Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 11:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 16:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Ot jau kur nepasis?k? - matyt palikau nam? darbus ant stalo:(((.

socion, o tu kartais Savanori? prospektu nevažin?ji (pro Vingio kinoteatr?), gal perduotum?

Iš man?s reikalavo ataskaitos:)

Nežinau, ko konkre?iai nor?jo, bet...

1. Inga? (atvažiavusi su Santa) - savo tipo versijos netur?jo, vizualiai nutipavau ? Robespjer?, jos nedidelis aktyvumas nelabai leidžia patikrinti versijos, bet iš esm?s jai neprieštarauja.

2. Scarto - abejojau tarp Dono ir Robo. Bet visgi gavosi Robespjeras. Donai gali b?ti ir tyl?s, ir nebendrauti, bet visgi j? b?na greitesn?s reakcijos, kitoks žvilgsnis, kita energetika. Požymiai irgi nusv?r? link racionalumo. Savo vardo jis nesak?, tipavau nepriklausomai nuo tipavimo forume.

3. Aristokrat?s draug?. Tur?jo ryški? racionalo juodalogikio bruož?. D?l intuicijos/sensorikos ir vertiškumo abejojau. Tur?jau Džek?s versij?, bet abejoni? suk?l? nedžekiška šypsena. Aristokratei pasakius, kad ji Štirlicas, su šia versija sutikau. Nelabai atsimenu, kaip buvo apsirengus, bet, rodos, Štirlicui reputacijos nesugadint?:).

4. Dreiph žmona - labai originalus atv?jis. Žmoni? su kauk?m tipuoti nemoku:). Apsistojau ties Don Kichotu, bet iš tikr?j? nežinau. Ekstraversija ir intuityvumas - grei?iausiai. Jei b?t? Don Kichotu - nenuostabu, kad pasirinko Hamlet?. Kaip pati pasak? - pasirinko t?, ko labiausiai tr?ksta. Ir tapo tokia.

5. Rolandas. Deje, pasak? savo vard?. Tod?l tik tikrinau, ar atitinka Balzak?. Dichotomijos atitiko. Plius tur?jo tipišk? Balzako bruož? - ypatingos formos pertvar?l? tarp šnervi? ir balzakišk? šypsen?.

5. Santa - nuo pirmo myto tur?jau Balzako ar Gabeno versijas. Š? kart pasirinkau Balzak?.

6. Dreiph - nežinodama jo paties versijos, nebu?iau nusta?ius. Man sud?tingas atvejis. Iš esm?s prieštaravim? Robespjerui neturiu, tik s?moningos baltaetikos požymi? nebuvo.

7. socion - gali b?ti kažkoks dualizuotas Robespjeras:), nesusidariau nuomon?s. Šiaip už racional? išoriškai. Kitur klaustukas.

8. Akika - dar per praeit? myt? buvau nusta?ius Džek?. Su Akika ?domiai padiskutavom. Jos atsakymai ši? versij? tik patvirtino. Racionalumas, juodalogika, ekstraversija, intuicija - viskas labai charaktringa. Tr?ksta tik smulkmen? pilnam vaizdui. Ir šypsena nedžekiška:(. Džekiška - ?ia amerikietiška tokia, kaip pas Solanž?.



Aristokrat?s tik netipavau. Kadangi nepalankus santykis. Bet beveik ?sitikinus, kad ne Štirlicas. Ne tik iš išvaizdos, bet ir iš santykio. Tikrai aš jai ne revizorius. Beje, ir ne dualas:wink:.





nesupyk, Nadia, bet tu v?l visus ? logik?-intuit? gard? suvarei... kartojasi akivaizdžios Tipologo klaidos. tarsi neb?t? kit? tip? ant svieto.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 16:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: mano galva, myte buvo ir logini? sensorini? tip? (Aristokrat? ir jos draug?), ir etinis sensorinis- socion, ir trys etin?s intuityv?s (aš, santa, dreiph žmona), o logini? intuit? buvo š?kart išties nemažai: Liepa, Santos draug? (turb?t robik?), Scarto (nesu tikra, bet gal), akikos Tomas (robikas), dreiph (robikas) ir Rolandas (balzakas).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Yra, liutaurai, yra kit? tip? ant svieto, tik lygiai taip pat mažai, kaip mažai yra poet?, dailinink?, kompozitori? ir kit? meninink?. Evoliucin? (arba gyvenimiška) paklausa. Aš žadu susirasti etini? tip? ir visk? pademonstruoti. Tada matysis SKIRTUMAS.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Yra, liutaurai, yra kit? tip? ant svieto, tik lygiai taip pat mažai, kaip mažai yra poet?, dailinink?, kompozitori? ir kit? meninink?. Evoliucin? (arba gyvenimiška) paklausa. Aš žadu susirasti etini? tip? ir visk? pademonstruoti. Tada matysis SKIRTUMAS.




koki? nes?mon? pasakei, tai net nežinau. tai tavo galva, visi etiniai yra "tie menininkai"? :strange: kuriuos naikina "baisioji paslaptingoji evoliucija"? :strange: leidžianti egzistuoti tik logikams-intuitams.



labai ?domus poži?ris. ?domu, kur apie tai raš?, pavyzdžiui, Augustinavi?i?t? ir kiti pagrindiniai socionikos teorijos k?r?jai.



