Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 10:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 14:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Plius - silpna etika (man visada vaidenasi, kad aš kam nors nepatinku).

Buvo ?domu, kas sudarius savo žirgyno žmoni? s?raš? (pagal tipus) pasteb?jau, kad su dauguma j? yra neblogi santykiai. O šiaip buvau nuomon?s, kad man?s ten nem?gsta.


Dono etika - kur jau ten iki stipryb?s!  Bet va... "dzin" ar jis visiems patinka. Patikti ir nesistengia (išimtis - tik labai artimi žmon?s). O šiaip užima pozicij? "aš tiesiog toks esu". 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa:

Kaip ?ia pakomentavus? Aš iš pradži? nor?jau rašyti, kad pas Balzak? :wethics: yra "? ???? ????" Tipologo terminologija. Bet paskui pamaniau, kad neverta išsipl?sti.

Ups, dabar neturiu laiko. Gal v?liau papildysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Bespeliojant, ka zhmogus norejo pasakyti, galima labai toli nusigrybauti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 18:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: D?l vaidenimosi kad kažkam nepatinki, nei etika, nei logika n?ra ir negali b?t kalta. ?ia- žmogaus kompleks? problema. Na bet sutinku, kad yra sritys, kuriose tie kompleksai pas skirtingus tipus pasireiškia (tais atvejais, kai pasireiškia. T? reikia pridurti, kadangi pas harmoning? asmenyb? kompleks? n?ra arba jie išgyvendinti arba jie reiškias taip silpnai, kad mažai kas ir pastebi). Jeseninas gali kompleksuoti d?l savo nelogiškumo, džekas d?l to, kad ir v?l nesugeb?jo adekva?iai pagal situacij? apsirengt... o hamletai neretai kaip niekas kitas skausmingai priima bet kok? j? ignoravim? ar kitok? atst?mim? (du atvejus žinau). Kaip viena hamlet? pasak?, jeigu ignoruoji, tai vadinasi, tu man?s nekenti (:confused: ). Ir paaiškink kad gudrus, jog yra daugiau, toki? "drugn?" b?sen? TARP meil?s ir neapykantos. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 23:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
T?siu toliau hamlet?s linij? :smile: tik nesupraskit visko tiesiogiai ir rimtai. ?ia šiaip min?i? pam?tymas pam?stymui apie bendr? elgsen? etc.



Taigi imam paprast? aprašym?, kursai ir šiame forume kabo. Ir k? gi:



Apibendrinan?ios s?vyb?s



Visas gyvenimas ? teatras. Visur pasirenka savo rol? ir j? atlieka, nekreipdamas d?mesio ? kritik? jo elgesio atžvilgiu.



juk ar gi ne? :smile::wink: kalbu ?ia apie balzak?s vaidmen?. :smile: kažkur, beje, ?strigo išsakyta Nadios mintis, kaip m?gsta studijuoti, kaip balzakas turi elgtis, ir pagal tai koreguoja savo išorin? egsen?. panašius "nurodymus" duoda savo vyrui



Gali studijuoti prieš veidrod? kokie judesiai gražiausi, gestikuliacij?, kaip s?d?ti, kaip valgyti ir pan. Tarsi artistas vaidina vis kit? vaidmen?, kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje, intuityviai ?sigyvendamas ? aplink?. Domisi paslaptingais reiškiniais. Sunkiai sekasi pasiekti vidin? pusiausvyr?, dažnai pernelyg dramatizuoja ?vykius.



paskutinis sakinys kažkaip limpa, priešpaskutinis tikriausiai irgi :smile:





Eina išdidžiai, neskub?damas, pak?l?s galv?, tiesia laikysena. Tarsi kas nešt? iš paskos mantij?.



na, ?ia nelabai tikiu, kad tokia eisena b?dinga visiems hamletams arba tik jiems, negaliu komentuoti



Domisi daugiau ?d?j? sfera. Visos emocijos nukreiptos ? ?šor?s pasaul?, m?stymas taip pat jausminis ? emocinis. Žmoni? santykius Hamletas vertina etin?mis kategorijomis "gera" ? "bloga". Kategoriškas. Lengvai ?žeidžiamas, ilgai prisimena skriaudas.



negal??iau sakyti, kad skriaudas prisimena ilgai, bet visa kita v?l labai limpa



Kol jis n?ra tikras savo pozicij? teisumu, j? kamuoja abejon?s. Prieš nuspresdamas ilgai svarsto, k? daryti. Kai kurie kuria pasaulio gelb?jimo planus.



si?lau atkreipti d?mes? ? paskutin? sakin? :wink:



Teigiamos emocijos Hamletui teikia daug id?j? ir energijos. Jis puikiai jau?ia žmoni? dvasios b?sen?, stengiasi pakelti kit? nuotaik?. Jie gali b?ti gerais gydytojais, medicinos seserimis. Jei sužino kad žmogui atsitiko nelaim? (fizin?) skuba pad?ti. Link?s r?pintis aplinkiniais. Sergantij? slaugo puikiai.



