Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 21:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Šiaip lyg esu skait?s, kad Gerda laikoma heksliu. berods ir "moteriškas" hekslio pavadinimas yra kaip tik Gerda.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Liutaurai, Gerda - tikrai moteriškas Dreizerio pseudonimas.

http://www.socionics.org/type/type_women.html#@isfj

O Heslis - "moteriškai" bus Džulija Lambert http://www.socionics.org/type/type_women.html#@enfp


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Klysti :) gerda - Dreizerio moterishkas pavadinimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Paži?r?jau.... Dreizeris-vaikas - daktaras Piliulkinas.

Don Kichotas-moteris ir Don Kichotas-vaikas sutampa - ALISA iš pasakos "Alisa Stebukl? šalyje"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
liutauras:
Paži?r?jau.... Dreizeris-vaikas - daktaras Piliulkinas.

Don Kichotas-moteris ir Don Kichotas-vaikas sutampa - ALISA iš pasakos "Alisa Stebukl? šalyje"




ei!



?ia ne mano žodžiai :shocked:



pasitaisydamas rašiau, kad gerda yra (ne moters) o vaiko tipas. ir daviau atitinkam? nuorod?: http://socionics.org/type/Default.aspx?type=ENFP&load=type_children.html



šiaip pirm? kart? matau, kad kas nors kitas redaguot? mano žinutes, ir kaip tai išvis gali b?ti :shocked: nieko nesuprantu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
hmmm...tai kas ?ia apie Alis? šnek?jo tada? :) Gal reik?jo ir palikt vien? moderatori?, b?t? aišku, kam kalt? verst.



Beje, Alis? esu gird?jus tipinant ? Dostikus. Bet nesistebiu- donai su dostais turi tam tikr? panašum?...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: na jeigu sakai, kad moderatoriai gali redaguoti kit? žinutes, tai dr?stu sp?ti, kad Liepa prasiži?r?jo ir gal kok? ne t? mygtuk? nuspaud? :smile:



bet galiu ir klysti. šiaip bet kokiu atveju ?ia ne baisus dalykas šiuo atveju, tik šiaip buvo keista pamatyt šalia savo vardo nenuosavus žodžius :strange: bet nieko tokio :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Liutaurai ?ia aš atsakin?jau ? Tavo žinut? - komentavau.  Bet kod?l neišliko Tavosios - nesupratau (? vidinius režimus nepersijungin?jau).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa raš?:
Bet kod?l neišliko Tavosios - nesupratau.




skaitau, kad Vartotojas 2o kaimynas grei?iausiai kaltas :smile: tegu dabar pasiaiškina ir paaiškina mums :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:
Liutaurai ?ia aš atsakin?jau ? Tavo žinut? - komentavau.  Bet kod?l neišliko Tavosios - nesupratau (? vidinius režimus nepersijungin?jau).




Liepa, tu paspaudei ne "atsakyti", o redaguoti. Esu tuo tikra, kadangi pati ne kart? sumaišydavau tuos mygtukus savo moderuojamam bloke. Tik laiku apsiži?r?davau. Perjungin?t nieko ? niekur nereikia- tapus bloko administratorium, automatiškai gali redaguoti kiekvien? žinut?.



(Gal reik?jo Adminui truput? apmokyt, prieš leidžiant moderuot?)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, dabar matau, kad "redagavimo" mygtukai matyti ne vien prie mano žinu?i?.... Bet aš ? jokius kitus režimus nepersijungin?jau. Vadinasi, aš galiu "jeibi?" prikr?sti per papras?iausi? neapsiži?r?jim??  Na šiuo laikotarpiu tikrai negaliu b?ti atsakinga - ateinu ? forum? atsipalaiduoti ir nuimti darbin? ?tamp?...



P.S.  Joki? pranešim? apie pakeitimus negavau. Ma?iau, kad nickas prie moderatori? ?rašytas - bet "gilyn" tikrai nelindau.  ATSIPRAŠAU, jei k? nety?ia pridirbau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Perjungin?t nieko ? niekur nereikia- tapus bloko administratorium, automatiškai gali redaguoti kiekvien? žinut?.




bala nemat?, man tai gali t? moderatori? b?t ir šimtas dvidešimt. d?l to didelio skirtumio n?r.



bet kokiu pagrindu suteikta teis? moderatoriams redaguot kit? žinutes (pabr?žiu -redaguot, o ne šiaip ištrtinti) va šito tai visiškai nesuprantu... :confused:



jei taip norima apsidrausti nuo koki? nors superneetišk? pasisakym?, tai tokius tik trint, o ne savo nuoži?ra "pakoreguot", nes dabar susidaro akivaizdžios aplinkyb?s kištis ? kito laisv? reikšti autentiškas mintis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:
Solanža raš?:
Perjungin?t nieko ? niekur nereikia- tapus bloko administratorium, automatiškai gali redaguoti kiekvien? žinut?.




bala nemat?, gali t? moderatori? b?t ir šimtas dvidešimt. bet kokiu pagrindu suteikta teis? redaguot (pabr?žiu -redaguot, o ne šiaip ištrtinti) va šito tai visiškai nesuprantu... jei taip norima apsidrausti nuo koki? nors superneetišk? pasisakym?, tai tokius tik trint, o ne savo nuoži?ra "pakoreguot", nes dabar gaunas kišimasis ? kito laisv? reikšti autentiškas mintis.





Liutaurai, aš to nežinau, kod?l. Galiu tik sp?ti, kad galb?t tokia funkcija yra tam, jog ištrinti keiksmažodžius kokius, jeigu j? ?sivelt? ? visiškai normali? žinut?. Bet ?ia tik versija.

O d?l šimto dvidešimt moderatori? nesutinku: kai daug aukli?- vaikas be galvos. :). Be to, žmogus turi pats sutikti moderuoti, o šiuo atveju Liepos niekas neatsiklaus? to.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Liutaurai, tuomet prašysiu Vartotojas 2 atsatatyti visk? kaip buvo.  Man?s neinformavo apie pasikeitusias galimybes.  Šiaip tai moderatorius vykdydamas savo pareigas persijungia ? moderatoriaus režim? (kituose forumuose teko moderuoti), o normaliai jis yra toks pat dalyvis kaip ir visi kiti.



P.S.  Iki atkeitim? tada man lieka bendrauti tik pokalbiuose...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: šitame forume niekas ? niekur nepersijungia. Tu kalbi apie kitokio tipo forumus.



Beje, gal?tum ištrinti t?, atseit liutauro rašyt? žinut?. Tok? "X" reikia paspausti prie jos.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 213 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007