?ia tik replika pam?stymui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
koki? nes?mon? pasakei, tai net nežinau.


liutaurai, tu tiesiog "etiškumo" pavizdys:). Jei tokia pradžia, tai manau, n?ra prasm?s atsakin?ti ? tavo tolesnius klausimus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 17:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
koki? nes?mon? pasakei, tai net nežinau.


liutaurai, tu tiesiog "etiškumo" pavizdys:). Jei tokia pradžia, tai manau, n?ra prasm?s atsakin?ti ? tavo tolesnius klausimus.






superin? "atmazk?". mokytis ir mokytis iš tav?s j?. Beje, vargu, ar balzakas apeliuot? ? to, su kuo diskutuoja, kreipimosi etiškum?, pateikimo form?. Logikai ži?ri ? esm?, ? turin?. Ir tur?dami logik?,  nesunkiai produkuoja atsakymus- loginius argumentus, kuriais pagrindžia savo teiginius. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: nu mieloji, jeigu teigi, kad etini? ant žem?s tiek, kiek yra poet? ir kompozitori? šiam sviete, tai sakyk nesak?s "etiškai", vis tiek absurdas gaunas :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 18:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Beje, vargu, ar balzakas apeliuot? ? to, su kuo diskutuoja, kreipimosi etiškum?, pateikimo form?.




Solanža, skaitai mano mintis :smile:



eilin? kart? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 18:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: tu atsargiai, nes kaipmat b?si pertipuotas iš robik? ? džekus! :shocked::happy: ?ia gi naujausia mano tipo versija. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 19:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Yra, liutaurai, yra kit? tip? ant svieto, tik lygiai taip pat mažai, kaip mažai yra poet?, dailinink?, kompozitori? ir kit? meninink?. Evoliucin? (arba gyvenimiška) paklausa. Aš žadu susirasti etini? tip? ir visk? pademonstruoti. Tada matysis SKIRTUMAS.




Mua-ha-ha-ha!!!! Pagal šit? logik? aš (pagal profesij?) tur??iau b?ti pati tikriausia etin? :happy::happy::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 19:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O kokia tavo profesija?

Logika tokia pati, kaip ir tavo: jei aš nesidomiu ekonomika ir politika - reiškia ne Balzakas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
jei aš nesidomiu ekonomika ir politika - reiškia ne Balzakas.
Išmok viena kart? ?sigilinti ? sakomas frazes ir j? neiškreipin?ti. Niekas taip nesak? - ?ia tamsta suaštrinai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 19:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, dail?s pedagogika.

Esu tapytoja, dalyvavau su darbais ne vienoje parodoje, tame tarpe ir savo personalin?se, taip pat esu iliustravusi vaikišk? knygu?i?. Tiesa, pagrindinis pragyvenimo šaltinis - pedagogin? veikla.



Kadangi tapyba - kaip ir nepraktiška veikla, tur??iau b?ti kokia nors etin? intuityv? pagal tavo logik? :wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O gal?t? kas nors pafantazuot ir aprašyti, koks b?t? pasaulys, jeigu jame b?t? vien tik:

intuityv?s etikai

intuitai logikai

sensoriniai logikai

sensoriniai etikai

???

Cassandra, o su kokio amžiaus žmon?m dirbi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2006, 12:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
labai ?domus poži?ris. ?domu, kur apie tai raš?, pavyzdžiui, Augustinavi?i?t? ir kiti pagrindiniai socionikos teorijos k?r?jai


liutaurai:

Cituojant Jung?:

"?????? ????????????? ??????? ? ???????? ??????? ??????? ? ??????".

Šis sakinys leidžia ?tarti, kad Jungas beveik nesutikdavo tarp vyr? Dreizei? ir Dostojevski?. O kadangi ?vairi? tip? statistika netur?t? stipriai skirtis tarp vyr? ir moter? leidžia ?tarti ir t?, kad šio tipo žmoni? jis apskritai nedaug sutikdavo.

Kadangi Jungas apraš? 8 tipus, iš j? tik 2 etiniai. Ir vien? iš dviej? jis pamin?jo, kaip ret?. Tai jau šis tas.

Gaila, kad Jungas nieko neraš? apie tip? statistik?.

Socionikai gi tipus nustatin?jo daugiausiai test? pagalba. Tokia statistika aš nepasitikiu. Testai išryškin? ne tip?, bet tipo ir visuomen?s stereotip? hibrid? (plius kita ?taka). Tod?l šiame forume vieno ir to paties tipo žmon?s gaunasi tai Balzakais (vyr? atveju) tai Dostojevskiais (moter? atveju).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 156 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007