Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 16:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: B ir C punktas neprieštarauja. :smile:



nesislapstyk pagaliau. gi buvo citatos, jog kituose forumuose tu rimtai svarstei ar esi dostik? ir netgi pripažinai tam tikrus bruožus. ta?iau ?ia (kur ir buvo iškelta tau dostik?s versija) kažkod?l tu nepanorai pasidalinti su mumis šiomis mintimis. d?l dono irgi niekada nebuvo tavo reakcijos. aš pabr?žiau - turi b?ti lygiavertis ir atviras dialogas, bet t? ši? s?lyg? nevykdai netgi savo pa?ios tipavime.



taip, gali vertinti tas dostiko ir dono versijas tik kaip nuomones, ir tai visiškai tiesa. tai tik nuomon?s, bet jei kirba kažkokia abejon?, tai neb?tina slapstytis už fiziognomikos (kuri, beje, kaip tik ir užkerta keli? esminei tipavimo s?lygai - abipusiam dialogui). kvie?iu pagaliau prabilti atvirai, tik taip gal?si surasti pati save ir nebesiblaškyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:smile: Na reiškia man daroma išskirtin? išimtis. Gerai, suprantu, kad tu savo nuomon? rašai. Kiti kitaip matyt galvoja.

Vau??????????

Aš slapstausi:shocked::shocked::shocked:.

Už fiziognomikos:strange:.

Apie mane ?ia prirašyta tiek, kad jus visus sud?jus tiek nesigaus.

Oho.

Gerai, aš manau, kad taip iš dalies buvo tod?l, kad mane labai jau Vartotojas 2 nervindavo. Ir ne jis vienas:).

Jei tu nori, galim tas versijas v?l aptarti.

Aš gi bandžiau aiškintis, bet kok? atsakym? gaudavau: tu nieko nesupranti, nenori ?sigilinti, sustabar?jus ir t.t. Noras iš karto dingsta:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: ech... kartoju savo mint?



nesislapstyk pagaliau. gi buvo citatos, jog kituose forumuose tu rimtai svarstei ar esi dostik? ir netgi pripažinai tam tikrus bruožus. ta?iau ?ia (kur ir buvo iškelta tau dostik?s versija) kažkod?l tu nepanorai pasidalinti su mumis šiomis mintimis. d?l dono irgi niekada nebuvo tavo reakcijos.




apie tai yra kalba. tu gali kalnus prirašyti, kokia tu balzak?, bet diskusij? apie kitas versijas (apie kurias pasirodo tu išties rimtai galvoji) niekada nebuvo. tai esminis skirtumas.



o toki? diskusij? vengi pabr?ždama fiziognomikos vert?. ko ji verta, ?ia atskiras klausimas. faktas tas, kad balzako versija, kuri tau buvo nustatyta grynai pagal nuotraukas, absoliu?ios daugumos šio forumo dalyvi? ne?tikina. sorry, bet taip yra. mes visi turime teis?, pasakyti, k? galvojam, ir jokio ?ia suokalbio n?ra. o kaip tu tai reaguoji (konstruktyviai ar neigdama), ?ia jau tavo asmeninis reikalas - nelabai kuo galiu pad?ti šiuo klausimu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
o toki? diskusij? vengi


Netiesa. Kod?l taip manai? Man net ? galv? neateidavo, kad aš turiu aptarin?ti kitas versijas. Na, kai Solanža papraš? parašyti, kod?l netinka Dostikas, aš parašiau. Daugiau nieks nieko nepraš?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Gerai, aš manau, kad taip iš dalies buvo




tai visgi buvo :smile:



Nadia, tu šauni mergina, bet tavo pasakymai "aš ?ia vienintel? socionik? išmanau, ir mano misija - jus to išmokyti" tikrai niekada nebus tai, kuo tu mus gal?tumei paker?ti ir sužav?ti.



visi diskutuojam be išankstinio nusistatymo - toks tur?t? b?ti pagrindinis principas. taip ir darom :wink:

bet be nuorod? ? tipologo visažinyst? - ?ia Peliauck? Jadzei t? gali aiškinti, mums - ne :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
o toki? diskusij? vengi


Netiesa. Kod?l taip manai?




blin, kiek gi reikia pastoviai copy-paste'inti ankstesnius laiškus?



gali kalnus prirašyti, kokia tu balzak?, bet diskusij? apie kitas versijas (apie kurias pasirodo tu išties rimtai galvoji) niekada nebuvo. tai esminis skirtumas.





va apie tokias diskusijas buvo kalba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kaip galima vengt? t?, apie k? net nebuvo kalbos ar min?i??

O kod?l aš Tipologo forume apie tai bandžiau diskutuot - tod?l kad man buvo ?domu ar kitiems Balzakams irgi b?dingi panaš?s :wethics: pasireiškimai. Ten daug Balzak?, tod?l ir pasidom?jau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Man net ? galv? neateidavo, kad aš turiu aptarin?ti kitas versijas. Na, kai Solanža papraš? parašyti, kod?l netinka Dostikas, aš parašiau.