Nadios atveju negaliu komentuoti, nežinau



Nepaprastai emocionalus, karštas, greit užsidegantis. Ekstremaliose situacijose gali b?ti ne tik ryžtingas, bet ir agresyvus. Esant tokiai pad??iai, reik?t? nusileisti, tuomet jis kiek apsiramins.



nežinau, kiek tas "nepaprastai", komentuoti negaliu



Jam sunku išlaikyti pusiausvyr?, emocijos trukdo elgtis nuosekliai. Priekaištai, kad jis elgiasi nelogiškai, suerzins.



yra tam tikras nenuoseklumas. ir erzinasi :smile:



Tai jausmo žmogus. Jam patinka valingi žmon?s, kurie padeda apginti jo paties poži?r? ir principus. Su juo b?tina kalb?ti mandagiai ir korektiškai, nem?gsta "spaudimo", primestos nuomon?s, nes gali užsiliepsnoti kaip degtukas, pulti gin?ytis. Negalima rodyti negatyvi? emocij?, nes Hamleto reakcija b?na audringa.



limpa :smile:



Savo ligai ieško objektyvi? priežas?i?. Jei serga ? tai slepia. Jam nereikia sakyti, kad blogai atrodo ? ?sižeis. Užsiima sveikatos profilaktika.



nežinau :strange:



Santykiai su žmon?mis



Lengvai sueina ? kontaktus, bet žmon?mis nepasitiki ? nem?gsta atsiskleisti iki galo. Palaiko ryšius reikalingu jam nuotoliu. M?gsta duoti žmon?ms patarimus, puikiai jau?ia kit? žmoni? b?kl?. ?sp?ja apie gresiant? pavoj?, daro visk?, kad jo b?t? galima išvengti.



? kontakt? tikrai gana lengvai sueina, patarimus taip pat m?gsta duoti, d?l kito negaliu tvirtinti



Nepaken?ia, kai jam ?sakin?ja. Pats ?sakin?ja. M?gsta b?ti d?mesio centre, jam reikia klausytoj?.



lyg ir :smile:



Moka išklausyti kitus, bet turi pasakyti ir savo nuomon?. M?gsta dalintis ?sp?džiais su artimais žmon?mis. Moka manipuliuoti kit? emocijomis, ?kv?pti savo id?jomis. Moka saugoti paslaptis, tad juo pasitikima. Moka gražiai reikšti jausmus, bendrauja mandagiai, be grubumo. Tiki neribotomis žmogaus galimyb?mis.



nežinau, ?ia gal yra tam tikr? kontradikacij?, bet gal pa?iame tekste netiksliai išsireikšta :strange:



Darbas



Labai darbštus, link?s draskytis ? visas puses iš karto. Visko nesp?ja, už tai kaltina tik save, bet sustoti negali. Sustabdyti gali tik liga. Tikslo siekia labai ryžtingai, nebijo atsakomyb?s, gali net rizikuoti.



nežinau



Savo nuomon? gina ypa? atkakliai, nem?gsta kompromis?. Jam patinka nurodin?ti, ?sakin?ti. Jo tikslas - mobilizuoti žmones, o kaip veikti, jie turi nuspr?sti patys.



many?iau taip :smile:



B?tinai reikia girti jo išvaizd? ir darb?, kur? atlieka, girti jo gabumus. Darbui stengiasi tinkamai pasiruošti. Ne?vertina savo fizini? galimybi?, ?sijung?s ? darb? pamiršta valg? ir poils?. Prieš priimdamas sprendimus svarsto. Patinka veikla, bet ne jos rezultatas. Dažniausiai turi humanitarinius interesus. Nepasitiki nepatikrinta informacija. Geriausios veiklos sritys yra humanitarin? sfera, kur reikia k? nors propaguoti, draudimo ar realizavimo agentas, gerai dirba teatre, estradoje, geras oratorius.



sunku vertinti; bet, kad [ati veikla savaime veža, teko pasteb?ti





Negalima reikalauti



Blaivaus, be emocij? poži?rio ? gyvenim?, sugeb?jimo objektyviai analizuoti situacij?, nuolatinio optimizmo, greito darbo našumo, demokratiškumo bendravime.



manau, išties nereik?t? reikalauti :wink:



nu tiek :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, o man atrodo, kad logika/etika ?ia turi ?takos. Pvz. jei :wethics: aspektas yra nes?moningas, aš papras?iausiai nesusim?stau apie t?, kokie yra mano santykiai su žmon?mis. Ir dar taip atsitiko (konkre?iai apie situacij? žirgyne), jog vienas žmogus su s?moninga :wethics::smile: (Robikas) papasakojo man, koks yra ? mane poži?ris (neigiamas). O toliau aš ne?vertinau, kad paprastai lengvai plinta tas kas neigiama, o tas kas teigiama, lieka šeš?ly.

