persekioja jei izeidziau.


Pagal mane tai logika. Hugas ištaisyt? pad?ti akimirksniu. Ir ne išsiaiškinimais. Jie turi tiek entuziazmo, sugeb?jimo iš visko pasijuokti, tiek artistizmo. Na pamatyt?, kad žmogus ?sižeid?s, nesusipratimas kažkoks, paverst? visk? juokais. Ne problema.

Pagal model?:

pastebi Hugas savo 7 (pas?moningai), kad kažkas su santykiu, žmogus ?sižeid?s. 7-kas greit perduoda informacij? bazinei. :bethics: aktyvuojasi. Hugas juokauja, išsidirbin?ja ir visais kitais b?dais kelia nuotaik?, taip pat aktyvuojasi ir :wsensoric:, bet ?ia nežinau, nuo situacijos turb?t priklauso, kaip ta :wsensoric: pasireikš.



bet dazniuasiai tas jausmas labai ilgai persekioja jei izeidziau


O toks graužimasis..., panašiau ? superego blok?. Bazin? veikia greitai ir užtikrintai.



O d?l v?lavimo, man irgi stringa, reik pagalvoti. Bet stilius rašymo kažkoks nesensorinis. Nekonkretus visiškai. Ir neteko gird?ti nuo sensorik?, kad b?t? gaila laiko ar kad gyvenimas trumpas. O štai man tas irgi labai b?dinga, gail?ti laiko ir tuš?iai nugyvent? akimirk?.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Be to, atkreipkit d?mes?, koks praktiškas pas žmog? poži?ris:

noreciau atrasti save ir tuo paciu suzinoti ko man ieskoti......sau papildymo gyvenime.....


K? primena?:smile: Man tai svyt?.

Ir nickas daug k? pasakantis: štai, man tiek ir tiek met?, atsiliepkit vyriškiai dualai:). Ir vard? graž? parinko, turb?t su atitinkama mintim:wink:. Esu jauna, graži ir žavinga.

Ane, Žuv?dra:wink:?



o dovan?li? pirkimas ir staigmen? darymas - itin hugiškas elgesys.


Kod?l? Pririšti prie funkcijos gali?

Pagal mane kaip tik juodalogik? bruožas. Dovan?l?s - materija. Toks kaip ir papirkimas. Na, santykius man ne ytin sekasi tvarkyti kitom priemon?m, tai aš tau dovan?l?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
A nu:happy: pasaulis sudarytas vien iš juodalogiki? :happy::wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Dovan?l?s - materija. Toks kaip ir papirkimas. Na, santykius man ne ytin sekasi tvarkyti kitom priemon?m, tai aš tau dovan?l?.




Labai klysti. Dovan?l? ?teikti - tai ne penkiasdešimties lit? kupon? apsipirkimui duoti. ?ia neretai reikia labai subtili? etini? (bei sensorini?) geb?jim?, kad pataikytum ir žmogus b?t? patenkintas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Visishkai pritariu liutaurui. Pati labai megstu dovanoti dovaneles. Ir megstu atspeti, kas konkrechiam zhmogui geriausiai tiktu. Ir tai darau tikrai ne papirkinedama :) Tiesiog dovanoti - malonu. Gal net maloniau, nei gauti dovana.



P.S. Zhuvedroje shtirlishkumo nejauchiu. Jie labiau kategorishki.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Dar, del ZHuvedros niko pasirinkimo. Kodel Tu jai pripaishai kazhkokius tikslus? Zhmones pakankamai dazhnai naudoja nike savo gimimo metus (ir tikrai ne tam, kad kitiems padeklaruotu savo amzhiu) o tiesiog todel, kad tokia skaichiu seka jam patinka ir ja lengav atsiminti. Ir pavadinima "Zhuvedra" galejo pasirinkti todel, kad tiesiog patinka tas paukshtis, o ne todel, kad padeklaruoti : "ash jauna...zhavinga etc."  Dabar pagalvojau, kas mane labai suerzintu - va, kai zhmogus taip, kaip Tu dabar Zhuvedrai, bandytu pripaishyti man kazhkokius slaptus tikslus ar panashiai.

Tos, kurios tikslingai ieshko partnerio ir nori padeklaruoti, kokios jos.....visokios, dazhniausiai pasivadina :"mazhute", "smilgute", "kishkute" ir t.t.,  t.y. visokiais saldybiniais nikais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Labai klysti. Dovan?l? ?teikti - tai ne penkiasdešimties lit? kupon? apsipirkimui duoti. ?ia neretai reikia labai subtili? etini? (bei sensorini?) geb?jim?, kad pataikytum ir žmogus b?t? patenkintas.


Taip, pataikyti su dovana - ?ia reikia ?vairi? sugeb?jimu, ?ia plati tema. Aš ne apie tai, o apie pat? sprendim?, kaip atreguliuoti santyk?. Etikas tai daryt? lengvesniu tiesiogini? b?du. Ir iš karto. Dvasios lygyje:). Kuo aukštesn? funkcija, tuo grei?iau ji veikia, be uždelsimo. :bethics: - kelt? nuotaik?, :wethics: - prisiderint?, suprast?, prisitaikyt?, suart?t?. Na, nerandu žodži?:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007