Kaip galima vengt? t?, apie k? net nebuvo kalbos ar min?i??




blin, dar kart? kartoju: yra aiškios citatos iš kit? forum?, kur tu rimtai svarstai, kad gal?tumei b?ti dostik?. tai ko nepasidalinai šiomis mintimis ?ia? labai abejoju kad tas tau ? galv? nebuvo at?j?... negi už liežuvio tempti reikia. tiesiog geranoriškiau ir atviriau nusiteikt reik?t?. nepaž?stu kito ?ia tipuoto atvejo, kai žmogus pats tik tiesiogiai atskirai paprašytas pakomentuot? jam iškelt? tipo versij?/as.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
D?l kito forumo - parašiau aukš?iau. Dostiko versija komentavau, jau sakiau. Dono nekomentavau, nes tu tik vienas apie j? ir svarstai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: ok, whatever. aš išsakiau savo vertinim?. atsiprašau, jei jis absoliu?iai neatitinka n? mažiausios kruopelyt?s tiesos. nenor?jau, kad taip atsitikt?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Dono nekomentavau, nes tu tik vienas apie j? ir svarstai.




o kiek tau reik?t? žmoni?, kad sureaguotum? :smile:



beje, tikrai ne vienas aš t? svarstau. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 23:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:) Kod?l? Atitink? ties?. Tik kiekvienam ji skirtinga.

Atsiprašin?t n?r už k?. Man buvo ?domu išgirsti tavo nuomon?.

Ne, nu kažkaip reikia iš pradži? nuo vieno tipo apsigint, paskui jau nuo kito:). Logika tokia:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2006, 00:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:
Nadia raš?:
Dono nekomentavau, nes tu tik vienas apie j? ir svarstai.




o kiek tau reik?t? žmoni?, kad sureaguotum? :smile:



beje, tikrai ne vienas aš t? svarstau. :smile:




sak? ir m2, ir aš,ir liutauras. kad gali b?t ir donas...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2006, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Esm? tame, kad nor?dami susišnek?ti d?l vieno ar kito tipo reikia suvienodinti m?s? teorijos supratim?. Perdidelis darbas:( :neutral:. Nežinau aš, k? ?ia daryti. Na pabandysiu v?l aptarti Dostiko ir Dono versijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2006, 00:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Ten daug Balzak?, tod?l ir pasidom?jau.
Ten, matyt, kitoki? ir neb?na :happy:

Gerai, aš manau, kad taip iš dalies buvo tod?l, kad mane labai jau Vartotojas 2 nervindavo. Ir ne jis vienas:).
Na, paprastai, jei aplinka pernelyg dažnai "labai nervina" - gydytis reikia.



liutauras: Jos, kaip Don Kichot?s versija abejotina. Kaip suprantu, darai toki? prielaid? d?l jos bendravimo (tiksliau tai reik?t? vadinti kogero komunikavimu) b?do. Ta?iau tai atskiro individo, jo charakterio bruož? problema. Nereikia to gr?sti psichologiniu tipu, kuris, šiuo atveju, ?ia vaidina kit? vaidmen?. Nadios, kaip Don Kichot?s, versija b?t? net ne parodija, o pasity?iojimas iš :wlogic:.



O šiaip, mielieji.. nesuprantu aš j?s?. At?jo žmogus ? diskusijas tam, kad j? nutipuotum?me. O ?ia staiga ima visi gilintis ? kažkokios Nadieždos individo problemas, kurios nei iš esm?s kažkuo naudingos, nei prasmingos, nei kažk? bendro turi su šia tema at all. Na, suprantama, kad šis individas yra unikalus ir jei pasimaišo po kojom, tai ramiai nepraeisi. Kaip ten sakoma: ežys išdidus paukštis - kol nepaspirsi - neskrenda. Taigi, tokiose temose, many?iau, der?t? užimti pozicij? toki? pa?i?, koki? tur?t? užimti visuomen? su ? j? ?sipaišiusiu tokio pob?džio individu t.y. - ignoruoti. O moderatoriai, many?iau, nukelti žinutes ? atskir? tem?, kurioje b?t? galima diskutuoti šia tematika, pradedant nuo Nadieždos dant? formos, baigiant jos apaštališkos misijos tikslais šioje žem?je bei fiziognomikos vizija irgi koncepcija. Tai tiek šiuo klausimu...



O kalbant apie Audronas? - ?domus atsakymai, malonios žinut?s. Gaila, kad ji ne?sijungia ? kitas diskusijas, b?t? labai ?domu paskaityti jos ?vairesni? min?i?, kurios taip pat pad?t? nustatyti tip?. Išsaky?iau savo nuomon? apie jos tip?, ta?iau vis nerandu laiko išanalizuoti atsakym? - galb?t savaitgal?...



P.S. Cassandra, naudok ne INFP, ENFJ, etc žym?jim?, o IEI, EIE ir t.t. Pirmasis turi ?vairi? minus?, o pastarasis yra kur kas tikslingesnis ir rekomenduo?iau j? kaip standart?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 147 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007