Tai va, paaišk?jo situacija, tik kai ant popieriaus pama?iau proporcij?:smile:.

Bet aš nepasaky?iau, kad man ?ia b?t? kompleksas. Man kompleks? daugiau yra iš :wsensoric:. Man papras?iausiai tr?ksta žinojimo (ar jutimo), kad kažkam patinku.

Man net sunku suprasti, kaip taip gali b?ti kad kitiems to netr?ksta:smile:.

Ir dar labai m?gstu b?t ?simyl?jus. Ypa? nauj? žmog?.

Keistas aš padaras. Gal tikrai cholerikas? O užd?jus ant choleriko tipaž? su skaudžiaja :bethics: gaunasi toks savotiškas variantas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Man kompleks? daugiau yra iš :wsensoric:. Man papras?iausiai tr?ksta žinojimo (ar jutimo), kad kažkam patinku.

Man net sunku suprasti, kaip taip gali b?ti kad kitiems to netr?ksta:smile:.

Ir dar labai m?gstu b?t ?simyl?jus. Ypa? nauj? žmog?.

Keistas aš padaras. Gal tikrai cholerikas? O užd?jus ant choleriko tipaž? su skaudžiaja :bethics: gaunasi toks savotiškas variantas.




Na jei b?tum hamletu, kaip ir nat?ralu kompeksuoti per skaudži?j? funkcij?.



O buvimas ?simyl?jus- nuolatin? hamleto b?sena.



O kad :wethics: nejauti, tai aš tau atsakysiu tavo pa?ios žodžiais: bazin?. J? sunku suvokti, ap?iuopti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
liutaurai, smagu:smile:.

O k? aš sakiau? Aš ?ia tiesiog vis? draugas: vienam aktyvatorius, kitam - dualas, su tre?iu -  užsakymas, toliau - veidrodinis, na ir blogiausias atvejis - kvazitapatyb? su liutauru. Žodžiu - fantastiški santykiai. Bet...

Kaip žinia, esu kompleksuota asmenyb? ir net dualai man?s nepriima....

Ir k? gi man dabar daryti?:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Siaubas, po mano vardu atsirado žodis analitikas. Pašiurpau. Po bendravimo su Vartotojas 2u man bloga nuo žodži? "argumentas", "analiz?", "logika" ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kur pritariu, nekartosiu. pati id?ja pažaist su aprašymu-patiko. :smile:



"Eina išdidžiai, neskub?damas, pak?l?s galv?, tiesia laikysena. Tarsi kas nešt? iš paskos mantij?."



na, ?ia nelabai tikiu, kad tokia eisena b?dinga visiems hamletams arba tik jiems, negaliu komentuoti



Nadia visada tiesi. Bet tam gali tur?t ?takos jos sportas.



"Teigiamos emocijos Hamletui teikia daug id?j? ir energijos. Jis puikiai jau?ia žmoni? dvasios b?sen?, stengiasi pakelti kit? nuotaik?. Jie gali b?ti gerais gydytojais, medicinos seserimis. Jei sužino kad žmogui atsitiko nelaim? (fizin?) skuba pad?ti. Link?s r?pintis aplinkiniais. Sergantij? slaugo puikiai. "



Nadios atveju negaliu komentuoti, nežinau



Ji pati sakiusi "man patinka pad?ti žmon?ms".



Moka išklausyti kitus, bet turi pasakyti ir savo nuomon?. M?gsta dalintis ?sp?džiais su artimais žmon?mis. Moka manipuliuoti kit? emocijomis, ?kv?pti savo id?jomis. Moka saugoti paslaptis, tad juo pasitikima. Moka gražiai reikšti jausmus, bendrauja mandagiai, be grubumo. Tiki neribotomis žmogaus galimyb?mis.



nežinau, ?ia gal yra tam tikr? kontradikacij?, bet gal pa?iame tekste netiksliai išsireikšta :strange:



Na, kad moka ?kv?pti id?jomis, tai manau, tinka. Bendrauti mandagiai irgi moka. Bet tekstas tikrai ?ia neitin vyk?s.

:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: o tu pasidairyk savo aplinkoj kit? gorki? :smile: Galb?t su jais visai kitaip klostyt?si santykiai, nei su Vartotojas 2. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Siaubas, po mano vardu atsirado žodis analitikas. Pašiurpau. Po bendravimo su Vartotojas 2u man bloga nuo žodži? "argumentas", "analiz?", "logika" ir pan.




:happy: va, va, nereik?jo taip kadaise aktyviai gin?ytis. bausm?! :wink:



p.s. bet nieko. pasieksi Solanžos lyg? ir tapsi eksperte. gal geriau skamb?s :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia: o tu pasidairyk savo aplinkoj kit? gorki?  Galb?t su jais visai kitaip klostyt?si santykiai, nei su Vartotojas 2.


O faunos forume (gal kas nors lank?si?) yra toks Rasius, manau Gorkis. Fainas šiaip. Bajeristas. Man patikdavo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 00:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, o tu jau nebemanai, kad mano intuicija yra :bintuition:?:wink::tongue:



jei jau prisiimtume veido mimikas, tai irgi cheesas nuo tavo l?p? retai kada nueina. tai, beje, labai gražu, bet kartu liudyt? turtingas ir raiškiai reiškiamas emocijas (:bethics:?)
O štai Solanža sako, kad mano šypsena glumina. Taigi a?i? už kompliment?:smile:, bet nelabai tikiu.

O k? tu ten radai turtingo, jeigu ant fizionomijos yra chroniškas cheesas?:strange:

Žinai, kaip bangos energetin?s savyb?s matuojamos?:wink: Dažnis ir amplitud?. Tas pats su emocijom. Kuo jos turtingesn?s (kuo aukš?iau yra :bethics:), tuo ?vairesn?s jos yra, tuo didesn? yra amplitud?, tuo žaibiškiau jos yra kaitaliojamos. Etikui jokia problema viena sekund? juoktis, kita - pykti, dar kit? - sk?stis, li?d?ti ar gail?tis sav?s ir t.t. Esu ma?ius:smile:.

O pas mane ?ia, nu atsiprašau. Ne kart? esu gird?jus: "O ko tu vis? laik? šypsaisi?" Kas jau kas, o su emocij? valdymu ir adekvatumu pas mane yra nekas.



Nadia, matyt taip yra tod?l, kad tu nedarai nieko be kažkokio racionalaus tikslo. Arba tau turi b?t medžiaga tipavimui, ar teorin? medžiaga, ar dar kas. Bet vis? laik? yra kažkoks pragmatinis aiškus tikslas (o gal tu tik pateiki taip?
Mano kuklia nuomone, tai yra tiesiog darbo logika.

O kas d?l tikslo, ties? sakant, aš ir pati nelabai aiškiai suprantu mano dalyvavimo forume tiksl?:smile:.

Taip gavosi. ?sitraukiau. Man jau kaip narkotikas šitas forumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
tuo tarpu, balzako  b?t? toks: "?????? ?????? ?????? ?? ??????????, ???????? ? ?????, ?????? ?? ??? ??????. ?????? ???????????? ? ???????? ?? ??????????. ??????? ?????????? ? ?????????? ??????? ??? ???? ? ??????? ?????????? ?????????, ????? ????? ??????? ? ??????????????? ??????????. ????????? ????? ????? ??????????? ???????????? ??? ?????????? ?????? ??? ? ????, ??? ? ?? ????????????. ?? ????? ????? ?????? ? ????. ????????? ? ??????????????. ?????????????? ? ????????????. ? ???? ??? ?????????????? ? ???????????? ???????????. ? ????? ???????, ????? ??????? ????."



nežinau  pedantiškumas, skrupulingumas iki smulkmen?li?, tiksliai atlikta analiz?... na, sorry, bet tai ne tos savyb?s, kurias man teko pasteb?ti pas pa?i? per šiuos šešet? m?nesi?. šiuo atveju, mano nuomone, tai n?ra stipriausia tavo pus?.


liutaurai, gaila, kad nematei mano magistrinio darbo ir negird?jai atsiliepimo, kur? paraš? mano darbo vadovas. Kas d?l tipavimo - skrupulingumas ?manomas, jei tipuoti pagal tam tikr? metodik? - kiekvien? sakin? (žod?) ?vertinti, kaip tam tikros funkcijos raišk? ir suskai?iuoti. O kitaip, kaip yra dabar - ?ia interpretavimo dalykas. N?ra vieningos teorin?s baz?s, metodikos, n?ra kuo remtis - tod?l ir skrupulingumo n?ra kaip panaudoti. Be to, koks jau ?ia skrupulingimas, kai vaikas traukia už rankov?s...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 202 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007